ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:35

Meksički imigranti
Djevojčica pisala Papi i dirnula svijet: 'Srce mi je tužno, ne dopustite da mi uzmu roditelje'

Iako je djevojčicu u prvom trenutku zaustavio zaštitar, Papa mu je signalizirao da je pusti, a kada ju je podigao i dao Papi u ruke, okupljenom se masom prolomio pljesak
Tijekom jučerašnje automobilske povorke u National Mallu povodom boravka pape Franje u SAD-u dogodila se scena koja je dirnula svijet. 

Papa Franjo se tijekom povorke zaustavljao kako bi dao poljubac bebama i djeci, a jedna se djevojčica u tom trenutku probila kroz zaštitnu ogradu i pružila Papi pismo.
Iako je djevojčicu u prvom trenutku zaustavio zaštitar, Papa mu je signalizirao da je pusti, a kada ju je podigao i dao Papi u ruke, okupljenom se masom prolomio pljesak. 

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Sophie-cruz-i-papa-franjo-7fb1553a46012c2c8f55381dbb8e9752_view_article_new


U videu koji je tijekom srijede objavio The Guardian, djevojčica, za koju se ispostavilo da je 5-ogodišnja Sophie Cruz, naglas čita svoje pismo koje je predala Papi. 
"Dragi Papa, živim u Los Angelesu i Amerikanka sam meksičkih korijena. Srce mi je vrlo tužno i htjela bih vas zamoliti da popričate s predsjednikom i Kongresom u vezi legalizacije boravka mojih roditelja u SAD-u jer svakog se dana bojim da će netko doći i odvesti ih od mene. Svi imigranti, baš kao i moj otac, trebaju svoju zemlju i svoj dom", rekla je Sophie. 
Možemo se samo nadati da se njezini strahovi neće obistiniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:37

http://bigstory.ap.org/article/48e13a4f1ddc41aa83db5f44ff9e78a4/la-immigration-group-center-girls-encounter-pope

Immigration group planned girl's pope encounter for a year

Sophie Cruz’s encounter with the pope during a parade in Washington this week looked to be one of those spontaneous, once-in-a-lifetime-moments Francis has become known for.

But for 5-year-old Sophie, the chance to wrap her arm around the pope’s neck as he offered a hug, kiss and a blessing unfolded as pe it was scripted by members of a coalition of Los Angeles-based immigration rights groups. For nearly a year the group had been preparing the young girl from suburban Los Angeles to make a dash for the popemobile to deliver a message about the plight of immigrant parents living in the country illegally.
They had even pulled off a similar public-relations coup a year ago in Rome with a 10-year-old girl meeting the pope.


“We planned to do this from the moment we learned he was coming to the States,” Juan Jose Gutierrez of the Full Rights for Immigrants Coalition told The Associated Press. “We have been working for a while now trying to sensitize the American public that dealing with immigration is not just dealing with the people who came in without proper documents but that we also have . . . countless children whose parents are undocumented.”

If Sophie had been unsuccessful in Washington attracting the pope’s attention, Gutierrez said, she would have traveled with the group to New York and then Philadelphia to try again.


Though initially hesitant as security officials approached along the parade route, Sophie refused to the leave the pope’s side Wednesday until a bodyguard took a handwritten letter and a T-shirt.
Her note to Francis detailed fears that her parents, immigrants from Mexico who don’t have legal status in the United States, could be deported. But that risk is slight under the Obama administration’s policies, which focus on deporting serious criminals.

“I believe I have the right to live with my parents,” Sophie told the AP after her moment with the pope. “I have the right to be happy. My dad works very hard in a factory galvanizing pieces of metal. All immigrants just like my dad feed this country. They deserve to live with dignity. They deserve to live with respect.”


Since her moment with the pope was captured on live television, Sophie has been interviewed by a variety of news outlets, and Thursday she met with Mexico’s ambassador to the United States, Miguel Basanez.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:40

Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:40

Ovo je samo primjer koji nam pokazuje da moramo rušiti granice, recimo država...To je smiješno...Ne smiju postojati granice...Osim onih svjetske države...A to će biti cijeli planet...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:41

ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
Ne. To je stvaranje. Razumiješ li što sam ti rekao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:43

red wolf wrote:Ovo je samo primjer koji nam pokazuje da moramo rušiti granice, recimo država...To je smiješno...Ne smiju postojati granice...Osim onih svjetske države...A to će biti cijeli planet...
ne, ovo je primjer kako su godinu dana unaprijed planirali da odglume cijelu scenu, dijete su istrenirali kako i što da napravi, od davanja poljupca pa do riječi koje je trebala reći
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:44

red wolf wrote:
ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
Ne. To je stvaranje. Razumiješ li što sam ti rekao?
Ja razumijem da si ti niže biće i vjeruj, imam samilosti i sažaljenja prema tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 00:45

ostrakon wrote:
red wolf wrote:
ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
Ne. To je stvaranje. Razumiješ li što sam ti rekao?
Ja razumijem da si ti niže biće i vjeruj, imam samilosti i sažaljenja prema tebi.
Ne postoji više i niže...Postoji zaboravno biće i manje zaboravno biće...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 01:23

zapad je uništen. od USA, EU i Rusije sve ove države će biti pokošene .. sa time da je bolje biti u USA , nego EU i Rusiji gdje će islamisti šikati bombe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 06:44

Sophia Kruz je barem katolkinja ......da mi imamo takwe imigrante nebi bilo ww 3 u Ewropi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 06:46

Inaće Los Angeles je kako mu i ime gowori nešto šta je prije bilo meksičko nego anglosasko i/ili bijelačko.

Lako je Amerikanćima. ....uzmu im teritorij pa onda glume multikulti plus imigranti su im kršćani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 07:26

RayMabus wrote:Sophia Kruz je barem katolkinja ...
To je najbitnije, da vjeruje kako je Židov bog koji sjedi na nebu i gleda nas odozgo, pogotovo tebe dok drkaš. Sve vidi. :bwi:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by jastreb 27/9/2015, 08:11

Pa Amerima (mislim na njihove političare i visoke dužnosnike) kao ultraprotestantima i velikim dijelom masonima,il članovima drugih tajnih društava više smetaju katolici nego muslimani.

Do sada je samo jedan predsjednik SAD-a bio katolik,no njegov mandat naprasno je prekinut u Dallasu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 12:24

ostrakon wrote:
RayMabus wrote:Sophia Kruz je barem katolkinja ...
To je najbitnije, da vjeruje kako je Židov bog koji sjedi na nebu i gleda nas odozgo, pogotovo tebe dok drkaš. Sve vidi. :bwi:
To je bitno radi integraćije i mira u državi jer ti owi barem neće baćit bombu u ime Allaha.

Usput Isus je povijesna osoba , unuk židovskog kralja , osoba koja se inkarnirala u Isusa je trenutno logos planete , Jahwe je Elohim ( iz toga dolazi rijeć Allah ) i on je mali Bog kakwih u swemiru ima nekoliko desetaka.

Bez obzira na swe owo ja sam ipak Asthar komnada tj totalno druga soćijalno mentalna struktura i zato JEBI MATER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 18:50

RayMabus wrote:Sophia Kruz je barem katolkinja ......da mi imamo takwe imigrante nebi bilo ww 3 u Ewropi.
Europi ne treba katolička reevangelizacija priljevom stanovništva iz Latinske Amerike već militantni sekularizam sa svojim krakovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 18:55

ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
čekaj to nije slučajno zbog rasta populacije?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:01

asilovski wrote:
ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
čekaj to nije slučajno zbog rasta populacije?

procjeni sam, iako mi nije jasno kako je tebi jedno u suprotnosi s drugim

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Dsg213_500_350
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Kermit 27/9/2015, 19:03

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
ostrakon wrote:Eto kako se radi propaganda, godinu dana u naprijed se planira kako iscenirati određene događaje.
čekaj to nije slučajno zbog rasta populacije?

procjeni sam, iako mi nije jasno kako je tebi jedno u suprotnosi s drugim

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Dsg213_500_350
ma raste populacije Indije i Kine pa ne vidim emigrantske krize, međutim rekao si da je ovo isplanirano znači papa sa meskičkim imigrantskim udrugama ili opet pacovi u labosu?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Guest 27/9/2015, 19:08

asilovski wrote:
ma raste populacije Indije i Kine pa ne vidim emigrantske krize
kamo bi trebali indijci preko Himelaje pješice? a tamo gdje bi mogli, tamo ratuju s pakistanom, i bacaju atomske po kašmiru, kina ima politiku jednog djeteta već desetljećima...
asilovski wrote:
međutim rekao si da je ovo isplanirano znači papa sa meskičkim imigrantskim udrugama ili opet pacovi u labosu?
piše ti u članku, pročitaj, nema nikakve teorije zavjere, meksikanci jednostavno žele stvoriti pozitivnu sliku u medijima o svojim ne baš tako legitimnim interesima, izazvati sažaljenje, samilost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by RayMabus 27/9/2015, 19:10

RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata Empty Re: Djevojčica papu Franju upoznala s problemima imigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum