ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 19:10


RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:10

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
ma raste populacije Indije i Kine pa ne vidim emigrantske krize
kamo bi trebali indijci preko Himelaje pješice? a tamo gdje bi mogli, tamo ratuju s pakistanom, i bacaju atomske po kašmiru, kina ima politiku jednog djeteta već desetljećima...
asilovski wrote:
međutim rekao si da je ovo isplanirano znači papa sa meskičkim imigrantskim udrugama ili opet pacovi u labosu?
piše ti u članku, pročitaj, nema nikakve teorije zavjere, meksikanci jednostavno žele stvoriti pozitivnu sliku u medijima o svojim ne baš tako legitimnim interesima, izazvati sažaljenje, samilost
"godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje." sad si počeo biti kontradiktoran na istoj stranici
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 19:11

Da su nama barem owakwi imigranti ...a ne owi allah ekberaši.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:11

nije mi jasno šta je tu kontradiktorno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:12

neoliberalni_placenik wrote:nije mi jasno šta je tu kontradiktorno?
znam i ti imaš problem
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:13

asilovski wrote:
neoliberalni_placenik wrote:nije mi jasno šta je tu kontradiktorno?
znam i ti imaš problem
pa ne niste mi jasni, ti i epi nabacujete se epitetima optužujete druge forumaše bez ikakvih dokaza, mećete stvari u usta koje drugi nisu izgovorili, pa daj jednom pojasnite?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:13

eo baš sam čuo da će narod Nertvansko kraja dati i srce i mandarine hahaha kakva bljuvotina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:13

neoliberalni_placenik wrote:
asilovski wrote:
neoliberalni_placenik wrote:nije mi jasno šta je tu kontradiktorno?
znam i ti imaš problem
pa ne niste mi jasni, ti i epi nabacujete se epitetima optužujete druge forumaše bez ikakvih dokaza, mećete stvari u usta koje drugi nisu izgovorili, pa daj jednom pojasnite?
oćep i ti dati srce i mandarine malim pakijima?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:16

asilovski wrote:
"godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje." sad si počeo biti kontradiktoran na istoj stranici
opet te hvata paranoja? kad migranti lobiraju onda je to teorija zavjere? ako ne razumiješ nešto možemo još sporije korak po korak, pa da razjasnimo ono nerazumljivo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:16

neka daju, tko im jebe glupu mater, ja ne financiram islamizaciju europe, sutra neka se ratuju protiv istih tih koje su hranili, ja sigurno neću
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 19:18

neoliberalni_placenik wrote:neka daju, tko im jebe glupu mater, ja ne financiram islamizaciju europe, sutra neka se ratuju protiv istih tih koje su hranili, ja sigurno neću
Brawo. Igraj Tetrise.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:18

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Tumblr_mhnur0qT241qap9gno1_540.jpg?

Samo naprijed dok se sve ne vrati na staro!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 19:20

Ljudi jeste wi swijesni da ovo u AMerići i owo u Ewropi uopće nije za usporedbu.

Prwo i Ewropljani ( bijeli AMerikanći ) su tamo doseljeneći , onda pogotovo ta Klaifornija i to tamo to su uzeli Meksiku ...pa onda ti latinosi su krščani nema Allah Ekber i slićne gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:24

Meksikanci nikad nisu otišli iz oduzetih krajeva, već su se samo bijelci naseljavali. Sada je red opet na Meksikance da mirnim putem se vrate na svoje.

Florida isto tako ne izgleda loše s Puerto Rico i Cuba ekipom. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:25

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
"godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje." sad si počeo biti kontradiktoran na istoj stranici
opet te hvata paranoja? kad migranti lobiraju onda je to teorija zavjere? ako ne razumiješ nešto možemo još sporije korak po korak, pa da razjasnimo ono nerazumljivo
hahah pa ovo gore si ti izjavio vidiš navodnike, oni se koriste kad se nešto navodi u ovom slučaju ti, teorije zavjere nisam u ovom slučaju spominjao zapravo ti si govorio o isceniranju a ne lobiranju...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:26

Fénix wrote:Meksikanci nikad nisu otišli iz oduzetih krajeva, već su se samo bijelci naseljavali. Sada je red opet na Meksikance da mirnim putem se vrate na svoje.

Florida isto tako ne izgleda loše s Puerto Rico i Cuba ekipom. B-)
Dobro to je rekonkvista, ovi pakiji nemaju nikakve veze sa Evropom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:30

asilovski wrote: ti si govorio o isceniranju a ne lobiranju...
lobiranje kroz aktivizam, kroz ngo, zato kažem ako nešto nije jasno, razjasnimo, jer ne vidim gdje tvrdim suprotno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:32

asilovski wrote:
Fénix wrote:Meksikanci nikad nisu otišli iz oduzetih krajeva, već su se samo bijelci naseljavali. Sada je red opet na Meksikance da mirnim putem se vrate na svoje.

Florida isto tako ne izgleda loše s Puerto Rico i Cuba ekipom. B-)
Dobro to je rekonkvista, ovi pakiji nemaju nikakve veze sa Evropom
Apsolutno da nemaju, ali ovi su i dalje shizofreni u USA. Eto taj Trump je sad 'popularan'.

Što se Europe tiče, ni ona sama sa sobom nema više stvarne veze, a još manje s nekim azijskim i afričkim plemenima. Taj establishment je 'genetskim inženjeringom' odavno napravio nepopravljivu štetu. Tko je ostao imun, ostao je. Za druge nema pomoći osim scena nasilja, smrti, krvi, masakra jer onda će vjerojatno instinkti proraditi kad je pamet odavno zakazala, tj. izgorila.
Ako ni to neće, ha onda će crknuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by jastreb 27/9/2015, 19:44

Inače još od prvih dana moderne povijesti Amerike bilo je vidljivo da se u SAD katoličanstvo potiskuje.

Najprije su počinili pravi katolicid u državama koje su oteli od Meksika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by jastreb 27/9/2015, 19:46

No u najnovijoj historiji katolici,naročito Irci i talijani u Njujorku pokazali su se kao čudnovata voćka tvrd orah.

Osim njih danas su u SAD stubovi katoličanstva latinoamerikanci, crnci kreolci,te brojni Filipinci,kojih je i najviše bilo vidjeti među publikumom koji je pred par dana dočekao ondje papu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata - Page 2 Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum