ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Wed 4 Nov - 23:36

http://dalmatinskiportal.hr/sport/ipak-nakon-izbora-vlajcevic--odluka-o-kaznama-za-derbi-s-dinamom-i-za-bakljadu-protiv-rijeke-bit-ce-sljedece-srijede/8204

Derbi je igran prije misec ipo dana ali ovaj gnjoj od covika i dalje suti.I onda ce neko reci da politika ne drma nasim nogometom i da je tu sve cisto. Direktiva je ne dirati Hajduka do izbra da Hdz dobije glas - dva vise, a kad uzmu vlast onda ko koga jebe.

Iducu sridu ce nam zabiberiti kaznu , reka bi narod, biblijskih proporcija...Pazite sta van Unikat kaze...

UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Thu 5 Nov - 19:51

Kaj se bezveze čudiš ? I Sanaderu sude već 4-5 godina, pa kurac su presudili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Thu 5 Nov - 22:05

UniKat86 wrote:http://dalmatinskiportal.hr/sport/ipak-nakon-izbora-vlajcevic--odluka-o-kaznama-za-derbi-s-dinamom-i-za-bakljadu-protiv-rijeke-bit-ce-sljedece-srijede/8204

Derbi je igran prije misec ipo dana ali ovaj gnjoj od covika i dalje suti.I onda ce neko reci da politika ne drma nasim nogometom i da je tu sve cisto. Direktiva je ne dirati Hajduka do izbra da Hdz dobije glas - dva vise, a kad uzmu vlast onda ko koga jebe.

Iducu sridu ce nam zabiberiti kaznu , reka bi narod, biblijskih proporcija...Pazite sta van Unikat kaze...
moćni unikat, prorok!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Sat 7 Nov - 15:43

osječki heroji
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by marin kurtela Sat 7 Nov - 15:51

kako je ovaj hajduk u qrcu...osijek trebao voditi 3:0...

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sat 7 Nov - 15:56

HNS pederi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by marin kurtela Sat 7 Nov - 16:05

muckodjubre wrote:HNS pederi
8 - Mlakar svira nepostojeći penal za domaćina...s portala slobodne--- cheers
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by marin kurtela Sat 7 Nov - 16:28

ne bih se čudio da hajduk ovo preokrene, osijek se previše zbunkerirao...

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sat 7 Nov - 16:50

samo 5min,hns pederi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by marin kurtela Sat 7 Nov - 16:53

sušić šakom u glavu, samo žuti ... lol!

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 17:34

nowitzki wrote:osječki heroji
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 17:35

za koga su osijek, slavonija i lika?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Sat 7 Nov - 20:25

Sutra doposi i zimski skafanderi u splitu su in
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 7 Nov - 20:51

Nowitzki jesi tjesio Casperlu. Jel na aparatima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 21:14

pablo_escobar wrote:Nowitzki jesi tjesio Casperlu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sat 7 Nov - 21:22

sigurno je casperla bio na obe tekme,čim je hajduk obe glat izgubio...casperla crna mačka hajduka,opet će mu platiti samo da ne ide na tekme

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 21:28

hehe bacio sam malo oko na forum.hr. burić je odjednom nakon najboljeg hajdukovog trenera u zadnjih 20 godina i velikog maga postao škovaca. sjećam se da je ista priča bila i sa tudorom
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sat 7 Nov - 21:53

A izvukao čovjek više od maksimuma iz te ekipice dd-a. Oni imaju bar 50 % bodova više, nego kaj realno vrijede.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sat 28 Nov - 19:21

Milović: Crveni karton je bila moja odluka zbog Dinama...
To mi je prvi crveni karton u karijeri. Bila je to moja odluka. Već u ranoj fazi utakmice dobio sam žuti koji bi me udaljio iz derbija s Dinamom, rekao je Milović


- To mi je prvi crveni karton u karijeri. Bila je to moja odluka. Već u ranoj fazi utakmice dobio sam taj žuti karton koji bi me udaljio iz derbija s Dinamom. Priznajem, to me potpuno izbacilo iz takta, većim sam dijelom utakmice razmišljao o tome. To nije bio penal, nema šanse. Gabrijel Boban je čvrst momak, bilo je to remplanje, nikako start za najstrožu kaznu. No, treba biti realan i reći kako nije postojao niti penal za nas. Jefferson je napucao Kolingera u rebra, njihov je igrač jasno pokazivao i trag lopte na svome tijelu. No, najvažnije je da smo ipak pobijedili - rekao je kapetan "bilih" Goran Milović.
No i dalje ne zna hoće li igrati utakmicu protiv Dinama, koji je svoju kup utakmicu odgodio.
- Tek ćemo vidjeti hoću li igrati protiv Dinama. Pošto su oni sada odgodili svoju kup utakmicu, nitko ne zna što će biti s našim dvobojem. Možda je i mi odgodimo. Ali, ponavljam, vodili smo 2:0, svjesno sam išao zadržavati igru, zaslužio sam taj crveni karton. To je bilo taktičko razmišljanje - zaključio je Milović.
Da nije dobio crveni karton, Milović bi igrao u kupu protiv Zagreba, ali ne bi imao pravo nastupa protiv Dinama u derbiju. Ovako će propustiti kup, ali će moći igrati protiv "modrih" na Maksimiru.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 28 Nov - 19:24

venecijanska posla
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sat 5 Dec - 14:29

Tri sata prije početka derbija između Dinama i Hajduka na Maksimiru, nekoliko desetaka navijača Hajduka privedeno je u policijsku postaju nakon što su, prema riječima policije, kod zagrebačkog Glavnog kolodvora bacali pirotehnička sredstva i remetili javni red i mir.

Svjedoci govore kako su navijači na površini ispred kolodvora bacali petarde i baklje, a prema nekim informacijama policija je kod njih osim pirotehnike pronašla i niz nedopuštenih rekvizita kao što su teleskopske palice, šipke i bokseri

Hajduk Split - Page 5 Kolodvor-S1_973833S1

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 5 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum