ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:17

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ne možemo zaboraviti ono što nikada nismo znali. Zato nam i služi um, da spoznamo. Tko ga ne zna koristiti ili mu otežava rad, čini vrlo lošu uslugu samome sebi, ali i drugima na čiji život utječe.
Ne zaboravlja on...

Zaboravlja. Jer um se sastoji od softwarea i hardwarea. Kada se hardware pokvari, ni software ne može više učiniti ništa. Pitaj oboljele od Alzheimera.
Dakle, mi smo jedinstvo i duha i materije i ne možemo postojati samo na duhovnoj ili samo na materijalnoj razini.
Duh zaboravlja...

Duh postoji samostalno izvan nas i nikada ništa ne zaboravlja. Pročitaj što je o tome napisao Hegel.
Ne. To je duša.

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:18

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
Ne zaboravlja on...

Zaboravlja. Jer um se sastoji od softwarea i hardwarea. Kada se hardware pokvari, ni software ne može više učiniti ništa. Pitaj oboljele od Alzheimera.
Dakle, mi smo jedinstvo i duha i materije i ne možemo postojati samo na duhovnoj ili samo na materijalnoj razini.
Duh zaboravlja...

Duh postoji samostalno izvan nas i nikada ništa ne zaboravlja. Pročitaj što je o tome napisao Hegel.
Ne. To je duša.

Nije. To je duh. Duša samo baštini određene segmente duha i predstavlja jedinstvo sa našim materijalnim tijelom i umom.
Duh je samostalan entitet koji postoji izvan nas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:19

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Zaboravlja. Jer um se sastoji od softwarea i hardwarea. Kada se hardware pokvari, ni software ne može više učiniti ništa. Pitaj oboljele od Alzheimera.
Dakle, mi smo jedinstvo i duha i materije i ne možemo postojati samo na duhovnoj ili samo na materijalnoj razini.
Duh zaboravlja...

Duh postoji samostalno izvan nas i nikada ništa ne zaboravlja. Pročitaj što je o tome napisao Hegel.
Ne. To je duša.

Nije. To je duh. Duša samo baštini određene segmente duha i predstavlja jedinstvo sa našim materijalnim tijelom i umom.
Duh je samostalan entitet koji postoji izvan nas.
Ne. To je duša.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:20

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Nije. To je duh. Duša samo baštini određene segmente duha i predstavlja jedinstvo sa našim materijalnim tijelom i umom.
Duh je samostalan entitet koji postoji izvan nas.
Ne. To je duša.

Ponavljaj ti zablude svoje ignorancije koliko god hoćeš, ali ih nitko imalo upućen neće uvažiti. Ako imaš pameti, nećeš ni ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:22

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Nije. To je duh. Duša samo baštini određene segmente duha i predstavlja jedinstvo sa našim materijalnim tijelom i umom.
Duh je samostalan entitet koji postoji izvan nas.
Ne. To je duša.

Ponavljaj ti zablude svoje ignorancije koliko god hoćeš, ali ih nitko imalo upućen neće uvažiti. Ako imaš pameti, nećeš ni ti.
Nemam potrebe...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by čardak efendija 28/9/2017, 00:23

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
kaže se, svakom prema zaslugama :)
Ima i toga.... :cleanteeth
e, a kad smo kod grickanja, nije nikome promaklo kako ti i uplakanom leviju znaš perfidno spustiti na temu plemena, iz čega se vrlo jasno da zaključiti da ni ti ne vjeruješ u te nebuloze. pun je priča, datiraju od pred par tisuća godina, svi sve rade, a niš ne moraju, plaća ko hoće, ko neće ne mora, al uživati smije i može, zakoni su im ugovori, u obitelji ih ima 7 naraštaja, poligamni su...a dokaza, dokumenata ni argumenata nikakvih. niti se igdje u povijesti spominju, za njih nitko ne zna...jebate, to je paralelni svemir, a levi putuje kroz vrijeme. odlično mu je iskra rekla...
sveto, nisi ti baš tak bedast da to sve vjeruješ, u to me nemreš uvjeriti :)

Ajmo ovako..ako ne atackira ne mene,normalno sam spreman komunicirati..blaga zajebancija je oke...nE SPŽUSTAM U SUSTINI NIKOME,tko prica bilo sto sto ne dira druge..Uopce ne dolazim u poziciju da nesto vjerujem ili ne...covjek kaze,zasto bih ja kretao u analizu??ako je njemu to oke,mene ne dira,zato bih ga proglasavao ovakvim ili onakvim..??

vi vecinom preozbiljno uzimate sto netko kaze..ima tu zajebancije,pretjerivanja,malo istine,malo muljanja..ima sVEGA..zasto to gledati negativom..

Pa nije mi Levi nikog ubio ako prica o svom Plemenu,ja to respektiram,jer je nekada davno i bio takav ustroj drustva..vjerovatno je bilo lijepo zivjeti..ono svatko u svojim mogucnostima ispomazuci se...

Sad,ak oga drukate,pritiscete i PODjebajete,naravno da ce on malo zategnuti u svoju stranu i lansirati poneku stvar,koja ocigledno ne lezi,ali opet,popustite,ne napadajte i vidjet cete promjenu..
Kako se postais prema sugovorniku,takvu reakcju ocekuj natrag...jel..

Uopce nisam isao u tematsku dubinu Plemena i razmatrao sto je moguce a sto nije...zasto bih? Levi je meni vrlo ugodan sugovornik,nije ekstreman,nije fasista,u svakom slucaju vrlo ugodan čovjek za komunikaciju.. :cleanteeth
alo, majstore, jos se natezes
jbte, rekoh pusti budale
u biti kurca znaju o meni, tek vucina zna jedan djelic iz mojeg zivota, mali djelic,
jbte,
norka je stvarno isprana do jaja, nije glupa  al jednostavno je ogranicena vida ko konj sa onim kurcima na ocima(zaboravih kak se zovu)
jebeni usrani zakoni u tvojoj jebenoj dnrh jesu ugovori koje je drzava nametnula njoj, drzava je fiktivna tvorevina koja se odrzava zahvaljujuci jedino i jedino onima koji imaju koristi od tih zakona, to su uhljebi i biznismeni, ostali narod moze pusit laganini
a za norku,  zasto nas nebi bilo 7 narastaja, :D
dugovjecni ljudi, ljudi koji zdravo zive i vode brigu o svojoj fizickoj kondiciji , eto, moj pradeda ostavi u prasini bilo kojeg od forumasa :D vitalan momak, istina nema srece, zenio se 3 puta i ostao udovac,(sve zene bile izvan plemena) sad se vise ne zeli zenit, mozda nemre vise ni fukat, ko ce ga znat
al ajd, evo da te moj deda uvati dusa bi ti ispala,

poligamija, otkad je poligamija nesto nemoralno osim u vasim uvjerenjima koje vam nametnula crkva i drzava, pa ko je sposoban da opsluzuje 2 zene, zasto nebi, jebate, i ti si isto swingerica pa te nitko ne razapinje :D

sto se tice plemena i njegovog postojanja, zabiljezeno je pleme u toj vasoj povjesti al ne znas o kome se radi, i naravno sad kad je pleme ispod radara, da ti nebih rekao ko smo i gdje smo,
budalo, mi smo medju vama, nosimo vasa imena , vasa prezimena, a ako treba pjevamo i ljepa nasa, boli nas kurac, mi nemamo ideoloskih problema kao vi,

sta ti imas krutejebo
imas nevjerojatnu kolicinu zlobe u sebi, bas gledas po forumu koga ces podjebavat,  najsretnija bi bila da vidis kad je ko srao i jebo da to mozes nekako upakirat u svoje podjebavanje,
eno brate, ni asila te nemoze smislit, a ima ih jos,

svetac, nemoj vise vodit raspre radi mene, jednostavno ignoriraj upis, nek vjezbaju yogu pa nek si popuse il polizu , stavecgod :D
a je, onda ste se borili kao pleme pa su vas
potamanili i desetkovali
čekaj niste kao pleme jer ste infiltrirani među nama smrtnicima
i hodate ispod radara i pevate na silu himne
ti si onda petokolonaš među svojima kad toliko sereš

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:23

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Ponavljaj ti zablude svoje ignorancije koliko god hoćeš, ali ih nitko imalo upućen neće uvažiti. Ako imaš pameti, nećeš ni ti.
Nemam potrebe...

Onda ćeš ostati neznalicom. Ali po volji ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:26

Ili imam potrebe...



''Duh je onaj koji oživljuje, tijelo ne koristi ništa.'' ( Evanđelje po Ivanu )

Dakle, duh je potreban da bi dao materiji život...Duša je nešto sasvim drugo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:27

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
kaže se, svakom prema zaslugama :)
Ima i toga.... :cleanteeth
e, a kad smo kod grickanja, nije nikome promaklo kako ti i uplakanom leviju znaš perfidno spustiti na temu plemena, iz čega se vrlo jasno da zaključiti da ni ti ne vjeruješ u te nebuloze. pun je priča, datiraju od pred par tisuća godina, svi sve rade, a niš ne moraju, plaća ko hoće, ko neće ne mora, al uživati smije i može, zakoni su im ugovori, u obitelji ih ima 7 naraštaja, poligamni su...a dokaza, dokumenata ni argumenata nikakvih. niti se igdje u povijesti spominju, za njih nitko ne zna...jebate, to je paralelni svemir, a levi putuje kroz vrijeme. odlično mu je iskra rekla...
sveto, nisi ti baš tak bedast da to sve vjeruješ, u to me nemreš uvjeriti :)

Ajmo ovako..ako ne atackira ne mene,normalno sam spreman komunicirati..blaga zajebancija je oke...nE SPŽUSTAM U SUSTINI NIKOME,tko prica bilo sto sto ne dira druge..Uopce ne dolazim u poziciju da nesto vjerujem ili ne...covjek kaze,zasto bih ja kretao u analizu??ako je njemu to oke,mene ne dira,zato bih ga proglasavao ovakvim ili onakvim..??

vi vecinom preozbiljno uzimate sto netko kaze..ima tu zajebancije,pretjerivanja,malo istine,malo muljanja..ima sVEGA..zasto to gledati negativom..

Pa nije mi Levi nikog ubio ako prica o svom Plemenu,ja to respektiram,jer je nekada davno i bio takav ustroj drustva..vjerovatno je bilo lijepo zivjeti..ono svatko u svojim mogucnostima ispomazuci se...

Sad,ak oga drukate,pritiscete i PODjebajete,naravno da ce on malo zategnuti u svoju stranu i lansirati poneku stvar,koja ocigledno ne lezi,ali opet,popustite,ne napadajte i vidjet cete promjenu..
Kako se postais prema sugovorniku,takvu reakcju ocekuj natrag...jel..

Uopce nisam isao u tematsku dubinu Plemena i razmatrao sto je moguce a sto nije...zasto bih? Levi je meni vrlo ugodan sugovornik,nije ekstreman,nije fasista,u svakom slucaju vrlo ugodan čovjek za komunikaciju.. :cleanteeth
alo, majstore, jos se natezes
jbte, rekoh pusti budale
u biti kurca znaju o meni, tek vucina zna jedan djelic iz mojeg zivota, mali djelic,
jbte,
norka je stvarno isprana do jaja, nije glupa  al jednostavno je ogranicena vida ko konj sa onim kurcima na ocima(zaboravih kak se zovu)
jebeni usrani zakoni u tvojoj jebenoj dnrh jesu ugovori koje je drzava nametnula njoj, drzava je fiktivna tvorevina koja se odrzava zahvaljujuci jedino i jedino onima koji imaju koristi od tih zakona, to su uhljebi i biznismeni, ostali narod moze pusit laganini
a za norku,  zasto nas nebi bilo 7 narastaja, :D
dugovjecni ljudi, ljudi koji zdravo zive i vode brigu o svojoj fizickoj kondiciji , eto, moj pradeda ostavi u prasini bilo kojeg od forumasa :D vitalan momak, istina nema srece, zenio se 3 puta i ostao udovac,(sve zene bile izvan plemena) sad se vise ne zeli zenit, mozda nemre vise ni fukat, ko ce ga znat
al ajd, evo da te moj deda uvati dusa bi ti ispala,

poligamija, otkad je poligamija nesto nemoralno osim u vasim uvjerenjima koje vam nametnula crkva i drzava, pa ko je sposoban da opsluzuje 2 zene, zasto nebi, jebate, i ti si isto swingerica pa te nitko ne razapinje :D

sto se tice plemena i njegovog postojanja, zabiljezeno je pleme u toj vasoj povjesti al ne znas o kome se radi, i naravno sad kad je pleme ispod radara, da ti nebih rekao ko smo i gdje smo,
budalo, mi smo medju vama, nosimo vasa imena , vasa prezimena, a ako treba pjevamo i ljepa nasa, boli nas kurac, mi nemamo ideoloskih problema kao vi,

sta ti imas krutejebo
imas nevjerojatnu kolicinu zlobe u sebi, bas gledas po forumu koga ces podjebavat,  najsretnija bi bila da vidis kad je ko srao i jebo da to mozes nekako upakirat u svoje podjebavanje,
eno brate, ni asila te nemoze smislit, a ima ih jos,

svetac, nemoj vise vodit raspre radi mene, jednostavno ignoriraj upis, nek vjezbaju yogu pa nek si popuse il polizu , stavecgod :D
sveto, jel ti vidiš kako plemeniti meni odgovara preko Tebea, a kao na ignoru sam mu, jer me nemre čitati  TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 1f602
de mu poruči da pozdravi pradjeda, samo neka bude tiho, da ne probudi čukundjeda  i njegovu babu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:29

red wolf wrote:Ili imam potrebe...



''Duh je onaj koji oživljuje, tijelo ne koristi ništa.'' ( Evanđelje po Ivanu )

Dakle, duh je potreban da bi dao materiji život...Duša je nešto sasvim drugo...

Je, osjetiš potrebu kad misliš da znaš odgovor. Ako znaš da ne znaš, onda osjetiš kako nemaš potrebu. Funkcioniraš poput automata.
Pa i ja ti govorim da duh i duša nisu jedno te isto.
Duša je segment duha koji nas definira i određuje u cijelosti i do posljednjeg detalja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by čardak efendija 28/9/2017, 00:30

slidingdoorsoperator wrote:
čardak efendija wrote:
Saviti prostor ili ići beskrajnim brzinama je po meni nebitno
za ovo šta govorimo
Iz neke druge dimenzije gde ne važe ovakvi fizikalni zakoni
možda je moguće ubadanje u bilo koji trenutak našeg svemira
no iz našega je to nemoguće
ipak manipulacije sa gravitacijom su moguće ako možda u budućnosti uspemo
da ovladamo takvom tehnologijom pa da "zgužvamo" prostor i izađemo na nekom drugom mestu
u tren oka

Da, takve manipulacije su teorijski sasvim moguće i ne postoje fizikalni zakoni koji ih onemogućavaju.
I to je moguće ne samo ih dodatnih dimenzija (vrlo atraktivno, ali i eksperimentalno nepotvrđeno no također i teorijski do sada nekonzistentno riješenje) nego i iz našeg svemira.
Verovatno nećemo ništa od ovoga dočekati
a ipak imamo tehnološki skok u zadnjih 100 godina da to nije normalno
u odnosu na ono pre teslinog izmeničnog generatora
gde će to sve završiti ne mogu ni da zamislim
jesi šta čuo za kvantne procesore

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:31

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:Ili imam potrebe...



''Duh je onaj koji oživljuje, tijelo ne koristi ništa.'' ( Evanđelje po Ivanu )

Dakle, duh je potreban da bi dao materiji život...Duša je nešto sasvim drugo...

Je, osjetiš potrebu kad misliš da znaš odgovor. Ako znaš da ne znaš, onda osjetiš kako nemaš potrebu. Funkcioniraš poput automata.
Pa i ja ti govorim da duh i duša nisu jedno te isto.
Duša je segment duha koji nas definira i određuje u cijelosti i do posljednjeg detalja.
Ne. Nisi me razumio. To je tvoj problem. Ograničen si.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:32

čardak efendija wrote:
a je, onda ste se borili kao pleme pa su vas
potamanili i desetkovali
čekaj niste kao pleme jer ste infiltrirani među nama smrtnicima
i hodate ispod radara i pevate na silu himne
ti si onda petokolonaš među svojima kad toliko sereš
pjevaj himnu, jes čuo...pjevaj kad ti kažem TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 M1331

jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:32

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:Ili imam potrebe...



''Duh je onaj koji oživljuje, tijelo ne koristi ništa.'' ( Evanđelje po Ivanu )

Dakle, duh je potreban da bi dao materiji život...Duša je nešto sasvim drugo...

Je, osjetiš potrebu kad misliš da znaš odgovor. Ako znaš da ne znaš, onda osjetiš kako nemaš potrebu. Funkcioniraš poput automata.
Pa i ja ti govorim da duh i duša nisu jedno te isto.
Duša je segment duha koji nas definira i određuje u cijelosti i do posljednjeg detalja.
Ne. Nisi me razumio. To je tvoj problem. Ograničen si.

Svi smo. Jer nismo savršeni. Tvoj je problem što si ti ograničen na ekstremno niskoj umnoj razini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:33

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:Ili imam potrebe...



''Duh je onaj koji oživljuje, tijelo ne koristi ništa.'' ( Evanđelje po Ivanu )

Dakle, duh je potreban da bi dao materiji život...Duša je nešto sasvim drugo...

Je, osjetiš potrebu kad misliš da znaš odgovor. Ako znaš da ne znaš, onda osjetiš kako nemaš potrebu. Funkcioniraš poput automata.
Pa i ja ti govorim da duh i duša nisu jedno te isto.
Duša je segment duha koji nas definira i određuje u cijelosti i do posljednjeg detalja.
Ne. Nisi me razumio. To je tvoj problem. Ograničen si.

Svi smo. Jer nismo savršeni. Tvoj je problem što si ti ograničen na ekstremno niskoj umnoj razini.
Znam da ti je teško, jer i sam shvaćaš zašto...Ne mogu ti pomoći...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:34

čardak efendija wrote:
Verovatno nećemo ništa od ovoga dočekati
a ipak imamo tehnološki skok u zadnjih 100 godina da to nije normalno
u odnosu na ono pre teslinog izmeničnog generatora
gde će to sve završiti ne mogu ni da zamislim
jesi šta čuo za kvantne procesore

Je, vjerojatno ništa od toga nećemo dočekati za svog života.
Kvantna računala već neko vrijeme i nisu neka posebna novost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by čardak efendija 28/9/2017, 00:35

Noor wrote:
čardak efendija wrote:
a je, onda ste se borili kao pleme pa su vas
potamanili i desetkovali
čekaj niste kao pleme jer ste infiltrirani među nama smrtnicima
i hodate ispod radara i pevate na silu himne
ti si onda petokolonaš među svojima kad toliko sereš
pjevaj himnu, jes čuo...pjevaj kad ti kažem TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 M1331

jocolor
bože pravde ne volim jer uvek posle toga dobijemo
po pički, sami smo tražili

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:37

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Svi smo. Jer nismo savršeni. Tvoj je problem što si ti ograničen na ekstremno niskoj umnoj razini.
Znam da ti je teško, jer i sam shvaćaš zašto...Ne mogu ti pomoći...

Tvoj je problem što nisi u stanju niti sebi pomoći, a kamoli drugima. O tome možeš samo sanjati, a dodatan problem leži u tome da onaj tko nije u stanju pomoći drugima, nije u stanju pomoći ni sebi. 
I ponovit ću ono što sam ti već jednom rekao, razjašnjavanjem nekih stvari drugima ih još bolje razjašnjavaš sebi.
I krug je zatvoren.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by red wolf 28/9/2017, 00:39

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Svi smo. Jer nismo savršeni. Tvoj je problem što si ti ograničen na ekstremno niskoj umnoj razini.
Znam da ti je teško, jer i sam shvaćaš zašto...Ne mogu ti pomoći...

Tvoj je problem što nisi u stanju niti sebi pomoći, a kamoli drugima. O tome možeš samo sanjati, a dodatan problem leži u tome da onaj tko nije u stanju pomoći drugima, nije u stanju pomoći ni sebi. 
I ponovit ću ono što sam ti već jednom rekao, razjašnjavanjem nekih stvari drugima ih još bolje razjašnjavaš sebi.
I krug je zatvoren.
Ja nisam došao ovdje pomoći tvojoj vrsti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by čardak efendija 28/9/2017, 00:39

slidingdoorsoperator wrote:
čardak efendija wrote:
Verovatno nećemo ništa od ovoga dočekati
a ipak imamo tehnološki skok u zadnjih 100 godina da to nije normalno
u odnosu na ono pre teslinog izmeničnog generatora
gde će to sve završiti ne mogu ni da zamislim
jesi šta čuo za kvantne procesore

Je, vjerojatno ništa od toga nećemo dočekati za svog života.
Kvantna računala već neko vrijeme i nisu neka posebna novost.
Nisu ali se neće pustiti u komercijalnu upotrebu
dok se ovde ne udari u zid sa standardnom poluvodičkom tehnologijom
tu nas opet verovatno očekuje nagli tehnološki skok kad to krene

_________________
TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Guest 28/9/2017, 00:41

red wolf wrote:
Ja nisam došao ovdje pomoći tvojoj vrsti...

I bolje ti je da niti ne pokušavaš. Nisi ti u stanju pomoći ni svojoj sve da dubiš na glavi. Ti si od onih koji nisu u stanju riješiti niti jedan problem, ali jesu izazvati hrpu novih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017 - Page 13 Empty Re: TOP 10 dokaza putovanja kroz vrijeme | 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum