ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by RayMabus 8/2/2016, 18:49

PAPA FRANJO je otkrio da je "naljutio" njemačku kancelarku Angelu Merkel kada je Europu usporedio s "jalovom ženom".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/papu-franju-nazvala-ljutita-angela-merkel-doznajte-sto-mu-je-zamjerila/873688.aspx

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Images?q=tbn:ANd9GcTNERF87U5eHOvnwMkeBPa-SO2wySvJoPc7qrgkZxLlHqtcry3Y
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by RayMabus 8/2/2016, 18:51

...što mu je zamjerila.

lol! 





Upitala me je mislim li doista da Europa ne može više rađati djecu,

---

Prošlog tjedna je u razgovoru za internetski list Asia Times, nakon pohvale izrečene kineskoj dinamičnosti, rekao: "Imamo baku Europu. Čini se da ona nije više majka Europa. Nadam se da će biti kadra ponovo preuzeti tu ulogu!"
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by kic 8/2/2016, 18:57

sad ne znam što je ovdje veći problem, što se ona identificira u riječi Europa? ili što joj smeta politička nekorektna sintagma - jalove žene..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by melkior 8/2/2016, 18:59

RayMabus wrote:...što mu je zamjerila.

lol! 




Komentatori su jači:

Central Party School of the Communist Party of China


 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  942859_1551543975155594_3329526086776228388_n
Stiropor Tomislava Panenića

:^0
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 18:59

u novoj europi neće biti mjesta niti za javolu merkelicu niti allah snakcbar papu franju.. oboje će put sahare
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by melkior 8/2/2016, 19:01

kic wrote:sad ne znam što je ovdje veći problem, što se ona identificira u riječi Europa? ili što joj smeta politička nekorektna sintagma - jalove žene..
Dajmo Angeli da rađa...go Angela, go, ti to možeš cheers
Jebote, ja još ispadnem primalja babica  :aw
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by RayMabus 8/2/2016, 19:21

ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi.





Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by RayMabus 8/2/2016, 19:22

Frustrirana babetina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 19:25

Kako joj je papa spakirao toj šupljoglavoj qurvi. lol!  Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe, a ne nekakve multikulturalne, liberalne, feminizirane koja je totalno izašla kao unakažena potpunom amerikanizacijom zadnjih 50-60 godina.

Uglavnom, papa dolazi iz mačističkog kontinenta i on zna gdje je ženama granica.

A ne da gledam na Vinkovačkoj TV kako kao žene prilaze Zoki i u "strahu" su za svoja 'prava', hahahaha. Čovječe, koja retardiranost... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by vuksadinare 8/2/2016, 19:32

Papa nije zasel iz 11 stoljeca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 21:07

kic wrote:sad ne znam što je ovdje veći problem, što se ona identificira u riječi Europa? ili što joj smeta politička nekorektna sintagma - jalove žene..

Merkel nema djecu, ona se identificira sa jalovom ženom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by udba 8/2/2016, 21:08

upravo_sa_jebachine wrote:u novoj europi neće biti mjesta niti za javolu merkelicu niti allah snakcbar papu franju.. oboje će put sahare
Mi ćemo bit Hercegovci Evrope, ono što su Hercegovci Hrvatima, to će bit Hrvati Evropljanima,

nositelji zajedništva, identiteta, bractva i jedinstva,
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 21:10

Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?

Evo jedna ilustracija kako je to nekoć izgledala homogena kršćanska europa.

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Hanging_Humans


Last edited by deda na aparatima on 8/2/2016, 21:13; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by melkior 8/2/2016, 21:11

udba wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:u novoj europi neće biti mjesta niti za javolu merkelicu niti allah snakcbar papu franju.. oboje će put sahare
Mi ćemo bit Hercegovci Evrope, ono što su Hercegovci Hrvatima, to će bit Hrvati Evropljanima,

nositelji zajedništva, identiteta, bractva i jedinstva,
Čekaj malo dok preuzmemo Europsku komisiju i Europsku centralnu banku bom
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by melkior 8/2/2016, 21:13

deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?
To u stvari i nisu bili toliko vjerski ratovi već sukob feudalnih južnih pokrajina i kapitalističkih sjevernih gradova. Stvar je bila u kontroli nad tokovima novca ;)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 21:14

deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?
I kao takva je - homogena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 21:15

deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?

Evo jedna ilustracija kako je to nekoć izgledala homogena kršćanska europa.

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Hanging_Humans

u vjerskim ratovima između katolika i protestanata poginulo je 2/3 njemaca od tipa 1600-1650. Dakle preko 60% populacije je izginulo.

Jedan povjesničar je rekao da je to događaj koji je najviše diktirao svjetsku povjest kasnije, zamisli da nije bilo kšćanstva(ili ratova katolika vs protestanata na njemačkom tlu) i da je Njemačka 1 svjetski rat, ili 2 svjetski rat startala sa 200 milijuna stanovnika, umjesto 60-70milijuna.. pregazili bi ostatak svijeta kao plitak potok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by udba 8/2/2016, 21:17

melkior wrote:
deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?
To u stvari i nisu bili toliko vjerski ratovi već sukob feudalnih južnih pokrajina i kapitalističkih sjevernih gradova. Stvar je bila u kontroli nad tokovima novca ;)
Zbog novaca se klalo? Ja mislio zbog uvjerenja.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by melkior 8/2/2016, 21:20

Fénix wrote:
deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?
I kao takva je - homogena.
Pa homogena je: prvo katolička inkvizicija pa protestantska, najebaše žene i ovako i onako :roll A dobro, nećemo više o religiji, ajmo malo o židovskim bankarima u Španjolskoj, templarskim bankarima u Francuskoj, ratovima za krunu i zemlje, sve u svemu, Europljani su dobro upoznali jedni druge kroz 3 vrste sukoba:
vjerski, klasni, teritorijalno-imperijalni. I sad homogeni, katarzom pročišćeni, možemo sebe nazivati Europljanima B-) :20
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Guest 8/2/2016, 21:21

melkior wrote:
deda na aparatima wrote:
Fénix wrote:Mislim kako joj je još više zakucao kad je spomenio prošlost i bogatu povijest homogene kršćanske Europe

Homogene kršćanske Europe???

A koliko su samo vjerskih ratova vodili Nemci među sobom, sa stotinama tisuća mrtvih?
To u stvari i nisu bili toliko vjerski ratovi već sukob feudalnih južnih pokrajina i kapitalističkih sjevernih gradova. Stvar je bila u kontroli nad tokovima novca ;)
Čak su neki katolički vladari ratovali na strani protestanata samo kako bi konkurenciju zajebali. Čuveni krug Beneluksa, Francuske i Njemačke, danas simboli degeneriranosti  i glavne baze islama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je  Empty Re: Papu Franju nazvala ljutita Angela Merkel, doznajte što mu je

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum