ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Eroo 10/10/2019, 18:19

REAKCIJA Lider DF-a i predsjedavajući Predsjedništva BiH
Komšić za "Avaz": HDZ-ov prijedlog pregažen ''kao štakor na šinama''
M. AŠČIĆ
prije 11 minuta


Komšić za "Avaz": HDZ-ov prijedlog pregažen ''kao štakor na šinama''



  • Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  873x400


Komšić: Radi se o ucjenama koje uopće više nisu relevantne



Mišljenje Evropske komisije pregazilo je HDZ-ove zahtjeve za izmjenama Izbornog zakona, kazao je za "Avaz'' predsjedavajući Predsjedništva BiH i lider DF-a Željko Komšić komentirajući uvjetovanje formiranja Vlade FBiH, koje podrazumijeva izmjene Izbornog zakona. 
Komšić kaže da se radi o ucjenama koje uopće više nisu relevantne.
- Ucjene koje se baziraju na tome da neko prihvati prijedloge rješenja koja se baziraju na dodatnom jačanju etničke diskriminacije i na legalizaciji apartheida nisu više uopće relevantne - kazao nam je Komšić.
- Pregazilo ih je Mišljenje Evropske komisije kao voz štakora na šinama. Ono je, naime, u potpunoj suprotnosti od tih, slobodno ću reći, propalih ideja. To je svima jasno, pa čak i ovima iz HDZ-a koji, spominjući te prijedloge, ''šminkaju mrtvaca''. Izborni zakon treba urediti po evropskim, a ne tim zaostalim standardima - rekao je Komšić.

https://avaz.ba/vijesti/bih/521968/komsic-za-avaz-hdz-ov-prijedlog-pregazen-kao-stakor-na-sinama
Eroo
Eroo

Posts : 74183
2016-07-22


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:21

Nema izbornog zakona = nema vlade.

Komšić misli da je relevantan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Eroo 10/10/2019, 18:24

Predsjedavajući predsjedništva ne može doći u 3/4 teritorija za kojeg misli da ga predstavlja. Tko je tu "zgaženi štakor na šinama"?
Prevelike su mu rajhtoze skrojili, to ti je. Kloun. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74183
2016-07-22


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:28

JA znam kako se vrlo lako moze rijesiti problem sa Komsicem i slicnim Komsicima i postojecim i potencijalnim. 

Nista lakse.

Ali dakako, Hrvati su previse fini i pitomi za tako nesto.

A i Zagreb je problem za prakticna rjesenja.

Imas recept kako se obracunavala IRA sa izdajnicima.

Ili kod nas, one udarne grupe SKOJa u Zagrebu.

PA da vidis kako vise niko nece da spija i izdaje.

Prvo ide upozorenje ... a ako se oglusi onda jebi ga, sam je kriv.

Nauk drugima koji bi njegovim stopama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:32

BiH osma na listi najjadnijih zemalja u svijetu, glavni razlog visoka nezaposlenost


Dž. L.
6.10.2019. u 09:07


 257



Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  B_191005022

Foto: Arhiv/Klix.ba


Bosna i Hercegovina smjestila se na osmo mjesto od ukupno 95 država na listi najjadnijih zemalja na svijetu koju je izradio američki Institut Cato.

Na osnovu raznih ekonomskih pokazatelja, prije svega inflacije, kamatne stope banaka, nezaposlenosti i promjene BDP-a, Institut svake godine objavljuje svoj takozvani indeks jadnosti zemalja. Podatke koje koriste u Institutu, najčešće prikupljaju iz Svjetske banke i njemačke statističke kompanije Statista.

Na najnovijoj listi Venecuela se smatra ubjedljivo najjadnijom zemljom na svijetu, i to već četvrti put zaredom. Index jadnosti Venezuele dramatično je porastao u odnosu na 2018. godinu, na što su najviše utjecali ekonomska i politička kriza.

Prema podacima Ujedinjenih naroda, četiri miliona stanovnika Venezuele napustilo je zemlju od kada je počela ekonomska kriza 2014. godine. Nemiri u Venecueli dodatno su podstaknuti ubrzavanje hiperinflacije. 


Venezuelu slijedi Argentina sa indeksom jadnosti od 105.6 te Iran koji je pao na treću poziciju u odnosu na prošlu godinu kada je bio 11. po redu najjadnija zemlja svijeta.

Sudeći prema listi Instituta Cato, jadnije od BiH su Nigerija i Južna Afrika najviše zbog nezaposlenosti, te Brazil i Turska zbog porasta kamatnih stopa banaka.

BiH ima indeks jadnosti 38,2, a najveći krivac tome je visoka nezaposlenost. Prema ovoj listi, u susjednim zemljama nešto je bolja situacija. Tako je Srbija na 32. poziciji, a Hrvatska na 51. poziciji.

Institut Cato ocjenjuje da je Tajland najmanje jadna zemlja na svijetu. Stopa nezaposlenosti u ovoj zemlji nevjerovatno je niska već godinama, a kreće se između 0,4 do 1,2 posto.

Druga najmanje jadna zemlja na svijetu je Mađarska u kojoj je zahvaljujući programu zapošljavanja premijera Viktora Orbana stopa nezaposlenosti pala sa 11,4 posto na 3,8 posto. 

Izuzetno nizak stepen jadnosti imaju i Japan, Austrija, Kina, Švicarska, Tajvan i Holandija zahvaljujući stabilnoj ekonomiji i visokom stepenu zaposlenosti.

Za izračunavanje svakog rezultata indeksa jadnosti koristi se jednostavna formula - rast BDP-a po stanovniku oduzima se od zbira nezaposlenosti, inflacije i bankarskih stopa kreditiranja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:36

Ja samo znam da Hrvati u BiH sa praksom krscanskog trpljenja, ispastanja i okretanja drugog obraza nece postic nista drugo doli izumiranja i nestanka iz svoje stoljetne postojbine BiH.

Ocekivati od drugih naroda razumijevanje i konacnu spoznaju da to nije lijepo ni ljudski je samozavaravanje i sviranje kurcu.

Takodjer, ocekivati od medjunarodne zajednice da promijeni svoj stav je iluzija i to samoubilacka.

Ocekivati od Zagreba da nesto ucini i da prestane mudzosima lizati jaja je smijesna rabota.


Last edited by Ringo10 on 10/10/2019, 18:40; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:40

Ringo10 wrote:Ja samo znam da Hrvati u BiH sa praksom krscanskog trpljenja, ispastanja i okretanja drugog obraza nece postic nista drugo doli izumiranja i nestanka iz svoje stoljetne postojbine BiH.

Ocekivati od drugih naroda razumijevanje i konacnu spoznaju da to nije lijepo ni ljudski je samozavaravanje i sviranje kurcu.
Iselit će svi od tamo i jedni i drugi i treći. Imaju niži standard od istočne Slavonije.

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  17361677_260342644425022_7304669459878524444_n
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:42

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ja samo znam da Hrvati u BiH sa praksom krscanskog trpljenja, ispastanja i okretanja drugog obraza nece postic nista drugo doli izumiranja i nestanka iz svoje stoljetne postojbine BiH.

Ocekivati od drugih naroda razumijevanje i konacnu spoznaju da to nije lijepo ni ljudski je samozavaravanje i sviranje kurcu.
Iselit će svi od tamo i jedni i drugi i treći. Imaju niži standard od istočne Slavonije.

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  17361677_260342644425022_7304669459878524444_n
MA pusti ti tu suplju pricu. Iselit cemo samo mi, a Muslimana i Srba ce uvijek ostati bar toliko da popune sve gdje mi nestanemo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:44

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ja samo znam da Hrvati u BiH sa praksom krscanskog trpljenja, ispastanja i okretanja drugog obraza nece postic nista drugo doli izumiranja i nestanka iz svoje stoljetne postojbine BiH.

Ocekivati od drugih naroda razumijevanje i konacnu spoznaju da to nije lijepo ni ljudski je samozavaravanje i sviranje kurcu.
Iselit će svi od tamo i jedni i drugi i treći. Imaju niži standard od istočne Slavonije.

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  17361677_260342644425022_7304669459878524444_n
MA pusti ti tu suplju pricu. Iselit cemo samo mi, a Muslimana i Srba ce uvijek ostati bar toliko da popune sve gdje mi nestanemo.
Srbadija je u teškom demografskom kurcu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:47

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ja samo znam da Hrvati u BiH sa praksom krscanskog trpljenja, ispastanja i okretanja drugog obraza nece postic nista drugo doli izumiranja i nestanka iz svoje stoljetne postojbine BiH.

Ocekivati od drugih naroda razumijevanje i konacnu spoznaju da to nije lijepo ni ljudski je samozavaravanje i sviranje kurcu.
Iselit će svi od tamo i jedni i drugi i treći. Imaju niži standard od istočne Slavonije.

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  17361677_260342644425022_7304669459878524444_n
MA pusti ti tu suplju pricu. Iselit cemo samo mi, a Muslimana i Srba ce uvijek ostati bar toliko da popune sve gdje mi nestanemo.
Srbadija je u teškom demografskom kurcu.
Srbadija tamo ima svoju teritoriju i DeFacto drzavu i to je priznato kao njihovo pa taman da ih ostane dvadeset.

BiH Hrvati moraju prestati ko telad blejati samo u Zagreb i Hrvatsku i preuzeti svoju sudbinu u svoje ruke.

Jer od Kifle nece docekati nista osim prenemaganja i kukavicluka.

Nama u BiH treba neko ko se ne boji staviti glavu u torbu i jaja u procjep. 

Neko poput Dodika samo jos tri puta zajebaniji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:50

Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:51

RayMabus wrote:Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
Da a sta to mi imamo od toga.

Jebali vas vise Srbi u te glave bolesne.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:53

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
Da a sta to mi imamo od toga.

Jebali vas vise Srbi u te glave bolesne.
A pa ćuj to će krahirat i to je to. Prije il posli će ukinit tu RS ili će se sama ukinit.

Imat ćeš gradžansku BiH i život ide dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:54

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
Da a sta to mi imamo od toga.

Jebali vas vise Srbi u te glave bolesne.
A pa ćuj to će krahirat i to je to. Prije il posli će ukinit tu RS ili će se sama ukinit.

Imat ćeš gradžansku BiH i život ide dalje.
Tu gradjansku muslimani bez rata dobit nece.

Srbi su ipak malo zajebanija sorta od Hrvata.

Znam ja da vi Kiflari prizeljkujete gradjansku muslimansku BiH ali mozete se samo dobro kurca napusit.


Last edited by Ringo10 on 10/10/2019, 18:56; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:55

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
Da a sta to mi imamo od toga.

Jebali vas vise Srbi u te glave bolesne.
A pa ćuj to će krahirat i to je to. Prije il posli će ukinit tu RS ili će se sama ukinit.

Imat ćeš gradžansku BiH i život ide dalje.
Tu gradjansku muslimani bez rata dobit nece.
Pa ok onda će ostat ovako do daljnjega i sve pet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 18:57

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa neće ih ostat dvadeset al skoro. Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  1f602 


Ako triba da bude tako bit će tako , iseljavanje i depopulacija. Komšić to još samo pospješuje
Da a sta to mi imamo od toga.

Jebali vas vise Srbi u te glave bolesne.
A pa ćuj to će krahirat i to je to. Prije il posli će ukinit tu RS ili će se sama ukinit.

Imat ćeš gradžansku BiH i život ide dalje.
Tu gradjansku muslimani bez rata dobit nece.
Pa ok onda će ostat ovako do daljnjega i sve pet.
Podijeljenu na dva dijela muslimanski i srpski i sve PET.

Bez Hrvata i sve PET.

A ako vi Kiflari i Pereci mislite da cete u tom slucaju biti mirni e zajebali ste se debelo. I sve PET.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 18:59

Ne može bez Hrvata. Piše fino sve u zakonu. Tri naroda.

Ne zamaram se BiH. To je zemlja odakle će mladi uteć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 19:02

RayMabus wrote:Ne može bez Hrvata. Piše fino sve u zakonu. Tri naroda.
Aha, piše naravno.

Pisalo je svašta nešto pa više ne piše.

Pisalo je i u Washingtonskom sporazumu lijepih stvari pa su Amerikanci preveslali Tuđmana i ekipu i više niko pojma nema šta je pisalo u tome sporazumu. 

Pa je pisalo da svako bira svoje predstavnike pa su sve prekrojili i sad imaš Komšića i slične. 

Pokušali su oni tako i Srbima krojit i prekrajat ali ŠIPAK.

Znam ja da se vi Kiflari ne zamarate sa BiH. Ko nojevi sa glavama u pijesku.

Ali zamarat ćete se i te kako, tako mi SVevišnjega.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by RayMabus 10/10/2019, 19:08

Ringo dragi , kad Švabija počme sisat radnu snagu iz BiH urušit će se ortački kapitalizam na kojem funkcioniraju razno razne stranke i uhljebi 

To je siromašna politički podijeljena država koja je crna rupa a Hr je drži u šahu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Ringo10 10/10/2019, 19:14

RayMabus wrote:Ringo dragi , kad Švabija počme sisat radnu snagu iz BiH urušit će se ortački kapitalizam na kojem funkcioniraju razno razne stranke i uhljebi 

To je siromašna politički podijeljena država koja je crna rupa a Hr je drži u šahu.
MA KOGA BOLAN VI DRŽITE U ŠAHU

 Evo valjam se ovdje od smijeha.

Čuj oni drže nekoga u šahu. Ne smijete da šušnete Bakiru i Komšiću da ne bi dobili po ušima iz Brisla, Londona i Washingtona.

HAjde šuti mile ti majke ne provaljuj se.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"  Empty Re: Komšić je (za narod kojemu više ne pripada) "kao štakor pregažen na šinama"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum