ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

humor

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

humor - Page 2 Empty Re: humor

Post by vuksadinare Tue 22 Sep - 9:44

kaja_333 wrote:meni se zgadilo ovo kako su stali na stranu mađarske, srbije i njemačke a protiv hrvatske u ovoj krizi i mole boga da izbjeglice ostanu ovdje a kako bi nastao kaos. a samo kako bi napakostili sdp-u. nije njima bitan hrvatski interes, sutra bi nas prodali za kekse. milanović, kotromanović, ostojić i lalovac je četvorka koju ne treba mjenjati jer su naprosto odlični. samo da se riješe one bjede od hns-a koja im i tako nosi 0,1 % glasova.
....svjesni su oni sada tog...ali sad bi pregrizli jezik da priznaju....pozivaju s ena tuđmana a sasma suprotno cine ono sto bi tuđman cinio...niej ni cudo..pa sam tuđman ih je micao od sebe dok ej bio na valsti i sad takvi pretendiraju na vlast....nisu ni zoki i ovi bajni....daleko od toga...ali me hdz razocarao.....prvo su rogoborili d abi vojsku slali da zaustavljaju izbjeglice silom..a sad kolinda i karamarko i hebrang kazu da bi digli vojsku da daje hranu izbjeglicama i da ih usmjeravaju..pa to mogu radit i civilne i policijske sluzbe...

vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

humor - Page 2 Empty Re: humor

Post by Guest Tue 22 Sep - 12:38

Kad već govorimo o Tuđmanu, stavio sam prije 4-5 dana video. U drugačija vremena samo takva vizija za budućnost. Sve tzv. hr političare odavno je trebalo postreljati.




Najjači govor ikad! Unaprijed je najavio što će se Hrvatskoj dogoditi u demokraciji. Pa i u onom govoru o Soroševcima. Sve je čovjek jasno vidio kakve su namjere izvana za Hrvate, kao i ostatak svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum