ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakov Fak izdajnik ili...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Jakov Fak izdajnik ili...

Post by vuksadinare 16/2/2018, 17:26

https://www.tportal.hr/sport/clanak/jakov-fak-nakon-sto-je-digao-sloveniju-na-noge-nemam-za-cime-zaliti-foto-20180215
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by vuksadinare 16/2/2018, 17:31

Kako se uzme...za mene da..jer se zalio na neke uvjete ponudjene od hoo...da mu nisu potpuno dovoljni...no ipak realno 90% hr sportasa kuburi sa dobrim uvjetima..pa ih toliko i vise ne prebjegne u druge reprezentacije...ne znam..djed odnosno otac od oca mu je porjeklom zlovenc...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by debotoijusto 16/2/2018, 17:34

jakov je vjerovao u sebe i uspio , zaduzeni za jakova nisu mogli ulagati novac u njegov sport jer to ne nosi glasove jakov je u sloveniji a zaduzeni za njega na svojim pozicijama
treba li netko dati ostavku nisam kompetentan
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by RayMabus 16/2/2018, 17:34

Pa i nije baš sport klasa nacionalni sportovi tako da
RayMabus
RayMabus

Posts : 175511
2014-04-11


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Regoč 16/2/2018, 17:35

Otkad je utrka za zaradom izdaja?

_________________
Jakov Fak izdajnik ili... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by debotoijusto 16/2/2018, 17:39

vuksadinare wrote:Kako se uzme...za mene da..jer se zalio na neke uvjete ponudjene od hoo...da mu nisu potpuno dovoljni...no ipak realno 90% hr sportasa kuburi sa dobrim uvjetima..pa ih toliko i vise ne prebjegne u druge reprezentacije...ne znam..djed odnosno otac od oca mu je porjeklom zlovenc...

vidis za mene ne , koliko se spominjem kad bilo aktualno nije bio problem oko novca jakovu vec ulaganja za njegov napredak , dakle ogromna ulaganja za jednog i tko zna kad drugog sportasa u realno nebitnom sportu gradjanima
mogao je uzeti lovu i biti prosjecan ili slijediti svoj san
slijediti svoj san uvijek ispred sna drzave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Guest 16/2/2018, 17:42

debotoijusto wrote:jakov je vjerovao u sebe i uspio , zaduzeni za jakova nisu mogli ulagati novac u njegov sport

Nisu mogli ulagati niti u Saru Kolak, pa njoj nije palo na pamet uzeti slovensko državljanstvo premda je trenirala u Sloveniji i imala Slovenca za trenera. 
Usput je osvojila olimpijsko zlato što Fak nije uspio i očito niti neće.
Jakovu Faku inače ništa ne zamjeram, niti u primisli, on je donio odluku za koju je očito smatrao da je za njegovu karijeru i život najbolja i to je sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by vuksadinare 16/2/2018, 17:45

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Kako se uzme...za mene da..jer se zalio na neke uvjete ponudjene od hoo...da mu nisu potpuno dovoljni...no ipak realno 90% hr sportasa kuburi sa dobrim uvjetima..pa ih toliko i vise ne prebjegne u druge reprezentacije...ne znam..djed odnosno otac od oca mu je porjeklom zlovenc...

vidis za mene ne , koliko se spominjem kad bilo aktualno nije bio problem oko novca jakovu vec ulaganja za njegov napredak , dakle ogromna ulaganja za jednog i tko zna kad drugog sportasa u realno nebitnom sportu gradjanima
mogao je uzeti lovu i biti prosjecan ili slijediti svoj san
slijediti svoj san uvijek ispred sna drzave
mogao je moj pokojni frend i suborac koji je netom zavrsio faks elektrotehnike prije rata otic recimo u njemacku ili ameriku biti danas mozda priznati strucnjak ne on je kao dragovoljac u ljeto 91 uzeo oruzje i nije se zalio na uvjete...gotovo pracku imao i poginuo u petrinji..a mogao je zbog uvjeta i karijere put minkena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by RayMabus 16/2/2018, 17:48

Rat i sport nije za usporedbu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175511
2014-04-11


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Guest 16/2/2018, 17:49

RayMabus wrote:Rat i sport nije za usporedbu

Natjecanje i jedno i drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by debotoijusto 16/2/2018, 17:53

slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:jakov je vjerovao u sebe i uspio , zaduzeni za jakova nisu mogli ulagati novac u njegov sport

Nisu mogli ulagati niti u Saru Kolak, pa njoj nije palo na pamet uzeti slovensko državljanstvo premda je trenirala u Sloveniji i imala Slovenca za trenera. 
Usput je osvojila olimpijsko zlato što Fak nije uspio i očito niti neće.
Jakovu Faku inače ništa ne zamjeram, niti u primisli, on je donio odluku za koju je očito smatrao da je za njegovu karijeru i život najbolja i to je sve.
nije bas za usporedit , sara ima stadion i koplje , treba dobar trener i nesto novca da mirno radi , jakovu treba cijela infrastruktura za trening/rezultat , zasigurno ima i nesto u odnosima njega i institucija/ljudi ...no nacelno se slazem , mogao je ostati i okusati se ovdje
naravno i dalje sam za san
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Guest 16/2/2018, 18:07

debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:jakov je vjerovao u sebe i uspio , zaduzeni za jakova nisu mogli ulagati novac u njegov sport

Nisu mogli ulagati niti u Saru Kolak, pa njoj nije palo na pamet uzeti slovensko državljanstvo premda je trenirala u Sloveniji i imala Slovenca za trenera. 
Usput je osvojila olimpijsko zlato što Fak nije uspio i očito niti neće.
Jakovu Faku inače ništa ne zamjeram, niti u primisli, on je donio odluku za koju je očito smatrao da je za njegovu karijeru i život najbolja i to je sve.
nije bas za usporedit , sara ima stadion i koplje , treba dobar trener i nesto novca da mirno radi  , jakovu treba cijela infrastruktura za trening/rezultat , zasigurno ima i nesto u odnosima njega i institucija/ljudi ...no nacelno se slazem , mogao je ostati i okusati se ovdje
naravno i dalje sam za san

Ne znam gdje ti živiš u tom sportskom smislu, ali svim individualcima sportašima treba cijela infrastruktura. Odavno to više nije samo stadion i koplje, to je i teretana, specijalne komore za rehabilitaciju, liječnici i fizioterapeuti, dvorane za trening jer nitko od atletičara više odavno ne miruje po zimi.
Sa ostalim se slažem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by debotoijusto 16/2/2018, 18:19

slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:jakov je vjerovao u sebe i uspio , zaduzeni za jakova nisu mogli ulagati novac u njegov sport

Nisu mogli ulagati niti u Saru Kolak, pa njoj nije palo na pamet uzeti slovensko državljanstvo premda je trenirala u Sloveniji i imala Slovenca za trenera. 
Usput je osvojila olimpijsko zlato što Fak nije uspio i očito niti neće.
Jakovu Faku inače ništa ne zamjeram, niti u primisli, on je donio odluku za koju je očito smatrao da je za njegovu karijeru i život najbolja i to je sve.
nije bas za usporedit , sara ima stadion i koplje , treba dobar trener i nesto novca da mirno radi  , jakovu treba cijela infrastruktura za trening/rezultat , zasigurno ima i nesto u odnosima njega i institucija/ljudi ...no nacelno se slazem , mogao je ostati i okusati se ovdje
naravno i dalje sam za san

Ne znam gdje ti živiš u tom sportskom smislu, ali svim individualcima sportašima treba cijela infrastruktura. Odavno to više nije samo stadion i koplje, to je i teretana, specijalne komore za rehabilitaciju, liječnici i fizioterapeuti, dvorane za trening jer nitko od atletičara više odavno ne miruje po zimi.
Sa ostalim se slažem.

da , sve to ...nisam u sportu nikako najveci mi sportski domet vozit bicikl na struju :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by michaellcmacha 16/2/2018, 21:15

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Kako se uzme...za mene da..jer se zalio na neke uvjete ponudjene od hoo...da mu nisu potpuno dovoljni...no ipak realno 90% hr sportasa kuburi sa dobrim uvjetima..pa ih toliko i vise ne prebjegne u druge reprezentacije...ne znam..djed odnosno otac od oca mu je porjeklom zlovenc...

vidis za mene ne , koliko se spominjem kad bilo aktualno nije bio problem oko novca jakovu vec ulaganja za njegov napredak , dakle ogromna ulaganja za jednog i tko zna kad drugog sportasa u realno nebitnom sportu gradjanima
mogao je uzeti lovu i biti prosjecan ili slijediti svoj san
slijediti svoj san uvijek ispred sna drzave
mogao je moj pokojni frend i suborac koji je netom zavrsio faks elektrotehnike prije rata otic recimo u njemacku ili ameriku biti danas mozda priznati strucnjak ne on je kao dragovoljac u ljeto 91 uzeo oruzje i nije se zalio na uvjete...gotovo pracku imao i poginuo u petrinji..a mogao je zbog uvjeta i karijere put minkena
pa dobro ako ćemo realno, za koji je kurac poginuo tu kod mene... ok dosegnut je sanjani ideal, ali da vidiš gnječeva tu po sisku i petrinji ne bi povjerovao što je skotova, a taj tvoj prijatelj je poginuo da bi se ti skotovi mogli šepiriti i danas cuclati iz kojekakvih izvršnih odbora i lapati lovu na radovima ledene dvorane kojoj je osnovna cijena narasla ni manje ni više nego 1000%...i usput se izrugivati nama koji smo preživjeli a zajedno s tvojim poginulim frendom i mojim poginulim frendovima, to skotovima omogućili... interesantno da se ti skotovi bez jebem ti pozivaju na domovinski rat i klanjaju poginulim braniteljima ali zato nas preživjele nazivaju ustašama, nacistima i zločincima.... pa ti sad se misli za koji je kurac taj tvoj prijatelj i ini moji prijatelji poginuo....  nije da bih drugačije postupio ali nije ni njegov ni život ikog iz onih 400 i kusur autobusa poginulih tako malo vrijedan da je izgubljen zbog ove stoke uokolo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by red wolf 16/2/2018, 21:17

Jakov Fak je slijedio svoje snove i sada ih ostvaruje...Nebitno pod kojom zastavom...Sutra one će postati nebitne...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by michaellcmacha 16/2/2018, 21:18

jakovu svako dobro i da osvoji još rudnjak medalja, za koga god... svi olimpijski sportovi bi trebali imati nacionalnu vrijednost, i ako je bio a bio je potencijal za visoke domete, hrvatski olimpijski odbor je trebao iznaći riješenja da ga zadrži pod hrvatskom zastavom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by michaellcmacha 16/2/2018, 21:20

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Rat i sport nije za usporedbu

Natjecanje i jedno i drugo.
dok osvajaju za njih se navija, kad im izblijede kolajne vrijede koliko i one... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Ringo10 17/2/2018, 07:07

Fak him.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by vuksadinare 17/2/2018, 07:18

... i kostelici su imali gore uvjete nego fak..pa su bez tih uvjeta postigli sto su postigli deset puta vise od faka ali nisu otisli pod drugu zastavu mada im je nudjeno i zlato i tamjan i jos bolji napredak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by abraham 17/2/2018, 07:19

Braca Kovac, Rakitic, Glasnovic........ Samo neki sta su dosli pod hrvatsku zastavu. Cestitam Fak-u na olimpijskoj medalji. vise u sportu ne moze(osim zlata). Bilo kako bilo ali biciklisticka utrka kroz Hrvatsku trazi volontere. Zrtvujte dan svog zivota za ovu fenomenalnu manifestaciju vrhunskog sporta i promociju DNRH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Jakov Fak izdajnik ili... Empty Re: Jakov Fak izdajnik ili...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum