ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Sun 18 Oct - 20:50

Jos jedna dobra partija i asistencija za Vlasica.

UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sun 18 Oct - 21:00

UniKat86 wrote:Jos jedna dobra partija i asistencija za Vlasica.
prestani ga gurati u repku.Hajduk Split - Page 3 3257500145
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Mon 19 Oct - 22:00

Lako za "repku". Meni osobno je pravo zadovoljstvo viditi tako fizicki mocnoga igraca, odlicnog driblera u Hajduku. Momka koji napreduje ogromnim koracima. Rijetki su takvi u zadnje vrime u Hajduku pa uzivam dok mogu.
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Mon 19 Oct - 22:08

Evo citam danas da je Alojzije Supraha "podnio ostavu" na mjesto predsjednika NS-a Splitsko-dalmatinske zupanije. Takoder i citam da je Ante Kulusic , predsjednik Zupanijskog odbora HDZ-a Sibensko - kninske zupanije i takoder poznati"nogometni funkcioner" dobija nogu u supak od svoga HDZ-a pa je dao ostavku. Kresimir Vlajcic jos nije donija odluku o kaznama za derbi.

Toliko je ovo tuzno za viditi da se HDZ oce uvuci u supak navijacima Hajdukaa i "ne ljuljati brod" do izbora da je to za izrigati se. Da se bar nade neki ludi sa dobrim mitraljezom i pun kurac metaka....
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Mon 19 Oct - 22:24

UniKat86 wrote:Evo citam danas da je Alojzije Supraha "podnio ostavu"
maknuli ste ljudinu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 19 Oct - 22:36

Još da ga bar hoće autobus pregaziti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by UniKat86 Sun 25 Oct - 13:28

Slabaija utakmica. Ali dvi krasne akcije i dva krasna gola. Crveni golmanu u onoj situaciji?
UniKat86
UniKat86

Posts : 24
2015-09-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 25 Oct - 19:34

Vjerojatno neće potrajati, ali veseli. Makar i samo na kratke staze. :raspa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Sun 25 Oct - 23:45

jeste pitali maramarkicu oće vas sponzorirat ove sezone?
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Wed 28 Oct - 17:20

opet neki penalčić u kupu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Wed 28 Oct - 19:58

ŽUPANIJSKI sud u Splitu u cijelosti je potvrdio nepravomoćnu presudu sutkinje Marine Boko, kojom je direktor Hajduka Fredi Fiorentini osuđen na godinu dana uvjetno s rokom kušnje od četiri godine zbog neplaćanja poreza na isplate igračima, trenerima i pripravnicima od 244 tisuća kuna te za neplaćanje poreza na transfere Nike Kranjčara, Mirka Hrgovića, Nikice Jelavića, Ante Rukavine i Gorana Sablića 2008. godine u visini od sedam i pol milijuna kuna.

Hajduk je, kao pravna osoba, kažnjen sa 40 tisuća kuna, također uvjetno, što znači da neće biti u obvezi platiti ukoliko u tri godine od pravomoćnosti presude ne počini novo kazneno djelo.

Fiorentini: Neka to bude moj dar Hajduku i navijačima

Nepravomoćna presuda objavljena je u ožujku ove godine, a Fiorentini je tada ustvrdio kako je sretan što je završilo, premda nije bio baš zadovoljan uvjetnom presudom.

"Ako je to bio zalog da Hajduk napravi uspješnu pretvorbu, onda je to dar Hajduku i navijačima", ustvrdio je Fiorentini po izlasku iz sudnice.

Branitelji Damir Primorac i Kruno Peronja smatrali su da nema mjesta osuđujućoj presudi, po njihovoj interpretaciji, porez su trebali platiti igrači jer im je plaćen bruto iznos, a ne klub. Istaknuto je i kako nije bilo nikakve namjere u postupanju stručnih službi Hajduka.

Svaguša tražio povrat poreza pa mu došla inspekcija

Zanimljiva je priča kako je uopće došlo do ovog postupka. U svoje doba je Uprava na čelu sa Joškom Svagušom zatražila povrat preplaćenog poreza. Na Poljud je poslana inspekcija koja je utvrdila nepravilnosti u plaćanju poreza na transfere igrača od čak devet milijuna kuna. Do kraja suđenja iznos je nešto smanjen, a Hajduk je u međuvremenu podmirio dugovanje.

Žalbu je najavilo i Državno odvjetništvo, jer nisu bili zadovoljni izrečenim sankcijama. Smatrali su, naime, da su se trebale izreći bezuvjetne kazne. Županijski sud žalbe je, međutim, odbio te potvrdio nepravomoćnu presudu.

Ovo je prvi pravomoćno okončani slučaj vezan za Hajduk. Čeka se rezultat žalbenog postupka vezanog za slučaj u kojem je osuđen Vedran Rožić, a oslobođen Ivan Buljan, dok je suđenje direktorima iz druge polovice 90-ih još uvijek u tijeku.


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Wed 28 Oct - 20:40

Ovaj hajduk je tko naftna mrlja u prekrasnom i bistrom moru zvanom hnl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Wed 28 Oct - 20:43

kuracodigraca wrote:Ovaj hajduk je tko naftna mrlja u prekrasnom i bistrom moru zvanom hnl

:D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 28 Oct - 21:07

muckodjubre wrote:ŽUPANIJSKI sud u Splitu u cijelosti je potvrdio nepravomoćnu presudu sutkinje Marine Boko, kojom je direktor Hajduka Fredi Fiorentini osuđen na godinu dana uvjetno s rokom kušnje od četiri godine zbog neplaćanja poreza na isplate igračima, trenerima i pripravnicima od 244 tisuća kuna te za neplaćanje poreza na transfere Nike Kranjčara, Mirka Hrgovića, Nikice Jelavića, Ante Rukavine i Gorana Sablića 2008. godine u visini od sedam i pol milijuna kuna.

Hajduk je, kao pravna osoba, kažnjen sa 40 tisuća kuna, također uvjetno, što znači da neće biti u obvezi platiti ukoliko u tri godine od pravomoćnosti presude ne počini novo kazneno djelo.

Fiorentini: Neka to bude moj dar Hajduku i navijačima

Nepravomoćna presuda objavljena je u ožujku ove godine, a Fiorentini je tada ustvrdio kako je sretan što je završilo, premda nije bio baš zadovoljan uvjetnom presudom.

"Ako je to bio zalog da Hajduk napravi uspješnu pretvorbu, onda je to dar Hajduku i navijačima", ustvrdio je Fiorentini po izlasku iz sudnice.

Branitelji Damir Primorac i Kruno Peronja smatrali su da nema mjesta osuđujućoj presudi, po njihovoj interpretaciji, porez su trebali platiti igrači jer im je plaćen bruto iznos, a ne klub. Istaknuto je i kako nije bilo nikakve namjere u postupanju stručnih službi Hajduka.

Svaguša tražio povrat poreza pa mu došla inspekcija

Zanimljiva je priča kako je uopće došlo do ovog postupka. U svoje doba je Uprava na čelu sa Joškom Svagušom zatražila povrat preplaćenog poreza. Na Poljud je poslana inspekcija koja je utvrdila nepravilnosti u plaćanju poreza na transfere igrača od čak devet milijuna kuna. Do kraja suđenja iznos je nešto smanjen, a Hajduk je u međuvremenu podmirio dugovanje.

Žalbu je najavilo i Državno odvjetništvo, jer nisu bili zadovoljni izrečenim sankcijama. Smatrali su, naime, da su se trebale izreći bezuvjetne kazne. Županijski sud žalbe je, međutim, odbio te potvrdio nepravomoćnu presudu.

Ovo je prvi pravomoćno okončani slučaj vezan za Hajduk. Čeka se rezultat žalbenog postupka vezanog za slučaj u kojem je osuđen Vedran Rožić, a oslobođen Ivan Buljan, dok je suđenje direktorima iz druge polovice 90-ih još uvijek u tijeku.


Vidi se da je Marina Hajdukovac ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Thu 29 Oct - 12:19

kuracodigraca wrote:Ovaj hajduk je tko naftna mrlja u prekrasnom i bistrom moru zvanom hnl
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sun 1 Nov - 17:49

hns pederi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Sun 1 Nov - 18:22

prekid utakmice=kazna=hns pederi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 1 Nov - 18:41

Kakvo šamaranje malog hajdučića...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sun 1 Nov - 19:45

Braćala wrote:Kakvo šamaranje malog hajdučića...
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sun 1 Nov - 19:46

jel i sad mamić kriv. inače kakva je bila tekma, nisam gledao?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Sun 1 Nov - 20:53

do prvog gola hajduk bolji, rastrčaniji, mi smo izgledali nevjerovatno loše.....poslije se sve otvorilo i totalna dominacija, malo je i 3-0
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum