ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 14:43

Marijan

'Lipo bogami.Potirali Kosa pa bacili bazu 'bice bolje'.Pa samo lud covik moze dovest Bjelanovica za sportskog direktora.Lik je bija kusac kave u Sampdoriji i to mu bila najvaznija garancija u zivotopisu.E moj hajduce'.

vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Fri 15 Jun - 14:43

jasambrend wrote:
Maks Luburic wrote:
jasambrend wrote:
Maks Luburic wrote:Boze sveti koji jadnici
Prodali Leticu za 3milje eura.
A dinamo poluigrace daje za 10

Istina, transfer politika Hajduka je očajna oduvijek...
Ugasite klub
.
Pare dajte posku il jadranu
Liga prvaka je tu

Ugasite vi klub. Ionako nemate navijače, osim vas par na forumu i još poneki troll na Indexu... Basketball
Moj klub odavno ne postoji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Fri 15 Jun - 14:43

vuksadinare wrote:Marijan

'Lipo bogami.Potirali Kosa pa bacili bazu 'bice bolje'.Pa samo lud covik moze dovest Bjelanovica za sportskog direktora.Lik je bija kusac kave u Sampdoriji i to mu bila najvaznija garancija u zivotopisu.E moj hajduce'.
Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 14:45

navodno dolazi iron man za predsjednika kluba Hajduk Split - Page 32 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 14:47

Ivan Spinut

'Cuja san da ce nan pricidnik biti neki 'čelični' iz Zagreba.Ako ce krenit ka ovaj žicar Bjelanović jebate onda ce nan Rudeš biti nedostizan san'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 15:01

Đardin

'A lipo san govorija di ste ovoh Bjelanovic nasli.Pa taj lik je bija pomocnik pomocnika pomocnika nosaca kopacki u Sampdoriji.Lik prica o svon radu u sampdoriji ka da je taj klub u rangu Reala,Liverpoola.Potirali ga iz Zadra a ovi nasi kretinjosi ga doveli za menađera Hajduka.Doveli ga jer kosta iljadu eura gospe ti.Ovo je vec mora lipi moji'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 15:05

Macola

'A sta's ostalo 100 kuna u blagajni.Pa šjor Saša vratija nas na Vucevicevu tradiciju.Dovedi poluigrace za 100 kuna iz omiskog Galeba a prodaj Leticu za iljadu kina.Jopet dobro plus u blagajni od devetsto kuna'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 15:11

Komentar proslavnjenog golmana hajduka Toncija Gabrica:'Hajduk nije zaradio na transferu od tri milijuna.Hajduk je trebao bar zaraditi deset milijuna.To je malo za tako talentiranog mladog golmana.Nekidan je sarajevski zeljeznicar prodao svog talentiranog golmana ali koji nije kalibar Letice za pet milijuna eura.A Letica je jos reprezentativni golman.Ne znam ako klubu treba hitno novac to razumijem ali u klubu kazu da finacijski dobro stoje cemu onda takva prodaja,zasto se zurilo?',pita se Tonci Gabric
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 16:04

Prestani spamat, majko mila...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 15 Jun - 16:09

fridrih_niche wrote:Prestani spamat, majko mila...
;)
ne pase ti...sve neki 'mamicevci' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 16:49

Aj spamat na ViP, upila si odi sa svojim ispranim spamanjem...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 17:51

Ne znam za koliko bi trebali prodati golmana kojem za godinu dana istiće stipendijski ugovor i koji ima 20-ak utakmica za Hajduk. A opet nitko za veće novce nije prodao golmana iz HNL-a. To što on nije ima čvrsti ugovor u džepu na vrijeme to je krivica bivšeg SD i predsjednika na odlasku.

Dobro je što je to pitanje riješeno, nadam se službeno potvrdi za Kožulja koji bi treba otići u Pogon za cca 400 tisuća eura. I da, sad treba naći golmana. Od tri prošle sezone svi odlaze, što dovoljno govori o tome kako su i kad na Poljudu nudili ugovore tim golmanima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 19:24

Hajduk dogovorio prelazak Kožulja u Pogon za 300.000 eura odštete



'Bijeli' su tako bitno smanjili iznos kojega su trebali platiti Poljacima za Gyurcsa

Zvonimir Kožulj prelazi u poljski Pogon, a Hajduku će pripasti 300.000 eura odštete, te 10 posto od budućeg transfera.

Cijeli posao se može promatrati i u kontekstu smanjenja odštete za Adama Gyurcsa, koju 'bijeli' trebaju platiti Pogonu u iznosu od 450.000 eura.

Kožulj je za Hajduk odigrao 65 utakmica i postigao četiri pogotka, a kada je dolazio iz Širokog Brijega za njega je trebalo platiti 200.000 eura odštete.
__________________________

150 tisuća eura i Kožulja za Đuru, dobar posal.  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Fri 15 Jun - 19:57

isključivi krivac wrote:Ne znam za koliko bi trebali prodati golmana kojem za godinu dana istiće stipendijski ugovor i koji ima 20-ak utakmica za Hajduk.
barem duplo više nego dinamo u siječnju za dominika kotarskog.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Fri 15 Jun - 20:12

isključivi krivac wrote:Ne znam za koliko bi trebali prodati golmana kojem za godinu dana istiće stipendijski ugovor i koji ima 20-ak utakmica za Hajduk. A opet nitko za veće novce nije prodao golmana iz HNL-a. To što on nije ima čvrsti ugovor u džepu na vrijeme to je krivica bivšeg SD i predsjednika na odlasku.

Nećemo nikad naprid s tim alibi pričama, svjestan si valjda toga?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 20:43

jasambrend wrote:
isključivi krivac wrote:Ne znam za koliko bi trebali prodati golmana kojem za godinu dana istiće stipendijski ugovor i koji ima 20-ak utakmica za Hajduk. A opet nitko za veće novce nije prodao golmana iz HNL-a. To što on nije ima čvrsti ugovor u džepu na vrijeme to je krivica bivšeg SD i predsjednika na odlasku.

Nećemo nikad naprid s tim alibi pričama, svjestan si valjda toga?
Nisu nikakve alibi priče, pročitaj do kraja što sam napisao.

Ja samo navodim da je to dobra cijena s obzirom na navedene činjenice. Ja osobno sam na Ćakuli (iako nisam bio prisutan, ali putem maila) svojedobno postavio pitanje predsjedniku Hajduka po pitanju ugovora igračima, a on je odgovorio da je praksa nuditi nove ugovore 6 mjeseci prije isteka. Nama je Vlašić ušao u zadnju godinu ugovora, Ohandzi je bi isteka par miseci prije nego se proda, Grbiću su nudili 6 mjeseci prije isteka, Letica je prvi golman postao s stipendijskim ugovorom koji je sad trebao ući u zadnju godinu. Da, tako bi teško naprid, s tim se slažem, između ostalog i to je razlog što su SD i predsjednik Kos bivši.

Mi smo još dobru lovu uhvatili, s obzirom na koji način je vođena politika. Pa nije baš puno falilo da ostanemo bez ikakve odštete za Vlašića, pa i sad Letice. Zato mi se sviđa što ovaj prijevremeni SD radi na profesionalnim ugovorima koje bi trebali potpisati neki mladi igrači, mislim 6-7 njih. Da se ne dogodi sutra da netko eksplodira u prvoj momčadi i ima ugovor koji ističe za primjerice 6 miseci. 


Nije sve crno kao što nije ni bilo. Mi ćemo treću godinu za redom završiti u plusu (vrlo vjerojatno), ostvarili smo rekordan transfer prije godinu dana, evo sad rekordan golmanski uz ovakvu lošu politiku vezanu za ugovore za igrača, tako da ima mista i prostora za bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 20:55

haha club beugge
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 15 Jun - 21:09

operw wrote:haha club beugge
affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 16 Jun - 7:38

Zora rudi, dan se bijeli
Mortus pijan sjever cijeli :)

Srca ti kakav festival pivanja, jači od sanrema i onih šta kantaju muku isusovu na veliki petak skupa, ovi vučina tako ide na dnevnu dozu čim uvatin vrimena :)


Ružnom lažljivom štakoru i kriminalcu večeras želin višestruke otvorene prijelome obe potkoljenice uz hajdučki pozdrav

SVE IZGUBILI DABOGDA

HŽV

Cape of Good Hope 

Hajduk Split - Page 32 FB_IMG_1528133781968

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 16 Jun - 8:35

Pozdrav Rtu Dobre Nade...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 16 Jun - 10:39

MIRKO IVANOVSKI NOVI JE IGRAČ HAJDUKA!


Makedonski napadač Mirko Ivanovski novi je igrač Hajduka, 28-godišnji centarfor nosit će broj 8. Ivanovski je rođen 31. listopada 1989. godine u Bitoli u Makedoniji, a karijeru je započeo u mlađim selekcijama FK Pelister. 
Potom je potpisao za Makedoniju Skopje, a igrao je još za poljsku Arku iz Gdyne, rumunjske klubove Astru i Cluj, mađarski Videoton, turski Bulaspor te Slaven Belupo. 
U dvije sezone HT Prve HNL upisao je ukupno 66 nastupa u kojima je postigao 27 golova čemu je pridodao šest asistencija. U prošloj sezoni bio je treći strijelac lige s ukupno 15 postignutih pogodaka. 
Ivanovski je upisao 27 nastupa za A reprezentaciju Makedonije.
- Neopisiv je osjećaj potpisati za Hajduk, presretan sam što ću nositi ovaj dres i jedva čekam da krenu utakmice da mogu dati sve od sebe i pokazati da sam zaslužio povjerenje koje mi je ukazano. Znam da su u Hajduku uvijek visoka očekivanja, ali i moja su također takva, stoga se nadam da ćemo svi zajedno u sljedećoj sezoni napraviti dobre stvari - kazao je novi napadač Bijelih prilikom potpisa ugovora. 
Mirko, dobrodošao!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 32 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum