ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 18/9/2016, 23:11

"Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo"
Beograd -- Može se lako desiti da bi kraj vlasti Angele Merkel naredne godine značio i kraj Evrope kakvu znamo i Evropske unije, ocenio je premijer Aleksandar Vučić.
IZVOR: B92, BETA, TANJUG NEDELJA, 18.09.2016. | 21:32 -> 23:15Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo 137880727957deebe61fffd128014815_v4_big

ostujući na RTS-u, a na pitanje može li da zamisli da bi Merkelova naredne godine mogla da izgubi izbore, te kako bi to uticalo na budućnost Evrope, Vučić je rekao da je to sasvim moguća opcija, te da bi to svakako značilo kraj Evrope kakvu sada vidimo.
Nama na Balkanu, dodao je, to bi bio poseban hendikep, jer, kako je naveo, "imali smo istu svi ovde adresu i nekoga ko će da nas pozove i pomogne, a ko će da nas pozove ako se odnosi u Evropi promene. 

"Vidimo da se mnogi raduju da ona izgubi, ali ja neću da se radujem, jer ona nas spasila sukoba i nemira kad je počela kriza s migrantima i kad se ovde pretilo sankcijama", rekao je Vučić i dodao da on jeste lojalan Merkelovoj, ali da tu nije reč o lojalnosti, već je to pitanje racija. 

"Ona je mnogo uložila u Evropu, oni imaju suficit veći nego sve druge zemlje Unije, oni su najjača zemlja u Evropi, to jednostavno nije za poređenje. A što se nekome ljulja vlast ne znači uvek da će se završiti gubitkom izbora", zaključio je.

Razočaran sam Pavelovom izjavom, Srbija nikom ne preti



Srpska napredna stranka osvojila je 75 odsto glasova na lokalnim izborima u Beloj Palanci, na osnovu obrađenog materijala sa 34 od ukupno 37 biračkih mesta, izjavio je predsednik SNS Aleksandar Vučić.
On je rekao da je izlaznost na lokalnim izborima 82 odsto od upisanih birača, što je, rekao je, rekordna izlaznost.
"Zahvalan sam građanima na ogromnoj podršci i poverenju, naše je da to opravdamo", rekao je Vučić na RTS i dodao da su građani u Beloj Palanci glasali za svoje ljude koje poznaju na lokalu, te da bi druge stranke, na primer SRS, dobile više da su bili republički izbori.
Premijer Vučić je izjavio da je razočaran izjavom generala NATO Petra Pavela da je Balkan još potencijalni izvor ratnih sukoba, navodeći da Srbija nikome ne preti, ali da nije njegovo da odgovara. 

"Nije moje da uzvraćam, da kažem da smo već videli kako je to izgledalo 17 godina ranije i da ne bi trebalo da nam prete, jer mi nikome nismo pretili", rekao je Vučić na RTS. 

Dodao je da što pre želi da razgovara sa generalnim sekretarom NATO Jensom Soltenbergom, jer bi to, kaže, bilo lekovito i važno. 

Naglasio je da Srbija ne želi nikakve tuče i sukobe, već da razvija svoju zemlju. 

Građanima je poručio da je u stanju da odgovori mnogo oštrije i na pravom mestu, te da ne treba da brinu jer imaju ozbiljno i odgovorno rukovodstvo. 

"Srbija ne može da se meri sa NATO, ali Srbija nije i neće biti slaba kakva je bila i to je naša dužnost", naglasio je Vučić. 

Predsedavajući Vojnog odbora NATO general Petr Pavel izjavio je da je Balkan još uvek potencijalni izvor ratnih sukoba i poručio da Severnoatlanski savez mora da poseduje sposobnost odvraćanja protivnika i odbrane svojih članica, kao i veću ulogu u borbi protiv terorizma.

Nijedan strani ambasador neće voditi politiku Srbije



Pročitajte još:
Vučić o Prajdu: Pre bih otišao na svadbu sina Bate Gašića
Nijedan strani ambasador neće voditi politiku Vlade Srbije, izjavio je Vučić, dodajući da je to zato što je Srbija svoja, suverena i nezavisna, a o njenoj budućnosti odlučuju građani. 

"Znam da bi mnogi voleli slabu vladu, a pre svega slabog Vučića, ali po prvi put mi kao zemlja počinjeno da pobeđujemko i zato niejedan ambasador neće voditi politiku naše vlade", rekao je Vučić. 

Strateški cilj Srbije je da bude evropskom putu, dodao je. 

"Mi želimo da pripadamo tom društvu, to ne krijemo, ali želimo i najbolje moguće odnose s Rusijom, ali istovremeno imamo najbolje odnose s Kinom. Mi uostalom ne bismo imali ni ovaj rast ni ovakve javne finansije, da Kinezi nisu uzeli Železaru, i hvala im na tome", naveo je Vučić.

Nisam veliki optimista jer su Srbi glavna tema u Hrvatskoj



Uložićemo sve napore da imamo što bolje odnose sa Hrvatskom, nikome nećemo da pretimo, jer nam je obostrani interes da imao što veću razmenu, ali znaćemo da štitimo naše nacionalne i državne interese, izjavio je premijer Aleksandar Vučić. 

Vučić je rekao da poznaje lidera HDZ-a Andreja Plenkovića, da je to ozbiljan čovek i da će s njim, i predsednicom Hrvatske Kolindom Grabar Kitarović Srbija gledati da izgradi najbolje odnose. 

"Želimo da imamo što veću razmenu. Danas se ona približava milijardi, a bila je oko 460 miliona. I to je obostrani interes. Gledaćemo da te odnose razvijamo, i po prvi put Srbija nije u podređenom položaju. Nastavićemo da se borimo i da razvijamo našu privredu", rekao je Vučić. 

Odgovarajući da li će biti teško u odnosima sa Hrvatskom ako na čelo tamošnje vlade dođe HDZ-ovac Andrej Plenković, premijer Vučić je rekao da će Srbija uložiti velike napore u odnosima sa Zagrebom. 

"Nisam veliki optimista jer su Srbi glavna tema u Hrvatskoj. Lakše je bilo odnositi pobede na diplomatskom tlu ranije, dok je bio Milanović, sada će biti teže", rekao je Vučić. 

Na pitanje kako komentariše pisanje hrvatskih medija da Hrvatska sprema ozbiljn odgovor na najavljenu zajedničku vojnu vežbu Srbije, Ruske Federacije i Belorusije, Vučić je odgovorio da naša država nije imala nikakav odgovor kada je Hrvatska kupovala oružje. 

"Mi nismo imali nikakav odgovor kada su nabavljali patrije, pancer haubice i helfajer rakete. Na to smo ćutali, nismo rekli nijednu reč. Nismo kupili ništa, imamo malo novca i gledamo da razvijamo svoju vojnu industriju, što radimo uspešno", rekao je Vučić. 

On je dodao i da srpska vojska ima mnogo više zajedničkih vežbi sa NATO državama, u okviru programa Partnerstvo za mir, nego sa Ruskom Federacijom. 

"Ne znam šta prete. Ali valjda je to deo nekog folklora, jer očigledno nemaju druge teme. Mi imamo, to je ekonomija", rekao je Vučić.

Raspakivanje Dejtonskog sporazuma problem za sve



Premijer Vučić upozorio je večeras da onaj ko pokušava da "raspakuje" Dejtonski mirovni sporazum, pravi problem svima bez obzira što, kako je rekao, taj sporazum nije idealan. 

Plašim se svega i svačega ako to neko bude pokušao. Srbja ima obavezu kao potpisnicima Dejtonskog sporazuma, ali i zato jer ima svoj narod preko Drine. Zato je naše da uradimo sve da smanjimo tenzije”, rekao je premijer. 

Srbija podsetio je Vučić, nije podržala referendum, ali joj, kako je rekao, ne pada na pamet da se meša. 

To je, kazao je, racionalno i po tom pitanju su jedinstveni predsednik Srbije i Vlada Srbije. 

Naša zemlja je dala racionalan, ozbiljan i odmeren odgovor”, naveo je premijer napomenuvši da postoje stvari o kojima ne može da govori javno. 

Za Srbiju je istakao je, stabilnost od sustinskog značaja. 

Onaj ko proba da otpakuje Dejtoski mirovni sporazum taj pravi veliki problem svima bez obzira što taj sporazum nije idealan”, naveo je premijer. 

Upitan kako “čita” posetu predsednika RS Milorada Dodika Moskvi neposredno uoči referendum, Vučić je rekao da misli da je ta posata odavno dogovorena, ali I da ne želi u to da se meša. 

I on je, podsetio je, imao više sedam, osam susreta sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. 

Vučić je ponovio da nijedan ambasador u Srbiji neće voditi politiku naše zemlje. 

Srbija vodi svoju politiku. Poruke prima svakog dana sa raznih strana, ali Srbija vodi politiku”, rekao je premijer. 

“Upravo zato imamo stabilnost i u onom, u čemu je dozvoljeno da se takmičimo, mi pobeđujemo”, kazao je Vučić. 

Na opasku da je predsedavajući Predsednistva BiH Bakir Izetbegović najverniji sledbenik Erdogana, da Dodik ide u Rusiju…., premijer kaže: 

Srbija je suverena i nezavisna zemlja u kojoj građani odlučuju o njenoj budućnosti. Naš strateški cilj je evropski put, ali i da imamo dobre odnose sa Rusijom. Imamo najbolje moguće odnose i sa Kinom, tamo nas zovu naš 'evropski Pakistan'. Mi smo uspeli. Mi ne bismo imali ovaj rast da Kinezi nisu uzeli Železaru”, rekao je Vučić.

Srbija se ne opredeljuje ni za Trampa ni za Klintonovu



Vučić je rekao da se odlaskom na godišnju konferenciju "Klinton fondacije" u SAD Srbija ne opredeljuje za jednog od dva američka predsednička kandidata. 

"Nemamo luksuz da se opredeljujemo, zato se ne opredeljujemo. Ja moram da imam dobre veze u oba kabineta i na tome radim", rekao je Vučić i dodao da će tokom posete SAD imati sastanak i s veoma uticajnim republikancem, ali nije precizirao s kojim. 

Kako je naveo, Amerikanci treba da se opredele na izborima za demokratu Hilari Klinton ili republikanca Donalda Trampa, a Srbija treba da ima dobre odnose sa oba kandidata. 

"Hoćete li da imamo dobre odnose s budućim predsednikom ko god to bude. Moj posao je da napravim najbolje moguće odnose", rekao je Vučić. 

Aleksandar Vučić biće jedan od govornika na godišnjoj konferenciji "Klinton fondacije" (Clinton Global Initiative - CGI) koja se u Njujorku održava od 19. do 21. septembra.

Srbija nije za zidove, ali neće biti ni parking za izbeglice



Vučić je poručlo da Srbija neće podizati zidove na svojim granicama zbog migrantske krize, ali da neće biti ni parking za izbeglice. 

"Stefanović, Vulin i neki ljudi koje veoma poštujem, koji se bore za Srbiju, oni su za podizanje zidova. I samo sam ja protiv, jer neću da podižemo zidove. Ali Srbija neće biti parking za izbeglice", izjavio je Vučić. 

On je dodao da se u Srbiji nalazi 6.500 migranata, i da 81 odsto onih koji dolaze su Avganistanci. 

"Veoma su agresivni ti momci, prave probleme, najviše u Beogradu. Prvi put ih hvatamo u pljački, sve učestalije. Ali to ne znači da ćemo sprovesti represivne mere prema njima, ali to znači oprez. I mi ćemo znati da sačuvamo našu zemlju, jer se njihov broj povećava", rekao je Vučić. 

Vučić je dodao d Srbija ne može da primi više migranata jer oni koji se u njoj nalaze ne nastavljaju dalje ka Evropskoj uniji. 

"Naći ćemo najcelishodnije rešenje", rekao je Vučić. 

Upitan šta je, osim moralne satisfakcije, donela odluka da Srbija ne podiže ogradu na granicama, Vučić je odgovorio da je moralna satisfakcija veoma značajna, i upitao šta je loše proizašlo iz te odluke. 

"Šta nam se loše dogodilo, od tragičnih predviđanja? Ništa. Da smo imali pameti, i to sebe krivim, što nismo deo Sirijaca zadržali, posebno dobre zanatlije sa porodicom i decom. Bilo je i vrhunskih doktora, ali sve su ih pokupili Amerikanci i Nemci", rekao je Vučić.

O predsedničkim izborima za šest meseci



Odluku o kandidatu SNS za predsedničke izbore donećemo za šest meseci, izjavio je predsednik naprednjaka i premijer Aleksandar Vučić i ponovo odbacio spekulacije da će se kandidovati. 

SNS će kandidovati onoga ko će da dobije narodno poverenje, rekao je Vučić za RTS i istakao da je predsednik Tomislav Nikolić dobro i na ozbiljan i odgovoran način obavljao svoj posao. 

"Odluku ćemo doneti za šest meseci, neću time da se bavim, time se bave lenjivci kojima je kampanja ceo život", naveo je Vučić. 

On je negirao da će se kandidovati na predsedničkim izborima, navodeći da ne može da zamisli da bude kandidat jer, kaže, voli svoj posao, ima određene zadatke i smatra da ne bi bilo fer prema građanima koje je na izborima pozvao da glasaju za listu koju je predvodio. 

"Predsednik Republike se bavi dugorocnim strateškim stvarima i manje dnevnim, meni je lakše kad sam svima kriv za sve", rekao je Vučić. 

Upitan da li će Nikola Selaković biti kandidat kojeg će kandidovati, Vučić je odgovorio da je Selaković talentovan mladi čovek, kao i mnogi drugi u SNS. 

Dodao je da neće proći mnogo vremena dok SNS ne izabere novog lidera stranke. 

Ocenio je i da će mnogo veći problem na predsedničkim izborima biti kako da kandidat SNS pobedi Vojislava Šešelja, nego neke druge. 

Upitan ko bi pobedio kad bi se predsednički izbori sada održali, Vučić je odgovorio da bi bila mrtva trka između kandidata kojeg bi on podržao i Šešelja u drugom krugu. 

"Kad Šešelj i njegova stranka idu protiv nas, onda je to ogromna razlika u našu korist. Međutim, jedan deo birača, kada ne glasaju za Vučića, opredeljuje se ne za kandidata SNS, već odlaze na tu drugu stranu, ali je uvek dovoljno za SNS kandidata", rekao je Vučić. 

Rekao je da veruje da beogradski izbori neće biti raspisani istovremeno sa predsedničkim, navodeći da su to medijske spekulacije.

Želeo sam još dve promene u Vladi ali nisam imao snage



Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je želeo još jednu ili dve promene prilikom formiranja nove Vlade, ali da nije imao dovoljno snage da to sprovede u delo. 

"Želeo sam još jednu ili dve promene koje, iz različitih političkih razloga, nisam mogao da provedem u delo. Nisam imao dovoljno snage. Neke stvari jednostavno ne možete da uradite, kao što ne mogu da utičem da ljudi razumeju da je potrebno da se privatizuju Zvezda i Partizan", rekao je Vučić gostujući na RTS-u. 

Na pitanje da li je aktuelna vlada bolja od prošle, Vučić je odgovorio da ima beskrajno poverenje i da, u profesionalnom smislu, mnogo voli Anu Brnabić. 

On je rekao da je ministarka poljoprivrede Snežana Bogosavljević Bošković bila odlična, a da od novog ministra Branislava Nedimovića očekuje da bude još energičniji i efikasniji. 

Premijer je dodao i da je ministar prosvete Srđan Verbić imao važno mesto u našem obrazovnom sistemu, da je bio dobar, i da je smeo da izađe pred profesore i nastavnike, da primi udarce na sebe. 

"Verujem da Šarčević može da bude još bolji. Od Verbića sam čuo jednu veliku stvar, i alal mu vera na tome. Kada sam ga pitao šta misli o Šarčeviću, on je rekao - najbolje rešenje. Znate kolika je to retkost u politici i javnom životu", rekao je Vučić.

"Meka moć" Rusije i Zapada ne menja strategiju Srbije



U Srbiji ima "meke moći" i Rusije, ali i zapadnih zemalja, ali mi smo nezavisni i suvereni i nikakav pokušaj destabilizacije Srbije neće promeniti naš strateški put i odluku gde idemo, poručio je Vučić. 

Upitan kako komentariše izjavu šefa Delegacije Evropske unije u Srbiji Majkla Devenporta da je u Srbiji vidljiva ruska "meka moć", Vučić je rekao da toga sigurno ima, kao što ima i meke moći zapadnih zemalja kroz finansiranje brojnih nevladinih organizacija. 

"Kada su govorili neistinu oko Zapadne Tamnave, sekirao sam se, govorio sam da je to bilo transparentno, ali sada više ne odgovaram na to. To je način pritiska na našu zemlju i s tim morate da naučite da živite. To svi rade", rekao je Vučić. 

Kako je rekao jedni primećuju rusku meku moć, a ne primećuju svoju, dok drugi primećuju meku moć Zapada, a ne svoju. 

"Svi su zainteresovani za ovo područje, a mi smo zainteresovani da sačuvamo svoju zemlju. Mi smo nezavisni i suvereni", rekao je Vučić. 

Kako je dodao Rusija svakako ima manje organizacije pod svojom kontrolom i mnogo manji nevladin sektor, nego što to imaju zapadne zemlje, ali da to nema veze s tim na kom će putu Srbija da bude. 

On je podvukao da je to što te organzacije dobijaju novac da bi uticali na smanjenje popularnosti vlade i izazivali određenu destabilizaciju, najavljujući pokušaje destabilizacije u vreme predsedničkih izbora "jer malom broju zemalja odgovara čvrsta i jaka stabilna Srbija". 

"Biće tih pokušaja destabilizacije, i opet neće uspeti. Ali to neće da promeni naš strateški put i odluku gde idemo", rekao je Vučić. 

Upitan da li može da se očekuje da neko naredno pregovaračko poglavlje za članstvo Srbije u EU bude stopirano zbog ruske meke moći, Vučić je rekao da naredna poglavlja neće biti otvorena jer Zapad nije zadovoljan pregovorima sa Prištinom. 

"Zar mislite da su neke zemlje EU baš u svemu ispred Srbije? Neko nam priča o ljudskim pravima i slobodana, a njihovi premijeru kažu za našu zemlju da je šaka jada. Ako pričate o medijima, imate zemlje u EU gde imate deset puta manje transparentnosti i slobode nego kod nas", rekao je Vučić



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 18/9/2016, 23:28

Prema obrađenim rezultatima sa 31 od 37 biračkih mesta na izborima
 u Beloj Palanci lista SNS - Aleksandar Vučić je ubedljivo pobedila sa 75,71 


18.9.16.g.Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo 84549_iybori-tanjug-zoran-zestic_f


cudo, koliko taj covek dobija !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Piglet 18/9/2016, 23:40

Vučić dominira. Srbi nisu imali ovakvog državnika na čelu još od Sulejmana Veličanstvenog.
Piglet
Piglet

Posts : 1295
2016-02-24


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Regoč 18/9/2016, 23:44

Pižone, Ero ti nije ravan u idolopoklonstvu.

_________________
Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 18/9/2016, 23:49

ljudi, ja samo c/p onoga sto se dogadja.
to su rezultati  danasnjih izbora, lokalnih, b.p.
vi verovatno preskocite neke moje postove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Regoč 18/9/2016, 23:53

Erin je predmet obožavanja barem liep, a ova tvoja ljubav je baš ljigava.

_________________
Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 18/9/2016, 23:53

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Informerka_584_hana_l
moja !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Regoč 18/9/2016, 23:56

Ajd ne laži! Koliko si tema otvorio o njoj, a koliko o nadvojvodi o Aci? Brojevi sve govore.

_________________
Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by epikur37 18/9/2016, 23:58

Regoč wrote:Pižone, Ero ti nije ravan u idolopoklonstvu.

pun pogodak :)

U glavnom europa se mijenja a i vučić ide u šaht, uskoro
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by veber 19/9/2016, 00:02

pizone nema sendvic, ali os pohanac i gemist?

_________________

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo M_50010

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by epikur37 19/9/2016, 00:08

veber wrote:pizone nema sendvic, ali os pohanac i gemist?


gemist imam ali daj pohanac ionako idem u krpe
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by epikur37 19/9/2016, 00:09

u glavnom vucic na aparatima....vrijeme je da srbija trazi novog vođu
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by epikur37 19/9/2016, 00:11

Kaj se triče pizona čovjek je glup ali dovoljno iritantan da bude u kontaktu i drži diskusiju....
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 19/9/2016, 01:11

evo suza ide na oko.. i ovaj vučić kmeči, iako je dobro Marc primjetio, Merkelica je veliki saveznik Vučića, Plenkovića itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by RayMabus 19/9/2016, 06:21

Još jedna tema o ovoj uši ?

Jesam lijepo rekao prije par dana da cu ga zgazit ko crva.

Šta je Vučko ? Nema babe Merkelice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 19/9/2016, 08:18

epikur37 wrote:Kaj se triče pizona čovjek je glup ali dovoljno iritantan da bude u kontaktu i drži diskusiju....

bolje da budem glup nego maliciozan, 
ko ti, 100 zla  a 1 glava !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Guest 19/9/2016, 08:20

epikur37 wrote:u glavnom vucic na aparatima....vrijeme je da srbija trazi novog vođu

uvek, cim nadjemo boljeg, biramo ga !
konkurs je otvoren, neka se svako javi
ko veruje da moze da dobije izbore.
neka svojim delovanjem na  pol. sceni
natera vucica da predlozi vanredne,
ili saceka redovne. za oko 3 godine.
recimo, ds i dinkic, pretpostavljam, 
proterali karica iz srbije da ih ne izbaci
sa vlasti. napakovali mu 100 razloga da
ga proteraju. karic je imao ogromne sanse
da dobije izbore, ali je morao da napusti
srbiju da ga ne corkiraju. sad, yebiga,
ne znam sta je istina, ali ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by vuksadinare 19/9/2016, 08:27

.....malo ej cudno to podrzavanje vucica merkel..kad sama merkel je itekako nepopularna i u samoj njemackoj..cak i u drzavama eu-a izjave na racun merkel uzimaju se sa dozom opreza tu mislim na hvaljenje...pogotovo nejzine politike....na koncu malo i pomalo sama merkel priznaje greske svoje politike a ovaj se ej nasao hvaliti na sva usta narocito njenu politiku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by marcellus 19/9/2016, 08:59

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Sendvic_ss

_________________
Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by jastreb 19/9/2016, 09:14

I treba da EU više ne bude onakva kakva je bila do sada.

Ako je vjerovati onome što sam jučer pročitao u novinama,ide se na izvlačenje iz američkog zagrljaja.

Jedino što me brine je Hrvatska. Ta će po tom pitanju biti zadnja.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo Empty Re: Kraj vlasti Markelove bio bi kraj Evrope kakvu znamo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum