ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 27/4/2016, 16:58

sky cola mi je nešto prestrašno  :)

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/4/2016, 17:17

sat2 wrote:
U Dalmaciji da ...
Što misliš je li brend Coca Cola ili Skay cola?
Ne mislim, znam da ti ne znaš što je to brend. Kad ne znaš što je brend, onda ne znaš ni razliku između brenda jednog nogometnog kluba i proizvoda jedne kompanije...  ;) Pozdrav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 28/4/2016, 07:46

kuracodigraca wrote:sky cola mi je nešto prestrašno  :)
Jbg, zato nije brend ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/4/2016, 21:25

[size=49]KADETI HAJDUKA POGOTKOM MAGANJIĆA POBIJEDILI DINAMO[/size]

Hajduk - Dinamo 1:0 (0:0)
Strijelac: Josip Maganjić (43.)
Hajduk: Baždarić, Vuletić, Bradarić, Budalić, Radić, Rakić (od 63. Skorup), Maganjić (od 54. Kreković), Palaversa, Šego, Nejašmić (od 69. Teklić), Vujčić (od 76. Vidović).
Dinamo: Horkaš, Pranjić, Čolina, Tolić, Briški, Gjira, Ćuže, Ilić (od 60. Vukmanić), Kulenović (od 41. Poštolka), Knežević, Špikić (od 77. Čuić).
Hajduk je smanjio prednost Dinama na četiri boda, s tim što momčad trenera Harija Vukasa ima jednu odigranu utakmicu manje.

http://hajduk.hr/vijest/kadeti-hajduka-pogotkom-maganjica-pobijedili-dinamo/7159

Samo N+ još ništa nije objavija šta nije u redu...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 29/4/2016, 22:01

Petkom navečer bit ce ne rade
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/4/2016, 17:06

kuracodigraca wrote:Petkom navečer bit ce ne rade
Reka sam, nisu običan portal i to je večinom volonterski. Samo rade te blitz vijesti, no nisu ni tamo objavili. Evo, ni jutros iako objavljuju druge članke. Mogli su bar neki mali članak, staviti u naslov velika pobjeda kadeta Hajduka, a oni ništa. Neobjektivan portal...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 1/5/2016, 16:44

nekad bi bili osječki heroji danas kbk  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 1/5/2016, 17:44

kuracodigraca wrote:nekad bi bili osječki heroji danas kbk  :)

Zato mogu biti u subotu ... :D
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 1/5/2016, 17:49

možda večeras budu splitski heroji  ;)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 3/5/2016, 20:25

http://sportske.jutarnji.hr/neizvjesnost-dosegla-vrhunac--na-poljudu-za-one-najfanaticnije-ovo--je-kao-da-iscekuju-rodenje-svog-djeteta/1571661/


Burić se nada da će mu uprava, budući predsjednik, osigurati sredstva za kupnju pravog golgetera, jer ovo kako jalovo igra Hajduka, naročito na gostovanjima (7 utakmica proljeća, dva gola, jedan iz igre) zaista ne vodi ničemu. Zamislite, otkako se krenulo u proljetni dio prvenstva, znači tijekom tih trinaest kola šest nominalnih napadača ( Nikola Vlašić, Nicolas Velez, Franck Ohandza, Ivan Mastelić, Ivan Prskalo i Manuel Arteaga) nisu postigli niti jedan jedini gol.

A da nađe nekoga za tjelesnu spremu? I sami navijači kažu da Hajduk pada u zadnjih 20 minuta, a i toliko ozljeda sa jednom utakmicom tjedno. Samo neka starog Vlašićane koriste ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/5/2016, 20:34

sat2 wrote:http://sportske.jutarnji.hr/neizvjesnost-dosegla-vrhunac--na-poljudu-za-one-najfanaticnije-ovo--je-kao-da-iscekuju-rodenje-svog-djeteta/1571661/


Burić se nada da će mu uprava, budući predsjednik, osigurati sredstva za kupnju pravog golgetera, jer ovo kako jalovo igra Hajduka, naročito na gostovanjima (7 utakmica proljeća, dva gola, jedan iz igre) zaista ne vodi ničemu. Zamislite, otkako se krenulo u proljetni dio prvenstva, znači tijekom tih trinaest kola šest nominalnih napadača ( Nikola Vlašić, Nicolas Velez, Franck Ohandza, Ivan Mastelić, Ivan Prskalo i Manuel Arteaga) nisu postigli niti jedan jedini gol.

A da nađe nekoga za tjelesnu spremu? I sami navijači kažu da Hajduk pada u zadnjih 20 minuta, a i toliko ozljeda sa jednom utakmicom tjedno. Samo neka starog Vlašićane koriste ...

:D :D :D Dovoljno mi je pročitati ovaj naslov i ovo boldano da se nasmijem... I onda pročitam Reić...  cheers No eto, neću se ja zamarati Reićima, Alačima, mene to ne jebe. Premda je ovo stvarno smiješno, kao očekivanje djeteta...  :D hahahaha... I da, Vlašić nije napadač. I kad već spominje napadače, Ohandza je ima tešku ozljedu, Velez i Vlašić imaju problema, ovi ostali ne. Da Hajduk pada zadnjih 20 minuta?Ne znam baš, i kakve jebene veze Joško Vlašić ima s tim?!? On nije kondicijski trener A ekipe, nije uopće u Hajduku - imaju svog trenera za kondicijsku spremu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/5/2016, 20:53

sat2 wrote:

A da nađe nekoga za tjelesnu spremu? I sami navijači kažu da Hajduk pada u zadnjih 20 minuta, a i toliko ozljeda sa jednom utakmicom tjedno. Samo neka starog Vlašićane koriste ...
A koliko ti bez veze piskaraš vođen perom Zdravka Reića govori priča da nađu nekog za tjelesnu spremu, a ne da starog Vlašića koriste. Možeš li jednom kad o nečem pišeš biti upoznat s tim ili ćeš vječno pisati, a da pojma nemaš?!? Kondicijski trener A ekipe Hajduka je Mario Tomljanović koji je prije radio u hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji. Čovjek je autor brojnih stručnih radova diljem svijeta i prije 2-3 godine na Međunarodnoj konferenciji kondicijske pripreme proglašen je najboljim kondcijskim trenerom. Znači nije neki anonimac ne samo u Hrvatskoj, nego i van granice poznato je njegovo ime, i ti sad ideš pisati ovako nešto?!? Zašto, zato jer eto treba nešto seruckati...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 3/5/2016, 21:44

amper1950 wrote:
sat2 wrote:

A da nađe nekoga za tjelesnu spremu? I sami navijači kažu da Hajduk pada u zadnjih 20 minuta, a i toliko ozljeda sa jednom utakmicom tjedno. Samo neka starog Vlašićane koriste ...
A koliko ti bez veze piskaraš vođen perom Zdravka Reića govori priča da nađu nekog za tjelesnu spremu, a ne da starog Vlašića koriste. Možeš li jednom kad o nečem pišeš biti upoznat s tim ili ćeš vječno pisati, a da pojma nemaš?!? Kondicijski trener A ekipe Hajduka je Mario Tomljanović koji je prije radio u hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji. Čovjek je autor brojnih stručnih radova diljem svijeta i prije 2-3 godine na Međunarodnoj konferenciji kondicijske pripreme proglašen je najboljim kondcijskim trenerom. Znači nije neki anonimac ne samo u Hrvatskoj, nego i van granice poznato je njegovo ime, i ti sad ideš pisati ovako nešto?!? Zašto, zato jer eto treba nešto seruckati...  ;)

Tuko, Vlašića sam spomenuo kao alternativu, a ne kao nekoga tko trenutno brine o kondiciji. Svaka čast Tomljanoviću, ali ovo je nogomet. Neka je on najbolji na svijetu, ali ostaje činjenica da igrači nemaju snage i da se, uz ritam jedne utakmice tjedno previše ozlijeđuju.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 3/5/2016, 21:47

amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://sportske.jutarnji.hr/neizvjesnost-dosegla-vrhunac--na-poljudu-za-one-najfanaticnije-ovo--je-kao-da-iscekuju-rodenje-svog-djeteta/1571661/


Burić se nada da će mu uprava, budući predsjednik, osigurati sredstva za kupnju pravog golgetera, jer ovo kako jalovo igra Hajduka, naročito na gostovanjima (7 utakmica proljeća, dva gola, jedan iz igre) zaista ne vodi ničemu. Zamislite, otkako se krenulo u proljetni dio prvenstva, znači tijekom tih trinaest kola šest nominalnih napadača ( Nikola Vlašić, Nicolas Velez, Franck Ohandza, Ivan Mastelić, Ivan Prskalo i Manuel Arteaga) nisu postigli niti jedan jedini gol.

A da nađe nekoga za tjelesnu spremu? I sami navijači kažu da Hajduk pada u zadnjih 20 minuta, a i toliko ozljeda sa jednom utakmicom tjedno. Samo neka starog Vlašićane koriste ...

:D :D :D Dovoljno mi je pročitati ovaj naslov i ovo boldano da se nasmijem... I onda pročitam Reić...  cheers No eto, neću se ja zamarati Reićima, Alačima, mene to ne jebe. Premda je ovo stvarno smiješno, kao očekivanje djeteta...  :D hahahaha... I da, Vlašić nije napadač. I kad već spominje napadače, Ohandza je ima tešku ozljedu, Velez i Vlašić imaju problema, ovi ostali ne. Da Hajduk pada zadnjih 20 minuta?Ne znam baš, i kakve jebene veze Joško Vlašić ima s tim?!? On nije kondicijski trener A ekipe, nije uopće u Hajduku - imaju svog trenera za kondicijsku spremu.

Pa koliko je izostanaka bilo sada Osijeku?
Da je iz N+ onda bi bilo relevantno ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/5/2016, 21:53

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:.

Pa koliko je izostanaka bilo sada Osijeku?
Da je iz N+ onda bi bilo relevantno ...

1. Koliko je bilo izostanaka? Vlašić, Bencun, Velez mislim. Kalinić ne brani od kad se osigurala Europa i 3-e misto, Zolju nije tija stavljati zbog terena i jer je oporavljenik. Arteaga ionako nije u planu ko ni Prskalo koji igra za B momčad i danas je zabija 2 gola. Što oćeš reći da su ozljede zbog kondicijskih treninga ili što? 
2. Pogledaj kakve članke piše Z. Reić i sve će ti biti jasno, pa pogledaj jebeni naslov. Mislim, samo mene boli k za Reića i tkave članke, a što se N+ portala takve članke tamo nećeš nači. S hrpom gluposti koje nemaju veze s istinom i takvim naslovom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/5/2016, 22:14

sat2 wrote:

Tuko, Vlašića sam spomenuo kao alternativu, a ne kao nekoga tko trenutno brine o kondiciji. Svaka čast Tomljanoviću, ali ovo je nogomet. Neka je on najbolji na svijetu, ali ostaje činjenica da igrači nemaju snage i da se, uz ritam jedne utakmice tjedno previše ozlijeđuju.
Glupsone, Vlašić uopće nije više u Hajduku ni kao kondicijski trener mlađih kategorija. S A ekipom nema ništa. Rekao si da zašto ne nabave nekoga za kondicijsku spremu, ispao si glup jer imaju čovjeka koji ja za to zaslužen - oće reći nemaš pojma, a sereš bez veze. Svaka čast Tomaljoviću ali ovo je nogomet?  :^0 Jebote, a tko bi trebao biti kondicijski trener A ekipe?!? Ko, nogometni trener? Oćeš se prestati blamirati ili?!? Da igrači nemaju snage je tvoje mišljenje, ja uopće to nisam vidija. Hajduk je do prije 2 kola naniza 7 utakmica bez primljenog gola, igrali su dobro, osigurali 3-e misto protiv Lokomotive i onda je došla Rijeke. Nisu izgubili snagu drugo poluvrime, nego su primili glupe golove na individualne greške. I ova utakmica u Osijeku jer opet ista stvar, imali su neke prilike, nisu iskoristile primiš gol. A i drugačije je sad kad ne možeš ni gori ni doli, sigurno da je malo drugačiji pristup, to je tako. A sad mi daj dogovor tko bi treba biti kondicijski trener A momčadi Hajduka? Hvala...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 4/5/2016, 00:41

kaj nije velez izvan kadra zbog doping testa?

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 8/5/2016, 22:09

moćni ilija!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 8/5/2016, 22:47

Hajduk Split - Page 27 Torcidasrcee-IvoCagaljPIXSELL

"Još jedna beskrvna i prazna srca odigrana sezona", stajalo je na velikom transparentu.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 8/5/2016, 23:00

možda im je mamić ubrizgao neki virus beskrvnosti  ;)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2016, 13:53

muckodjubre wrote:Hajduk Split - Page 27 Torcidasrcee-IvoCagaljPIXSELL

"Još jedna beskrvna i prazna srca odigrana sezona", stajalo je na velikom transparentu.

Nebi se složija s tim. Šta to nosi digli kad je Hajduk bija u par bodova s Dinamom i Rijekom? :) 

Kako bilo,nakon šta su osigurali 3-e misto protiv Lokomotive (znači zacementirali se), pali su i više nisu išli 100 %. Glupe su sad neke priče i neki napadi, boli me kurac za poraz od Istre, Osijeka kad ne možeš ni gori ni doli. Više me brine priprema za novu sezonu jer se nema tko pripremati i sve je palo na leđa Burića. Plan bivšeg predsjednika Brbića je bio prodati jednog-dvojicu igrača (Sušić, Kalinić) i uložiti u momčad (ne sve od toga novca, ali bi moga uložiti pristojan novac). Kakav je sad plan nitko ne zna, no odgovornost imaju članovi NO-a koji su smjenili predsjednika pa je sukladno tome otiša i sporstki direktor....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 27 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum