ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto!

Go down

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! Empty Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto!

Post by Serbinho-3 3/10/2021, 13:05

10:56[size=36]POLITIKA[/size]
4

Informer.rs/Pink.rs[size=36]|[/size]03. 10. 2021.
[size=36]AddThis Sharing Buttons
[size=36]Share to Facebook[/size][size=36]Share to Twitter[/size][/size]
[size=46]Izdajnik je preko puta mene i treba da bude uhapšen! A, ne, ne - izdajnik je preko puta mene i treba da bude uhapšen! /video/[/size]

[size=45]Lideri SPS i LSV, Ivica Dačić i Nenad Čanak, napravili su pravi haos u TV duelu na televiziji Pink, koji je u emisiji Novo jutro organizovala voditeljka Jovana Jeremić...[/size]


[size=45]Dačić i Čanak ušli su u raspravu tokom TV duela pričajući o 5. oktobru.[/size]
[size=45]Dačić je rekao da je mnogo bitniji datum zapravo bio 24. septembar.[/size]
[size=45]- 5. oktobar nije značajan kao datum, čak je 24. septembar značajniji datum, jer su bili izbori. Tu je bilo različitih procena šta dalje, kako dalje, broje se glasovi... I onda je taj 5. oktobar bio reakcija. Izgleda da je bilo lakše da se organizuje 5. oktobar, nego izbori - rekao je Dačić.[/size]
Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! 482612_4_iff
printscreen

[size=45]Čanak je zatim rekao kako su u to vreme imali veliku podršku građana što se, dodaje, pokazalo na izborima. Nakon što je tada pobedio Koštunica, nastavlja Čanak, problem je nastao kada se postavilo pitanje - šta dalje.[/size]

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! 482610_2_iff
printscreen

[size=45]Sa teme 5. oktobar, Dačić i Čanak su ubrzo prešli na to da li je trebalo da bude lustracije i ko je trebalo i zašto da bude uhapšen.[/size]
Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! 482611_3_iff
printscreen

[size=45]Pošto su jedan drugog "uhapsili" i "lustrirali", Dačić i Čanak su prešli na teren "izdaje", odnosno ko je od njih dvojice izdajnik srpskog naroda[/size]
[size=45]- Izdajnik je prekoputa mene - rekao je Dačić.[/size]
[size=45]Izdajnik je prekoputa mene - uzvratio je Čanak.[/size]
[size=45]- Ja ću pod sto - zaključila je voditeljka Jovana Jeremić.[/size]

[size=32]Pratite nas na društvenim mrežama[/size]






https://informer.rs/vesti/politika/641665/izdajnik-preko-puta-mene-treba-bude-uhapsen-izdajnik-preko-puta-mene-treba-bude-uhapsen-video
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! Empty Re: Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto!

Post by Serbinho-3 3/10/2021, 13:23

Canak o podrsci 5 Oktobra i problemu nakon 5 Oktobra, sta dalje? Sve je rekao. Gurali su se iz Opozicije na sav glas a kada se izaslo na scenu, blokirali se i jedno veliko nista. Kada nisu znali sta, kako i gde dalje, onda kao ajde na sav glas samo da se ne vrate prethodnici. Raspali se ko Kula od karata, jedva cenzus mogu da dotaknu, cak ni to, pa onda kroz bojkot izbora sakriju sramotu. Canak nije dalje otisao od lokalno regionalnog huskaca i bundzije. Pravi od Vojvodine Emirate, koji hrane ostale, dok je realnost suprotna, sirotinja koju hrani ostatak. Ne kapira da postoje zvanicne brojke, statistika, osim kafansko lovackih prica. Ide okolo, lozi vatru, pali jedne na druge i stavlja se u ulogu manipulatora. Dacic, posle neuspesnog perioda u SPS, dolaskom TITA, uspeo je na Spoljnoj politici da se izdigne sa blatnjave Balkanske Kaldrme. Povlacenje priznanja Kosova, sto i danas Amerika insistira da se to ne radi, gde je najveca njegova uloga, zatim i nastupi u UN. Ocitao lekcije Englezima, sto niko do tada i posle nije a isti su ostali ko zaliveni. Poznato Englesko kukanje je izostalo. Napravio inostranu ulogu i priznat od inostrane scene.


Afera kofer u stanu pun novca i bezanija pri dolasku Policije. Dobio nadimak Koferce Dacic.

Isto su mu oprostili i odustali od Pravosudnog gonjenja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! Empty Re: Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto!

Post by Serbinho-3 3/10/2021, 13:29

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto! Empty Re: Dačić: Izdajnik je prekoputa mene, Čanak: Izdajnik je prekoputa mene, Voditeljka: Ja ću pod sto!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum