ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 9/4/2018, 21:42

uje tvrdice? nika ču za njih


aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/4/2018, 21:50

Ima tu ikoga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 9/4/2018, 21:53

PhoebeBuffay wrote:Ima tu ikoga
ne

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/4/2018, 21:56


Denkverbot - Page 19 138778.alfabetajuega-tio-gilito-dinero
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/4/2018, 21:57


dobar je Dalrymple..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 9/4/2018, 22:09

pa to je ujka baja!

darlymple, ubojica socijalizma

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/4/2018, 23:30


najjaci si ti kad si svecu rekao, ima njega u potpisu, a slavi Jugoslaviju na svakom koraki i socijalizam xD blasphemy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 08:25

Pomozi si sam i Bog će ti pomoći :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/4/2018, 12:35


koji je to mehanizam, da svaki inspektor ima svoju tajnicu, što manje posla to zapravo više zapošljavanja u razne i prerazne državne institucije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 13:16

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
al, iz moje perspektive stvarno ne vidin zč bi bitak bi dobro. ne mislin da je zlo, nego da je neodređeno.

Nema šale sa bitkom, kako god okreneš.

Ne vidim kako je to bitak apsolutno dobro, ako bitak shvacamo kao uvjet postojanja, to po cemu nesto uopce jest? "Dobro" i "zlo" vise su nekakvi regulativni principi djelovanja moralnih agenata (bica sa sposobnoscu promisljanja i empatijom). Bitak ne ulazi u sferu moralnog promisljanja. Ono je naprosto uvjet za postojanje bica i posljedicno, moralnog promisljanja pa je izvan moralne sfere, izvan "dobra" i "zla", kao sto se oko ne nalazi u vidnom polju, vec ga omogucuje.. ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 13:25

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:pa, misli moru pomoći i odmoći. 
često mislin kako je blesavima lakše ali to je polumisao; čarolija koja je ubila stribora bila je upravo ta, radije ću znati da san imala sina, taman i završia u naručju zmije, nego da ga nikad nisan ni imala.

isti kapacitet uma ki formulira misao koja je čoviku teška, je un ki formuliro i rješenje, ili bar racionalizaciju teškoće. to je nešto na ča blesavi ne moru računati.

djelujen neiskreno? pa, nije baš da to znan. jedina stvor isčin sun se pofoli je relativan uspjeh kod žena. ostalo nišće nis reko da mi je ekstra.

pa rekao si da ti je život lak ovim riječima:

"ali meni je zivot lak, 
vis da ne razumis"


ako ti to znači relativan uspjeh kod žena onda  si zapravo promiskuitetan ali ti to ne čini život lakim nego dapače kompliciranim što znači ne-lakim.. još ako razmišljaš o tome kako to sakriti od žene ti si naprosto sasvim nesretan lik... uz to mijenjaš mišljenja ko ciganin obojke...
to su dvi odvojene stvori,

reko sun da mi je zivot laki jer nemun problijeme ko oni ljudi ki zo se tvrdu da in zivot ni laki. ako oces, moremo nabrojati ki su to problijemi, poredati i bodovati, i unda viditi kako stojimo na ljestvici.

naravski da to ne znoci to, uspjeh kod zena sun spomenu u kontekstu tvoje tvrdnje doiman li se neiskreno. moje pisanje je posve uobicajeno i ne isticen se is nicinin, osin mozda samouvjerenoscu naspran zena. e da, relativan uspjeh znoci automatski promiskuitet.

koja misljenja sun premini?

mijenjaš mišljenja svako malo.. no u nedostatku vremena za pametnija pisanja mogu spomenuti zlo koje dolazi izvan naše domene kao što je naprimjer rak i ono za koje smo sami odlučili a to je maltretirati druge ljude svojom zlobom, zloćom, neiskrenošću, lažima, ogovaranjima.. sve to dolazi iz nas samih što znači da je u nama samima i zlo i kraljevstvo nebesko... na nama je izbor...
odakle dolazi rak? možda da nas opomene na zlo koje činimo a da toga nismo ni svjesni... jedan moj kolega psovao je non stop.. to mu je bila poštapalica, često sam s njim imala sukobe zbog toga jer sam zabranjivala da psuje u mojoj kući.. dobio je rak i odjednom se promijenio.. čudio se kako to da ljudi psuju a ne znaju koliko je to zlo.. umro je pomiren s Bogom.. u dobru... stoga, možda i ono zlo koje je došlo izvan naših mogućnosti djelovanja može poslužit za naše dobro, ovisno kako mu pristupimo i kako ga shvatimo...

Ti bi doista katkad trebala promisliti prije nego ista napises..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 13:47

violator wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:pa, misli moru pomoći i odmoći. 
često mislin kako je blesavima lakše ali to je polumisao; čarolija koja je ubila stribora bila je upravo ta, radije ću znati da san imala sina, taman i završia u naručju zmije, nego da ga nikad nisan ni imala.

isti kapacitet uma ki formulira misao koja je čoviku teška, je un ki formuliro i rješenje, ili bar racionalizaciju teškoće. to je nešto na ča blesavi ne moru računati.

djelujen neiskreno? pa, nije baš da to znan. jedina stvor isčin sun se pofoli je relativan uspjeh kod žena. ostalo nišće nis reko da mi je ekstra.

pa rekao si da ti je život lak ovim riječima:

"ali meni je zivot lak, 
vis da ne razumis"


ako ti to znači relativan uspjeh kod žena onda  si zapravo promiskuitetan ali ti to ne čini život lakim nego dapače kompliciranim što znači ne-lakim.. još ako razmišljaš o tome kako to sakriti od žene ti si naprosto sasvim nesretan lik... uz to mijenjaš mišljenja ko ciganin obojke...
to su dvi odvojene stvori,

reko sun da mi je zivot laki jer nemun problijeme ko oni ljudi ki zo se tvrdu da in zivot ni laki. ako oces, moremo nabrojati ki su to problijemi, poredati i bodovati, i unda viditi kako stojimo na ljestvici.

naravski da to ne znoci to, uspjeh kod zena sun spomenu u kontekstu tvoje tvrdnje doiman li se neiskreno. moje pisanje je posve uobicajeno i ne isticen se is nicinin, osin mozda samouvjerenoscu naspran zena. e da, relativan uspjeh znoci automatski promiskuitet.

koja misljenja sun premini?

mijenjaš mišljenja svako malo.. no u nedostatku vremena za pametnija pisanja mogu spomenuti zlo koje dolazi izvan naše domene kao što je naprimjer rak i ono za koje smo sami odlučili a to je maltretirati druge ljude svojom zlobom, zloćom, neiskrenošću, lažima, ogovaranjima.. sve to dolazi iz nas samih što znači da je u nama samima i zlo i kraljevstvo nebesko... na nama je izbor...
odakle dolazi rak? možda da nas opomene na zlo koje činimo a da toga nismo ni svjesni... jedan moj kolega psovao je non stop.. to mu je bila poštapalica, često sam s njim imala sukobe zbog toga jer sam zabranjivala da psuje u mojoj kući.. dobio je rak i odjednom se promijenio.. čudio se kako to da ljudi psuju a ne znaju koliko je to zlo.. umro je pomiren s Bogom.. u dobru... stoga, možda i ono zlo koje je došlo izvan naših mogućnosti djelovanja može poslužit za naše dobro, ovisno kako mu pristupimo i kako ga shvatimo...

Ti bi doista katkad trebala promisliti prije nego ista napises..

nisam ja kriva što ni nakon onih silnih Trauma nisi još razumjela što sam ti htjela reći
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 14:24

U prepisivanju si dobra. Ispisivanje vlastitih misli.. potpuno druga prica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 17:11

violator wrote:U prepisivanju si dobra. Ispisivanje vlastitih misli.. potpuno druga prica.

razumije me makar 1.000.000.000 ljudi na Zemlji... ništa strašno ako me ti ne  razumiješ.. misao za danas: jednom ćeš razumjeti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 18:43

O sveta metilda :)

Kako si?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 18:56

PhoebeBuffay wrote:O sveta metilda :)

Kako si?

o kicinja. :)
umorna sam jer sam bila cijelo popodne u masliniku..
inače se ne osjećam pjesnikinjom... 
u suprotnom bih ti napisala kakav stih..
za sada samo ovo.. :)
i nadam se da ću sanjati lijepe snove...
a kako si ti i tvoji ispiti? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 19:01

Ide. Danas sam jedan polozila, ceka me jos drugi dio istoga...

Znas, rad u zemlji meni hrani dusu. Ima nesto prekrasno u tome. U spoju covjeka i, prirode...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 19:14

metilda wrote:
violator wrote:U prepisivanju si dobra. Ispisivanje vlastitih misli.. potpuno druga prica.

razumije me makar 1.000.000.000 ljudi na Zemlji... ništa strašno ako me ti ne  razumiješ.. misao za danas: jednom ćeš razumjeti

Sto se ima razumjeti? Zaludjenike koji ce i najteze bolesti prikazivati kao "opomenu na zlo koje cinimo"? Jesi li ti normalna, zeno? Sad te ozbiljno pitam. Je, psovke su zlo, zatrovano tlo, zrak i voda, i konstantan stres oko temeljnih egzistencijalnih prilika nema veze s eksplozijom malignih bolesti s kojom se gotovo svaka obitelj mora nositi! Je, psovke su hebeni faktor u tome. Ali bolest ga je promijenila pa je (opet) spoznao Boga. Ma nosi se!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 19:26

PhoebeBuffay wrote:Ide. Danas sam jedan polozila, ceka me jos drugi dio istoga...

Znas, rad u zemlji meni hrani dusu. Ima nesto prekrasno u tome. U spoju covjeka i, prirode...

Čestitke. :) I moj je jedan od sinova još na faksu, polažem s njim svaki kolokvij. :)
A bome smo priroda i ja u vrlo tijesnoj vezi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/4/2018, 19:31

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:U prepisivanju si dobra. Ispisivanje vlastitih misli.. potpuno druga prica.

razumije me makar 1.000.000.000 ljudi na Zemlji... ništa strašno ako me ti ne  razumiješ.. misao za danas: jednom ćeš razumjeti

Sto se ima razumjeti? Zaludjenike koji ce i najteze bolesti prikazivati kao "opomenu na zlo koje cinimo"? Jesi li ti normalna, zeno? Sad te ozbiljno pitam. Je, psovke su zlo, zatrovano tlo, zrak i voda, i konstantan stres oko temeljnih egzistencijalnih prilika nema veze s eksplozijom malignih bolesti s kojom se gotovo svaka obitelj mora nositi! Je, psovke su hebeni faktor u tome. Ali bolest ga je promijenila pa je (opet) spoznao Boga. Ma nosi se!


baš čitam tvoje postove na dnevniku snova i vidim koliko si umjetnički napredovala u odnosu na pisanje na nethaeru.. zbilja ti je svaki san opisan kao da je za natječaj za kratku priču..
primijetila sam da se jako lijepo ophodiš sa dosta ljudi tvojih uvjerenja..
međutim, zašto, zašto si uvijek tako negativno agresivna kad su moji postovi u pitanju i onda kada nisu upućeni tebi?
ovo je trećerazredni forum na kojem se svi mi dođemo opustiti nakon teškog dana ili tijekom njega.. zaobiđi ako ti moj način izražavanja ne odgovara.. ako ti moj svjetonazor ide na živce napiši i to ali eto, potrudi se to izraziti nekom književnom vrstom a ne uvredama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/4/2018, 19:44


https://www.independent.co.uk/news/world/asia/how-the-west-poisoned-bangladesh-1924631.html
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum