ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sjajno

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 22:34

Jest ce ona kad ogladni i govna ako treba.

Nisan ti ja emaničiprana kuja.

Psiholog san ( Aštar komanda je to ).

Evo je sad pajki kraj mene.

Papila i sad joj se pava.

Gladno jede i đonove.

Nema u mene iphone shranja i mama ja bi ovo mama ja bi ono , mrš u spavavanje bez vecere , eto šta ceš , sutra ujutro ima da jedu podove , koji iphone.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:37

ehhh,kad se sjetim puno godina unatrag..imali smo po 7-8 macaka i kokosi i pure drzali...kad je stara klala koke i drob vadila,mackovi su to trgali i zderali ,ghovna iz criva ispadala ,ma nis....jelo se,prirodno..
malci su dobivali majcino mlijeko,pa onda sirovo kokoshje meso,samo ih je trebalo paziti kostiju..
to su bili veliki i glavati mačkovi,nis slicno danasnjima na umjetnoj prehrani..zdravi ,jaki i prpošni...imao sam jednu zenkicu koja je dozivjela 18 godina i iskotila nebrojeno generacija macaka...
Pokoj joj duši... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:38

RayMabus wrote:Jest ce ona kad ogladni i govna ako treba.

Nisan ti ja emaničiprana kuja.

Psiholog san ( Aštar komanda je to ).

Evo je sad pajki kraj mene.

Papila i sad joj se pava.

Gladno jede i đonove.

Nema u mene iphone shranja i mama ja bi ovo mama ja bi ono , mrš u spavavanje bez vecere , eto šta ceš , sutra ujutro ima da jedu podove , koji iphone.
joj daaaaj longi, oka ne skidaš s maloga :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 22:38

Kupit cu joj nešto al ne još , možda za nekih desetak dana , prvo se mora naucit na ovo šta i ja jedem jer ako to nemože onda za kuraz sve.

Lako je posli davat neku posebnu spizu al nije to poanta , treba OPSTAT.

Ja sam ipak SPARTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:40

pismejker wrote:ehhh,kad se sjetim puno godina unatrag..imali smo po 7-8 macaka i kokosi i pure drzali...kad je stara klala koke i drob vadila,mackovi su to trgali i zderali ,ghovna iz criva ispadala ,ma nis....jelo se,prirodno..
malci su dobivali majcino mlijeko,pa onda sirovo kokoshje meso,samo ih je trebalo paziti kostiju..
to su bili veliki i glavati mačkovi,nis slicno danasnjima na umjetnoj prehrani..zdravi ,jaki i prpošni...imao sam jednu zenkicu koja je dozivjela 18 godina i iskotila nebrojeno generacija macaka...
Pokoj joj duši... :)
i to je odlična prehrana, samo su mačići bili uz mamu i na mlijeku, a danas ih odvajaju od mame puuuno prerano, u tome je stvar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 22:41

Noor wrote:
RayMabus wrote:Jest ce ona kad ogladni i govna ako treba.

Nisan ti ja emaničiprana kuja.

Psiholog san ( Aštar komanda je to ).

Evo je sad pajki kraj mene.

Papila i sad joj se pava.

Gladno jede i đonove.

Nema u mene iphone shranja i mama ja bi ovo mama ja bi ono , mrš u spavavanje bez vecere , eto šta ceš , sutra ujutro ima da jedu podove , koji iphone.
joj daaaaj longi, oka ne skidaš s maloga :x
Pa neskidam kad je mali pa moram gledat di je ako nije u KARANTENI da ga neugazim jer ce umrit ako ga slucajno ugazim ja il netko drugi i neskidam jer se stalno gura u mene.

Nije baš da ga non stop pazim tj zatvorim ga u kužinu al tamo mu je dosadno samome pa ga moram socijalizirat i da trckara ....al voli spavat jbga , evo i sad spava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:45

Kad krenes uzimati onu suhu hranu u vrecama,NIKAKO NEMOJ uzeti onu gdje pise da je AGAINST HAIRBALL...to sprijecava da se dlaka u zelucu sklupaca i da ju macka ispovrati,sto jest dobro,ali su to izmislili,radi lijenih i gadljivih pičaka,koje ne mogu podnijeti da maca slucajno povrati svoje dlake,na pod,ne do bogo tepih...dakle,ta kemikalija tjera macki sve dlake koja ona polize sa sebea,da idu kroz probavni trakt,i zivotinja se napati strahovito iducih 3-4 dana..nis ne jede,ne pije vodu niti mlijeko..kao da je bolesna..jednom se zajebah i to uvalih svojoj mezimici...nikad vise..jebloihantihairball.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:46

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Jest ce ona kad ogladni i govna ako treba.

Nisan ti ja emaničiprana kuja.

Psiholog san ( Aštar komanda je to ).

Evo je sad pajki kraj mene.

Papila i sad joj se pava.

Gladno jede i đonove.

Nema u mene iphone shranja i mama ja bi ovo mama ja bi ono , mrš u spavavanje bez vecere , eto šta ceš , sutra ujutro ima da jedu podove , koji iphone.
joj daaaaj longi, oka ne skidaš s maloga :x
Pa neskidam kad je mali pa moram gledat di je ako nije u KARANTENI da ga neugazim jer ce umrit ako ga slucajno ugazim ja il netko drugi i neskidam jer se stalno gura u mene.

Nije baš da ga non stop pazim tj zatvorim ga u kužinu al tamo mu je dosadno samome pa ga moram socijalizirat i da trckara ....al voli spavat jbga , evo i sad spava.
pratim ja što pišeš i super se i brineš i baviš njime, sad si mu i mama i tata, hehe :x
daj mu neko klupko čvrsto namotane vune, neće ti trebat nikakva zabava, samo njega gledat kako se sa klupkom igra i "svađa" :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:47

Noor wrote:
pismejker wrote:ehhh,kad se sjetim puno godina unatrag..imali smo po 7-8 macaka i kokosi i pure drzali...kad je stara klala koke i drob vadila,mackovi su to trgali i zderali ,ghovna iz criva ispadala ,ma nis....jelo se,prirodno..
malci su dobivali majcino mlijeko,pa onda sirovo kokoshje meso,samo ih je trebalo paziti kostiju..
to su bili veliki i glavati mačkovi,nis slicno danasnjima na umjetnoj prehrani..zdravi ,jaki i prpošni...imao sam jednu zenkicu koja je dozivjela 18 godina i iskotila nebrojeno generacija macaka...
Pokoj joj duši... :)
i to je odlična prehrana, samo su mačići bili uz mamu i na mlijeku, a danas ih odvajaju od mame puuuno prerano, u tome je stvar.
jeste,no ima i mlijeko obicno ili za macke,pa eto...ne valja niti stalno da su na mlijeku,radi probave...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:47

pismejker wrote:Kad krenes uzimati onu suhu hranu u vrecama,NIKAKO NEMOJ uzeti onu gdje pise da je AGAINST HAIRBALL...to sprijecava da se dlaka u zelucu sklupaca i da ju macka ispovrati,sto jest dobro,ali su to izmislili,radi lijenih i gadljivih pičaka,koje ne mogu podnijeti da maca slucajno povrati svoje dlake,na pod,ne do bogo tepih...dakle,ta kemikalija tjera macki sve dlake koja ona polize sa sebea,da idu kroz probavni trakt,i zivotinja se napati strahovito iducih 3-4 dana..nis ne jede,ne pije vodu niti mlijeko..kao da je bolesna..jednom se zajebah i to uvalih svojoj mezimici...nikad vise..jebloihantihairball.. Suspect
x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 22:50

Ja ovog svoga malo probudio , nemeš samo spavat.

 sjajno  - Page 3 1f602

Glizi pizda ti maltelina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 22:51

Noor wrote:
daj mu neko klupko čvrsto namotane vune, neće ti trebat nikakva zabava, samo njega gledat kako se sa klupkom igra i "svađa" :P
Ima balotu , kuglu tamo di spava u KARANTENI i bacio sam mu tariguz po sobi , evo i sad je razbacan.

A malo skoci al zavjesa mu je ipak najdraža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:52

A sadasnja macka mi je ženkica one Maine Coon,ovo je musko,curica ima uzu facu i spicastiji nosic..kako i treba da bude... :cleanteeth

sjajno  - Page 3 Maine-coon-5

Ovoj dugodlakoj mojoj curici,kad se ispovrati svoje dlake,to izgleda kao kobasica prst debela i mindenštens 10 cenata duga..
treba tu muku i ispovratiti,a zamisli da mora proci kroz tanko crijevo..uzas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Leviathan2 27/6/2017, 22:56

a svasta, kocni ljubimci, otiso ovaj forum ukurac, djesu partizani i ustase, branitelji i cetnjikare, jugo-ndh-nostalgicari, pa ljudi koji vam je kurac, nasto lici of forum

_________________
sjajno  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:56

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:ehhh,kad se sjetim puno godina unatrag..imali smo po 7-8 macaka i kokosi i pure drzali...kad je stara klala koke i drob vadila,mackovi su to trgali i zderali ,ghovna iz criva ispadala ,ma nis....jelo se,prirodno..
malci su dobivali majcino mlijeko,pa onda sirovo kokoshje meso,samo ih je trebalo paziti kostiju..
to su bili veliki i glavati mačkovi,nis slicno danasnjima na umjetnoj prehrani..zdravi ,jaki i prpošni...imao sam jednu zenkicu koja je dozivjela 18 godina i iskotila nebrojeno generacija macaka...
Pokoj joj duši... :)
i to je odlična prehrana, samo su mačići bili uz mamu i na mlijeku, a danas ih odvajaju od mame puuuno prerano, u tome je stvar.
jeste,no ima i mlijeko obicno ili za macke,pa eto...ne valja niti stalno da su na mlijeku,radi probave...
kad su mladunci uz mamu, ona točno zna kad ih sama treba postupno odbijati od sise...odnosno, ne dozvoliti im da se toliko nasisaju mlijeka, da drugo ništa više nit mogu nit žele pojesti...jer samo mlijeko njima više i nije dovoljno, točno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:57

RayMabus wrote:
Noor wrote:
daj mu neko klupko čvrsto namotane vune, neće ti trebat nikakva zabava, samo njega gledat kako se sa klupkom igra i "svađa" :P
Ima balotu , kuglu tamo di spava u KARANTENI i bacio sam mu tariguz po sobi , evo i sad je razbacan.

A malo skoci al zavjesa mu je ipak najdraža.
e, to jako vole..znam :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 22:58

Leviathan2 wrote:a svasta, kocni ljubimci, otiso ovaj forum ukurac, djesu partizani i ustase, branitelji i cetnjikare, jugo-ndh-nostalgicari, pa ljudi koji vam je kurac, nasto lici of forum
"sto ti čika Levi,imas protiv Mene?"

sjajno  - Page 3 6701325c0b9a222efac44e967a33cbc4--dog-breeds-maine-coon-kittens
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Leviathan2 27/6/2017, 23:04

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:a svasta, kocni ljubimci, otiso ovaj forum ukurac, djesu partizani i ustase, branitelji i cetnjikare, jugo-ndh-nostalgicari, pa ljudi koji vam je kurac, nasto lici of forum
"sto ti čika Levi,imas protiv Mene?"

sjajno  - Page 3 6701325c0b9a222efac44e967a33cbc4--dog-breeds-maine-coon-kittens
 zas bi ja nes imao protiv tebe, govorim da sjebaste forum, samo fali jos jedna tema o uzgoju tulipana i to je to

_________________
sjajno  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:17

Pa emaničapačiju necemo pobijedit još najmanje tri godine pa se navikni sad na mačke , znam da ti je to veca muka slušat al to si tražio.

 sjajno  - Page 3 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 23:24

Macka ako ju volis,i brines o njoj,ce te iskreno zavoljeti, i nikad nece ostaviti...Macke su individualci,i tesko se emotivno vezu,ali kad pridobijes njihove osjecaje...to je vrh vrhova...

Longi je izgleda dobar tata i mama,jer zivotinja osjeti to,da nije ,bjezala bi od njega.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 23:26

Neznam ja šta sam al ja je spustim na pod da malo trckara i ono di je eto je iza glave sakrivena u kušinu i tu joj je meko , oce na krevet , u plahte , al to i ocu tj da mi spava na glavi dok spavam ...da mi tjera miševe ...simbioza ...zato sam je i nabavio ...tigirca ...najbolje lovice.

Hogar strašni.

 sjajno  - Page 3 1f602

Nazvat cu ga Hogy.


king

Muškić je.

Tražio sam muškog lovca , tigrice su najbolje.


Last edited by RayMabus on 27/6/2017, 23:28; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  - Page 3 Empty Re: sjajno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics
» sjajno
» sjajno

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum