ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos jedna....

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by L'âme 2/7/2017, 21:11

Vise love drzavi od poreza nego od hvatanja dilera i zubica.
Amerika je to.
Pioniri.

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by veber 2/7/2017, 21:17

maggie13 wrote:Vise love drzavi od poreza nego od hvatanja dilera i zubica.
Amerika je to.
Pioniri.
teta!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:16

asilovski wrote:
marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
ovo je u biti industrija to ne vide ljudi, skoro najbrža rastuća grana u SAD-u, a što se tiče trave ja znam barem 3-cu koji su otišli u kurac od nje, ona je samo tako opasna pogotovo kod nas gdje ljudi ostaju kod roditelja do 40-te, nema radnih navika, posla ili etike

u biti nekad se pretjerivalo s opasnostima od travulje a danas je se potcjenjuje, "to nije droga..." 

kurac nije, je, doduše šit je bolja varijanta istog, to što nećeš postat besprizorni đanki na heroinu i neće te ubit ne znači da se s bilo kojom drogom možeš nekažnjeno zajebavat.

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:20

Brain32 wrote:
marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
Znam ih ja, čine 0,02% ukupne populacije koju znam da su si sjebali život opijatima, ostatak je to učinio alkoholom. E sad jebiga dok ovi đaneri sjede doma i gledaju dokumentarac o ravnoj zemlji na YT, alkosi mlate žene, pogibaju u autima, spavaju zahračkani u jarku kraj osnovnjaka i sl.

čuj nećeš si uništit život na isti način ko s alkoholom jasno, ali vjerojatnost je dobra da ćeš si sjebat uspješan biznis jer te s vremenom počne bolit kurac za sve (znam vlasnika vrlo uspješnog svojevremeno kluba u ZG i DJ-a kojem je to propalo jer ga je s vremenom bolio kurac i za posao i za sve nego ono 50 grama i tjedan dana se zatvorit negdje) usput propala mu je i veza s odličnom pičkom, znam kvartovske luzere koji su cijeli život nezaposleni i bez škole jer su mladost proveli pušeći travu, kupujući travu, dilajući travu, i uopće im se sve uvijek vrtilo oko trave, a i paranoja je neizbježna na dugi rok, mala količina paranoje je dobra u životu, prevelika je pogubna.

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:20

dakle trava je ko i paranoja ili religija, dobra u umjerenim količinama, pogubna u velikim

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by BB-8 3/7/2017, 14:24

marcel ne pretjeruj...tko je predefiniran da ode u kurac kao taj tvoj pajdo, otići će...ja znam gro ljudi koji puše svaki dan i nisu si sjebali život, a vrte uspješne poslove...i ne paranoja nije neizbježna...opet isto kao i s odlaskom u kurac...tko je predefiniran taj će paranoizirati...


Last edited by Roy_Bean on 3/7/2017, 14:25; edited 1 time in total

_________________
jos jedna.... - Page 2 Attach13 jos jedna.... - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:25

Roy_Bean wrote:marcel ne pretjeruj...tko je predefiniran da ode u kurac kao taj tvoj pajdo, otići će...ja znam gro ljudi koji puše svaki dan i nisu si sjebali život, a vrte uspješne poslove...

ma znam i ja al znam i masu luzera koji su potpuno pasivni i nezainteresirani za bilo što u životu osim motanja

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by veber 3/7/2017, 14:25

Roy_Bean wrote:marcel ne pretjeruj...tko je predefiniran da ode u kurac kao taj tvoj pajdo, otići će...ja znam gro ljudi koji puše svaki dan i nisu si sjebali život, a vrte uspješne poslove...
ima jedan naš forumaš koi skuri 200kn dnevno, a čisto je uspješan u poslu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by BB-8 3/7/2017, 14:25

znači, to je njihova sudbina što su luzeri kojima je glavno zapalit' joint...

_________________
jos jedna.... - Page 2 Attach13 jos jedna.... - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:26

a osim toga s vremenom svakog kog znam počnu pucat paranojice

ne treba s tim pretjerivat

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by BB-8 3/7/2017, 14:28

ovo za paranojice isto ovisi od osobe do osobe...ja ne znam nikoga koga su počele pucati paranoje...

_________________
jos jedna.... - Page 2 Attach13 jos jedna.... - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:29

Roy_Bean wrote:ovo za paranojice isto ovisi od osobe do osobe...ja ne znam nikoga koga su počele pucati paranoje...

promotri malo, s vremenom ljudi postanu teoretičari zavjera i koješta ih počne prat

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit 3/7/2017, 14:29

veber wrote:
Roy_Bean wrote:marcel ne pretjeruj...tko je predefiniran da ode u kurac kao taj tvoj pajdo, otići će...ja znam gro ljudi koji puše svaki dan i nisu si sjebali život, a vrte uspješne poslove...
ima jedan naš forumaš koi skuri 200kn dnevno, a čisto je uspješan u poslu.
Ja znam barem 2 koji moraju zapaliti da se smire jer su hiper aktivni i obojica su dobri u poslu, ali to je izuzetak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by crvenkasti 3/7/2017, 14:30

ja ne uzimam to, a svejedno sam totalno sjeban
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28781
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit 3/7/2017, 14:31

marcellus wrote:
Roy_Bean wrote:ovo za paranojice isto ovisi od osobe do osobe...ja ne znam nikoga koga su počele pucati paranoje...

promotri malo, s vremenom ljudi postanu teoretičari zavjera i koješta ih počne prat
Nema to oveze sa teorijama zavjera već prije svega lijenost, učmalost, javašluk, nerad, neodgovornost, zapuštenost u svim pogledima, neorganiziranost...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by crvenkasti 3/7/2017, 14:32

asilovski wrote:
marcellus wrote:
Roy_Bean wrote:ovo za paranojice isto ovisi od osobe do osobe...ja ne znam nikoga koga su počele pucati paranoje...

promotri malo, s vremenom ljudi postanu teoretičari zavjera i koješta ih počne prat
Nema to oveze sa teorijama zavjera već prije svega lijenost, učmalost, javašluk, nerad, neodgovornost, zapuštenost u svim pogledima, neorganiziranost...

story of my life, and no dope
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28781
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by debotoijusto 3/7/2017, 14:33

marcellus wrote:a osim toga s vremenom svakog kog znam počnu pucat paranojice

ne treba s tim pretjerivat

od trave svugdje vidim katotalibansku urotu i usrase
lastane , jesam li paranoican ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit 3/7/2017, 14:34

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:nije da se nisam toga napušio u životu, ali bolje da ostane u ilegali... prvo zabavnije je, drugo znam sto i jednog kretena koji si je s travom sjebao život jer mu se život uglavnom svodi na pušenje i nabavu trave. Za ostalo ih uglavnom boli kurac, teški pušači osim toga što su neambiciozni postanu paranoični s vremenom i skloni teorijama zavjera. U svakom slučaju debo propovijeda katekizam liberalizma vjerojatno nije smoto džojnt u životu
ovo je u biti industrija to ne vide ljudi, skoro najbrža rastuća grana u SAD-u, a što se tiče trave ja znam barem 3-cu koji su otišli u kurac od nje, ona je samo tako opasna pogotovo kod nas gdje ljudi ostaju kod roditelja do 40-te, nema radnih navika, posla ili etike

u biti nekad se pretjerivalo s opasnostima od travulje a danas je se potcjenjuje, "to nije droga..." 

kurac nije, je, doduše šit je bolja varijanta istog, to što nećeš postat besprizorni đanki na heroinu i neće te ubit ne znači da se s bilo kojom drogom možeš nekažnjeno zajebavat.
Ma u mojem naselju znam barem njih 5/6 ne rade, spavaju do 13, kladara, PS (obavezno), te nemaju 2 petka radnog staža, naravno žive s roditeljima i ne napuštaju naselje, osim ako baš baš moraju i to da puše travu ili kombiniraju sa pivom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:35

http://www.webmd.com/brain/news/20140717/marijuana-paranoia#1

July 17, 2014 -- An in-depth investigation has concluded that people who smoke marijuana are much more likely to have paranoia than people who don't use the drug.


https://www.theguardian.com/science/2014/jul/16/cannabis-paranoia-psychoactive-thc-mood

Like most psychological experiences, there is a spectrum of paranoia within the population: many people have a few, relatively mild paranoid thoughts, while for a few people those thoughts are numerous, persistent, and profoundly unsettling. Cannabis users are more likely to be at the problematic end of that spectrum. For instance, our study of the population of England found that the belief that people are deliberately trying to harm you is three times as common among cannabis users as it is among non-users. The belief that people are trying to cause you serious injury or harm is five times as common among cannabis users.




https://www.healthyplace.com/addictions/marijuana-addiction/short-term-and-long-term-effects-of-weed-marijuana/



Desirable short term effects of weed are generally characterized as a "high." Pleasant short term marijuana effects include:1


Euphoria, intoxication
Relaxation, detachment, decreased anxiety and alertness
Altered perception of time and space
Intensified experiences

Laughter, talkativeness


Long term marijuana use can lead to negative effects on the brain that can affect memory and learning (read: brain effects of marijuana). When marijuana users were studied, long term marijuana use effects included:


Inability to focus, concentrate and retain information
Decreased math and verbal skills


... 

"Flashbacks" of drug experiences while not using


Paranoia, panic disorder, fear

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by marcellus 3/7/2017, 14:38

kvaka je i u tome što ti dugoročno kao i kod svega što spada pod psihoaktivna sredstva pada koncentracija

_________________
jos jedna.... - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by Kermit 3/7/2017, 14:38

marcellus wrote:http://www.webmd.com/brain/news/20140717/marijuana-paranoia#1

July 17, 2014 -- An in-depth investigation has concluded that people who smoke marijuana are much more likely to have paranoia than people who don't use the drug.


https://www.theguardian.com/science/2014/jul/16/cannabis-paranoia-psychoactive-thc-mood

Like most psychological experiences, there is a spectrum of paranoia within the population: many people have a few, relatively mild paranoid thoughts, while for a few people those thoughts are numerous, persistent, and profoundly unsettling. Cannabis users are more likely to be at the problematic end of that spectrum. For instance, our study of the population of England found that the belief that people are deliberately trying to harm you is three times as common among cannabis users as it is among non-users. The belief that people are trying to cause you serious injury or harm is five times as common among cannabis users.




https://www.healthyplace.com/addictions/marijuana-addiction/short-term-and-long-term-effects-of-weed-marijuana/



Desirable short term effects of weed are generally characterized as a "high." Pleasant short term marijuana effects include:1


Euphoria, intoxication
Relaxation, detachment, decreased anxiety and alertness
Altered perception of time and space
Intensified experiences

Laughter, talkativeness


Long term marijuana use can lead to negative effects on the brain that can affect memory and learning (read: brain effects of marijuana). When marijuana users were studied, long term marijuana use effects included:


Inability to focus, concentrate and retain information
Decreased math and verbal skills


... 

"Flashbacks" of drug experiences while not using


Paranoia, panic disorder, fear
Pogotovo od skankova, mlijeka, bangova i sl. sranja, a i nema više tkz. "domačice" sve su to neki napucani hibridi i tko zna što, o tkz. spice-u neću niti da pričam tako što dozvoliti u slobodnoj prodaji je katastrofa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

jos jedna.... - Page 2 Empty Re: jos jedna....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum