ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

humor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

humor Empty humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 22:11

POTPISIVANJEM sporazuma za parlamentarne izbore HDZ i stranke Domoljubne koalicije su u Vukovar došle poslati poruku da će, za razliku od ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića, brinuti se o osiromašenoj Slavoniji i napaćenom Vukovaru, rečeno je u ponedjeljak Hini iz HDZ-a.

"Došli smo poslati poruku da ćemo, za razliku od Ostojića, brinuti o ovoj osiromašenoj Slavoniji i napaćenom Vukovaru", rečeno je Hini iz vrha HDZ-a u reakciji na Ostojićevu izjavu vezanu uz sastanak Domoljubne koalicije koja je na OPG-u Katice Sekulić potpisala koalicijski sporazum.


U Domoljubnoj koaliciji su HDZ, HSS, HSP AS, BUZ, HSLS, HRAST, HDS i ZDS.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 22:12

debotoijusto wrote:POTPISIVANJEM sporazuma za parlamentarne izbore HDZ i stranke Domoljubne koalicije su u Vukovar došle poslati poruku da će, za razliku od ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića, brinuti se o osiromašenoj Slavoniji i napaćenom Vukovaru, rečeno je u ponedjeljak Hini iz HDZ-a.

"Došli smo poslati poruku da ćemo, za razliku od Ostojića, brinuti o ovoj osiromašenoj Slavoniji i napaćenom Vukovaru", rečeno je Hini iz vrha HDZ-a u reakciji na Ostojićevu izjavu vezanu uz sastanak Domoljubne koalicije koja je na OPG-u Katice Sekulić potpisala koalicijski sporazum.


U Domoljubnoj koaliciji su HDZ, HSS, HSP AS, BUZ, HSLS, HRAST, HDS i ZDS.
koji su ovo za dom spremni ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by RayMabus 21/9/2015, 22:13

Mislio sam glasat za HSP al sad neću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 22:24

RayMabus wrote:Mislio sam glasat za HSP al sad neću.
pa ima vise verzija tih HSP a ako se dobro spominjem neki se ujedinili u "pravaski kisobran" ...nije mi neki naziv , malo baca na ciganluk , popravljamo kisobranneee ... brusimo nozevee
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by RayMabus 21/9/2015, 22:26

Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 22:29

RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by RayMabus 21/9/2015, 22:31

To je manji problem od ovoga da takvi idu u koaliciju sa HDZom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 22:44

RayMabus wrote:To je manji problem od ovoga da takvi idu u koaliciju sa HDZom.
to im prirodan partner i njih se nista ne pita , HDZ ako se zokiju posreci jos koji pogodak moze lagano razmatrati i koaliciju sa srbima , dobro su suradjivali prije a broj zamisljenih mandata lagano pada... koalicija iscidak HSP&srodni , srbi &ostali manjinci... ako usfali jos domazet loso i taj ogranak teorija urote...satorasi iskljuceni , svi ovi zajedno kostaju 10x manje od satorasa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by aben 21/9/2015, 22:53

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
nojbolje je ka ljevičar određivo ča je normalna desnica za 21. vik, ajde biži

mi imomo nojnormalniju desnicu na svitu. niškoristi socijalisti, ma je imomo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 23:15

aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
nojbolje je ka ljevičar određivo ča je normalna desnica za 21. vik, ajde biži

mi imomo nojnormalniju desnicu na svitu. niškoristi socijalisti, ma je imomo.
i ti si desnicar od slatke vode ...nazvati ove nase seljobere zarobljene u proslosti "pravom" desnicom je uvreda za neku normalnu desnu opciju EU , recimo belgijsku vlaams belamg
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by aben 21/9/2015, 23:25

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
nojbolje je ka ljevičar određivo ča je normalna desnica za 21. vik, ajde biži

mi imomo nojnormalniju desnicu na svitu. niškoristi socijalisti, ma je imomo.
i ti si desnicar od slatke vode ...nazvati ove nase seljobere zarobljene u proslosti "pravom" desnicom je uvreda za neku normalnu desnu opciju EU , recimo belgijsku vlaams belamg
nezun čati to znoči o slake vode, 
ma ti govorin da ti ne moreš kozati ko opcija je normalna, a ko ni.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by debotoijusto 21/9/2015, 23:43

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
nojbolje je ka ljevičar određivo ča je normalna desnica za 21. vik, ajde biži

mi imomo nojnormalniju desnicu na svitu. niškoristi socijalisti, ma je imomo.
i ti si desnicar od slatke vode ...nazvati ove nase seljobere zarobljene u proslosti "pravom" desnicom je uvreda za neku normalnu desnu opciju EU , recimo belgijsku vlaams belamg
nezun čati to znoči o slake vode, 
ma ti govorin da ti ne moreš kozati ko opcija je normalna, a ko ni.
gradjani HR svojim glasovima govore sto misle o "modernosti" i temama koje zastupa nasa desnica a bitne za zivot danas
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by RayMabus 21/9/2015, 23:44

debotoijusto wrote:
gradjani HR svojim glasovima govore sto misle o "modernosti" i temama koje zastupa nasa desnica a bitne za zivot danas
Točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by aben 22/9/2015, 07:20

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ne riskira mi se. Mislio sam glasat za HSP tj desnu opciju ekstremniju al sad kad sam ovo vidio nedolazi u obzir ....a oni ako misle se razlikovati od ovoga HSPa neka onda uzmu neko potpuno novo ime a ne juvine juve juva stranke.
nema kod nas normalne desnice za 21st. ovo sve je 10 ljudi 12 HSP-ova , 44 stao kalendar
nojbolje je ka ljevičar određivo ča je normalna desnica za 21. vik, ajde biži

mi imomo nojnormalniju desnicu na svitu. niškoristi socijalisti, ma je imomo.
i ti si desnicar od slatke vode ...nazvati ove nase seljobere zarobljene u proslosti "pravom" desnicom je uvreda za neku normalnu desnu opciju EU , recimo belgijsku vlaams belamg
nezun čati to znoči o slake vode, 
ma ti govorin da ti ne moreš kozati ko opcija je normalna, a ko ni.
gradjani HR svojim glasovima govore sto misle o "modernosti" i temama koje zastupa nasa desnica a bitne za zivot danas
je, govoru. pa ča?
kriterij nenormalnosti desnih bi bi to ča su socijalisti, a ne zoto ča ne dobivoju izbore ili govoru o drugome ratu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by Guest 22/9/2015, 07:25

ja ću za one retose iz Živog Zida neka uđu u sabor i neka malo dižu paru ovim parazitima iz HDZ/SDPa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by vuksadinare 22/9/2015, 07:51

..karamarko i hdz su se totalno pogubili..jedan dan daju za pravo orbanu drugi dan merkel..treci dan ce mozda obami...sve luda kuca..i milanovic i karamarko i kolinda i ostojic i pizda materina....davno sam govorio da ne treba u eu da ce nas to kostat i vidi sad..ok da smo ostali u nato ali nismo trebali u eu koja je gotovo pred raspadom....jebala vas eu i zoki i karamarko...evo javila se ona glupaca jaca na twiteru ona se ispricava merkel..pa bog ti mater baba je i zakuhala sve glupom izjavom 'dođite..'..a sad bi da pere ruke...to je u biti licemjerje...a jaca ona nam je pomogla uci u eu..evo ti i eu i merkel glupaco..i ti si sve zakuhala...mozda najvise...dok se mi glozimo ameri i briti nam se smiju svima ovdje....oni su sigurni njih dijeli morska granica od ostatka....glupi su i srbi...bune se sto smo zatvorili bajakovo..pa 'gospodo' salčjite buseve na horgos sad ej otvoren...je'l cigici nama bi da saljete i da vam jos otvorimo prijelaze...koliki ste biseri zatvorite granicu s makedonijom i nece vam dolaziti..jos ste gluplji od nas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by vuksadinare 22/9/2015, 07:56

ti bog mater..tuđman ej imao gresaka ali za ove danasnje nazovi hr politicare je genijalac..ajnstajn....ovi ne bi prepoznali opasnost da im se direktno parkira pred nos....nema tu vise povratka..pred nama je rat...jer ce doci do otvorenih incidenata na granicama to ej neizbjezno....jesu nam smjestili i đihadisti i ameri i briti..pa ti europo placi i placi i kmeci i kmeci....pet puta bi bilo bolej da su ostale neovisne i suverene drzave sa svojim granicama pa makar i deset sati cekao na granici i imao tri putovnice...a tek kad pocnu izbjeglice u bh-a da se preljevaju..ajme...tek onda nastaje kaos...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by vuksadinare 22/9/2015, 08:07

kaze onaj glupi jandrokovic..'salji vojsku na granice'...a nakon toga pitanje..'a sta ce tamo oni radit'..odgovara stvarno 'bisercinom'..'oni najbolej znaju sta ce tamo radit'..e moj tupsone jandrokovicu..po onom...'kakve ja veze imam s vojskom'....da se tako odgovaralo 1991 spusili bi rat samo tako....dakle...ti mi cmario u sigurnosti zagreba a nek se vojska i zapovjednici tuku..nije ni cudo da si izbjegao mobilizaciju 1991...hebrang provali isto..'salji vojsku na granicu'..i opet pitanje 'sta ce tamo radit'...'biti zivi zid' odgovara jos jednom 'bisercinom' hebrang....a da je i novinar malo pametniji pitali bi ga 's kojom vojskom da radi zivi zid'...dam se kladit da bi lumen hebrang odgovorio..'ja bi sve mobilizirao'....kao d amo's mobilizirat samo tako preko noci...konj ostojic kaze 'radimo svoj posao i imamo s cim'..odvalio sam na ovo...a s cim?..posaljes dvjesto pšolicajaca na granicu kao d aje granica duga dva kilometra....koji biseri majko mila....kotromanovicu evo ti tvoje vojske i tvoje izjave..'mali smo ali opasni'....ubit cu se..ahahahhahahaha....sad mi ej ajsno zasto je tuđman takve tjerao od sebe..a sad takvi na zalost na vlasti i u oporbi koja pretendira na valst...glupi karamarko i kolinda okupili su sve one oko sebe kojih se tuđman rjesio...jer su jednostavno blesavi i nemaju njuh za stvarnost i taktiku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by kaya 22/9/2015, 09:38

meni se zgadilo ovo kako su stali na stranu mađarske, srbije i njemačke a protiv hrvatske u ovoj krizi i mole boga da izbjeglice ostanu ovdje a kako bi nastao kaos. a samo kako bi napakostili sdp-u. nije njima bitan hrvatski interes, sutra bi nas prodali za kekse. milanović, kotromanović, ostojić i lalovac je četvorka koju ne treba mjenjati jer su naprosto odlični. samo da se riješe one bjede od hns-a koja im i tako nosi 0,1 % glasova.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by vuksadinare 22/9/2015, 09:44

kaja_333 wrote:meni se zgadilo ovo kako su stali na stranu mađarske, srbije i njemačke a protiv hrvatske u ovoj krizi i mole boga da izbjeglice ostanu ovdje a kako bi nastao kaos. a samo kako bi napakostili sdp-u. nije njima bitan hrvatski interes, sutra bi nas prodali za kekse. milanović, kotromanović, ostojić i lalovac je četvorka koju ne treba mjenjati jer su naprosto odlični. samo da se riješe one bjede od hns-a koja im i tako nosi 0,1 % glasova.
....svjesni su oni sada tog...ali sad bi pregrizli jezik da priznaju....pozivaju s ena tuđmana a sasma suprotno cine ono sto bi tuđman cinio...niej ni cudo..pa sam tuđman ih je micao od sebe dok ej bio na valsti i sad takvi pretendiraju na vlast....nisu ni zoki i ovi bajni....daleko od toga...ali me hdz razocarao.....prvo su rogoborili d abi vojsku slali da zaustavljaju izbjeglice silom..a sad kolinda i karamarko i hebrang kazu da bi digli vojsku da daje hranu izbjeglicama i da ih usmjeravaju..pa to mogu radit i civilne i policijske sluzbe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

humor Empty Re: humor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum