ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos jedna....

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

jos jedna.... Empty jos jedna....

Post by debotoijusto Sun 2 Jul - 16:31

Točno u ponoć, 1. srpnja, u američkoj saveznoj državi Nevadi na snagu je stupio zakon kojim se legalizira marihuana za rekreacijske svrhe, na osnovu rezultata referenduma koji je proveden u studenome prošle godine. Nevada je legalizirala marihuanu za medicinske svrhe još 2015., što znači da se mogla prodavati kao lijek u specijaliziranim ljekarnama, a kupci su morali imati liječničke potvrde koje odobravaju kupnju. Od sada, kupcima je potreban samo dokaz punoljetnosti.
Građani su uzbuđeno čekali provedbu novog zakona, i pripremali se satima unaprijed. Do ponoći, ispred ljekarni koje prodaju marihuanu građani su se okupili u kilometarskim redovima. Gužva je bila tolika da su im se pridružili fast food štandovi, a doneseni su i portabilni zahodi, jer je čekanje bilo višesatno. Rekreacijsku marihuanu u Nevadi sada smiju kupiti svi punoljetni građani, dakle, osobe starije od 21. godine života.
http://www.telegram.hr/zivot/legalizacija-marihuane-u-nevadi-izazvala-je-nemalo-odusevljenje-ljudi-su-prvu-noc-u-kolonama-cekali-pred-ljekarnama/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30571
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by darth_vader Sun 2 Jul - 16:52

Čudi me da u Nevadi do sada​ nisu legalizirali vjenčanje​ s kućnim​ ljubimcima uz obred kojeg je dio potezanje lajni koke i konzumiranje braka pred maticarom/ krupjeom/ strptizetom/ulicarkom/konjem ili tko god je prvi bio pri ruci voditi obred vjenčanja...ovo kamilica njuz za tu državu....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Leviathan2 Sun 2 Jul - 16:59

svasta

_________________
jos jedna.... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 17:06

Inače SAD-e je postao najveći proizvođač marihuane to je posao od nekoliko mild$ strašno raste posao, da smo pametni a što nismo mi bi isto ili slično napravili i tako napokon barem dijelom rješili problem poljoprivrede, međutim mi i inovacije i domišljatost ne ide u iustoj rečenici
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Eroo Sun 2 Jul - 17:12

asilovski wrote:Inače SAD-e je postao najveći proizvođač marihuane to je posao od nekoliko mild$ strašno raste posao, da smo pametni a što nismo mi bi isto ili slično napravili i tako napokon barem dijelom rješili problem poljoprivrede, međutim mi i inovacije i domišljatost ne ide u iustoj rečenici
Ti se ne sekiraj, za tebe nema zime...dobit ćeš je na recept. Nešto košta, a štaš...
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by orion Sun 2 Jul - 18:30

asilovski wrote:Inače SAD-e je postao najveći proizvođač marihuane to je posao od nekoliko mild$ strašno raste posao, da smo pametni a što nismo mi bi isto ili slično napravili i tako napokon barem dijelom rješili problem poljoprivrede, međutim mi i inovacije i domišljatost ne ide u iustoj rečenici



tko bi se kod nas usudijo dozvoliti oformiti poljoprivredne nasada marice, kada je kod nas šema pola pijem pola šarcu dajem .... :^0
naši poljoprivrednici bi na toj kulturi garant poslovali sa gubitkom ....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Regoč Sun 2 Jul - 18:53

Kad se pametni snebiva, Debo se raduje.

_________________
jos jedna.... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by debotoijusto Sun 2 Jul - 19:44

Regoč wrote:Kad se pametni snebiva, Debo se raduje.

ustaska ploca ti bude dala placu 1. u mjesecu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30571
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus Sun 2 Jul - 20:08

nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu

_________________
jos jedna.... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus Sun 2 Jul - 20:09

inače ameri legaliziraju travu a koks heroin met i spid se prodaju ono ko na pijaci

rat protiv droge napreduje, heroin je prava epidemija zadnjih godina

_________________
jos jedna.... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 20:17

marcellus wrote:inače ameri legaliziraju travu a koks heroin met i spid se prodaju ono ko na pijaci

rat protiv droge napreduje, heroin je prava epidemija zadnjih godina
rat protiv droge je imao kontaefekat jer se droga raširila, karteli ojačali a sirotinja u zatvoru, a da je epidemija bome je, heropina, kreka, meta i onih lijekova koje možeš kupiti samo u SAD-u što je isto veliki dio problema
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 20:19

marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
ovo je u biti industrija to ne vide ljudi, skoro najbrža rastuća grana u SAD-u, a što se tiče trave ja znam barem 3-cu koji su otišli u kurac od nje, ona je samo tako opasna pogotovo kod nas gdje ljudi ostaju kod roditelja do 40-te, nema radnih navika, posla ili etike
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by debotoijusto Sun 2 Jul - 20:30

ka da slusam moju pokojnu babu
asti gospe uboja se travon
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30571
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Brain32 Sun 2 Jul - 20:31

marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
Znam ih ja, čine 0,02% ukupne populacije koju znam da su si sjebali život opijatima, ostatak je to učinio alkoholom. E sad jebiga dok ovi đaneri sjede doma i gledaju dokumentarac o ravnoj zemlji na YT, alkosi mlate žene, pogibaju u autima, spavaju zahračkani u jarku kraj osnovnjaka i sl.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by My Brother Billo Sun 2 Jul - 20:33

legalizira se marica,jebote koja vijest,prostitucija je legalna a marica jos nije a svi je diple,budale se vesele jer ce biti legalna a u biti ce poskupiti jer ce je taksirati samo eto mozda ako te uhvate na poslu na nekom iznenadnom droga testu mozda ce biti malo tolernatniji
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by orion Sun 2 Jul - 20:34

debotoijusto wrote:ka da slusam moju pokojnu babu
asti gospe uboja se travon

hahha..... možeš se navuć na sve i svašta...recimo piva stvara brutalnu ovisnost - npr. ja ne mogu zamisliti život bez kruha  :shy
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 20:47

Brain32 wrote:
marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
Znam ih ja, čine 0,02% ukupne populacije koju znam da su si sjebali život opijatima, ostatak je to učinio alkoholom. E sad jebiga dok ovi đaneri sjede doma i gledaju dokumentarac o ravnoj zemlji na YT, alkosi mlate žene, pogibaju u autima, spavaju zahračkani u jarku kraj osnovnjaka i sl.
hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 20:48

orion wrote:
debotoijusto wrote:ka da slusam moju pokojnu babu
asti gospe uboja se travon

hahha..... možeš se navuć na sve i svašta...recimo piva stvara brutalnu ovisnost - npr. ja ne mogu zamisliti život bez kruha  :shy
istina pivo je sranje, ako mi se otvori dizna i bude dobra atmosfera ja ladno popijem 3/4 gajbe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit Sun 2 Jul - 20:49

My Brother Billo wrote:legalizira se marica,jebote koja vijest,prostitucija je legalna a marica jos nije a svi je diple,budale se vesele jer ce biti legalna a u biti ce poskupiti jer ce je taksirati samo eto mozda ako te uhvate na poslu na nekom iznenadnom droga testu mozda ce biti malo tolernatniji
u biti država treba preuzeti prodaju, a na loša tla treba poticati sadnju, međutim mi ćemo zadnji to napraviti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by L'âme Sun 2 Jul - 21:11

Vise love drzavi od poreza nego od hvatanja dilera i zubica.
Amerika je to.
Pioniri.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... Empty Re: jos jedna....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum