ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by vuksadinare 11/10/2018, 10:38

http://www.klix.ba/vijesti/bih/dacic-komsic-vec-provocira-za-mene-licno-republika-srpska-moze-biti-nezavisna/181011009
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by Guest 11/10/2018, 10:38

e moj komšiću, ne mešaj se u tuđe teritorije i probleme. kod kuće imaš 49% problema... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by vuksadinare 11/10/2018, 10:39

...ludnica se nastavlja :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by Guest 11/10/2018, 10:51

i za mene 
nezavisna je utesna nagrada
pripojena srbiji je jedino kvalitetno resenje
time bi se izvrsio snazan pritisak na milovu c,goru
to je to, ostalo nas ne interesunje, trenutno :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by vuksadinare 11/10/2018, 10:52

na zalost mora se priznati izgleda da ovoj ekipi sa komsicem odgovaraju pizdarije vecih razmjera jer ocigledno mogu samo u tim okolnostima funkcionirati...sto veca anarhija bolje za njih...u izolaciji takvi najbolje profitiraju...izazivanjem problema uvlace druge u probleme...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by Guest 11/10/2018, 11:07

treba sjebati sve sto pociva na badinteru
to je bre novi avnoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna Empty Re: Dačić:Komšić već provocira za,mene lično Republika Srpska može biti nezavisna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum