ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 17:44

Bla bla bla ..i onako ništa necete skužit bla bla bla ...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/matematicar-predstavio-formulu-za-putovanje-kroz-vrijeme/967446.aspx

No skužit cete ovo :




To ce bit izumljeno tek u 25 stoljecu ....pa ce jedan pajdo otic 1000 godina unazad i završiti u Francuskoj kod Nostradamusa.

Onda ce se taj pajdo sakriti kod Nostradamusa ( vidi biografiju od Nostradamusa i gdje je uopce napisao knjigu Prorocanstva ) i biti skriven u sobici do svoje fizicke smrti al ce ispricati povijest s posebnim naglaskom na prvu polovicu 21 stoljeca.


Onda ce drugi lik tj ja u 21 stoljecu uzeti te podatke i reci . Nebacajte biserje pred svinje ....no ja cu ih ipak baciti ...s razlogom.

....

wehabizam nostradamus

Long before these happenings the people of the East, influenced by the Moon,

Ljudi sa istoka pod utjecajem Mjeseca ( Islama ). Prije ovog dijela prica o 21 stoljecu pa se vraca par stoljeca unazad , tocnije u godinu 1700-u

in the year 1700 will cause many to be carried away, and will almost subdue the Northern area.

Islamska osvajanja u 1700--oj godini odnosno tim stoljecima ali je jako bitno primjetit da ce se odma spomenuti da je u tim godinama rođen i neki lik tj daje mu godinu rođenja

From the three water signs will be born a man who will celbrate Thursday as his holiday.

Sa tri strane okruženo morem je : poluotok. Saudijska Arabija je poluotok. Bit ce tada rođen neki covjek koji ce slaviti cetvrtak kao praznik. Saudijska Arabija je jedina zemlja u svijetu u kojoj je cetvrtak dio vikenda. Inace taj obicaj pocima od Wehabizma kojeg je osnovao Wahab koji je rođen u jednom selu u središnjoj Arabiji tamo neke godine 1700 i nešto vrlo malo sitno , mislim oko 1703.

His renown, praise, rule and power will grow on land and sea, bringing trouble to the East.

Ocito on je reformator religijski. Inace Nostradamus je živio 1500 tako da on cak i ovdje prica o necemu šta je njemu dvista godina u buducnosti.

The head of Aries, Jupiter and Saturn. Eternal God, what changes !

Velike promjene.

Then the bad times will return again after a long century; what turmoil in France and Italy.

I nakon nekoliko stoljeca opet loša vremena ce se vratiti i napraviti nerede u Francuskoj i Italiji.

http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Oh_Femder 3/5/2017, 18:13

RayMabus wrote:Bla bla bla ..i onako ništa necete skužit bla bla bla ...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/matematicar-predstavio-formulu-za-putovanje-kroz-vrijeme/967446.aspx

No skužit cete ovo :

To ce bit izumljeno tek u 25 stoljecu ....pa ce jedan pajdo otic 1000 godina unazad i završiti u Francuskoj kod Nostradamusa.

Onda ce se taj pajdo sakriti kod Nostradamusa ( vidi biografiju od Nostradamusa i gdje je uopce napisao knjigu Prorocanstva ) i biti skriven u sobici do svoje fizicke smrti al ce ispricati povijest s posebnim naglaskom na prvu polovicu 21 stoljeca.

Onda ce drugi lik tj ja u 21 stoljecu uzeti te podatke i reci . Nebacajte biserje pred svinje ....no ja cu ih ipak baciti ...s razlogom.
....
wehabizam nostradamus

Long before these happenings the people of the East, influenced by the Moon,
Sviđa mi se što je Nostradamus bio tako napredan pa je predskazivao na engleskom ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 18:16

Imaš orginal i na francuskome.

Ma ....meni je bitno da sam ja dao ako koga zanima ...tok događaja i onako nemože nitko mjenjati tj može al ovaj je vec zacementiran tako da je to to.

Nezamaram ti se ja puno s time , psihologija je moja virtu.

Prijetnja je na tijelo a kako su poceli teroristicki napadi a povezani su s wehabizmom onda ce štakori tj vi prije obratit pažnju na ovaj dio posta koji postam nego na objašnjavanja kvantne fizike i tu pricu.


Opusti se i uživaj.


Život je igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Oh_Femder 3/5/2017, 18:47

RayMabus wrote:Imaš orginal i na francuskome.

Ma ....meni je bitno da sam ja dao ako koga zanima ...tok događaja i onako nemože nitko mjenjati tj može al ovaj je vec zacementiran tako da je to to.

Nezamaram ti se ja puno s time , psihologija je moja virtu.

Prijetnja je na tijelo a kako su poceli teroristicki napadi a povezani su s wehabizmom onda ce štakori tj vi prije obratit pažnju na ovaj dio posta koji postam nego na objašnjavanja kvantne fizike i tu pricu.

Opusti se i uživaj.

Život je igra.
Ce que je veux savoir, est-ce que vous parlez en français?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 18:54

Oh_Femder wrote:
RayMabus wrote:

Nezamaram ti se ja puno s time , psihologija je moja virtu.

Prijetnja je na tijelo a kako su poceli teroristicki napadi a povezani su s wehabizmom onda ce štakori tj vi prije obratit pažnju na ovaj dio posta koji postam nego na objašnjavanja kvantne fizike i tu pricu.

Opusti se i uživaj.

Život je igra.
Ce que je veux savoir, est-ce que vous parlez en français?
Nepricam ti ja francuski ...samo talijasnki ...to mi je da mogu uhodit Talijane kad pocme ww3.

Znanje je moc.



Šalim se , mada i ne al taj jezik mi treba da možemo skupa kordiriano pomlatit Arape.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:04

Kog zanima kvantna fizika detaljni evo malo podataka :

http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/2009/08/time-travel.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Oh_Femder 3/5/2017, 19:09

RayMabus wrote:
Nepricam ti ja francuski ...samo talijasnki ...to mi je da mogu uhodit Talijane kad pocme ww3.

Znanje je moc.

Šalim se , mada i ne al taj jezik mi treba da možemo skupa kordiriano pomlatit Arape.
Pa koji kurac onda pričaš o Nostradamusu, kad ne govoriš jezik njegovih proročanstava?

_________________
 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:13

Uglavnom vi više vjerujete u službenu znanost pa et ona vam je danas potvrdila da je putovanje kroz vrijeme matematicki moguce.

Nisu to prorcanstva nego podaci iz buducnosti.

Pricam o njima jer ce navalit hrpetina Arapa ovamo pa onda to me se ocito tice jel.

Kriva mi pitanja postavljaš.

To je obicno poslijedica onoga kad covjek ide prema kuci i vidi fasadu a na fasadi piše Nostradamus pa onda misli da se ta kuca vrti samo oko toga.

Za tvoju informaciju meni je Nostradamus samo usput.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Yehudi 3/5/2017, 19:15

K L J U Č - za ovu glupu temu

 Kad se može ključati tema kolege Ere o - Sjvernoj koreji i njezinom naretku

 onda i za ovo njesra ključ.

  Pyongjang mi izgleda lipši i čistiji od Zagreba, zgrade su suvremenije, fasade oličene,

uredno i čisto, auta solidna i ima ih standardno.

  Pada li kiša....da, pada i u Zagrebu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:21

Moš slobodno kljucat ; ja sam dao info : vaša službena znanost je potvrdila da se matematički može putovati kroz vrijeme.

To je bitno jer vi tome vjerujete pa je sad lakše vjerovat i o price o vremenskim putnicima od kojih ja crpim podatke ( više ih je , Nostradamus je samo jedan , imam ja više izvora ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:24

Ja se i onako previše nezamaram s time koliko bi netko stekao dojam ovako preko interneta.

Evo u međuvremenu opet podhebavam Milenku , to mi je zabavnije i uveseljava me :


Milanka Opačić: Moram brinuti o bolesnoj majci, a sad bi me zbog toga izbacivali iz stranke

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanka-opacic-moram-brinuti-o-bolesnoj-majci-a-sad-bi-me-zbog-toga-izbacivali-iz-stranke/967537.aspx


Jel se ta majka zove MIlorad Pupovac ?


:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:25

Psihologija vam je moja virtu.

Zato vam je moje ponašanje takvo a rečenice UBADAJU U SRŽ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:49

Oh_Femder wrote:
Ce que je veux savoir, est-ce que vous parlez en français?
De ti kad vec znaš francuski ....šta ovdje piše ?

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Vienna+gothic+%25281%2529

Na latinski je al snađi se malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:55

Neka posvetna ploca , u biti ništa nepiše , memorijalna ploča.

Katedrala u Beču.

Ok , nebitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Guest 3/5/2017, 20:22

Yehudi wrote:K L J U Č - za ovu glupu temu

 Kad se može ključati tema kolege Ere o - Sjvernoj koreji i njezinom naretku

 onda i za ovo njesra ključ.

  Pyongjang mi izgleda lipši i čistiji od Zagreba, zgrade su suvremenije, fasade oličene,

uredno i čisto, auta solidna i ima ih standardno.

  Pada li kiša....da, pada i u Zagrebu
Idi onda tamo živjeti, koji kurac se muvaš po RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by RayMabus 3/5/2017, 20:39

Mošte slobodno kljuc , ja sam cilj ispunio : dragim forumašima koji su ljudi a ljudi vjeruju službenoj znanosti više nego nekom internet trolu tj meni samo podastro podatak da putovanje nije nekakvi SF jer su ga eto matematicki znanstveno dokazali.

Ovo je bitno jer cete u buducnosti ovo pocet povezivat s podacima iz Nostradamusa pošto tek sad pocima poplava njegovih podataka jer svi ti događaji upravo stižu a pajdo ih je zapisa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by betty.boop 3/5/2017, 20:57

Oh_Femder wrote:
RayMabus wrote:Imaš orginal i na francuskome.

Ma ....meni je bitno da sam ja dao ako koga zanima ...tok događaja i onako nemože nitko mjenjati tj može al ovaj je vec zacementiran tako da je to to.

Nezamaram ti se ja puno s time , psihologija je moja virtu.

Prijetnja je na tijelo a kako su poceli teroristicki napadi a povezani su s wehabizmom onda ce štakori tj vi prije obratit pažnju na ovaj dio posta koji postam nego na objašnjavanja kvantne fizike i tu pricu.

Opusti se i uživaj.

Život je igra.
Ce que je veux savoir, est-ce que vous parlez en français?


nema na cemu
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

 Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme Empty Re: Matematičar predstavio formulu za putovanje kroz vrijeme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum