ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:08

pismejker wrote:Levi,zene napadaju..!!!u zaklon..!!! lol!
ne viči, čukunbaba mu spava

Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:09

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Levi,zene napadaju..!!!u zaklon..!!! lol!
http://swingerclubmap.com/item/swinger-club-casa-erotica-croatia-istria/
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:18

Leviathan2 wrote:
Iskra wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
e, a kad smo kod grickanja, nije nikome promaklo kako ti i uplakanom leviju znaš perfidno spustiti na temu plemena, iz čega se vrlo jasno da zaključiti da ni ti ne vjeruješ u te nebuloze. pun je priča, datiraju od pred par tisuća godina, svi sve rade, a niš ne moraju, plaća ko hoće, ko neće ne mora, al uživati smije i može, zakoni su im ugovori, u obitelji ih ima 7 naraštaja, poligamni su...a dokaza, dokumenata ni argumenata nikakvih. niti se igdje u povijesti spominju, za njih nitko ne zna...jebate, to je paralelni svemir, a levi putuje kroz vrijeme. odlično mu je iskra rekla...
sveto, nisi ti baš tak bedast da to sve vjeruješ, u to me nemreš uvjeriti :)

Ajmo ovako..ako ne atackira ne mene,normalno sam spreman komunicirati..blaga zajebancija je oke...nE SPŽUSTAM U SUSTINI NIKOME,tko prica bilo sto sto ne dira druge..Uopce ne dolazim u poziciju da nesto vjerujem ili ne...covjek kaze,zasto bih ja kretao u analizu??ako je njemu to oke,mene ne dira,zato bih ga proglasavao ovakvim ili onakvim..??

vi vecinom preozbiljno uzimate sto netko kaze..ima tu zajebancije,pretjerivanja,malo istine,malo muljanja..ima sVEGA..zasto to gledati negativom..

Pa nije mi Levi nikog ubio ako prica o svom Plemenu,ja to respektiram,jer je nekada davno i bio takav ustroj drustva..vjerovatno je bilo lijepo zivjeti..ono svatko u svojim mogucnostima ispomazuci se...

Sad,ak oga drukate,pritiscete i PODjebajete,naravno da ce on malo zategnuti u svoju stranu i lansirati poneku stvar,koja ocigledno ne lezi,ali opet,popustite,ne napadajte i vidjet cete promjenu..
Kako se postais prema sugovorniku,takvu reakcju ocekuj natrag...jel..

Uopce nisam isao u tematsku dubinu Plemena i razmatrao sto je moguce a sto nije...zasto bih? Levi je meni vrlo ugodan sugovornik,nije ekstreman,nije fasista,u svakom slucaju vrlo ugodan čovjek za komunikaciju.. :cleanteeth
alo, majstore, jos se natezes
jbte, rekoh pusti budale
u biti kurca znaju o meni, tek vucina zna jedan djelic iz mojeg zivota, mali djelic,
jbte,
norka je stvarno isprana do jaja, nije glupa  al jednostavno je ogranicena vida ko konj sa onim kurcima na ocima(zaboravih kak se zovu)
jebeni usrani zakoni u tvojoj jebenoj dnrh jesu ugovori koje je drzava nametnula njoj, drzava je fiktivna tvorevina koja se odrzava zahvaljujuci jedino i jedino onima koji imaju koristi od tih zakona, to su uhljebi i biznismeni, ostali narod moze pusit laganini
a za norku,  zasto nas nebi bilo 7 narastaja, :D
dugovjecni ljudi, ljudi koji zdravo zive i vode brigu o svojoj fizickoj kondiciji , eto, moj pradeda ostavi u prasini bilo kojeg od forumasa :D vitalan momak, istina nema srece, zenio se 3 puta i ostao udovac,(sve zene bile izvan plemena) sad se vise ne zeli zenit, mozda nemre vise ni fukat, ko ce ga znat
al ajd, evo da te moj deda uvati dusa bi ti ispala,

poligamija, otkad je poligamija nesto nemoralno osim u vasim uvjerenjima koje vam nametnula crkva i drzava, pa ko je sposoban da opsluzuje 2 zene, zasto nebi, jebate, i ti si isto swingerica pa te nitko ne razapinje :D

sto se tice plemena i njegovog postojanja, zabiljezeno je pleme u toj vasoj povjesti al ne znas o kome se radi, i naravno sad kad je pleme ispod radara, da ti nebih rekao ko smo i gdje smo,
budalo, mi smo medju vama, nosimo vasa imena , vasa prezimena, a ako treba pjevamo i ljepa nasa, boli nas kurac, mi nemamo ideoloskih problema kao vi,

sta ti imas krutejebo
imas nevjerojatnu kolicinu zlobe u sebi, bas gledas po forumu koga ces podjebavat,  najsretnija bi bila da vidis kad je ko srao i jebo da to mozes nekako upakirat u svoje podjebavanje,
eno brate, ni asila te nemoze smislit, a ima ih jos,

svetac, nemoj vise vodit raspre radi mene, jednostavno ignoriraj upis, nek vjezbaju yogu pa nek si popuse il polizu , stavecgod :D
Svako zašto ima svoj zato...
Kad vi napadate lika jer vas je dobro pročitao, kad mu prišivate tuđe nickove (tre, vuk, ovaj, onaj, ovo, ono) to je po vama ok.
Zamisli, asila nekog ne može smisliti, pa ni njega mnogi ne mogu smisiti, big deal! 
Imaš pravo pisati o plemenu, mi imamo pravo da ti vjerujemo ili ne.  Kad vi nekog profilirate to je posve ok, kad netko zagrebe malo po vašoj površini ... onda drvlje i kamenje.
Kad vi nekog obaspete uvredama, to je onda zezanje, to je simpa, niste tako mislili. Nikad niste vi prvi i bla bla. Kad vam se uzvrati istim oružjem onda:kmeee, kmeeee.
Dajmenajme! Imaš ignore-koristi ga!
?
ko tebe dirao ebate,
kad sam se ja tebi obratio ruznom rjecju il podjebavanjem, 
aj skockaj se malo i ne bjesni
ne ubacuj se u razgovor izmedju mene i sveca ako nijesi oslovita
budi malo pristojna, mislim da tako kaze i kucni odgoj,  hvala
Ja sam i više nego pristojna. Niti te uvrijedila niti ti ružnu riječ rekla/napisala. Dozvoli da imam pravo na svoje mišljenje i viđenje stvari.
Nisam bila pristojna prema sveletu (ma, čak i jesam) obzirom na njegove uvrede (on savršeno dobro zna o čemu se radi) ali to nije tvoj problem.
Varaš se, nisam nimalo ljuta. samo iznosim svoje viđenje čitave situacije. Čvrsto stojim iza svakog svog slova (napisanog na ovoj temi).
Pošto me je svele ubrojao u čopor a i ti pišeš u množini, logično da sam se osjetila prozvanom.
Za mene tema završena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Leviathan2 28/9/2017, 01:28

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Levi,zene napadaju..!!!u zaklon..!!! lol!
http://swingerclubmap.com/item/swinger-club-casa-erotica-croatia-istria/
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
jap

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:29

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Levi,zene napadaju..!!!u zaklon..!!! lol!
http://swingerclubmap.com/item/swinger-club-casa-erotica-croatia-istria/
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
jap
uffff.grijesne mi se vrtile misli lubanjom...rujka ima sestru,ali..uffffff..ne znas koja je bolja..kako bi to bilo lijepo swingati... bounce bounce bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Leviathan2 28/9/2017, 01:34

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Levi,zene napadaju..!!!u zaklon..!!! lol!
http://swingerclubmap.com/item/swinger-club-casa-erotica-croatia-istria/
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
jap
uffff.grijesne mi se vrtile misli lubanjom...rujka ima sestru,ali..uffffff..ne znas koja je bolja..kako bi to bilo lijepo swingati... bounce bounce bounce
zas swingati, dogovorite se i zivite svi troje skupa, ako moze moj frend iz zagreba onda je to manji problem u germaniji

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:41

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
http://swingerclubmap.com/item/swinger-club-casa-erotica-croatia-istria/
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
jap
uffff.grijesne mi se vrtile misli lubanjom...rujka ima sestru,ali..uffffff..ne znas koja je bolja..kako bi to bilo lijepo swingati... bounce bounce bounce
zas swingati, dogovorite se i zivite svi troje skupa, ako moze moj frend iz zagreba onda je to manji problem u germaniji
paaa..nelosa ideja,ipak jednosmjerna..ako bude ne,onda gubim sve.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Leviathan2 28/9/2017, 01:56

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
aaa..nes erocko...lajkam..!!! vec bi mi pušali notifikaciju.....

swing..to neke veze ima sa zamjenom partnera? Suspect
jap
uffff.grijesne mi se vrtile misli lubanjom...rujka ima sestru,ali..uffffff..ne znas koja je bolja..kako bi to bilo lijepo swingati... bounce bounce bounce
zas swingati, dogovorite se i zivite svi troje skupa, ako moze moj frend iz zagreba onda je to manji problem u germaniji
paaa..nelosa ideja,ipak jednosmjerna..ako bude ne,onda gubim sve.. Suspect
ko ne riskira ne profitira, jebes ga, ako ti se svidja ideja, probaj, mos samo najebat ako se nji dvije sloze :D

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 01:59

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
jap
uffff.grijesne mi se vrtile misli lubanjom...rujka ima sestru,ali..uffffff..ne znas koja je bolja..kako bi to bilo lijepo swingati... bounce bounce bounce
zas swingati, dogovorite se i zivite svi troje skupa, ako moze moj frend iz zagreba onda je to manji problem u germaniji
paaa..nelosa ideja,ipak jednosmjerna..ako bude ne,onda gubim sve.. Suspect
ko ne riskira ne profitira, jebes ga, ako ti se svidja ideja, probaj, mos samo najebat ako se nji dvije sloze :D
pitanje..prvo pokusati zagrijati svaju ili prvo Rujku upoznati sa idejom..tu ne smije greske biti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by BB-8 28/9/2017, 08:56

mutava baštarda wrote:kao ljubitelju sf-a looperi su mi interesantna tematika. ipak mislim da to nije moguće...
+1

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Attach13 TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by prckov 28/9/2017, 10:00

curke, nemojte mi cvilit mladice  DD:

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Eva_ 28/9/2017, 11:14

Eroo wrote:TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017
Putuj Selma...
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 15 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum