ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 26 Apr - 16:19

nowitzki wrote:
Zato jer im smeta to sto smo vec 4 godine ispred njih i jer nas nemogu pobjedit, toliko srbkanja po rijeci nije nikad bilo, bilo je...ali ovo sta sam sve citao da su pjevali je jal vec teski postao.....i onda objese transparent da je doslo 37 armade, mislim koji kirac? Pa armade nikad manje nego zadnje tri godine, postalo je smijesno vec kakva je organizacija i kako je lose navijanje pogotovo od preseljenja i micanja sa legendarnog zapada....sva sreca prestao sam na zapad ic, sad sam centralna picka...
Aj ne seri... Nema to veze s rezultatom, uvik su bila ta podjebavanja na vaš račun... Riječki srbi i to... Ne opravdavam ništa, samo kažem da to nema veze s rezultatom... Sprdanje na račun Armade je isto očekivano, jebiga... Navijačke skupine se prepucavanju između sebe, vi se borite za prvaka a takoreći nema vas (mislim na Armada). Popušili ste kup pa niste tili navijati sljedeču utakmicu...

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 26 Apr - 16:21

kuracodigraca wrote:ta priča o srbima i rijeci je stara već 30 godina. dok su se krajem 80-tih bojsi i torcida bratimili s armadom nisu nikada. nadalje od 87. se proteže priča da su riječani navijali zajedno sa delijam u finalu kupa u begešu protiv hajduka. ima 2-3 zajedničke slike ali je to preuveličano. u rijeci je stvarno bilo podosta srba pa je možda i zbog toga. pa je bilo prebacivanje da su bili na istoj tribini delije i armada tj. svi navijači rijeke što je djelomično točno jer su primjerice u begešu na utamicama zvezde ili partizana protiv dinama ili hajduka uvijek dolazili i grobari i delije, 
Pa zato ide tu navijanje i uvik je toga bilo odkad ja idem na tribinu. Tako da ova njegova priča ne drži vodu. Kakav jebote jal... Jal za kim? Za Rijekom?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 26 Apr - 17:22

Sastanak člana NO-a Ante Šalinovića s gradonačelnikom Baldasarom!

http://www.goal.com/hr/news/7037/prva-hnl/2016/04/26/22825862/hajduk-ulaganjem-u-stadion-i-kamp-prebija-dug-prema-gradu?ICID=HP_BN_2

Šalinović: "Za nas je pitanje ulaganja u infrastrukturu od iznimne važnosti, bilo da se radi dugoročno o izgradnji kampa ili kratkoročno ulaganje u postojeću infrastrukturu. Želio sam saznati na koji će se način Grad odnositi prema tome, odnosno hoće li našu investiciju tretirati kao ulaganje u imovinu, koje će nam potom grad priznati kao trošak" __________ Dobro jutro. Kad je Hajduk dobio kredit, tj. kad ga je grad Split pokrio rekao sam da ne tribaju vratiti niti kune gradu dok ovi ne počmu ispunjavati obaveze po ugovoru o koncesiji Poljuda koji je potpisan prije privatizacije. Po ugovoru obaveza Hajduka je održavati stadion, plačati troškove režija, sve ono što ide u tekuće održavanje, a obveza grada Splita je investicijsko ulaganje u stadion, prostor oko stadiona i pomočne terene.Pošto grad Split nije izvršavao obaveze (osim terena i drenaže, video nadzor i brojače je Hajduk nabavio) sasvim logičan sljed događa je da se preostali dug gradu uloži u investicijsko ulaganje. Tu najprije mislim na pomočne terene. Mogu izgraditi još 2 terena i obnoviti, urediti sadašnje da OŠ može normlanije funkcionirati. Kamp se ionako neće tako skoro realizirati... 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Tue 26 Apr - 18:21

amper1950 wrote:Aj ne seri... Nema to veze s rezultatom, uvik su bila ta podjebavanja na vaš račun... Riječki srbi i to... Ne opravdavam ništa, samo kažem da to nema veze s rezultatom... Sprdanje na račun Armade je isto očekivano, jebiga... Navijačke skupine se prepucavanju između sebe, vi se borite za prvaka a takoreći nema vas (mislim na Armada). Popušili ste kup pa niste tili navijati sljedeču utakmicu...

itekako ima veze s rezultatom!

kad je hajduk bio u igri i blizu dinama na poljudu je bilo više publike u jednoj tekmi nego u zadnje dvije tekme (kup i prvenstvo) zajedno.

na prvoj tekmi hajduk-rijeka u ovom prvenstvu bilo je 24.621 gledatelj naspram  6.369 gledatelja na zadnjoj tekmi.

misliš kako bi bilo isto i da je hajduk još uvijek u igri za prvaka???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 26 Apr - 18:47

sitting_bull wrote:

itekako ima veze s rezultatom!

kad je hajduk bio u igri i blizu dinama na poljudu je bilo više publike u jednoj tekmi nego u zadnje dvije tekme (kup i prvenstvo) zajedno.

na prvoj tekmi hajduk-rijeka u ovom prvenstvu bilo je 24.621 gledatelj naspram  6.369 gledatelja na zadnjoj tekmi.

misliš kako bi bilo isto i da je hajduk još uvijek u igri za prvaka???
cheers Najlakše upasti na temu, a pojma nemaš o čem se priča. Ja sam spomeniju na skandiranje armadi koje nema veze s rezultatima u zadnjih 4 godine, jer roga imaš već dugi niz godina (čitaj post rajka koji je stariji pa zna dalje u prošlost). Nisam pisa o broju gledatelja. Jebote, dosadno mi je više komunicirati s tipovima izgubljenim u vremenu i prostoru...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 9:03

amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:glupe su te priče o privatnim klubovima i udrugama građana. imaš pozitivnih i negativnih primjera kod objih. primjerice dynamo dresden kao udruga (3.liga) te ingolstadt kao privatni (1.liga)

Imaš, ali ja kažem što je sigurna opcija. Možeš biti privatni klub 20 godina i 20 godina netko ulaže novac i dobro se držiš,ali to može trajati i dosta kraće. Neki klubovi nebi ni igrali ikakvu značajnu ulogu da nisu privatizirani i da netko u njih ne ulaže, no ja smatram da Hajduk može i bez toga zbog svoje povijesti, imena, brenda. S tim da vrata kapitalu ne tribaš zatvoriti, ali ne da ovisiš ISKLJUČIVO o njemu...
Hajduk je brend ... Dinamo nije!? Možda u Dalmaciji ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 9:04

amper1950 wrote:
nowitzki wrote:
Zato jer im smeta to sto smo vec 4 godine ispred njih i jer nas nemogu pobjedit, toliko srbkanja po rijeci nije nikad bilo, bilo je...ali ovo sta sam sve citao da su pjevali je jal vec teski postao.....i onda objese transparent da je doslo 37 armade, mislim koji kirac? Pa armade nikad manje nego zadnje tri godine, postalo je smijesno vec kakva je organizacija i kako je lose navijanje pogotovo od preseljenja i micanja sa legendarnog zapada....sva sreca prestao sam na zapad ic, sad sam centralna picka...
Aj ne seri... Nema to veze s rezultatom, uvik su bila ta podjebavanja na vaš račun... Riječki srbi i to... Ne opravdavam ništa, samo kažem da to nema veze s rezultatom... Sprdanje na račun Armade je isto očekivano, jebiga... Navijačke skupine se prepucavanju između sebe, vi se borite za prvaka a takoreći nema vas (mislim na Armada). Popušili ste kup pa niste tili navijati sljedeču utakmicu...
Bolje da su im grobove iskopali ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 27 Apr - 14:17

Jebote, za nepovjerovati. Lik tu laprda kako Rijeka nema ništa bolju sezonu od Hajduka. A Rijeka do sada ima 15-ak bodova više od Hajduka i još uvijek je bar prema bodovima u igri za naslov dok je Hajduk dobrano našamarala u ovom prvenstvu. Po toj logici ni Hajduk, a ni Rijeka nemaju ništa bolju sezonu od Lokomotive, jer isti je kurac biti drugi, treći ili četvrti, jer ionako ideš u kvalifikacije za Euroligu. Stvarno svašta.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 14:21

sat2 wrote:
Hajduk je brend ... Dinamo nije!? Možda u Dalmaciji ...
Sadašnje vodstvo Dinama se na sve moguće načine potrudilo da od imena kluba naprave sprdnju, a ne brend. Jedna od primjera je i navodni rođendan koji je kao bio jučer, a nitko im nije čestitao niti se sjetio osim njih samih...  :) Ti očito ni ne znaš što znači riječ brend...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 14:26

Jebote, za nepovjerovati. Lik nije vidio da ja ne pričam o sezoni gledajući samo HNL, nego cjelokupno. Rijeka je bolja u HNL-u i ima bolju sezonu, ali u Europi nije napravila ništa, zapeli su na prvom protivniku, odigrali samo 2 europske utakmice, dok je Hajduk odigrao 8 utakmica, stigao do play off-a EL i zaradio nelošu lovu što od nagrade Uefe što od ulaznica. S obzirom da su oba dva kluba ispali u polufinalu kupa, Rijekina sezona CJELOKUPNO  nije ništa bolja i ja se nebi mijenjao za Rijekinu sezonu jer 2 i 3 misto ti donose isto, dok je uvijek značajno što dalje dogurati u Europi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 14:38

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Hajduk je brend ... Dinamo nije!? Možda u Dalmaciji ...
Sadašnje vodstvo Dinama se na sve moguće načine potrudilo da od imena kluba naprave sprdnju, a ne brend. Jedna od primjera je i navodni rođendan koji je kao bio jučer, a nitko im nije čestitao niti se sjetio osim njih samih...  :) Ti očito ni ne znaš što znači riječ brend...  ;)
Ne ... ti ćeš mi objasniti ... Što misliš zašto na velike turnire mlađih uzrasta zovu Dinamo, zašto i polovan igrač iz Dinama se proda za lovu, koja je za Hajduk san? Zato što je Dinamo u Europi i Svijetu prepoznatljiv, zato što je ime ... zato što je brend! To što se prodaju Hajdučke japanke ili Hajdučko pivo po Dalmaciji ne znači da je Hajduk vani brend!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 14:40

Zeko wrote:Jebote, za nepovjerovati. Lik tu laprda kako Rijeka nema ništa bolju sezonu od Hajduka. A Rijeka do sada ima 15-ak bodova više od Hajduka i još uvijek je bar prema bodovima u igri za naslov dok je Hajduk dobrano našamarala u ovom prvenstvu. Po toj logici ni Hajduk, a ni Rijeka nemaju ništa bolju sezonu od Lokomotive, jer isti je kurac biti drugi, treći ili četvrti, jer ionako ideš u kvalifikacije za Euroligu. Stvarno svašta.
I govno u Hajdučkom celofanu je slatko ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 14:43

sat2 wrote:
Ne ... ti ćeš mi objasniti ... Što misliš zašto na velike turnire mlađih uzrasta zovu Dinamo, zašto i polovan igrač iz Dinama se proda za lovu, koja je za Hajduk san? Zato što je Dinamo u Europi i Svijetu prepoznatljiv, zato što je ime ... zato što je brend! To što se prodaju Hajdučke japanke ili Hajdučko pivo po Dalmaciji ne znači da je Hajduk vani brend!
Ok, očito je da ne znaš što znači brend... Mladi hajdukovci također diljem europe igraju turnire, to uopće nema veze s ovom pričom. Bayern je brend, Barcelona je brend, M. City nije... Dalje nema potrebe...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 14:45

sat2 wrote:
I govno u Hajdučkom celofanu je slatko ...
Ako su europske utakmice nebitne, onda ok... Onda Rijeka ima bolju sezonu. :D Nije isto odigrati 2 ili 8 europskih utakmica... I to nema veze s govnom i celofanom, samo s zdravo-razumnim razmišljanjem, ma koliko nekome bio stran...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 14:46

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Ne ... ti ćeš mi objasniti ... Što misliš zašto na velike turnire mlađih uzrasta zovu Dinamo, zašto i polovan igrač iz Dinama se proda za lovu, koja je za Hajduk san? Zato što je Dinamo u Europi i Svijetu prepoznatljiv, zato što je ime ... zato što je brend! To što se prodaju Hajdučke japanke ili Hajdučko pivo po Dalmaciji ne znači da je Hajduk vani brend!
Ok, očito je da ne znaš što znači brend... Mladi hajdukovci također diljem europe igraju turnire, to uopće nema veze s ovom pričom. Bayern je brend, Barcelona je brend, M. City nije... Dalje nema potrebe...  ;)
Da .. i Dinamo je brend. Ne City nije brend, al Hajduk je ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Wed 27 Apr - 15:20

a tko je uspješniji u europi zadnjih 5 godina, hajduk ili rijeka?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 15:52

sat2 wrote:
Da .. i Dinamo je brend. Ne City nije brend, al Hajduk je ....
Vama je Mamić totalno uništio brend kluba, i triba će vrimena i znanja da se to vrati. No, ok jasno je da ti ne znaš što je brend...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 27 Apr - 15:55

kuracodigraca wrote:a tko je uspješniji u europi zadnjih 5 godina, hajduk ili rijeka?

Čekaj malo? To je kao da mi postaviš pitanje tko je predsjednik Hrvatske? KBK ili Josipović?  :D Kakve to veze ima s pričom koju sma ja priča?Rijeka naravno, igrali su dva puta EL... Ja sam samo rekao da im ova sezona, cjelokupno nije ništa bolja od Hajdukove. A ja njihovu sezonu nebi ni minja jer s našom je Hajduk pristojnu lovu zaradija od europskih utakmica, dok velike razlike između 2-og ili 3-e mista u HNL-u nema...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Wed 27 Apr - 16:46

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Da .. i Dinamo je brend. Ne City nije brend, al Hajduk je ....
Vama je Mamić totalno uništio brend kluba, i triba će vrimena i znanja da se to vrati. No, ok jasno je da ti ne znaš što je brend...
U Dalmaciji da ...
Što misliš je li brend Coca Cola ili Skay cola?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Wed 27 Apr - 16:57

sat2 wrote:
Što misliš je li brend Coca Cola ili Skay cola?
:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Wed 27 Apr - 16:58

sky cola mi je nešto prestrašno  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum