ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čeda Jovanović:Srebrenica je naša sramota i grijeh

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Čeda Jovanović:Srebrenica je naša sramota i grijeh - Page 5 Empty Re: Čeda Jovanović:Srebrenica je naša sramota i grijeh

Post by crvenkasti Tue 11 Jul - 22:48

Mene je onda otac četnik tukao genocidom po leđima.

crvenkasti

Posts : 28784
2014-04-17


Back to top Go down

Čeda Jovanović:Srebrenica je naša sramota i grijeh - Page 5 Empty Re: Čeda Jovanović:Srebrenica je naša sramota i grijeh

Post by dzango Wed 12 Jul - 10:34

kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:ja ne znam jel se ovi srbi rade ludi ili su ludi.
jasenovac, naser orić, leteći zmaj i bomboni..
pa jebo vas vrag, 8000  (OSAM HILJADA) ljudi ubiti u tjedan dana, kamionima danima voziti do streljanja, bacati u rupe od 12 -92 godina .
jeste normalni luđaci jedni ?! pa poklopite se i šutite bar ako ste bez srama.
pa to u auswitzu nije ubijeno 8000 ljudi u tjedan dana! o jasenovcu da ne pričam, je u 4 godine ali nije u 7 dana !
U presudi Haga stoji 7 hiljada. Jebote dajte se više dogovorite. Dosta više skupljanja po svakoj rupi u Bosni.
ma dobra daj ajde, i da je 5000. jel imaš ti predožbu koliko je to ljudi?
to tebi normalno možda?
To je kurac na biciklu. Izginuli su u probijanju ka Tuzli. Zato ih skupljaju 20 godina i usput dodaju svaku kosku koju iskopaju diljem Bosne. Streljanih je u stvari ukupno oko 400.
ma nemoj zajebavat đango, pa filovi su bili na you tubu, snimali su neki srbi, ti škorpioni valjda
strašno nešto, izvaditi iz kamiona hrpu prestrašenih ljudi, starih, mladih, od 15,16 , odvući do grabe i streljati
pa to monstrum moraš biti
Bio je jedan film i tamo je pobijeno njih desetak. Ne hiljade. Prava cifra je oko 400.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum