ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Časni čovjek Damir Krstičević

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest 19/7/2017, 08:56

“Žao mi je što je ministar tako emotivno reagirao”


Na traženje novinara još je jednom pojasnila svoju izjavu da je vojska mogla doći ranije.
“Moje mišljenja je da je vojska mogla ranije izaći, ali rekla sam da ću konačno mišljenje dati na terenu, u Splitu. Žao mi je što je ministar tako emotivno reagirao, međutim mislim da je to bila i časna reakcija jer je mislio da ga netko proziva na odgovornost, ali voljela bih da smo razgovarali. Izvješća od sinoć bila su telefonska, parcijalna i medijska, a što se tiče reakcija oružanih snaga, odradili su sjajan posao”, rekla je Grabar Kitarović. Nije se čula s Krstičevićem.


Očekuje da povuče ostavku.


https://narod.hr/hrvatska/grabar-kitarovic-zao-mi-je-sto-je-ministar-krsticevic-tako-emotivno-reagirao-izjava-nije-bila-uperena-protiv-njega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by vuksadinare 19/7/2017, 09:00

..pa ja odavno tvrdim da je krsticevic tamo najbolji ministar..samo steta okruzen je neznalicama i folerima...naravno ti su najpogodniji da ih se zrtvuje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by T. 19/7/2017, 09:16

županijski vatrogasni zapovjednik tvrdi da je dzus izvijestio o potrebi angažiranja vojske na požarištu oko 10 sati....
general šundov tvrdi da su obavijest od dzus-a zaprimili oko 15.30 sati....
vojska je bila na požarištu oko 16 sati.....
________________________________________________________________________

iz izjave predsjednice nikako ne proizlazi da bi odgovornost za prekasno slanje vojske na teren svaljivala na mi. obrane.....
problem je u onih 5-6 sati koliko je trebalo dzus-u da o potrebi angažiranja vojske proslijedi glavnom stožeru....
razvidno je dakle koga je predsjednica držala odgovornim za kašnjenje, i po svemu je sudeći bila u pravu.....
jedino što se pogrešna osoba našla prozvanom, a prava osoba o svemu šuti, te nitko ne postavlja pitanje zašto je dzus-u trebalo 5-6 sati da o potrebi slanja vojske na teren obavijesti glavni stožer.....

_________________
Časni čovjek Damir Krstičević Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:20

Krstičević dobro reketari državu prek KING ICT-a. Provizojko mu srednje ime.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo 19/7/2017, 09:21

Totenkopf wrote:županijski vatrogasni zapovjednik tvrdi da je dzus izvijestio o potrebi angažiranja vojske na požarištu oko 10 sati....
general šundov tvrdi da su obavijest od dzus-a zaprimili oko 15.30 sati....
vojska je bila na požarištu oko 16 sati.....
________________________________________________________________________

iz izjave predsjednice nikako ne proizlazi da bi odgovornost za prekasno slanje vojske na teren svaljivala na mi. obrane.....
problem je u onih 5-6 sati koliko je trebalo dzus-u da o potrebi angažiranja vojske proslijedi glavnom stožeru....
razvidno je dakle koga je predsjednica držala odgovornim za kašnjenje, i po svemu je sudeći bila u pravu.....
jedino što se pogrešna osoba našla prozvanom, a prava osoba o svemu šuti, te nitko ne postavlja pitanje zašto je dzus-u trebalo 5-6 sati da o potrebi slanja vojske na teren obavijesti glavni stožer.....
Ako to nije sabotaža onda ja ne znam šta je...
To su isti ljudi koji su crtali kukasti križ na Poljudu, a onda su primjer istraživali organizatori crtanja.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:22

Orjuna, dobro je rekla umjetna trepavica. Dragan Lozančić je krivac.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo 19/7/2017, 09:23

PS: Ako utvrdite tko je organizirao crtanje kukastog križa saznat ćete i tko su saboteri.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Guest 19/7/2017, 09:23

Eva_ wrote:Krstičević dobro reketari državu prek KING ICT-a. Provizojko mu srednje ime.

to si ga ti smislila ili tvoji nalogodavci... dokaži da je primio proviziju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo 19/7/2017, 09:24

Eva_ wrote:Orjuna, dobro je rekla umjetna trepavica. Dragan Lozančić je krivac.
Ostojić zna zasigurno, a za Lozančića nemam dokaza. ...A Orepić je preglup za takve stvari.


Last edited by Eroo on 19/7/2017, 09:26; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:26

Ima zato Lozančić, film dapače.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:31

metilda wrote:
Eva_ wrote:Krstičević dobro reketari državu prek KING ICT-a. Provizojko mu srednje ime.

to si ga ti smislila ili tvoji nalogodavci... dokaži da je primio proviziju...
Cijeli ZG zna, pitaj u svakom ministarstvu tko im je main supplier IT sw. Ti si zbilja teška Hlebinka. Vjeronauk je ostavil trajne posljedice. pirat
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo 19/7/2017, 09:34

Eva_ wrote:Ima zato Lozančić, film dapače.

Kad se utvrdi tko su "majstori procedure" od 6 sati, znat će se i što rade i neki portali,
skupa sa njihovim "sendvičarima" na društvenim mrežama. Ti nisi u HR, što je dobro za te. :clown
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by T. 19/7/2017, 09:36

Ravnatelj Državnog ureda zaštitu i spašavanje (DUZS) Dragan Lozančić u utorak navečer je izjavio kako je DUZS sudjelovao u “aktivnostima upućivanja zahtjeva da se i Oružane snage RH uključe u gašenju požara na splitskom području”, ali da je odluka o tom zahtjevu donesena u ponedjeljak poslije podne, a ne ujutro.
“Mi smo koordinirali aktivnosti sa splitsko-dalmatinskim županijskim vatrogasnim zapovjednikom Draženom Glavinom, glavnim vatrogasnim zapovjednikom RH Slavkom Tucakovićem i s vojskom i tražili smo od vojske da se uključi u borbi protiv požara”. rekao je Lozančić novinarima nakon sastanka u splitskom područnom uredu DUZS-a, kojem je nazočila i predsjednica Republike i vrhovna zapovjednica Oružanih snaga RH Kolinda Grabar Kitarović.
Na novinarski upit gdje je nastao zastoj u pozivu vojsci pošto županijski vatrogasni zapovjednik Dražen Glavina izjavio da je poziv vojsci za pomoć u gašenju požara na splitskom području upućen u ponedjeljak u 10 sati, a ministar obrane Damir Krističević rekao kako je taj poziv dobio “znatno kasnije”, Lozančić je rekao kako je s tim pozivom “stvar u retorici”.
“Mislim da je vojska bila spremna ujutro (u ponedjeljak) ali smo tek poslijepodne u ponedjeljak, kad smo se konzultirali sa županijskim vatrogasnim zapovjednikom (Glavinom) i glavnim vatrogasnim zapovjednikom (Tucakovićem), donijeli odluku da bi bilo dobro prihvatiti pomoć Hrvatskih oružanih snaga”, objasnio je Lozančić.
Na upit kakva je procedura za poziv vojsci da se uključi u gašenju požara, Lozančić je kazao da kako je lokalna samouprava ta koja zaključuje treba li joj pomoć. “Nakon toga lokalna samouprava angažira Državni ured za zaštitni spašavanje (DUZS) koji onda postupa prema Hrvatskim oružanim snagama, odnosno Ministarstvu obrane”, objasnio je Lozančić.
----------------------------------------------------------------------------------


dakle, glavni vatrogasac traži pomoć vojske u 10 sati ujutro, te nakon 5-6 sati konzultacija s istim (koji je već zatražio pomoć), dzus proslijeđuje obavijest glavnom stožeru....

_________________
Časni čovjek Damir Krstičević Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:37

Eroo wrote:
Eva_ wrote:Ima zato Lozančić, film dapače.

Kad se utvrdi tko su "majstori procedure" od 6 sati, znat će se i što rade i neki portali,
skupa sa njihovim "sendvičarima" na društvenim mrežama. Ti nisi u HR, što je dobro za te. :clown
Laže selo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:37

Ja na prvoj crti požarišta...
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by T. 19/7/2017, 09:38

što kazati, nego moliti dzus da ubuduće ne spašava nikoga i ništa......
jer potrošiti 5-6 sati na konzultacije u situaciji prirodne katastrofe koja prijeti drugom najvećem gradu u hrvatskoj, ne može se nazvati nikako drugačije nego katastrofom.....
sad, tko je tu osobno zakazao, zakasnio i tome sl., ostaje tek za utvrditi.....

_________________
Časni čovjek Damir Krstičević Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:39

Totenkopf wrote:Ravnatelj Državnog ureda zaštitu i spašavanje (DUZS) Dragan Lozančić u utorak navečer je izjavio kako je DUZS sudjelovao u “aktivnostima upućivanja zahtjeva da se i Oružane snage RH uključe u gašenju požara na splitskom području”, ali da je odluka o tom zahtjevu donesena u ponedjeljak poslije podne, a ne ujutro.
“Mi smo koordinirali aktivnosti sa splitsko-dalmatinskim županijskim vatrogasnim zapovjednikom Draženom Glavinom, glavnim vatrogasnim zapovjednikom RH Slavkom Tucakovićem i s vojskom i tražili smo od vojske da se uključi u borbi protiv požara”. rekao je Lozančić novinarima nakon sastanka u splitskom područnom uredu DUZS-a, kojem je nazočila i predsjednica Republike i vrhovna zapovjednica Oružanih snaga RH Kolinda Grabar Kitarović.
Na novinarski upit gdje je nastao zastoj u pozivu vojsci pošto županijski vatrogasni zapovjednik Dražen Glavina izjavio da je poziv vojsci za pomoć u gašenju požara na splitskom području upućen u ponedjeljak u 10 sati, a ministar obrane Damir Krističević rekao kako je taj poziv dobio “znatno kasnije”, Lozančić je rekao kako je s tim pozivom “stvar u retorici”.
“Mislim da je vojska bila spremna ujutro (u ponedjeljak) ali smo tek poslijepodne u ponedjeljak, kad smo se konzultirali sa županijskim vatrogasnim zapovjednikom (Glavinom) i glavnim vatrogasnim zapovjednikom (Tucakovićem), donijeli odluku da bi bilo dobro prihvatiti pomoć Hrvatskih oružanih snaga”, objasnio je Lozančić.
Na upit kakva je procedura za poziv vojsci da se uključi u gašenju požara, Lozančić je kazao da kako je lokalna samouprava ta koja zaključuje treba li joj pomoć. “Nakon toga lokalna samouprava angažira Državni ured za zaštitni spašavanje (DUZS) koji onda postupa prema Hrvatskim oružanim snagama, odnosno Ministarstvu obrane”, objasnio je Lozančić.
----------------------------------------------------------------------------------


dakle, glavni vatrogasac traži pomoć vojske u 10 sati ujutro, te nakon 5-6 sati konzultacija s istim (koji je već zatražio pomoć), dzus proslijeđuje obavijest glavnom stožeru....
Lozančića je trebalo umirovit da ne uzrujava iskvarcanu, ali jebiga ne da Buzin. On je ipak i njihov državljanin. Vrlo složena situation.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eroo 19/7/2017, 09:39

Eva_ wrote:Ja na prvoj crti požarišta...
A-ha...samo je pitanje kojeg. Zna selo... :)
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:40

Totenkopf wrote:što kazati, nego moliti dzus da ubuduće ne spašava nikoga i ništa......
jer potrošiti 5-6 sati na konzultacije u situaciji prirodne katastrofe koja prijeti drugom najvećem gradu u hrvatskoj, ne može se nazvati nikako drugačije nego katastrofom.....
sad, tko je tu osobno zakazao, zakasnio i tome sl., ostaje tek za utvrditi.....
Trebal je Buzin dat approval, ali je Giulietta bila u Veneziji na pedikuri pa se sve oteglo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Eva_ 19/7/2017, 09:41

Eroo wrote:
Eva_ wrote:Ja na prvoj crti požarišta...
A-ha...samo je pitanje kojeg. Zna selo... :)
Ma svi smo naši (e) samo jaši.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Časni čovjek Damir Krstičević Empty Re: Časni čovjek Damir Krstičević

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum