ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by Eva_ 11/13/2017, 14:49

kic wrote:
Eva_ wrote:Je, ali mogla bi i bolje. Ja sam im predlagala da valoriziraju Augističićev spomenik Batinskoj bitci i prodaju krstarenja Dunavom na rusko tržište. Čak sam bila pisala HTZ taj prijedlog ali mi nikad nisu odgovorili na mail.

planinarsko društvo kod nas tražilo nešto bilo od grada, poslali mail, i ni nakon tjedan dana odgovora, pošto je mali grad odšeta naš čelnik do općine da pita šta je s tim, veli - niste nam napisali na koju adresu da vam odgovorimo :^0
Ranih 90-tih, MVP slalo je diplomatsku poštu u Beč i vozač koji je krenuo službenim vozilom na put ni nakon dva dana putovanja istu nije uručio, nego s njom vratio u ZG. Nije čovjek jadan kriv što u cijeloj Austriji nigdje nije bilo putokaza za Beč, on se ubio vozeći i tražeći ga.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by kic 11/13/2017, 14:58

Eva_ wrote:
kic wrote:
Eva_ wrote:Je, ali mogla bi i bolje. Ja sam im predlagala da valoriziraju Augističićev spomenik Batinskoj bitci i prodaju krstarenja Dunavom na rusko tržište. Čak sam bila pisala HTZ taj prijedlog ali mi nikad nisu odgovorili na mail.

planinarsko društvo kod nas tražilo nešto bilo od grada, poslali mail, i ni nakon tjedan dana odgovora, pošto je mali grad odšeta naš čelnik do općine da pita šta je s tim, veli - niste nam napisali na koju adresu da vam odgovorimo :^0
Ranih 90-tih, MVP slalo je diplomatsku poštu u Beč i vozač koji je krenuo službenim vozilom na put ni nakon dva dana putovanja istu nije uručio, nego s njom vratio u ZG. Nije čovjek jadan kriv što u cijeloj Austriji nigdje nije bilo putokaza za Beč, on se ubio vozeći i tražeći ga.

da se vozač nije zvao Stipe? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by Eva_ 11/13/2017, 15:00

kic wrote:
Eva_ wrote:
kic wrote:
Eva_ wrote:Je, ali mogla bi i bolje. Ja sam im predlagala da valoriziraju Augističićev spomenik Batinskoj bitci i prodaju krstarenja Dunavom na rusko tržište. Čak sam bila pisala HTZ taj prijedlog ali mi nikad nisu odgovorili na mail.

planinarsko društvo kod nas tražilo nešto bilo od grada, poslali mail, i ni nakon tjedan dana odgovora, pošto je mali grad odšeta naš čelnik do općine da pita šta je s tim, veli - niste nam napisali na koju adresu da vam odgovorimo :^0
Ranih 90-tih, MVP slalo je diplomatsku poštu u Beč i vozač koji je krenuo službenim vozilom na put ni nakon dva dana putovanja istu nije uručio, nego s njom vratio u ZG. Nije čovjek jadan kriv što u cijeloj Austriji nigdje nije bilo putokaza za Beč, on se ubio vozeći i tražeći ga.

da se vozač nije zvao Stipe? :^^
Nemam pojma, nisam ja radila u MVP nego naša obiteljska prijateljica.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by danni1 11/13/2017, 17:24

kaja wrote:
danni1 wrote:Pa nek plaćaju, kao da mi ne plaćamo sranja koja su napravila naši djedovi i očevi.

Jebala ih Jugoslavija, NOB sa svim tekovinama.
ovo je direktna posljedica NOB-a, s cipelama jel...
Pa naravno. sve države koje su prihvatile komunizam poslije WW2 su ostale u kurcu. 

I zato jebala vas antifašistička borba i komunizam s Titom na čelu.

Ak smo mi morali jest govna koja su naši djedovi i očevi israli što bi bilo bolje našoj djeci?

ko ih jebe, nek se bore i nek si grade svjet po svom ukusu.

_________________
napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by Sora 11/13/2017, 17:29

danni1 wrote:
kaja wrote:
danni1 wrote:Pa nek plaćaju, kao da mi ne plaćamo sranja koja su napravila naši djedovi i očevi.

Jebala ih Jugoslavija, NOB sa svim tekovinama.
ovo je direktna posljedica NOB-a, s cipelama jel...
Pa naravno. sve države koje su prihvatile komunizam poslije WW2 su ostale u kurcu. 

I zato jebala vas antifašistička borba i komunizam s Titom na čelu.

Ak smo mi morali jest govna koja su naši djedovi i očevi israli što bi bilo bolje našoj djeci?

ko ih jebe, nek se bore i nek si grade svjet po svom ukusu.
Bome lazes Dani 
Češka se sasvim normalno razvija iako je postkomunistička zemlja 
NEGO SVE DRZAVE KOJE SU IZ JEDNE IDEOLOGIJE PREŠLE U DRUGU SUPROTNU ( klerofasisticku ) Teturaju ko pijane pijandure i propadaju i da im nema ostataka iz socijslizma 
Kao u RH , BILO BI GLADI I VISE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by jastreb 11/13/2017, 17:31

danni1 wrote: 
Pa naravno. sve države koje su prihvatile komunizam poslije WW2 su ostale u kurcu.  
Češka,Slovačka,Mađarska,ist.Njemačka daleko su ispred Grčke,Portugala,Španjolske i dobrog dijela Italije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by danni1 11/13/2017, 17:40

jastreb wrote:
danni1 wrote: 
Pa naravno. sve države koje su prihvatile komunizam poslije WW2 su ostale u kurcu.  
Češka,Slovačka,Mađarska,ist.Njemačka daleko su ispred Grčke,Portugala,Španjolske i dobrog dijela Italije.
Sredozemne zemlje su oduvijek u kurcu, to su jebene lijenčine.

Nešto ne vidim da ljudi odlaze u Češku,Slovačku, Mađarsku tražit poso.

_________________
napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by Kermit 11/13/2017, 18:12

danni1 wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote: 
Pa naravno. sve države koje su prihvatile komunizam poslije WW2 su ostale u kurcu.  
Češka,Slovačka,Mađarska,ist.Njemačka daleko su ispred Grčke,Portugala,Španjolske i dobrog dijela Italije.
Sredozemne zemlje su oduvijek u kurcu, to su jebene lijenčine.

Nešto ne vidim da ljudi odlaze u Češku,Slovačku, Mađarsku tražit poso.
Dolaze srbi, ukrajinci, bjelorusi međutim dolsze vrlika ulaganja jer su mali porezi i niko te ne jebe sa sranjima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele - Page 7 Empty Re: napušteni grad u kojemu se više ne mogu kupiti cipele

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum