ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Tony Soprano Sun 27 Sep - 15:09

regoch wrote:
red wolf wrote:A kozmopolit će, nasuprot nacionalizmu, stati uz sljedeću misao - ' Ja nisam Atenjanin ili Grk, nego stanovnik svijeta. ' Diogen
Prije koje stoljeće Rousseau je točno dijagnosticirao vas kozmopolite: kozmopolit je onaj koji voli Tatare da ne bi morao voljeti svoga susjeda. A to se vidi i danas. Kad hrvatska obitelj ima desetoro djece kažete: što su ih pravili ako ih ne mogu hraniti. Kad navale isilovske horde na naše granice, onda tražite da im se pomogne. Iako sami ništa nećete učiniti da im pomognete, opet će to učiniti "zatucani", "netolerantni", "ognjištari"... kao i kad su bile poplave. Nigdje vas "urbanih antifašista".
:tu

Tony Soprano

Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 15:10

regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 16:21

red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 16:29

tre911 wrote:
red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
Antifašistička matrica...Zanimljivo...A kako ona izgleda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 16:30

red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
Antifašistička matrica...Zanimljivo...A kako ona izgleda?
Kako sam ti rekao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 16:35

tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
Antifašistička matrica...Zanimljivo...A kako ona izgleda?
Kako sam ti rekao.
Daj mi ponovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 16:39

red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
Antifašistička matrica...Zanimljivo...A kako ona izgleda?
Kako sam ti rekao.
Daj mi ponovi.
Piše ti. Čitaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by dijagram Sun 27 Sep - 16:44

epikur37 wrote:Dobro tre kao ekstremna desnica neće ali recimo dijagram kao umjerena desnica već može gledati sa simpatijama Milanovićev zaokret u desno!
tocno, cim je vojvodi rekao:" znam ja da si ti vojvoda, samo te godinama sminkam iz nekih svojih razloga", e odmah ga simpatisem:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by epikur37 Sun 27 Sep - 17:20

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 PXL_260915_11725358_jpg_XzzED6cRgYQvaFjyfSl0fciQjjQWq5ag
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 17:21

tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
regoch wrote:
red wolf wrote:
kaja_333 wrote:Posjeti bolnicu ...
cccccc...Znaš li koliko si ograničena?
Tipična kozmopolitska antifašistička tolerancija. Odmah se sjetim golootočke tolerancije.
Ne razumijem zašto stalno spominješ antifašizam?
Jer po istoj matrici djeluješ kao i antife.
Antifašistička matrica...Zanimljivo...A kako ona izgleda?
Kako sam ti rekao.
Daj mi ponovi.
Piše ti. Čitaj
Misliš na toleranciju?...Da, do određene mjere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 17:21

epikur37 wrote:Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 PXL_260915_11725358_jpg_XzzED6cRgYQvaFjyfSl0fciQjjQWq5ag
Grmiiii...Neki bi rekli konačno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Tony Soprano Sun 27 Sep - 17:48

Hrvatski premijer Zoran Milanović bio je danas u Sisku kod Starog grada na skupu aktivista i simpatizera SDP-a VI. izborne jedinice na kojemu se obratio članovima i simpatizerima stranke.
Moji preci borili su se protiv Turaka za Mletke, ali ovi Turci su drugačiji, treba nam pomoć. Ne trebamo se osvrtati na konkurenciju koja je loša. Vidi se sada tko je kakav. Ova kriza s imigrantima pokazuje s kim imamo posla. Tko kaže da voli hrvatsku zemlju, zemlja nije 'zastava i grb', zemlja su ljudi. Četiri godine su iza nas i ispred nas. Radili smo što smo vjerovali da je dobro! Svaka mjera može napraviti korist, ali i štetu. Naše društvo je komplicirano. Nema više 'kako ćaća kaže', tako je bilo nekada, tako je bilo kada se vodilo, mi to ne želimo. Ne želimo za zemlju živu i ogradu, to nema veze s diplomacijom.

  • 'Milanović bi trebao prestati vrijeđati Mađarsku, imigracijski sustav mu je propao'

"Ako susjed stavlja žicu na našu granicu, treba reći, nisam vidio da HDZ-u to smeta, šute. Žica je simbol zla, podjele i mržnje, i na granicu ići neće. Ali zato radimo sve da Hrvatska bude sigurna. Da građani mogu na misu, na kavu, u školu da ih nitko ne ugrožava. Ne ugrožava ih islam i muslimani, već oni sami, i poriv da naprave sve samo za svoje bogaćenje. Stranka ne može biti sindikat za udomljavanje. Ne smijemo davati ljudima iluziju da. ako će ući u stranku. da će nešto. dobiti to nije dobro', rekao je premijer.
'Naš program je jačanje društva', kaže Milanović i komentirao i aktualni štrajk zaposlenih u prosvjeti.

  • MILANOVIĆ NA KONVENCIJI SDP-A 'Mi nismo nacija žice i ograde, mi smo otvorena nacija vjetra i mora'

'Da nam djeca budu bolja u materinjem jeziku, u engleskom. Radit ćemo sve da učitelji imaju veće plaće, ali ne štrajkom u kampanji, to nije u redu, ne možemo sada nešto davati. Zato ćemo kada dođemo opet na vlast tu nepravdu ispraviti. Kod nas dolaze novi ljudi, nove glave, a vidite HDZ - sve isti ljudi, sve ista ekipa. Nama više ništa ne prijeti osim mangupa', rekao je premijer Milanović u Sisku.
Rekao je i da u SDP-u 'srce imaju, ali i glavu', te da je jučerašnji SDP-ov skup bio divan.
'Mi smo narodna stranka, izbor građana', rekao je.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Tony Soprano Sun 27 Sep - 17:49

red wolf wrote:
epikur37 wrote:Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 PXL_260915_11725358_jpg_XzzED6cRgYQvaFjyfSl0fciQjjQWq5ag
Grmiiii...Neki bi rekli konačno...
Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Superman
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Guest Sun 27 Sep - 17:51

Tony Soprano wrote:
red wolf wrote:
epikur37 wrote:Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 PXL_260915_11725358_jpg_XzzED6cRgYQvaFjyfSl0fciQjjQWq5ag
Grmiiii...Neki bi rekli konačno...
Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Superman
hehehehehe...nervoza?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by darth_vader Sun 27 Sep - 17:53

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Dobro tre kao ekstremna desnica neće ali recimo dijagram kao umjerena desnica već može gledati sa simpatijama Milanovićev zaokret u desno!
tocno, cim je vojvodi rekao:" znam ja da si ti vojvoda, samo te godinama sminkam iz nekih svojih razloga", e odmah ga simpatisem:)

:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by jastreb Sun 27 Sep - 17:59

Ja mislim da je Zokijevo ludilo dostiglo zenit.

No,karamarkovci zbog toga nemaju nikakvog razloga za zadovoljstvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Tony Soprano Sun 27 Sep - 18:04

a Markićka?
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by kaya Sun 27 Sep - 18:13

a ne komentirate izjavu maletićke Nu2 da misli da će navala muslimana obogatiti europu a da je ona davno za ekumenu, ili recimo da je zoki strašno pogriješio što se nije dogovorio s europom u šestom mjesecu, mada se oni nisu dogovorili što bi ni sada , u desetom mjesecu. laprdala.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by jastreb Sun 27 Sep - 18:15

Tony Soprano wrote:a Markićka?
Markićka nema kvorum.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by darth_vader Sun 27 Sep - 18:23

kaja_333 wrote:a ne komentirate izjavu maletićke Nu2 da misli da će navala muslimana obogatiti europu a da je ona davno za ekumenu, ili recimo da je zoki strašno pogriješio što se nije dogovorio s europom u šestom mjesecu, mada se oni nisu dogovorili što bi ni sada , u desetom mjesecu. laprdala.

Ma Ok, znamo HDZ-ovce...isti bi rođenu mater prevarili, ali baš da je sad Zoki toliko poentirao u zadnje vrijeme, baš i nije...prije će biti da je u svojoj blesavoj smušenosti odigrao onako kako najbolje zna, a to je posvađati se sa svima da ne bi slučajno preuzeo ikakvu odgovornost za rješavanje novonastale situacije...kao da su Srbi, Mađari, Slovenci i Austrijanci dužni rješavati naše probleme...naravno da nisu...Srbima je podilazio sve dok ga Vučić nije uvalio pa se odjednom sjetio da je ovaj četnik...ma sve je to ista pašta sastavljena od kronično nesposobnih i uhljebljenih ljudi koji bi za bilo kakav pomak u karijeri ili vlast prodali i svoju vlastitu djecu u roblje..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by kaya Sun 27 Sep - 18:29

jasambrend wrote:
kaja_333 wrote:a ne komentirate izjavu maletićke Nu2 da misli da će navala muslimana obogatiti europu a da je ona davno za ekumenu, ili recimo da je zoki strašno pogriješio što se nije dogovorio s europom u šestom mjesecu, mada se oni nisu dogovorili što bi ni sada , u desetom mjesecu. laprdala.

Ma Ok, znamo HDZ-ovce...isti bi rođenu mater prevarili, ali baš da je sad Zoki toliko poentirao u zadnje vrijeme, baš i nije...prije će biti da je u svojoj blesavoj smušenosti odigrao onako kako najbolje zna, a to je posvađati se sa svima da ne bi slučajno preuzeo ikakvu odgovornost za rješavanje novonastale situacije...kao da su Srbi, Mađari, Slovenci i Austrijanci dužni rješavati naše probleme...naravno da nisu...Srbima je podilazio sve dok ga Vučić nije uvalio pa se odjednom sjetio da je ovaj četnik...ma sve je to ista pašta sastavljena od kronično nesposobnih i uhljebljenih ljudi koji bi za bilo kakav pomak u karijeri ili vlast prodali i svoju vlastitu djecu u roblje..
pa je, tako nekako, ali nervira me što ga za bilo kakav pokušaj nečega dočekaju na nož
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!  - Page 6 Empty Re: Vijore se zastave, sve pršti od domoljublja!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum