ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by L'âme 1/3/2018, 10:34

jastreb wrote:
maggie13 wrote:Vidjeli bismo tebe, jastrebe..preostar si sudac...
U Beogradu nema niti jednog Bunjevca,a ondje je bilo oko 10.000 Hrvata. I sad ih ima,ali Bunjevaca nema.

U Republici Srpskoj niti jednog Šokca ili Bosanca katolika. U Federaciji BIH također.

Zašto samo u toj jebenoj Bačkoj ti jebeni Bunjevci. I to i sada kad im ne prijeti ništa?

Izdajice.


I zašto uvijek na forumu te prelivode branite samo ti i Ero.

Čak ih i Marin Vlahović prezire.
Bojis li se sto si sam, Crni Jastrebe?

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 10:41

Hrvatskoj je bitniji povratak teritorija s onu stranu Dunava

Ako je katastarski naše njihova vojska tu nesmije a mi nebi ni držali voksku tamo tako da je to demilitarizacija

Upiranje s naše strane na Bunjevce je neka pretenzija prema tamo s naše strane a pošto ih ja nemam onda ih pusti na miru i to je cila priča
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Guest 1/3/2018, 10:46

RayMabus wrote:Hrvatskoj je bitniji povratak teritorija s onu stranu Dunava

Ako je katastarski naše njihova vojska tu nesmije a mi nebi ni držali voksku tamo tako da je to demilitarizacija

Upiranje s naše strane na Bunjevce je neka pretenzija prema tamo s naše strane a pošto ih ja nemam onda ih pusti na miru i to je cila priča


dabome, svuda po svetu pomeraju granicu kada velika reka malo cimne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 10:50

A to ćeš morat vratit ako oćeš u EU 

Dat ću ti luku Apatin na korištenje povući EU fondove financijska policija Srbije je u luci 

Tako ćeš dobit luku za korištenje no vojno je moja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 10:56

Dobit ćeš ovu situaciju

Katastarski je u eu tj Hrvatskoj no kako je luka za tržište Vojvodine onda sama luka ekonomski ide Srbiji plus EU fondovi

Nenaoružana financijska policija Srbije je u luci

Moji su tu samo reda radi jer na hr teritoriju samo ja mogu nosit oružje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 11:00

Luka Apatin je za Vojvodinu 

Meni je iz aviona jasno da bez Srbije nema graničnog prijelaza tu znači evo ti luka unutar moga i svi happy

Dobiješ luku EU fondove tvoja financijska policija je tu 

Ja s time nemam ništa osim šta zadržavam pravo provjere broda dali prevozi oružje 

Ako je brod iz Beća onda koji kurac ću ga kontrolirati nije mi sumnjiv
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 11:19

Shvatit ćete za koju godinu zašto ja inzistiram na povratku toga

Ako je to moje vojska Srbije tu nesmije znači blokirao sam ti vojni plan desanta na zapadnu obalu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 11:29

Zato mene nije ni brige da sve te enklave budu slobodne za prolaz civila

Ono u prevodu Hrvatska nit jednog vojnika ili policajca tamo nemora držat

Bitno joj je da vojska Srbije nesmije tu

Blokada desanta na zapadnu obalu tj RH
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Regoč 1/3/2018, 11:35

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Hrvatskoj je bitniji povratak teritorija s onu stranu Dunava

Ako je katastarski naše njihova vojska tu nesmije a mi nebi ni držali voksku tamo tako da je to demilitarizacija

Upiranje s naše strane na Bunjevce je neka pretenzija prema tamo s naše strane a pošto ih ja nemam onda ih pusti na miru i to je cila priča


dabome, svuda po svetu pomeraju granicu kada velika reka malo cimne
Ako se slažeš da granicu ne treba mienjati kako se pomiče rieka, podupire hrvatski stav da treba sliediti katastarsku granicu. Aferim, Vučiću!

_________________
Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by dzango 1/3/2018, 11:43

Noor wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Srbija je druga država, šta će oni tamo standadizirat boli me kurac
Ni meni nije jasno šta Hrvate boli dupe za standardizaciju jezika Bunjevaca, Rumuna, Bugara...
ni nama nije jasno šta vas boli dupe za nezavisnost Kosova, Hrvatske, Rumunjske, Bugarske...

Stavrno me zabole za nezavisnost Rumunije i Bugarske. Kosovo je Srbija.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 11:46

RayMabus wrote:Zato mene nije ni brige da sve te enklave budu slobodne za prolaz civila

Ono u prevodu Hrvatska nit jednog vojnika ili policajca tamo nemora držat

Bitno joj je da vojska Srbije nesmije tu

Blokada desanta na zapadnu obalu tj RH
I ovo je ono bitno 

A mene vojni prelazak Dunava nezanima

Srbija ako misli da lažem onda ću joj potpisat dokument u kojem se obvezujem da ništa osim lakog pješačkog naoružanja neću držat tamo dakle niti minobacać
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 11:51

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Zato mene nije ni brige da sve te enklave budu slobodne za prolaz civila

Ono u prevodu Hrvatska nit jednog vojnika ili policajca tamo nemora držat

Bitno joj je da vojska Srbije nesmije tu

Blokada desanta na zapadnu obalu tj RH
I ovo je ono bitno 

A mene vojni prelazak Dunava nezanima

Srbija ako misli da lažem onda ću joj potpisat dokument u kojem se obvezujem da ništa osim lakog pješačkog naoružanja neću držat tamo dakle niti minobacać
I manje od toga čak ni pzo topove tj teške mitraljeze
.
Najviše obični mitraljez dakle to je u rangu granične policije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 12:05

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Zato mene nije ni brige da sve te enklave budu slobodne za prolaz civila

Ono u prevodu Hrvatska nit jednog vojnika ili policajca tamo nemora držat

Bitno joj je da vojska Srbije nesmije tu

Blokada desanta na zapadnu obalu tj RH
I ovo je ono bitno 

A mene vojni prelazak Dunava nezanima

Srbija ako misli da lažem onda ću joj potpisat dokument u kojem se obvezujem da ništa osim lakog pješačkog naoružanja neću držat tamo dakle niti minobacać
I manje od toga čak ni pzo topove tj teške mitraljeze
.
Najviše obični mitraljez dakle to je u rangu granične policije
A i to lako osobno naoružanje je ono minimum minimuma

Ja kako to zamišljam dovoljan im je elektrošoker

Protiv divljih zvijeri ilegalnih imigranata i švercera
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Yehudi 1/3/2018, 14:41

RayMabus wrote: 1 - Hrvati su kao slavensko pleme originalno ikavci primorska Hrvatska i to

 2 - Ukrajinci isto pričaju ikavskim govorom 

 3 - Nisu svi Hrvati otišli na Jadran

 4 - Avarski kagnat je bio slaveniziran

 5 - Kievska Rus i Hrvati su napadali Bizant

 6 - Prelaskom na kršćanstvo (prije raskola) vladar Kievske Rusi je napao Hrvate jer su bili pagani

 7 - Tad je došlo do pokrštavanja i postaju dio ukrajinske nacije


  L A Ž N E    I N F O R M A C I J E

   - osd prve do zadnje -

-------------------------------------------------------------
 1 - Apsurd sam po sebi - ne može biti  prvo - standardno  ikavci - pa onda primorska Hrvatska

2 -  krajinci pričaju svojim iskvarenim Ruskim ( sa primjesama njemačkog, rumunjskog, madjarskog, poljskog.....i nemaju pojma šta to znači - ikavci -

3 - Ero kaže da su od uvik tu a da su -  krajinci - nastali od  domicilnog puka Balkana ( Slavena  ( starih Kelta ))

4 - Dijelom

5 - N E - Bizant su napadali  -  V A R J A Z I - ( Vikinzi ) 

  Mada su VARJAZI  bili i u službi Bizanta - stoljećima - kao tjelesna garda Careva 

 Najpoznatiji od njih je Harald Hardrada koji je oslobodio Siciliju i vratio je pod nadležnost Bizanta, 

 kasnije posta Kralj Danske i Sjevera

 A starada je u borbama za engleski tron 1066

  Hrvati tada nisu bili niti u jajima svojih praprapra predaka.

  Skandinavski VIKINZI = VARJAZI (  veslači - ROUSI = R U S I )

  Varjazi = drugovi pod zakletvom 

 Rjurik - je temelj Rusije- Slavena .............iz kojih dolaze i pleme Hrvati 



   Dalmatinci,   Istriani itd su nazivi za narodE koji žive na teritoriju koji nosi to ime od pra davnina......to je toponim

 jednako kao Sicilijanci -  dakle to su SVI stanovnici  Silicije 

 6 - O kojoj godini govoriš ...reci barem stolječe

      Prije kojega  to - raskola - Velika šizma je bila 1054 - kad se kršćanstvo razdvojilo na - Pravoslavce- i - katolike -

 O kojemu raskolu ti govoriš?

  7 - Hoćeš reći da su Hrvati pobigli od kristijanizacije a onda se opet pokrstili....ipak

   Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 1f60e
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by RayMabus 1/3/2018, 15:01

Yehudi naporan si

Rjurik je familija nije pleme
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Guest 1/3/2018, 15:06

Regoč wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Hrvatskoj je bitniji povratak teritorija s onu stranu Dunava

Ako je katastarski naše njihova vojska tu nesmije a mi nebi ni držali voksku tamo tako da je to demilitarizacija

Upiranje s naše strane na Bunjevce je neka pretenzija prema tamo s naše strane a pošto ih ja nemam onda ih pusti na miru i to je cila priča


dabome, svuda po svetu pomeraju granicu kada velika reka malo cimne
Ako se slažeš da granicu ne treba mienjati kako se pomiče rieka, podupire hrvatski stav da treba sliediti katastarsku granicu. Aferim, Vučiću!
naravmo da ne, granica uvek sledi sredinu reke, ta pomeranja redovno su simbolicna, granica ostaje sredinom  dunava !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Noor 1/3/2018, 16:30

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Srbija je druga država, šta će oni tamo standadizirat boli me kurac
Ni meni nije jasno šta Hrvate boli dupe za standardizaciju jezika Bunjevaca, Rumuna, Bugara...
ni nama nije jasno šta vas boli dupe za nezavisnost Kosova, Hrvatske, Rumunjske, Bugarske...

Stavrno me zabole za nezavisnost Rumunije i Bugarske. Kosovo je Srbija.

tako i nas za standardizaciju jezika rumunja i bugara.
a vezano za 'kosovo je srbija' .....pluskvamperfekt, džango moj, pluskvamperfekt....ili ti davno svršeno vrijeme!
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika' - Page 3 Empty Re: Hrvatska manjina protiv 'standardizacije bunjevačkog jezika'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum