ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sjajno

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:26

Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.

Hogar strašni.

 sjajno  - Page 4 1f602

Nazvat cu ga Hogy.


king

Muškić je.

Tražio sam muškog lovca , tigrice su najbolje.


Last edited by RayMabus on 27/6/2017, 23:28; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:27

RayMabus wrote:Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.
imaš miševe na glavi? ili u glavi? :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:29

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:30

Noor wrote:
RayMabus wrote:Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.
imaš miševe na glavi? ili u glavi? :P
Okolo. Nije ih prije bilo. Uhvatili smo ih vec dosta na lijepljenku al mačka imam miris plus ove tigraste love tako da ono sad kad je ona tu nece niti jedan ovamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:30

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:a svasta, kocni ljubimci, otiso ovaj forum ukurac, djesu partizani i ustase, branitelji i cetnjikare, jugo-ndh-nostalgicari, pa ljudi koji vam je kurac, nasto lici of forum
"sto ti čika Levi,imas protiv Mene?"

sjajno  - Page 4 6701325c0b9a222efac44e967a33cbc4--dog-breeds-maine-coon-kittens
 zas bi ja nes imao protiv tebe, govorim da sjebaste forum, samo fali jos jedna tema o uzgoju tulipana i to je to
ahhhhhh koje ljepote i sarenila boja...duovno se osjecam uzvisenim..

sjajno  - Page 4 Maxresdefault
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:31

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.
imaš miševe na glavi? ili u glavi? :P
Okolo. Nije ih prije bilo. Uhvatili smo ih vec dosta na lijepljenku al mačka imam miris plus ove tigraste love tako da ono sad kad je ona tu nece niti jedan ovamo.
makni ljepila,maca ti je mala pa da je jednog jutra ne bi nasao mrtvu u ljepenci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:32

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.
imaš miševe na glavi? ili u glavi? :P
Okolo. Nije ih prije bilo. Uhvatili smo ih vec dosta na lijepljenku al mačka imam miris plus ove tigraste love tako da ono sad kad je ona tu nece niti jedan ovamo.
e, kad prvoga ulovi, javi da proslavimo Hogyjevu inicijaciju sjajno  - Page 4 1f63d
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:33

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.
imaš miševe na glavi? ili u glavi? :P
Okolo. Nije ih prije bilo. Uhvatili smo ih vec dosta na lijepljenku al mačka imam miris plus ove tigraste love tako da ono sad kad je ona tu nece niti jedan ovamo.
makni ljepila,maca ti je mala pa da je jednog jutra ne bi nasao mrtvu u ljepenci..
Makao sam tri u drugu kucu ( imam dvije u bloku samo ta druga je nedovršena ) a jedna lijepljenka je u sobi zatvorena kukom tako da on tu nemože.

Nebrini si , vec sam ih sve makao osim jedne koju on nemože fizicki dotaknit jer je zakrakunato a lijepljenka je unutra.

I te tri u drugoj kuci su pod kljucem jer ima vrata a vani ga još nepuštam a kad budem onda cu i to maknit a do tada ce se još koji miš uvatit dok Hogy neporaste he he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by jastreb 27/6/2017, 23:36

Ma sa vama Hrvatima uopće nema smisla imati ikakvoga posla.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:39

Hogy,a?? king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:40

jastreb wrote:Ma sa vama Hrvatima uopće nema smisla imati ikakvoga posla.
pa kaj sad ni ti nisi hrvat? :?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:41

pismejker wrote:Hogy,a?? king
Ahaaa to je skracenica od Hogar strašni.

cheers

A inace nemam miševe al izgleda klimatske promjene pa ulaze i ovdje a velika kuca tko ce sve otvore zatvorit , nemoguca misija .....i onda prvo tamanjenje lijepljenkom za početak ovih a za stalno HOGY.

Klimatske promijene , vruce im je , prije se kote , više ih je , nije ih nikad biloa a sad su ušli ...znaci .....TREBA MAČKA UNUTRA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:45

Više miševa tj tamo di ih inace nema je znak klimatskih promjena , toplije je , prije se kote , više se kote , više ih je.

Lijepljenka je za prvu ruku a za stalno tu je ipak mačak lovac.

To ti je ono ako kužiš te promijene u prirodi i zašto pojava miševa gdje ih nikad prije nije bilo.

KLIMATSKE PROMIJENE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:51

Zato on sad i spava na kušinu iza mene i zato ga toliko socijaliziram na ljude ( sebe al i ostale ).

To ce krstarit po kuci ....i kad bude veliki ( ako mu se šta nedesi nedaj Bože u međuvremenu ) to ce ono jednostavno spavat di oce ukljucujuci i tu iznad moje glave tj na kušinu.

Zato on tamo spava i spavat ce i u buduce mada ce sad ipak u KARANTENU za svoje dobro jer je još mali tj po noci spava u kutiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:55

Longi,,vidis jos macaka,nahrani ih ..onda ce se fokusirati na tvoju kucu,a ne moras ih pustti unutra..cim se budu motali oko kuce,misevi ce jednostavno nestati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:57

Tak da nebih ja baš tvrdio za sebe da sam dobar al ono ovo je moj mačak pa ono .....nisam ja kriv šta on neosjeca zlo ....ako ga malo ugrizem možda i osjeti he he he

Al necu , .....valjda.


sjajno  - Page 4 Demon-eyes


Daleko sam ja od dobroga i bolje me tako nepromatrati.

Ima tisuce Đavola unutra.


No niti jedan nece na Hogya jer ih sve ja jašem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 28/6/2017, 00:00

uffff ovo je slika nekog dobrog filma..koji je to film Longi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 28/6/2017, 00:01

Hogya jedino mogu ugristi od dragosti.

Maloprije sam ga štipao namjerno da malo živne.

Skakuce odma , mrda repricom , valjda mu treba malo ( nepreviše ) takve igre jer kad se grize s bracom i sestrama onda ga oni tako štipkaju pa mu je to ono kao pod normalno malo....al malo samo da se trgne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 28/6/2017, 00:02

pismejker wrote:uffff ovo je slika nekog dobrog filma..koji je to film Longi?
Lesy se vraca kuci.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175881
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Guest 28/6/2017, 00:04

Ajd u kujac...nes sa jednog ruskog portala..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by jastreb 28/6/2017, 00:09

Noor wrote:
jastreb wrote:Ma sa vama Hrvatima uopće nema smisla imati ikakvoga posla.
pa kaj sad ni ti nisi hrvat? :?
Ovisi. Kad sam sa tobom,ja jesam Hrvat,ali kad se zapričam sa nekim derivatom,onda sam Srbin,ili Slovenac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

sjajno  - Page 4 Empty Re: sjajno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics
» sjajno
» sjajno

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum