ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 24/7/2017, 13:06

- Nakon brojnih razgovora s predsjednikom Vlade Andrejem Plenkovićem, odlučio sam kako ću i dalje nastaviti obnašati dužnosti potpredsjednika Vlade i ministra obrane.
Javnosti su poznati razlozi zbog kojih sam ponudio svoju ostavku, već sam ih više puta javno obrazložio i želim odlučno demantirati bilo kakav drugi skriveni razlog ili motiv.
Pripadnici Oružanih snaga zajedno sa svim ostalim gasiteljima uz nadljudske su napore obavili ogroman posao u obrani od katastrofalnog požara i ovom prilikom im se od srca zahvaljujem - poručio je Krstičević i tako završio s nagađanjima o njegovom ostanku u Vladi.


https://www.vecernji.hr/vijesti/damir-krsticevic-ostaje-ministar-obrane-1184459

Toliko ne samo o nagađjanjima hoće li Krstičević ostati u vladi, ali također i o tome je li podnio neopozivu ostavku, kako su to tvrdili u Jutarnjem i privremeni šef SDP-a Bernardić ili ju je ipak samo ponudio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by epikur37 24/7/2017, 13:15

Da je bio faca dao bi ostavku ovako...malo cmolji malo se vraća, malo...tjah.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 24/7/2017, 15:40

epikur37 wrote:Da je bio faca dao bi ostavku ovako...malo cmolji malo se vraća, malo...tjah.

Nije u tome poanta nego u razbacivanju sa pričom o neopozivoj ostavci a ne samo o ponudi ostavke koju je prvo prenio Jutarnji, a onda se na nju nalijepio i nesretni Bernardić, da o nekim forumašima i ne govorim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Sora 24/7/2017, 15:49

Eto, kad he netko picajzla ko siljipetar onda se vadi na razliku u nijansama .
Naime, ak covjek ponudio ostavku, ima samo jedan smisao.
Ponudio je ostavku.
Nebitno jel je napred jos i "neopozivi"
Jer se vidi da je nebitno.
Covjek ju povukao.
A Siljipetar se pravio pametan

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 24/7/2017, 15:55

Sora wrote:Eto, kad he netko picajzla ko siljipetar onda se vadi na razliku u nijansama .
Naime, ak covjek ponudio ostavku, ima samo jedan smisao.
Ponudio je ostavku.
Nebitno jel je napred jos i "neopozivi"
Jer se vidi da je nebitno.
Covjek ju povukao.
A Siljipetar se pravio pametan

Ja sam na jednoj ranijoj temi tvrdio da se iz svega vidi kako je čovjek samo ponudio ostavku koju nisi prihvatili ni premijer ni predsjednica.
Neki drugi su povjerovali budalaštinama u Jutarnjem i Bernardiću koji su tvrdili da je dao (ne ponudio) neopozivu ostavku (takva se ne nudi nego daje) od koje onda više ne može odiustati.
Na tom bezveznom primjeru su pokušavali ustrajati na tezi o krizi vlade iz čega se onda naravno vuče slijedeća o neophodnosti prijevremenih izbora. Koliko je Bernardić nespoban i nedostojan obnašati funkciju prvog čovjeka SDP-a se vidi i po tom banalnom primjeru.
Nije moj problem ako ti nisi u stanju shvatiti nijanse o kojima je ovdje riječ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by catabbath 24/7/2017, 16:10

(hrvatski) Chuck Norris je opozvao neopozivu osravku.

_________________
Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by mutava baštarda 24/7/2017, 16:15

- Svijet je spašen. Hrvatska je spašena od svih ugroza. Vanjskih i unutrašnjih. Ministar uvrijeđena frajla ostaje, napisao je Ante Kotromanović.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Eva_ 24/7/2017, 16:32

Dobro je napravil. Nato tajnica ga se štela riješit na perfidan način kak bi provizija ostala samo njoj, ovak bu morala dijelit, a on to zna super.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by melkior 24/7/2017, 16:43

Sora wrote:Eto, kad he netko picajzla ko siljipetar onda se vadi na razliku u nijansama .
Naime, ak covjek ponudio ostavku, ima samo jedan smisao.
Ponudio je ostavku.
Nebitno jel je napred jos i "neopozivi"
Jer se vidi da je nebitno.
Covjek ju povukao.
A Siljipetar se pravio pametan
Jedno je ponudit ostavku, a drugo dati otkaz. Prvo znači da poslodavac može odlučiti treba li mu još uvijek i služi kao provjera političke podrške i podrške poslodavca. To je suština stavljanja mandata na raspolaganje.
Dati otkaz znači dati otkaz.
Što su mediji pisali ne znam jer ne pratim baš puno, jesu li pisali da daje neopozivu ostavku ili mandat na raspolaganje, ali nije ni bitno. Ne sjećam se da je iti jedan ministar ikada svojevoljno napustio fotelju, ne bi ni Krstičević davao mandat na raspolaganje da nije bio siguran da će ju Plenković prihvatiti. Sve je to bila unaprijed predvidljiva politička igra. Može i čitava država izgorjeti, ali nitko se svojevoljno ne odriče (za ozbiljno) fotelje.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Riplex 24/7/2017, 16:53

mutava baštarda wrote:- Svijet je spašen. Hrvatska je spašena od svih ugroza. Vanjskih i unutrašnjih. Ministar uvrijeđena frajla ostaje, napisao je Ante Kotromanović.

Link?! Čudno mi je da on napiše za Krstičevića tako nešto...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by kaya 24/7/2017, 17:15

slidingdoorsoperator wrote:
Toliko ne samo o nagađjanjima hoće li Krstičević ostati u vladi, ali također i o tome je li podnio neopozivu ostavku, kako su to tvrdili u Jutarnjem i privremeni šef SDP-a Bernardić ili ju je ipak samo ponudio.
još gore a i slično njemu, uvrijeđenoj babi koji je bio  ljut mjesecima bio na karamarka jer ga nije stavio za ministra.
što samo znači da mu je funkcija jako bitna, bolje je provizija naravno uz nju i niti u jednom momentu "časni čovjek" kako mu metilda  tepa nije kalkulirao s njom niti ju dao niti bi ju u ludilu dao već ponudio tobož, ili - evo ako hoćete ja idem znajući da neće.
znači od početka jedan blef.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by debotoijusto 24/7/2017, 17:47

slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:Da je bio faca dao bi ostavku ovako...malo cmolji malo se vraća, malo...tjah.

Nije u tome poanta nego u razbacivanju sa pričom o neopozivoj ostavci a ne samo o ponudi ostavke koju je prvo prenio Jutarnji, a onda se na nju nalijepio i nesretni Bernardić, da o nekim forumašima i ne govorim.


ti jos o tome drvis i nije te sram ? jadan nebio  :D

sramotno ponasanje za jednog "casnika" samo nas slucaj moze spasit od zajeba sto ameri spremaju za svoje "saveznike"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30577
2014-04-12


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 24/7/2017, 17:55

kaja wrote:evo ako hoćete ja idem znajući da neće.
znači od početka jedan blef.

Pa to je svakome od početka jasno, ali eto, ipak nije bilo jasno novinarima Jutarnjeg, Bernardiću, a bome ni našem forumskom debotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by vili40 24/7/2017, 19:17

sve se znalo i prije,čemu ta predstava?
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by vili40 24/7/2017, 19:18

da i sad je kriv jutarnji,Bernardić i Kotromanović
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Eroo 24/7/2017, 21:17

vili40 wrote:da i sad je kriv jutarnji,Bernardić i Kotromanović

Milijan Brkić
2 hrs ·
[KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI IH SE MOŽE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI UZ RADNU TERAPIJU]
Drago mi je da je istinski heroj Domovinskog rata, moj prijatelj i "ratni drug" general Damir Krstičević odlučio da će nastaviti obnašati dužnost potpredsjednika Vlade RH i ministra obrane.
S druge strane, bilo mi je i do sada potpuno jasno da je naš zajednički suborac, prijatelj i bivši ministar obrane Ante Kotromanović malo ljubomoran na Damira, a to se moglo osjetiti kada je nakon katastrofalnog požara u Splitu i okolici izjavio da se sustav domovinske sigurnosti raspao na prvom koraku.
Razlozi te ljubomore su mi potpuno razumljivi, jer Ante nije imao hrabrosti reći svom prijatelju Milanoviću ako se proračun za obranu realno ne uveća, ja nemam tu što raditi, kao što je to napravio Damir. Isto tako Ante kao ministar, uspio je samo osigurati remont starih zrakoplova 2. generacije ( koji imaju karakteristike 1. generacije), a Damir je u ime Vlade RH uputio Poziv za prikupljanje ponuda za nabavku 4. generacije borbenih zrakoplova.
Vjerojatno je naš Kotroman malo ljubomoran i na to što je Krstičević uspio postići najšire moguće suglasje prilikom donošenja nove Strategije nacionalne sigurnosti, isto kao što će sigurno uspjeti i s konceptom Domovinske sigurnosti.
Moguće da je Kotromanovića malo pogodilo i to što je Krstičević uspio uz Vukovar, Varaždin, Ploče i u Sinju ponovno aktivirati vojarnu koju je baš Kotromanović zbog nedostatka sredstava u proračunu svojim potpisom zatvorio i proglasio trajno neperspektivnom. Siguran sam da Kotromanu nije bilo svejedno ni to što je vojarna dobila ime slavne „126. brigade HV“ kojom je upravo zapovijedao Kotromanović.
Na kraju krajeva svi smo mi od krvi i mesa, a možda nije ni loše malo ljubomore, ona može biti poticajna, može nas potaknuti na veću kreativnost, odlučnost i hrabrost. Ali kada pređe neku granicu, onda kao što vidimo iz današnjeg Kotromanovićeva komentara kojeg prenose mediji, može prerasti u teške komplekse.
Iako mi nikada neće biti jasno kako je moguće da „čovik od dva metra“ kao što je Kotromanović može imati komplekse na bilo koga, a pogotovo na svoga suborca Damira Krstičevića – ipak me tješi rečenica koju sam danas čuo od svoga prijatelja liječnika, a ona glasi: KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI MOŽE IH SE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI – A RADNA TERAPIJA JE NAJUČINKOVITIJA Damir Krstičević ostaje ministar obrane! 1f609
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by mutava baštarda 24/7/2017, 21:56

Riplex wrote:
mutava baštarda wrote:- Svijet je spašen. Hrvatska je spašena od svih ugroza. Vanjskih i unutrašnjih. Ministar uvrijeđena frajla ostaje, napisao je Ante Kotromanović.

Link?! Čudno mi je da on napiše za Krstičevića tako nešto...
https://www.vecernji.hr/vijesti/ante-kotromanovic-damir-krsticevic-1184495

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 24/7/2017, 23:27

vili40 wrote:da i sad je kriv jutarnji,Bernardić i Kotromanović

Jedino za vlastiti politički diletantizam što ih je dovelo u poziciju da šibaju mrtvog magarca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Guest 25/7/2017, 00:26

Eroo wrote:
vili40 wrote:da i sad je kriv jutarnji,Bernardić i Kotromanović

Milijan Brkić
2 hrs ·
[KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI IH SE MOŽE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI UZ RADNU TERAPIJU]
Drago mi je da je istinski heroj Domovinskog rata, moj prijatelj i "ratni drug" general Damir Krstičević odlučio da će nastaviti obnašati dužnost potpredsjednika Vlade RH i ministra obrane.
S druge strane, bilo mi je i do sada potpuno jasno da je naš zajednički suborac, prijatelj i bivši ministar obrane Ante Kotromanović malo ljubomoran na Damira, a to se moglo osjetiti kada je nakon katastrofalnog požara u Splitu i okolici izjavio da se sustav domovinske sigurnosti raspao na prvom koraku.
Razlozi te ljubomore su mi potpuno razumljivi, jer Ante nije imao hrabrosti reći svom prijatelju Milanoviću ako se proračun za obranu realno ne uveća, ja nemam tu što raditi, kao što je to napravio Damir. Isto tako Ante kao ministar, uspio je samo osigurati remont starih zrakoplova 2. generacije ( koji imaju karakteristike 1. generacije), a Damir je u ime Vlade RH uputio Poziv za prikupljanje ponuda za nabavku 4. generacije borbenih zrakoplova.
Vjerojatno je naš Kotroman malo ljubomoran i na to što je Krstičević uspio postići najšire moguće suglasje prilikom donošenja nove Strategije nacionalne sigurnosti, isto kao što će sigurno uspjeti i s konceptom Domovinske sigurnosti.
Moguće da je Kotromanovića malo pogodilo i to što je Krstičević uspio uz Vukovar, Varaždin, Ploče i u Sinju ponovno aktivirati vojarnu koju je baš Kotromanović zbog nedostatka sredstava u proračunu svojim potpisom zatvorio i proglasio trajno neperspektivnom. Siguran sam da Kotromanu nije bilo svejedno ni to što je vojarna dobila ime slavne „126. brigade HV“ kojom je upravo zapovijedao Kotromanović.
Na kraju krajeva svi smo mi od krvi i mesa, a možda nije ni loše malo ljubomore, ona može biti poticajna, može nas potaknuti na veću kreativnost, odlučnost i hrabrost. Ali kada pređe neku granicu, onda kao što vidimo iz današnjeg Kotromanovićeva komentara kojeg prenose mediji, može prerasti u teške komplekse.
Iako mi nikada neće biti jasno kako je moguće da „čovik od dva metra“ kao što je Kotromanović može imati komplekse na bilo koga, a pogotovo na svoga suborca Damira Krstičevića – ipak me tješi rečenica koju sam danas čuo od svoga prijatelja liječnika, a ona glasi: KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI MOŽE IH SE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI – A RADNA TERAPIJA JE NAJUČINKOVITIJA Damir Krstičević ostaje ministar obrane! 1f609

Ero bosanČero ortodoksni čardaklija demonstrira ponašanje čardaklija. najprije je Kotromanovića dizao u nebesa i evo sad svjedočimo čardaklijskom mentalitetu Ere bosanČere koji tog istog Kotromanovića koga je bezbroj puta dizao u nebesa sada jednostavno popljuvao skinuo si posrane gaće i posrao se Kotromanoviću u usta. e to je ČARDAK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Eroo 25/7/2017, 00:36

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:da i sad je kriv jutarnji,Bernardić i Kotromanović

Milijan Brkić
2 hrs ·
[KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI IH SE MOŽE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI UZ RADNU TERAPIJU]
Drago mi je da je istinski heroj Domovinskog rata, moj prijatelj i "ratni drug" general Damir Krstičević odlučio da će nastaviti obnašati dužnost potpredsjednika Vlade RH i ministra obrane.
S druge strane, bilo mi je i do sada potpuno jasno da je naš zajednički suborac, prijatelj i bivši ministar obrane Ante Kotromanović malo ljubomoran na Damira, a to se moglo osjetiti kada je nakon katastrofalnog požara u Splitu i okolici izjavio da se sustav domovinske sigurnosti raspao na prvom koraku.
Razlozi te ljubomore su mi potpuno razumljivi, jer Ante nije imao hrabrosti reći svom prijatelju Milanoviću ako se proračun za obranu realno ne uveća, ja nemam tu što raditi, kao što je to napravio Damir. Isto tako Ante kao ministar, uspio je samo osigurati remont starih zrakoplova 2. generacije ( koji imaju karakteristike 1. generacije), a Damir je u ime Vlade RH uputio Poziv za prikupljanje ponuda za nabavku 4. generacije borbenih zrakoplova.
Vjerojatno je naš Kotroman malo ljubomoran i na to što je Krstičević uspio postići najšire moguće suglasje prilikom donošenja nove Strategije nacionalne sigurnosti, isto kao što će sigurno uspjeti i s konceptom Domovinske sigurnosti.
Moguće da je Kotromanovića malo pogodilo i to što je Krstičević uspio uz Vukovar, Varaždin, Ploče i u Sinju ponovno aktivirati vojarnu koju je baš Kotromanović zbog nedostatka sredstava u proračunu svojim potpisom zatvorio i proglasio trajno neperspektivnom. Siguran sam da Kotromanu nije bilo svejedno ni to što je vojarna dobila ime slavne „126. brigade HV“ kojom je upravo zapovijedao Kotromanović.
Na kraju krajeva svi smo mi od krvi i mesa, a možda nije ni loše malo ljubomore, ona može biti poticajna, može nas potaknuti na veću kreativnost, odlučnost i hrabrost. Ali kada pređe neku granicu, onda kao što vidimo iz današnjeg Kotromanovićeva komentara kojeg prenose mediji, može prerasti u teške komplekse.
Iako mi nikada neće biti jasno kako je moguće da „čovik od dva metra“ kao što je Kotromanović može imati komplekse na bilo koga, a pogotovo na svoga suborca Damira Krstičevića – ipak me tješi rečenica koju sam danas čuo od svoga prijatelja liječnika, a ona glasi: KOMPLEKSI ZNAJU BITI JAKO PROBLEMATIČNI, ALI MOŽE IH SE RELATIVNO USPJEŠNO LIJEČITI – A RADNA TERAPIJA JE NAJUČINKOVITIJA Damir Krstičević ostaje ministar obrane! 1f609

Ero bosanČero ortodoksni čardaklija demonstrira ponašanje čardaklija. najprije je Kotromanovića dizao u nebesa i evo sad svjedočimo čardaklijskom mentalitetu Ere bosanČere koji tog istog Kotromanovića koga je bezbroj puta dizao u nebesa sada jednostavno popljuvao skinuo si posrane gaće i posrao se Kotromanoviću u usta. e to je ČARDAK.

Pokušavam te osposobit glede držanja pozornosti barem na nekoliko minuta.
Najprije 10x polako udahi i izdahni prije nego što počneš čitati neki komentar,
a onda to ponovi još 10x prije nego što počneš pisati gluposti.
Obrati pažnju, tekst je napisao izvjesni Brkić i ne Ero. Ero na ovoj temi do sada
nije napisao ni riječi..... I paranoja se da kontrolirati, da znaš... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Damir Krstičević ostaje ministar obrane! Empty Re: Damir Krstičević ostaje ministar obrane!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum