ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodna ideologija vise nije opasna

Page 16 of 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 6/4/2018, 11:19

Metuzalem wrote:Odavno ja govorim da više nema koristi od Crkve u ovom obliku, jednostavno je treba rasformirati.

Još da je naći nekoga tko će biti sposoban obaviti taj posao pa ste na konju.

Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Šandor Winnetou 6/4/2018, 12:30

prckov wrote:
Sora wrote:
kaja wrote:
Sora wrote:
kaja wrote:
Tzv forumska desnica pod geslom  “ Hod u kameno doba “ se hvata za posljednju slamku spasa 
;
A da 
To su ovi ZORA SVIĆE  BIT CE DANA 

:K
JEBT ..STRUJA SKUPA a mi stalno u mraku
Tješe jedan drugoga, maknimo se, nemam srca za dalje. Neka budu mirni do ..posljepodne. 
- nije rekao, uz nas je i dalje crkva
- znao sam, nije rekao
- Uff, spas ..
A i meni ih zao 
Pa mi smo ljevicari uvijek humsni a ne ko oni
Njima sveto oravilo oko za oko , zib za zob ..tak nes 

Idrm i ja 
Nek se saberu :cry
zacas feminizam i islam u krevetu zavrse
aj se lizite :D
svašta čovjek može zamisliti ali da će kaja i sora završiti u istom timu to mi je nezamislivo No
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by darth_vader 6/4/2018, 12:37

maggie13 wrote:Malo se puklo od straha i ogorcenosti, vidim.
Sve je to za ljude.
Ali ne i za zene.


Tko to strasi da ga ja vidim...  :spank
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 12:55

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:
cija sebicnost
konkretno
kome sistem sluzi a ko je jebana stranka na zapadu
sad su doktori na #me too tapetu, jedna anonimna optuzba bez obzira koliko je lazna i prije koliko stotina godina se navodno desila, i njegova karijera je zavrsena. Onda se jos dignu i mediji i zovu imal jos ko da ga optuzi.
ni jedan muskarac na polozaju (a uglavnom se njihove glave traze), vise nije siguran kad mogu doc po njega ako se kad kome zamjerio
Rješenje je u sistematskom ubijanju žena dok ne odustanu od emancipacije; na ulici, u trgovinama, sveučilištima, školama, televizijskim studijima. Potreban je opći masovni oružani muški ustanak protiv žena i protiv države i protiv Crkve, kojeg više neće moći kontrolirati ni mediji, ni država ni vojska ni pravosuđe. To se zove totalni slom sistema. A ako su žene ravnopravne, a jesu, neka uzmu oružje i neka se oružano suprotstave muškarcima. Nemamo si više što reći; sve političke snage su se uprle u borbu protiv tradicionalne uloge žene u društvu. Muškarci im trebaju pokazati da su u tome uspjeli i da žene više ne tretiraju kao - žene.
nisu zene problem nego sistem
prekjuce je jedna iranka napala youtube i ranila troje zato sto su joj navodno demonetarizirali videa
Žene su glavna karika opstanka sistema. Najviše ih je u obrazovnom sustavu, državnoj administraciji, pravosuđu, najveći potrošači proizvoda, roba i usluga, glavne podupirateljice Crkve, islama, demokratskog centra, vlasti, glavni uzrok rušenja cijene radne snage te su također, najveći konzumenti državne propagande, establishmenta. Dovoljno su konzervativne da se ne seksaju, a previše liberalne da ne bi izlazile na izbore. Ukratko, žene su zlo. Uostalom, ne treba ih niti tretirati niti na njih gledati kao na žene, već kao na neprijatelja. Žene su glasale hametice za Sanadera jer je lijep, za Mesića jer je šarmantan, za Jadranku Kosor zato jer je žena. Žene podupiru Bozanića, Plenkovića, Bernardića i Radu Borić. Žene su iskonski neprijatelji slobode, stariji i od plemenskog vrača, i od plemenskog šamana. Žene su muškarce pretvorile u karakterne slabiće, a država ih je onda pretvorila u majmune. I takve još odgajaju nesposobnu i kilavu djecu. Žene su Hitlera dovele na vlast. Žene su bile najodanije i najelitnije ratnice kineskih tiranina. Muškarci su svijet pretvorili u globalno selo, a žene su ga transformirale u kolektivni zatvor u kojem su one najodanije i najzahvalnije ropkinje i službenice. Najokrutniji čuvari nacističkih koncentracijskih logora bile su upravo žene. Žene su najveći krivci za masovno zlostavljanje i ubijanje životinja zbog krzna i parfema.
:D  svasta si ti ovdje udrobio, i sto stoji i sto ne stoji, al ti je stil za 5. Ja sam se referiro na situaciju van hrvatske, tu mi kod vas jos uvjek lici da je sve u redu. I muskarci i zene su karika opstanka drustva btw, zato sistem ne smije podrzavat samo jednu stranu na stetu druge strane, a to je upravo ono sto sistem cini na zapadu. Naravno da u tome ne ucestvuju samo zene feministice ili onaj izgubljeniji dio, nego i muskarci, a i veliki kapital. Naime feminizam finansiraju ovi truli bogatuni da ih ne nabrajam. Samo nemoj nasjest na to da je feminizam i privjesci koje je feminizam okotio su genralno protiv muskaraca, nego iskljucivo protiv bijelih hetero zapadnih (krscanskih) muskaraca. Zasto, pa vjerojatno zato sto su oni i protivnici nekih eventualnih globalnih promjena i opcenito svake politike koja moze zalutat u autoritarnost. Takode cinjenica je da su mnogim mladim curama isprali mozak feministickim lazima do razine histerije kad se svaka racionalnost gubi, tako da ove sljedece generacije ce bit jos gore.
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 12:57

Noor wrote:
metilda wrote:završimo u revijanom tonu:



B-)
predobra je to stvar za ovu temu, ja mislim da prci ima nesto prikladnije
@prckov, daj onu prekrasnu feministicku...znas koju :P
ne mogu mala mi uzela comp treba joj photoshop, a uvalila ovaj svoj mac a na njega ne znam copy paste :D
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 6/4/2018, 13:03

prckov wrote:
Naime feminizam finansiraju ovi truli bogatuni da ih ne nabrajam.

U suradnji sa tzv. modernom ljevicom. Koja je na taj način izdala i prodala ne samo radnički sloj nego doslovce cijelo čovječanstvo i ljudski rod.
I za što?
Za šaku očito lažnih obećanja kako će ostvariti neki oblik marksističke utopije na svijetu kada to već nisu uspjeli preko komunizma kao svog prethodnog paradnog konja kojega su žestoko podržavali tzv. intelektualci i tzv. umjetnički krugovi (Platon je očito bio u pravu) i na zapadu u šezdesetim godinama i koji se u međuvremenu jako ofucao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 13:05

Sora wrote:
Gnječ wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:
Rješenje je u sistematskom ubijanju žena dok ne odustanu od emancipacije; na ulici, u trgovinama, sveučilištima, školama, televizijskim studijima. Potreban je opći masovni oružani muški ustanak protiv žena i protiv države i protiv Crkve, kojeg više neće moći kontrolirati ni mediji, ni država ni vojska ni pravosuđe. To se zove totalni slom sistema. A ako su žene ravnopravne, a jesu, neka uzmu oružje i neka se oružano suprotstave muškarcima. Nemamo si više što reći; sve političke snage su se uprle u borbu protiv tradicionalne uloge žene u društvu. Muškarci im trebaju pokazati da su u tome uspjeli i da žene više ne tretiraju kao - žene.
nisu zene problem nego sistem
prekjuce je jedna iranka napala youtube i ranila troje zato sto su joj navodno demonetarizirali videa
Žene su glavna karika opstanka sistema. Najviše ih je u obrazovnom sustavu, državnoj administraciji, pravosuđu, najveći potrošači proizvoda, roba i usluga, glavne podupirateljice Crkve, islama, demokratskog centra, vlasti, glavni uzrok rušenja cijene radne snage te su također, najveći konzumenti državne propagande, establishmenta. Dovoljno su konzervativne da se ne seksaju, a previše liberalne da ne bi izlazile na izbore. Ukratko, žene su zlo. Uostalom, ne treba ih niti tretirati niti na njih gledati kao na žene, već kao na neprijatelja. Žene su glasale hametice za Sanadera jer je lijep, za Mesića jer je šarmantan, za Jadranku Kosor zato jer je žena. Žene podupiru Bozanića, Plenkovića, Bernardića i Radu Borić. Žene su iskonski neprijatelji slobode, stariji i od plemenskog vrača, i od plemenskog šamana. Žene su muškarce pretvorile u karakterne slabiće, a država ih je onda pretvorila u majmune. I takve još odgajaju nesposobnu i kilavu djecu. Žene su Hitlera dovele na vlast. Žene su bile najodanije i najelitnije ratnice kineskih tiranina. Muškarci su svijet pretvorili u globalno selo, a žene su ga transformirale u kolektivni zatvor u kojem su one najodanije i najzahvalnije ropkinje i službenice. Najokrutniji čuvari nacističkih koncentracijskih logora bile su upravo žene. Žene su najveći krivci za masovno zlostavljanje i ubijanje životinja zbog krzna i parfema.

parafiram

G.
Hmmm
Ovo je prvi put da se uopce ne skazem s gnjecom
PUSIĆ VESNA 
BORIĆ RADA 
šefica Documente Vesna terselic 
Sarnavka 
Nadezda cacinovic 
I mnoge druge zene..u javnim istupima 

 su pokazale daleko vise moralne i građanske odgovornosti nego muski rod  u ovoj jadnoj zrmljici koju su muski popljačkali , moralno erodirali i nastali ideoloske magle da vise nista i ne radimo 
Nego se bavimo tricama
sto ti je bit ljevicar operiran od mozga
odma cijeli muski rod zahvati
nema nijansi
crno bijelo jaro pa ti vidi
e sad te u inat necu povalit :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 13:07

slidingdoorsoperator wrote:
prckov wrote:
Naime feminizam finansiraju ovi truli bogatuni da ih ne nabrajam.

U suradnji sa tzv. modernom ljevicom. Koja je na taj način izdala i prodala ne samo radnički sloj nego doslovce cijelo čovječanstvo i ljudski rod.
I za što?
Za šaku očito lažnih obećanja kako će ostvariti neki oblik marksističke utopije na svijetu kada to već nisu uspjeli preko komunizma kao svog prethodnog paradnog konja kojega su žestoko podržavali tzv. intelektualci i tzv. umjetnički krugovi (Platon je očito bio u pravu) i na zapadu u šezdesetim godinama i koji se u međuvremenu jako ofucao.
da, pale se i na globalizaciju u kojoj bi oni dobijali glasove vecine
ide se zaobilaznim putem al cilj je isti
a dobice se katastrofa
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 6/4/2018, 13:14

prckov wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
prckov wrote:
Naime feminizam finansiraju ovi truli bogatuni da ih ne nabrajam.

U suradnji sa tzv. modernom ljevicom. Koja je na taj način izdala i prodala ne samo radnički sloj nego doslovce cijelo čovječanstvo i ljudski rod.
I za što?
Za šaku očito lažnih obećanja kako će ostvariti neki oblik marksističke utopije na svijetu kada to već nisu uspjeli preko komunizma kao svog prethodnog paradnog konja kojega su žestoko podržavali tzv. intelektualci i tzv. umjetnički krugovi (Platon je očito bio u pravu) i na zapadu u šezdesetim godinama i koji se u međuvremenu jako ofucao.
da, pale se i na globalizaciju u kojoj bi oni dobijali glasove vecine
ide se zaobilaznim putem al cilj je isti
a dobice se katastrofa

Računaju da će imigranti u svim društvima uvijek radije glasati za ljevicu jer je ona i podržala njihovo masovno ilegalno useljavanje odnosno pravu invaziju. Bez njihovih glasova, moderna ljevica nema nikakvih šansi jer nema što ponuditi bilo kojem zdravom društvu.
Katastrofa za sve, pa tako i za njih. Rekao bih ponajprije za njih, jer ovakva ljevica jednostavno neće preživjeti još jedan strateški poraz nakon pada svojevremeno omiljenog im komunizma. Taj poraz će dovesti do ogromnih društvenih promjena praktički u cijelom svijetu i to na tzv. mikrorazini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Noor 6/4/2018, 13:15

prckov wrote:
Sora wrote:
kaja wrote:
Sora wrote:
A da 
To su ovi ZORA SVIĆE  BIT CE DANA 

:K
JEBT ..STRUJA SKUPA a mi stalno u mraku
Tješe jedan drugoga, maknimo se, nemam srca za dalje. Neka budu mirni do ..posljepodne. 
- nije rekao, uz nas je i dalje crkva
- znao sam, nije rekao
- Uff, spas ..
A i meni ih zao 
Pa mi smo ljevicari uvijek humsni a ne ko oni
Njima sveto oravilo oko za oko , zib za zob ..tak nes 

Idrm i ja 
Nek se saberu :cry
zacas feminizam i islam u krevetu zavrse
aj se lizite :D

Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by L'âme 6/4/2018, 13:15

jasambrend wrote:
maggie13 wrote:Malo se puklo od straha i ogorcenosti, vidim.
Sve je to za ljude.
Ali ne i za zene.


Tko to strasi da ga ja vidim...  :spank
I treba ih..sve su im zene krive :-}

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by n_razbojnik 6/4/2018, 13:17

tre wrote:
prckov wrote:
Sora wrote:
kaja wrote:
Sora wrote:
A da 
To su ovi ZORA SVIĆE  BIT CE DANA 

:K
JEBT ..STRUJA SKUPA a mi stalno u mraku
Tješe jedan drugoga, maknimo se, nemam srca za dalje. Neka budu mirni do ..posljepodne. 
- nije rekao, uz nas je i dalje crkva
- znao sam, nije rekao
- Uff, spas ..
A i meni ih zao 
Pa mi smo ljevicari uvijek humsni a ne ko oni
Njima sveto oravilo oko za oko , zib za zob ..tak nes 

Idrm i ja 
Nek se saberu :cry
zacas feminizam i islam u krevetu zavrse
aj se lizite :D
svašta čovjek može zamisliti ali da će kaja i sora završiti u istom timu to mi je nezamislivo No
Ma to je kaja u hordak fazi, traži se još

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Noor 6/4/2018, 13:22

prckov wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:završimo u revijanom tonu:



B-)
predobra je to stvar za ovu temu, ja mislim da prci ima nesto prikladnije
@prckov, daj onu prekrasnu feministicku...znas koju :P
ne mogu mala mi uzela comp treba joj photoshop, a uvalila ovaj svoj mac a na njega ne znam copy paste :D

našla sam, hehe... jocolor

Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 13:27

slidingdoorsoperator wrote:
prckov wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
prckov wrote:
Naime feminizam finansiraju ovi truli bogatuni da ih ne nabrajam.

U suradnji sa tzv. modernom ljevicom. Koja je na taj način izdala i prodala ne samo radnički sloj nego doslovce cijelo čovječanstvo i ljudski rod.
I za što?
Za šaku očito lažnih obećanja kako će ostvariti neki oblik marksističke utopije na svijetu kada to već nisu uspjeli preko komunizma kao svog prethodnog paradnog konja kojega su žestoko podržavali tzv. intelektualci i tzv. umjetnički krugovi (Platon je očito bio u pravu) i na zapadu u šezdesetim godinama i koji se u međuvremenu jako ofucao.
da, pale se i na globalizaciju u kojoj bi oni dobijali glasove vecine
ide se zaobilaznim putem al cilj je isti
a dobice se katastrofa

Računaju da će imigranti u svim društvima uvijek radije glasati za ljevicu jer je ona i podržala njihovo masovno ilegalno useljavanje odnosno pravu invaziju. Bez njihovih glasova, moderna ljevica nema nikakvih šansi jer nema što ponuditi bilo kojem zdravom društvu.
Katastrofa za sve, pa tako i za njih. Rekao bih ponajprije za njih, jer ovakva ljevica jednostavno neće preživjeti još jedan strateški poraz nakon pada svojevremeno omiljenog im komunizma. Taj poraz će dovesti do ogromnih društvenih promjena praktički u cijelom svijetu i to na tzv. mikrorazini.
svaki ozbiljniji intelektualac se distancira od danasnje ljevice
ali lovatori im drze leda kroz medije
takode su i skolstvo korumpirali tako da su danas bolje obrazovani studenti iz trecerazrednih shihole zemalja nego ameri
indijci ih sisaju u prirodnim znanostima pravo a da ne govorim o ovim zutim
uglavnom ispada cega god se ljevica dohvati upropasti
naravno da ja nisam za ekstremnu desnicu takode ali mi trenutno klasicni liberali i blago desne stranke daleko vise racionalni djeluju
ovi ljevicari su doslovno ludi

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 6/4/2018, 13:31

prckov wrote:
uglavnom ispada cega god se ljevica dohvati upropasti
naravno da ja nisam za ekstremnu desnicu

Bottomline.
Nitko razuman nije za ekstremnu desnicu, jer ona zapravo ništa niti ne nudi, ali nema niti snage izazvati neku veću štetu za razliku od tzv. moderne ljevice iza koje stoji najkrupniji kapital i ogromna većina masovnih medija koja je u njegovim rukama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 6/4/2018, 13:33

Noor wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:završimo u revijanom tonu:



B-)
predobra je to stvar za ovu temu, ja mislim da prci ima nesto prikladnije
@prckov, daj onu prekrasnu feministicku...znas koju :P
ne mogu mala mi uzela comp treba joj photoshop, a uvalila ovaj svoj mac a na njega ne znam copy paste :D

našla sam, hehe... jocolor


:D Zakon. :) Ide odmah u bookmarkse. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 6/4/2018, 13:34

Noor wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:završimo u revijanom tonu:



B-)
predobra je to stvar za ovu temu, ja mislim da prci ima nesto prikladnije
@prckov, daj onu prekrasnu feministicku...znas koju :P
ne mogu mala mi uzela comp treba joj photoshop, a uvalila ovaj svoj mac a na njega ne znam copy paste :D

našla sam, hehe... jocolor

haha, ima negdje na netu kako slikaju menzesom i slicne gluposti
objese uloske
pa nekakve izludene recitacije po skolama sto izvode valjda za dan skole, ili dan zena, ili stagod
pa u engleskoj nekakav klub di se lezbe i one koje se tako osjecaju hrvu, kao zensko osnazivanje :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by darth_vader 6/4/2018, 13:46

maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
maggie13 wrote:Malo se puklo od straha i ogorcenosti, vidim.
Sve je to za ljude.
Ali ne i za zene.


Tko to strasi da ga ja vidim...  :spank
I treba ih..sve su im zene krive :-}

Meni je samo moja, druge su blazene...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Noor 6/4/2018, 13:49

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:završimo u revijanom tonu:



B-)
predobra je to stvar za ovu temu, ja mislim da prci ima nesto prikladnije
@prckov, daj onu prekrasnu feministicku...znas koju :P
ne mogu mala mi uzela comp treba joj photoshop, a uvalila ovaj svoj mac a na njega ne znam copy paste :D

našla sam, hehe... jocolor


:D Zakon. :) Ide odmah u bookmarkse. :)
gomila glupih i bijednih kokoši, kojima je cijeli svijet kriv što su žene, a to ne žele biti
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by darth_vader 6/4/2018, 13:50

n_razbojnik wrote:
tre wrote:
prckov wrote:
Sora wrote:
kaja wrote:
Tješe jedan drugoga, maknimo se, nemam srca za dalje. Neka budu mirni do ..posljepodne. 
- nije rekao, uz nas je i dalje crkva
- znao sam, nije rekao
- Uff, spas ..
A i meni ih zao 
Pa mi smo ljevicari uvijek humsni a ne ko oni
Njima sveto oravilo oko za oko , zib za zob ..tak nes 

Idrm i ja 
Nek se saberu :cry
zacas feminizam i islam u krevetu zavrse
aj se lizite :D
svašta čovjek može zamisliti ali da će kaja i sora završiti u istom timu to mi je nezamislivo No
Ma to je kaja u hordak fazi, traži se još

Samo Hordak se na kraju skroz pogubio i oteo kontroli, više nije bio siguran za kog navija
...'oce to kad se puno glupiras...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by L'âme 6/4/2018, 14:06

jasambrend wrote:
maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
maggie13 wrote:Malo se puklo od straha i ogorcenosti, vidim.
Sve je to za ljude.
Ali ne i za zene.


Tko to strasi da ga ja vidim...  :spank
I treba ih..sve su im zene krive :-}

Meni je samo moja, druge su blazene...
Onda smo barem mi na forumu sigurne :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 16 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum