ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by vuksadinare 29/6/2017, 12:43

Totenkopf wrote:odluka se može provesti isključivo političkim pritiskom, ne postoji nikakav pravni instrument....
barem ćemo znati na čemu smo, odnosno vlada li hrvatskom narodna ili nenarodna vlast.....
kako se kaže, nije svako zlo za zlo.....
...problem je sto se uvijek nesto trazi od hrvatske a malo toga se da..ili vrati...tako ej bilo i sa hagom i sa pregovorima u eu....i u jednom i drugom slucaju da nije bilo pritiska amera ne bi se mi puno leba najeli...od berlina,brisela i slicno..to je skuzio orban i drugi puno prije nas..na zalost mi po obicaju uvijek kasnimo

vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by crvenkasti 29/6/2017, 12:44

Zašto sam ja ovdje kad mi se ništa ne da čitati, a pisati pogotovo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by bora-corba 29/6/2017, 12:45

sledeće za povrat je SAO Krajina kad Srbija uđe u EU
oteto prokleto.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by vuksadinare 29/6/2017, 12:46

bora-corba wrote:sledeće za povrat je SAO Krajina kad Srbija uđe u EU
oteto prokleto.
gle budale... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by RayMabus 29/6/2017, 12:51

Treba ponovit referendum o ulasku Hr u EU i napravit CROEXIT , tada briselskoj žgadiji ostaje samo Orban kao kopenan veza s istokom Evrope a Orban je protiv trpačine i briselska žgadija PADA.

CROEXIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 29/6/2017, 12:52

bora-corba wrote:sledeće za povrat je SAO Krajina kad Srbija uđe u EU
oteto prokleto.

pa to će se i desiti vjerovali ili ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by RayMabus 29/6/2017, 12:53

Ja sam za CROEXIT i šta više ljudi u Hr shvati da je to jedino logicno riješenje za Hr u buducnosti to bolje.

Referendum i CROEXIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by vuksadinare 29/6/2017, 12:53

RayMabus wrote:Treba ponovit referendum o ulasku Hr u EU i napravit CROEXIT , tada briselskoj žgadiji ostaje samo Orban kao kopenan veza s istokom Evrope a Orban je protiv trpačine i briselska žgadija PADA.

CROEXIT.
..ovisi..mozda jedno do rjesenja pritiska...ni briselu koliko god mi za njih bili pikzibneri bili ne odgovara croexit i jos jedan vise problem na ovim prostorima..imamo mi rjesenja ali imaju li ovi koji nas vode muda to napraviti e to ej drugi kraj opanaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by RayMabus 29/6/2017, 12:55

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Treba ponovit referendum o ulasku Hr u EU i napravit CROEXIT , tada briselskoj žgadiji ostaje samo Orban kao kopenan veza s istokom Evrope a Orban je protiv trpačine i briselska žgadija PADA.

CROEXIT.
..ovisi..mozda jedno do rjesenja pritiska...ni briselu koliko god mi za njih bili pikzibneri bili ne odgovara croexit i jos jedan vise problem na ovim prostorima..imamo mi rjesenja ali imaju li ovi koji nas vode muda to napraviti e to ej drugi kraj opanaka
Ja sad samo uvodim ovu ideju i jako dobro znam da Hrvati sada za nju nisu spremni al kad navale imigranti ovamo pa shebu turizam , pa porez na nekretnine pa Srbija ulazi u EU ....vjeruj mi 80% Hrvata ce htjet taj referendum i IZACI CE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by bora-corba 29/6/2017, 13:18

ŠAMAR IZ BERLINA Merkel: Hrvati, morate poštovati odluku arbitražnog suda

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Dijag_templatrkelMerkelPlenkovic1200p


NOVA PLJUSKA HRVATSKOJ Carl Bildt: Međunarodna zajednica će snažno podržati zaključak arbitraže


Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 UntitledCarlBildt1200pSCYT


Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 0627__MejaNaMorju
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 29/6/2017, 13:22

odlično. promjena granica na moru. uskoro dolaze na reviziju Osimski sporazumi u kojima piše da se granice na moru nesmiju mijenjati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 29/6/2017, 15:35

crvenkasti wrote:Zašto sam ja ovdje kad mi se ništa ne da čitati, a pisati pogotovo?
Vicarious trauma?  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by L'âme 29/6/2017, 15:52

bora-corba wrote:sledeće za povrat je SAO Krajina kad Srbija uđe u EU
oteto prokleto.
i Republika Sumska, također :D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 29/6/2017, 16:07

eto svi su se urotili protiv Hrvatske....da nauce domace da se treba drzati zakona..mučno to pada domacima.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Kermit 29/6/2017, 16:15

marcellus wrote:njuzfleš hrvatska nema saveznika otkad je tuđman umro

a što se arbitraže tiče slovenci će s tim morati na međunarodni sud o pravu mora
Istina mi nemamo saveznika ali ne mstram a da će slovnecima biti potrebna sudska odluka već samo par telefonskih razgovora koji su vjerojatno obavljen već sa plenkovićem koji u biti samo glumi za niže ešalone čardaka, ali no ćuprija je pala i to je jedino bitno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Ringo10 29/6/2017, 16:37

asilovski wrote:
marcellus wrote:njuzfleš hrvatska nema saveznika otkad je tuđman umro

a što se arbitraže tiče slovenci će s tim morati na međunarodni sud o pravu mora
Istina mi nemamo saveznika ali ne mstram a da će slovnecima biti potrebna sudska odluka već samo par telefonskih razgovora koji su vjerojatno obavljen već sa plenkovićem koji u biti samo glumi za niže ešalone čardaka, ali no ćuprija je pala i to je jedino bitno
Pa kako sad, pa zar nas nasi zapadni prijatelji i saveznici ne vole, pa zar nismo dokazali svu svoju odanost i poslusnoat .... spremni da sa Rusijom kidamo sve ekonomske veze ratujemo koliko god treba samo da nas pomiluju po nasim tako divnim tupavim odanim glavurdama ... a eno izdajnik Zapada Pahor prima Putina i ugovara nekakve trgovine s njim ... pa sta je ovo ljudovi moji ... evo i istarski separatist Gnjec se raduije odcjepljenu Istre ... Zapad nas ne voli smrc ...  snif ... brlj ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Kermit 29/6/2017, 16:57

Ringo10 wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:njuzfleš hrvatska nema saveznika otkad je tuđman umro

a što se arbitraže tiče slovenci će s tim morati na međunarodni sud o pravu mora
Istina mi nemamo saveznika ali ne mstram a da će slovnecima biti potrebna sudska odluka već samo par telefonskih razgovora koji su vjerojatno obavljen već sa plenkovićem koji u biti samo glumi za niže ešalone čardaka, ali no ćuprija je pala i to je jedino bitno
Pa kako sad, pa zar nas nasi zapadni prijatelji i saveznici ne vole, pa zar nismo dokazali svu svoju odanost i poslusnoat .... spremni da sa Rusijom kidamo sve ekonomske veze ratujemo koliko god treba samo da nas pomiluju po nasim tako divnim tupavim odanim glavurdama ... a eno izdajnik Zapada Pahor prima Putina i ugovara nekakve trgovine s njim ... pa sta je ovo ljudovi moji ... evo i istarski separatist Gnjec se raduije odcjepljenu Istre ... Zapad nas ne voli smrc ...  snif ... brlj ...
U biti ovo je nebitno s obzirom koliko sranje tek slijedi Čardak nas vodi izravno u stanje Grčke ako ne i gore, ali no bože moj ime nebitnog trga u propaloj državi je nasušna tema
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 29/6/2017, 16:59

VIDEO Slovenija dobila tri četvrtine Piranskog zaljeva i slobodan prolaz do otvorenog mora

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-slovenija-dobila-tri-cetvrtine-piranskog-zaljeva-i-slobodan-prolaz-do-otvorenog-mora/979819.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by debotoijusto 29/6/2017, 17:05

eto
sad imamo izbor biti srbija i zivit u zabludama ili prihvatit realnost iz 2001
desnicari , glupost je neunistiva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Kermit 29/6/2017, 17:13

Dr. Academicus Rudolf odbacio je ultimatum Njemačke hehe kakvo spinovanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by debotoijusto 29/6/2017, 17:18

asilovski wrote:Dr. Academicus Rudolf odbacio je ultimatum Njemačke hehe kakvo spinovanje

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 S-52843ab46e050d029e59ce420cf4c957af71c1e0

sad par dana kurcenja za lokalne potrebe a onda rekli smo da nismo
narod koji ima ovakvu omladinu zasluzuje rad za 300€
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 5 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum