ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto laže kolega kic, i za koga?

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by kic 25/3/2018, 19:01

Kermit wrote:deda je u biti trockista, a kic bivša rekacija koja opet želi zidati dvorce i zamkove da ponovo tlači i uništava ljude

je bas ja koji mrava ne bi zgazio madzar..

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by kic 25/3/2018, 19:29

HDZ u srcu wrote:
crvenkasti wrote:
HDZ u srcu wrote:
crvenkasti wrote:zašto te je ostavila?
zato što je kriv za sve
zar ti nikad nijedna bivša nije rekla razlog prekida?
tj. sve imaju isti razlog i isto objašnjenje :^0
A ti si ih pitao zašto? Plakao i molio da se vrate?
Stvarno nemaš stila.

bilo je ili to ili neprospavane noći, jer ako postoje pitanja koja nemaju odgovore ja ne mogu spavati
sinoć nisam spavao, no ne sjećam se koje je pitanje bilo razlog, tj. zaboravio sam ga pa sam uspio kratko zaspati

većina onih koji žele otkriti odgovore ne čini to zato što ih odgovori čine sretnima, nego zato što im otvorena pitanja stvaraju nepodnošljivu bol i patnju

jedino luđačka, manična, potraga za odgovorima može ublažiti tu bol  cry-smile



neki slično kad vide nered i prljavštinu moraju to popraviti, očistiti, urediti... inače ne mogu biti na miru, bol je nepodnošljiva

deda pada u ludilo ukratko..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:23

deda, postoji li život u svemiru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:25

Pinochet wrote:postoji li život u svemiru?

Definitivno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:32

Pinochet wrote:deda, postoji li život u svemiru?

možda bi trebao preformulirati pitanje jer svi mi na planeti Zemlji živimo u svemiru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:44

to je kao kad gledaš u zrcalo i pitaš se ima li nekog s druge strane

nema, sami smo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:45

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:postoji li život u svemiru?
Definitivno.


ima na TVu, od silikona
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:49

HDZ u srcu wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:postoji li život u svemiru?
Definitivno.


ima na TVu, od silikona

Moguće je da je i na Zemlju došao iz udaljenog svemira - hipoteza panspermije.
No, kako je svemir izotropan i homogen, statistički je ne nemoguće nego doslovce sumanuto pretpostaviti kako se život u cijelom svemiru uz toliko obilje povoljnih uvjeta formirao samo na jednom mjestu odnosno na Zemlji.
Zakon velikih brojeva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:50

Gnječ wrote:
Pinochet wrote:deda, postoji li život u svemiru?

možda bi trebao preformulirati pitanje jer svi mi na planeti Zemlji živimo u svemiru.

i još ste vanzemaljci jer ne živite u zemlji, izvan ste, niste ispod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Noor 25/3/2018, 22:51

HDZ u srcu wrote:
Gnječ wrote:
Pinochet wrote:deda, postoji li život u svemiru?

možda bi trebao preformulirati pitanje jer svi mi na planeti Zemlji živimo u svemiru.

i još ste vanzemaljci jer ne živite u zemlji, izvan ste, niste ispod
nikad nismo ni rekli da smo ispodzemaljci :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:54

HDZ u srcu wrote:to je kao kad gledaš u zrcalo i pitaš se ima li nekog s druge strane

nema, sami smo

nismo sami no nadam se da nigdje u svemiru nema hrvata osim ovdje jer bi to bio kraj svemira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:55

slidingdoorsoperator wrote:
No, kako je svemir izotropan i homogen, statistički je ne nemoguće nego doslovce sumanuto pretpostaviti kako se život u cijelom svemiru uz toliko obilje povoljnih uvjeta formirao samo na jednom mjestu odnosno na Zemlji.
Zakon velikih brojeva.
Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 72eb13a8fc089404352da5dfbff33c84--scary-drawings-scary-sketches

jednako je sumanuto metafizikom pokušavati doći do odgovora, radije ću provoditi besane noći u bunilu nego se tješiti lažima

moguće je da sami smo u svemiru, da nema nikog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 22:56

HDZ u srcu wrote:
moguće je da sami smo u svemiru, da nema nikog

Da, moguće je.
Ali ekstremno malo vjerojatno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:00

HDZ u srcu wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
No, kako je svemir izotropan i homogen, statistički je ne nemoguće nego doslovce sumanuto pretpostaviti kako se život u cijelom svemiru uz toliko obilje povoljnih uvjeta formirao samo na jednom mjestu odnosno na Zemlji.
Zakon velikih brojeva.
Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 72eb13a8fc089404352da5dfbff33c84--scary-drawings-scary-sketches

jednako je sumanuto metafizikom pokušavati doći do odgovora, radije ću provoditi besane noći u bunilu nego se tješiti lažima

moguće je da sami smo u svemiru, da nema nikog

jebem ti boga ja tebe ne silujem da nismo sami u svemiru zašto ti mene siluješ da jesmo??? odjebi u pizdu materinu ustvari nemožeš ni tamo jer si sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:01

Gnječ wrote:
HDZ u srcu wrote:to je kao kad gledaš u zrcalo i pitaš se ima li nekog s druge strane
nema, sami smo
nismo sami no nadam se da nigdje u svemiru nema hrvata osim ovdje jer bi to bio kraj svemira.

ma de ćeš bre Hrvati u svemiru, to je Srpka teritorija vascela, ima da ćutiš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Noor 25/3/2018, 23:03

HDZ u srcu wrote:
Gnječ wrote:
HDZ u srcu wrote:to je kao kad gledaš u zrcalo i pitaš se ima li nekog s druge strane
nema, sami smo
nismo sami no nadam se da nigdje u svemiru nema hrvata osim ovdje jer bi to bio kraj svemira.

ma de ćeš bre Hrvati u svemiru, to je Srpka teritorija vascela, ima da ćutiš
ja sam vidjela da nismo sami...a ti se ipak tješiš lažima


Last edited by Noor on 25/3/2018, 23:03; edited 1 time in total
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:03

Gnječ wrote:
jebem ti boga ja tebe ne silujem da nismo sami u svemiru zašto ti mene siluješ da jesmo??? odjebi u pizdu materinu ustvari nemožeš ni tamo jer si sam.

tebi je najbolje spojiti mikrofon na slušalice, pa pričati sam sa sobom

ako svi pričamo da ima života u svemiru, onda nema diskusije
netko mora govoriti i da nema, proforma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:09

Gnječe, treba kiseonik da konzumišeš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:11

HDZ u srcu wrote:Gnječe, treba kiseonik da konzumišeš

kiseonik ubija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:12

HDZ u srcu wrote:to je kao kad gledaš u zrcalo i pitaš se ima li nekog s druge strane

nema, sami smo
razmišljaš kao tipični katolik.

tipičan katolik razmišlja da samo imamo jedan život na zemlji, i da je to sve što nam je bog stvorio, i da bog je stvorio samo zemlju i život na zemlji i ništa drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Guest 25/3/2018, 23:13

HDZ u srcu wrote:
Gnječ wrote:
jebem ti boga ja tebe ne silujem da nismo sami u svemiru zašto ti mene siluješ da jesmo??? odjebi u pizdu materinu ustvari nemožeš ni tamo jer si sam.

tebi je najbolje spojiti mikrofon na slušalice, pa pričati sam sa sobom

ako svi pričamo da ima života u svemiru, onda nema diskusije
netko mora govoriti i da nema, proforma

a svi pričamo? evo noorka a i ja vidjesmo pričamo iz prve ruke. samo ja neću o tome ni riječi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto laže kolega kic, i za koga? - Page 4 Empty Re: Zašto laže kolega kic, i za koga?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum