ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Časni čovjek Damir Krstičević

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 11:11

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
catabbath wrote:Hebe se njemu, MSan, King ICT, monopol na hardware i software na državu, jedno  vrime je čak King imao monopol na ECDL certifikate na razini države...čovik ima para ko blata, bolje mu je da guštira u životu nego da ga hebu razne Kolinde i Plenkovići.
Generalni uvoznik svega u IT sektoru..pametnom dovoljno...Stogod uzeli od teknike IT,ali i sire, stoji negdje sitnim slovimanapisano Uvoznik:-MSan...

O maštovitim načinima na koje M San osvaja natječaje svjedoči slučaj HEP-a, kada su dimenzije kućišta propisivane u milimetrima kako bi se nokautiralo konkurentskog distributera računala.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/damir-krsticevic-m-sanov-oficir-za-vezu-20110127?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

Nemoj yebat??!!!...

standardno se nabavljaju za drzavne institucije brandirani kompovi,ugl.HP,DELL,a tu su gabariti jasni,jedino ako netko nije pohrlio masovnom  i jeftinom custom sastavljanju,pa su na tim kantama zaradili ogromne pare.. Suspect

custom custom. custom kante made in MSan.
auch..!!! necu reci da ne znaju sastaviti kantu,znam i ja,a savjete trazis za najbolje ili najjeftinije dijelove od klinaca sa bagovog foruma...ugl. bilo hrpetina kucista iz kine,kao inapajanja,ploca najjeftinijih,etc,etc,a naplaceno je po cijeni HP ili DELL duplo jaceg i 5 puta kvalitetnijeg stroja...marza...Nebo,pomjeri se unatrag koju svjetlosnu godinu.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 11:15

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Generalni uvoznik svega u IT sektoru..pametnom dovoljno...Stogod uzeli od teknike IT,ali i sire, stoji negdje sitnim slovimanapisano Uvoznik:-MSan...

O maštovitim načinima na koje M San osvaja natječaje svjedoči slučaj HEP-a, kada su dimenzije kućišta propisivane u milimetrima kako bi se nokautiralo konkurentskog distributera računala.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/damir-krsticevic-m-sanov-oficir-za-vezu-20110127?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

Nemoj yebat??!!!...

standardno se nabavljaju za drzavne institucije brandirani kompovi,ugl.HP,DELL,a tu su gabariti jasni,jedino ako netko nije pohrlio masovnom  i jeftinom custom sastavljanju,pa su na tim kantama zaradili ogromne pare.. Suspect

custom custom. custom kante made in MSan.
auch..!!! necu reci da ne znaju sastaviti kantu,znam i ja,a savjete trazis za najbolje ili najjeftinije dijelove od klinaca sa bagovog foruma...ugl. bilo hrpetina kucista iz kine,kao inapajanja,ploca najjeftinijih,etc,etc,a naplaceno je po cijeni HP ili DELL duplo jaceg i 5 puta kvalitetnijeg stroja...marza...Nebo,pomjeri se unatrag koju svjetlosnu godinu.. :cleanteeth

pa jebemuboga ustaškoga jel si ti ikad vidio te njihove kante???? to su kante baš kante ono šrot šrota od komponenti ono što je za otpis komponente koje su se prestale proizvoditi i bolje bi ih sastavilo dijete u kindergartenu jebemu krista boga da mu jebem. jel ti imaš google daj malo potraži informacije nemoj da ti ih ja moram davat na žličicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 11:19

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:

O maštovitim načinima na koje M San osvaja natječaje svjedoči slučaj HEP-a, kada su dimenzije kućišta propisivane u milimetrima kako bi se nokautiralo konkurentskog distributera računala.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/damir-krsticevic-m-sanov-oficir-za-vezu-20110127?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

Nemoj yebat??!!!...

standardno se nabavljaju za drzavne institucije brandirani kompovi,ugl.HP,DELL,a tu su gabariti jasni,jedino ako netko nije pohrlio masovnom  i jeftinom custom sastavljanju,pa su na tim kantama zaradili ogromne pare.. Suspect

custom custom. custom kante made in MSan.
auch..!!! necu reci da ne znaju sastaviti kantu,znam i ja,a savjete trazis za najbolje ili najjeftinije dijelove od klinaca sa bagovog foruma...ugl. bilo hrpetina kucista iz kine,kao inapajanja,ploca najjeftinijih,etc,etc,a naplaceno je po cijeni HP ili DELL duplo jaceg i 5 puta kvalitetnijeg stroja...marza...Nebo,pomjeri se unatrag koju svjetlosnu godinu.. :cleanteeth

pa jebemuboga ustaškoga jel si ti ikad vidio te njihove kante???? to su kante baš kante ono šrot šrota od komponenti ono što je za otpis komponente koje su se prestale proizvoditi i bolje bi ih sastavilo dijete u kindergartenu jebemu krista boga da mu jebem. jel ti imaš google daj malo potraži informacije nemoj da ti ih ja moram davat na žličicu.
Ma znam..cak mi se cini da sam vidio.bio potkraj 90tih u posjetu frendu u zegeju,radio kao studos FER-a u tj..slavonskoa avenija,neka drzavna zgrada,bar im je odrzavao IT mrezu sa jos dva kolege..vjecito se cupao za kosu,od problema koji su stalno izbijali..
Cuj Gnječo..to je idealna platforma da sklapanje ugovora o dugogodinjem odzavanju.,.,samo vadis srot i stavljas novi,a lova ti sjeda n racun.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 11:26

da su uglavili HP ili DELL,ne bi mogli veliki postotak uzeti,a odrzavanje i servisiranje im ne bi gotovo bilo potrebno..zato ovi "igraci" uvaljuju svoje custom kante...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ Wed 19 Jul - 12:52

Sviđa mi se · Odgovor · 1 sat
Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Fabijan Fabijanić
Svi zanju da je predsjednica nekompetentna , politički na razini poslušnika, ali ima dovoljno bahat na se koristi funkcijom na koj jest da sebe natura gdje god stigne..a njene izjave i komentari već su dosta puta postali predmet posprdnih razgovora tako da ovo sa vojskom NIJE NIŠTA NOVO... da se mene pita u RH ne bi postojala institucija predsjednika države..Što će na to uopće..???'
Sviđa mi se · Odgovor · 1 sat
Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 17457268_114009035809530_1267226888575823802_n
Nada Jurić ·
Upravna i Birotehnička škola

Zna se protiv koga je išla. Smije li ona ići protiv ikoga da bi zadovoljila svoje osobne interese, a samo zato što je ovaj otkrio da se je družila s Mamićem?
Sviđa mi se · Odgovor · 4 · 2 sata
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ Wed 19 Jul - 12:54

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Untitled-collage-113
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo Wed 19 Jul - 13:01

Može sendvič? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ Wed 19 Jul - 13:04

Može kafica?

sad će Kolinda





Kolinda: "Jeste li umorni?" Vatrogasac: "Jesmo, a vi?"

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo Wed 19 Jul - 13:10

Ma eo sendvič, zaslužili ste...naebali bi požari bez vas. :]
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 19:40

Požari u srednjoj Dalmaciji izbili su gotovo istodobno na čak 14 lokacija.
 
 Kako nije bilo nikakve oluje, niti grmljavine, upada u oči da je Dalmatinska zagora zaplamtjela na previše mjesta odjednom, no te će indicije valjda istraživati mjerodavni. Za naše uvjete, tih 4500 progorenih hektara samo u Splitsko-dalmatinskoj županiji goleme su brojke pa je prava sreća što do sada nije bilo izgubljenih života ni većih šteta. Tek će se pokazati koliko je u tim hektarima bilo i “vrijednosti”, dakle maslinika i vinograda.

Kako smo bili svjedoci da je u golemim požarima u Portugalu nedavno u sličnim uvjetima divljih požara koji presijecaju putove i sela poginulo više od 60 građana te da se Kanada, valjda protupožarno najspremnija zemlja, već tjednima bori s njima, očito je da u Hrvatskoj stvari ipak funkcioniraju. Istina je da ovi požari gore dulje no što smo navikli, a navikli smo da ih ugase brzo.

To što požari traju dulje, međutim, ne daje objektivno nikome pravo da, pogotovu u kroničnom nedostatku provjerenih informacija, sada već proglašava krivce te radi ankete u stilu “je li da se moglo napraviti više”. Činjenica je isto tako da su nas piloti protupožarnih kanadera i air tractora u posljednjih 10 ili 15 godina “razmazili”. Sada se vidjelo koliko znači tih 6 kanadera i 6 zračnih traktora. Bilo je dovoljno da ne mogu letjeti 24 sata pa da sve poprimi katastrofalne razmjere.

Ministar obrane Damir Krstičević, treba mu vjerovati jer je već mnogo puta pokazao da je poput Švabe, discipliniran, odgovoran, precizan i brz, dao je sigurno sve od sebe da riješi požare. Njegovi vojnici spasili su vojnu bazu s desecima raketnih projektila, a njegove pilote nije trebalo motivirati da stave glavu u torbu i u beskonačnim nizovima gase požare. I sada bi za eventualne pojave nekoordinacija trebao odgovarati Krstičević!? Zbog čega, “piromana” koji su na raznim neozbiljnim medijima dezinformacijama potpaljivali već uzavrelu atmosferu ili zbog dužnosnika i političara koji se nisu snašli u “ratnim” uvjetima? Zbog takvih se jedan general poput Krstičevića ne smije žrtvovati.
 
https://www.vecernji.hr/vijesti/takvog-se-ministra-ne-smije-zrtvovati-1183461
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 19:49

Eroo wrote:PS: Ako utvrdite tko je organizirao crtanje kukastog križa saznat ćete i tko su saboteri.

Počeo si se baviti i pisanjem fikcije? Lijepo lijepo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by debotoijusto Wed 19 Jul - 19:52

moze on biti castan ka divica marija jebe ga nesposobnost i neznanje 2017
odstupi casno ne budi pizda da se vratis i jos kazes da nisi bas tako mislio
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 19:56

Krstičević opozvao neopozivu ostavku: Htio sam prodrmati sustav

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/krsticevic-ipak-ostaje-ministar-htio-sam-prodrmati-sustav-20170719?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo Wed 19 Jul - 20:00

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:PS: Ako utvrdite tko je organizirao crtanje kukastog križa saznat ćete i tko su saboteri.

Počeo si se baviti i pisanjem fikcije? Lijepo lijepo :)
sf :clown
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 20:03

najprije, nigdje ispod naslova u kojima je pisalo da je dao neopozivu ostavku nije potvrđeno da je dao neopozivu ostavku nego samo da je ponudio ostavku..

za ostale idiotske komentare i fotografije imam samo ovaj komentar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 20:09

ISPRAVAK INFORMACIJE
MINISTARSTVO OBRANE 'Krstičević na kolegiju nije rekao da je davanjem ostavke želio prodrmati sustav, da se zna tko je tko'


Iz Ministarstva obrane u srijedu su reagirali na članak 'Ostajem ministar. Samo sam htio prodrmati sustav. Da se zna tko je tko', koji smo objavili na portalu Jutarnjeg lista.

VEZANE VIJESTI




U nastavku donosimo ispravak informacije koji su poslali iz MORH-a, a koji potpisuje voditelj Samostalne službe za odnose s javnošću i izdavaštvo brigadir Dražen Jonjić.


U tekstu novinara Krešimira Žabeca  „Ostajem ministar. Samo sam htio prodrmati sustav. Da se zna tko je tko“, objavljenom u srijedu, 19. srpnja 2017. na web portalu Jutarnjeg lista, www.jutarnji.hr, u 13:18 sati, iznesene su neistinite tvrdnje, iz kojih čitatelji mogu izvući krive zaključke, kojima se kompromitira ugled Ministarstva obrane RH.

Naime, nije točna informacija koja se navodi u tekstu da je potpredsjednik Vlade i ministar obrane Damir Krstičević na zatvorenom kolegiju užih suradnika održanom u Ministarstvu obrane izjavio: “Ostajem ministar obrane. Davanjem ostavke želio sam malo prodrmati sustav da se zna tko je tko”.
Nisu bile izrečene predmetne tvrdnje koje se navode u tekstu novinara Jutarnjeg lista i ovim putem ističemo kako ovakvo plasiranje netočnih navoda šteti ugledu ministra obrane i cijelog Ministarstva.


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ministarstvo-obrane-krsticevic-na-kolegiju-nije-rekao-da-je-davanjem-ostavke-zelio-prodrmati-sustav-da-se-zna-tko-je-tko/6385484/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by mutava baštarda Wed 19 Jul - 20:11

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:PS: Ako utvrdite tko je organizirao crtanje kukastog križa saznat ćete i tko su saboteri.

Počeo si se baviti i pisanjem fikcije? Lijepo lijepo :)
sf :clown
al je orepić još ministar mupa... gdje zapinje istraga oko tvoje fiksacije sa svastikom. ja imam 3 svastike i znam tko ih je napravio :D ...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by debotoijusto Wed 19 Jul - 20:13

Gnječ wrote:Krstičević opozvao neopozivu ostavku: Htio sam prodrmati sustav

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/krsticevic-ipak-ostaje-ministar-htio-sam-prodrmati-sustav-20170719?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

nemoj me jebat , prejadno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Wed 19 Jul - 20:16

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:Krstičević opozvao neopozivu ostavku: Htio sam prodrmati sustav

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/krsticevic-ipak-ostaje-ministar-htio-sam-prodrmati-sustav-20170719?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

nemoj me jebat , prejadno

pa jesi li pročitao demanti? samo je dva posta iznad ovog tvoga komentara

U nastavku donosimo ispravak informacije koji su poslali iz MORH-a, a koji potpisuje voditelj Samostalne službe za odnose s javnošću i izdavaštvo brigadir Dražen Jonjić.


U tekstu novinara Krešimira Žabeca  „Ostajem ministar. Samo sam htio prodrmati sustav. Da se zna tko je tko“, objavljenom u srijedu, 19. srpnja 2017. na web portalu Jutarnjeg lista, www.jutarnji.hr, u 13:18 sati, iznesene su neistinite tvrdnje, iz kojih čitatelji mogu izvući krive zaključke, kojima se kompromitira ugled Ministarstva obrane RH.

Naime, nije točna informacija koja se navodi u tekstu da je potpredsjednik Vlade i ministar obrane Damir Krstičević na zatvorenom kolegiju užih suradnika održanom u Ministarstvu obrane izjavio: “Ostajem ministar obrane. Davanjem ostavke želio sam malo prodrmati sustav da se zna tko je tko”.
Nisu bile izrečene predmetne tvrdnje koje se navode u tekstu novinara Jutarnjeg lista i ovim putem ističemo kako ovakvo plasiranje netočnih navoda šteti ugledu ministra obrane i cijelog Ministarstva.


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ministarstvo-obrane-krsticevic-na-kolegiju-nije-rekao-da-je-davanjem-ostavke-zelio-prodrmati-sustav-da-se-zna-tko-je-tko/6385484/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by debotoijusto Wed 19 Jul - 20:27

metilda wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:Krstičević opozvao neopozivu ostavku: Htio sam prodrmati sustav

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/krsticevic-ipak-ostaje-ministar-htio-sam-prodrmati-sustav-20170719?experimentCode=362f0a224bc4604f45129030736ac39747d76bea&utm_expid=.P7ypB0NVQfaQzvpcmC600Q.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.hr%2F

nemoj me jebat , prejadno

pa jesi li pročitao demanti? samo je dva posta iznad ovog tvoga komentara

U nastavku donosimo ispravak informacije koji su poslali iz MORH-a, a koji potpisuje voditelj Samostalne službe za odnose s javnošću i izdavaštvo brigadir Dražen Jonjić.


U tekstu novinara Krešimira Žabeca  „Ostajem ministar. Samo sam htio prodrmati sustav. Da se zna tko je tko“, objavljenom u srijedu, 19. srpnja 2017. na web portalu Jutarnjeg lista, www.jutarnji.hr, u 13:18 sati, iznesene su neistinite tvrdnje, iz kojih čitatelji mogu izvući krive zaključke, kojima se kompromitira ugled Ministarstva obrane RH.

Naime, nije točna informacija koja se navodi u tekstu da je potpredsjednik Vlade i ministar obrane Damir Krstičević na zatvorenom kolegiju užih suradnika održanom u Ministarstvu obrane izjavio: “Ostajem ministar obrane. Davanjem ostavke želio sam malo prodrmati sustav da se zna tko je tko”.
Nisu bile izrečene predmetne tvrdnje koje se navode u tekstu novinara Jutarnjeg lista i ovim putem ističemo kako ovakvo plasiranje netočnih navoda šteti ugledu ministra obrane i cijelog Ministarstva.


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ministarstvo-obrane-krsticevic-na-kolegiju-nije-rekao-da-je-davanjem-ostavke-zelio-prodrmati-sustav-da-se-zna-tko-je-tko/6385484/

znaci ostaje pri ostavci ili sto vec ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest Thu 20 Jul - 9:56

deboto wrote:znaci ostaje pri ostavci ili sto vec ?

tebi baš treba crtati?
to je bio demanti "vijesti" koje je objavio jutarnji da je davanje ostavke bio test sustava.. o ostavci se ništa ne govori.. o tome u sljedećem postu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević - Page 3 Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum