ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by marcellus 28/9/2015, 14:54

Kad sam pred par tjedana za novine napisao da će Milanović do izbora još i pjevati "Juru i Bobana" i pozdravljati sa "Za dom spremni" zapravo sam se zajebavao... ali Milanović me eto shvatio za ozbiljno. Inače, on je kreten.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by vuksadinare 28/9/2015, 15:12

marcellus wrote:Kad sam pred par tjedana za novine napisao da će Milanović do izbora još i pjevati "Juru i Bobana" i pozdravljati sa "Za dom spremni" zapravo sam se zajebavao... ali Milanović me eto shvatio za ozbiljno. Inače, on je kreten.
..da,marcell ali opasni kreten..sjeti se da je u saboru prije dvije godine direktno zaprijetio oporbi kad ej bila tema o lex-perkovic..'tjerate lisicu a istjerat cete vuka'..ocito je on to doista imao na umu a ne kao nekakva politicka floskula kao sto su tad psiali mediji..on ej doista lud..i to opasni luđak..sva sreca da nismo nuklearna sila...sto radi i kako se ponasa luđi ej i od onog sjevernokorejskog diktatora....da ima njegovu moc..posmicao bi bez pardona sve kriticare..a vjerojatno i uzu i siru familiju kao i kim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by kaya 28/9/2015, 16:11

Zapravo, Marcel, nije Zoki kreten nego ima američkog savjetnika koji mu je objasnio da nema nista od pobjede ne promjene li repertoar pjesama i retoriku, tako da su zamjenili od Vardara sa ustani bane jer shvatili da ovo prvo Hrvati ne puse. Vezano za lalovca koji mu je glavni adut, on nije lažnjak , taj bi bankare valjda zaista prebio, i on mu je glavni adut.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by kaya 28/9/2015, 16:14

Tre, ne vjerujem da se karamarko sastao s Vucicem , to bi bilo previše. Ali u pokušaju da mu kontrira u svemu kontrirao je i kada je ovaj ucijenio Srbiju pa stao na stranu Srbije. A sto je jako glup potez. Isto kao i na stranu banaka samo da bude protiv njega. E to je kretenski..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest 28/9/2015, 16:26

kaja_333 wrote:Tre, ne vjerujem da se karamarko sastao s Vucicem , to bi bilo previše. Ali u pokušaju da mu kontrira u svemu kontrirao je i kada je ovaj ucijenio Srbiju pa stao na stranu Srbije. A sto je jako glup potez. Isto kao i na stranu banaka samo da bude protiv njega. E to je kretenski..
ja nebi stao nikada na stranu srbije to znaš no milanović je povukao krive poteze i poslje se morao guziti srbima dok su ovi trijumfirali nad RH. Zatvorio je legalne prijelaze da bi izvršio ucjene na srbiju a ne da mu pritisak sa izbjeglicama nije smanjen nego se još i povećao a on dobio po pi*ki i od srbi i od EU  i otvorio GP.  Ne može se on kurčiti bez pokrića. Neka počne dizati ogradu i dobiće široku podršku u RH( biće i onih kontra ali nebitno), ja ću mu ići volontirati za to ( i ne samo ja) led ga hebo tulavog iako ga ne mogu smisliti ali interes RH je jasan u tom slučaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by marcellus 28/9/2015, 17:43

Točno, nek zatvori ilegalne prijelaze, a legalne za srbe ne treba zatvarat... i 91. su srbi dolazili preko kukuruzišta a zoka zbriso a sad im brani ulaz preko rampe s pasošem, kome, kamionima? Jebo srbe, danas invaziju rade neki drugi

_________________
Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by v_vlado 28/9/2015, 18:11

Ovi će se dat i jebat srbima samo da dobiju izbore,a šta poslije izbora????
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by marcellus 28/9/2015, 19:12

kaja_333 wrote:Zapravo, Marcel, nije Zoki kreten 

Zapravo, je, kreten je... a izjave tipa srbi su barbari nek ostavi HČSP-u...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 8 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum