ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 8 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 30/6/2017, 11:14

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
MI - govori za sebe i gnječa.. više je hrvatskog duha u istri nego što to možete i pretpostaviti .. uostalom, kamo ćete ići sad kad su vam slovenci uzeli savudrijsku valu .. uzet će vam još više dok vas pripuste da eventualno postanete tampon državica.. da mi je vidjeti kako se koprcate... lol!
mislim da bi se ti šokirala kad bi tebi i takvima poput tebe istrijani hrvati sasuli  salve uvreda i psovki brzo bi ti promijenila mišljenje o istarskom hrvatskom duhu kad bi ti kosirićem mahali ispod grkljana. kosirić ti je zajebana alatka.
a što se tiče tampon državica mi tuđe ne želimo i svoje ne damo. i možemo jako pristojno živjeti bez vas rvatina ustaša jer postoje i manje državice od Istre pa žive jako jako dobro. imamo sve što nam treba od gladi sigurno nećemo umrijet a uz turizam i industriju postanemo i porezna oaza smanjimo poreze skoro na ništa vama zatvorimo ventile od plina pa se grijte i kuhajte na prdež.
nisu svi istrijani primitivci i prostaci kao ti, ja sam u istri već 2 godine i za to vrijeme nisam ukupno čula psovki i uvreda kao od tebe ovdje samo u jednom danu.
a što se tiče kako vi tuđe ne želite, a svoje ne date...pa kako ste onda jučer dali dio svog akvatorija? akvatorija Republike Istre, koju kao takvu ti jedino priznaješ! što si poduzeo da pokažeš kako svoje ne date?
ah da, laješ kao i obično...samo na forumima, a u stvari si ZEC!
ajd sad malo o bosanki i ustašama, ne bi bio red da to preskočiš.
@Gnječ gdje si, imaš selektivno sljepilo?

kurva provocira dok ti netko ne zabije zidarsku. šetaj kurvo imaš septičke jame.
nemaš argumenata? papala maca jezik? hehehe, očekivano sunny

Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 8 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 30/6/2017, 11:24

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
mislim da bi se ti šokirala kad bi tebi i takvima poput tebe istrijani hrvati sasuli  salve uvreda i psovki brzo bi ti promijenila mišljenje o istarskom hrvatskom duhu kad bi ti kosirićem mahali ispod grkljana. kosirić ti je zajebana alatka.
a što se tiče tampon državica mi tuđe ne želimo i svoje ne damo. i možemo jako pristojno živjeti bez vas rvatina ustaša jer postoje i manje državice od Istre pa žive jako jako dobro. imamo sve što nam treba od gladi sigurno nećemo umrijet a uz turizam i industriju postanemo i porezna oaza smanjimo poreze skoro na ništa vama zatvorimo ventile od plina pa se grijte i kuhajte na prdež.
nisu svi istrijani primitivci i prostaci kao ti, ja sam u istri već 2 godine i za to vrijeme nisam ukupno čula psovki i uvreda kao od tebe ovdje samo u jednom danu.
a što se tiče kako vi tuđe ne želite, a svoje ne date...pa kako ste onda jučer dali dio svog akvatorija? akvatorija Republike Istre, koju kao takvu ti jedino priznaješ! što si poduzeo da pokažeš kako svoje ne date?
ah da, laješ kao i obično...samo na forumima, a u stvari si ZEC!
ajd sad malo o bosanki i ustašama, ne bi bio red da to preskočiš.
@Gnječ gdje si, imaš selektivno sljepilo?

kurva provocira dok ti netko ne zabije zidarsku. šetaj kurvo imaš septičke jame.
nemaš argumenata? papala maca jezik? hehehe, očekivano sunny

imam argumenata samo ih ne namjeravam s tobom kurvo ustaška raspravljati jer tebi kao prvo i zadnje uopće nije do ikakve normalne rasprave i nije ti do argumenata ti si na ovom forumu došla lešinariti, provocirati, muljati, podjebavati svakoga tko ti stane na papke ili ti nije politički podoban. to je tvoje poslanje trollovsko lešinarsko isto kao na kultnixu nema te tamo mjesecima i kad krene neka svađa ti kurvo lešinarska odmah nanjušiš trulež i evo te tamo došla na gozbu.

kažem ti nemoj izazivati sudbinu okani me se ovo zaista shvati za ozbiljno. nije prijetnja! samo ti kažem nastaviš li ovako trollati i podjebavati budi spremna na posljedice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 8 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by vuksadinare 30/6/2017, 11:29

clean
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 8 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Guest 30/6/2017, 11:40

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Noor wrote:
nisu svi istrijani primitivci i prostaci kao ti, ja sam u istri već 2 godine i za to vrijeme nisam ukupno čula psovki i uvreda kao od tebe ovdje samo u jednom danu.
a što se tiče kako vi tuđe ne želite, a svoje ne date...pa kako ste onda jučer dali dio svog akvatorija? akvatorija Republike Istre, koju kao takvu ti jedino priznaješ! što si poduzeo da pokažeš kako svoje ne date?
ah da, laješ kao i obično...samo na forumima, a u stvari si ZEC!
ajd sad malo o bosanki i ustašama, ne bi bio red da to preskočiš.
@Gnječ gdje si, imaš selektivno sljepilo?

kurva provocira dok ti netko ne zabije zidarsku. šetaj kurvo imaš septičke jame.
nemaš argumenata? papala maca jezik? hehehe, očekivano sunny

imam argumenata samo ih ne namjeravam s tobom kurvo ustaška raspravljati jer tebi kao prvo i zadnje uopće nije do ikakve normalne rasprave i nije ti do argumenata ti si na ovom forumu došla lešinariti, provocirati, muljati, podjebavati svakoga tko ti stane na papke ili ti nije politički podoban. to je tvoje poslanje trollovsko lešinarsko isto kao na kultnixu nema te tamo mjesecima i kad krene neka svađa  ti kurvo lešinarska odmah nanjušiš trulež i evo te tamo došla na gozbu.

kažem ti nemoj izazivati sudbinu okani me se ovo zaista shvati za ozbiljno. nije prijetnja! samo ti kažem nastaviš li ovako trollati i podjebavati budi spremna na posljedice.
nemaš ih, a u pomanjkanju istih redovito počneš s osobnim uvredama, nije prvi put.
eto, postavila sam ti pitanje u okviru rasprave, ali nemaš što reći, pa ti zbog toga skoči živac, jer te rijetko tko ovako nijemog stavi pred zid (bit će to sad i puno češće, pa se ti pjeni majstore). kao reakcija na intelektualnu nemoć i sakatost, razveže ti se jezičina o stvarima koje su za temu nebitne.
nastavi s vrijeđanjem i prijetnjama, moralna nakazo, vidjet ćemo koliko još dugo...
a inače, ovo oko posljedica...spremam ja sve te tvoje postove, budi uvjeren.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo? - Page 8 Empty Re: Bliži li se kraj Hrvatske kakvu poznajemo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum