ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sjajno

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

sjajno  Empty sjajno

Post by debotoijusto 27/6/2017, 16:46

Andro Krstulović Opara objavio je na Facebooku da je potpisao odluku o dodjeli gradskih stipendija učenicima i studentima.
- S posebnim zadovoljstvom sam danas potpisao odluku kojom Grad Split dodjeljuje 70 stipendija za učenike i studente koji spadaju pod socijalno ugrožene kategorije za mjesece travanj, svibanj i lipanj 2017. godine. Ovaj potpis označava početak i prvi korak u provođenju našeg socijalnog programa u djelo. Nadam se da će ovaj doprinos gradske uprave značiti barem malu pomoć za 70 splitskih učenika i studenata koji su obuhvaćeni ovom mjerom – napisao je u svojoj objavi.

Bravo za novog gradonačelnika, međutim, u cijelom slučaju krije se jedan zanimljiv detalj: na Konačnoj listi kandidata koji su ostvarili pravo na stipendiju Grada Splita u akademskoj 2016./2017. godini (objavljenoj na službenim stranicama Grada Splita) nalazi i ime njegove kćerke Anđele.

Novinari 24 sata uputili su pitanje gradonačelniku kako to da njegova kćerka traži stipendiju i zauzima mjesto studentima slabijeg imovinskog stanja, s obzirom na to da su on i supruga, prema izvješću imovinskog stanja dužnosnika, prošle godine imali mjesečna primanja preko 33.000 kuna.

Na to pitanje nisu dobili odgovor ali im je pojašnjeno da se radi o izvrsnoj studentici s prosjekom 5,0 koja je ostvarila 8.000 kuna stipendije i da je zatražila stipendiju prije početka očeva mandata. Ona je u drugoj kategoriji, ne onoj socijalno ugroženih, a stipendija joj je odobrena za studiranje na zagrebačkoj Medicini.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493728/opara-odobrio-stipendije-grada-splita-a-meu-stipendistima-i--njegova-kcer
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30608
2014-04-12


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by Eva_ 27/6/2017, 16:51

A neš ti para, 33 k kuna.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 17:01

to je Čardak ekonomija.. Kerum je bio 1000puta pošteniji i iskreniji i bolji izbor od ovoga asa koji je premazan svim mastima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 18:59

sjajno  1f602 

Znaci dobro je , sutra idem na razgovor za posao u gradskoj firmi , zvalo me danas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by debotoijusto 27/6/2017, 19:08

RayMabus wrote:sjajno  1f602 

Znaci dobro je , sutra idem na razgovor za posao u gradskoj firmi , zvalo me danas.

dobro ti dodje malo rada  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30608
2014-04-12


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 19:13

A primam sad naknadu 3500 kuna al sad ce to krenit na 1200 za misec dana tako da no u biti ako neradim ništa onda nevalja jer je rad dobar za mentalno zdravlje a lin san tako se sam od sebe necu pomaknit nego jedino ovako tj baš posao neki da bude al da su koliko toliko normalni uvjeti i neka normalna hr crkavica za cisto preživljavanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by debotoijusto 27/6/2017, 19:59

RayMabus wrote:A primam sad naknadu 3500 kuna al sad ce to krenit na 1200 za misec dana tako da no u biti ako neradim ništa onda nevalja jer je rad dobar za mentalno zdravlje a lin san tako se sam od sebe necu pomaknit nego jedino ovako tj baš posao neki da bude al da su koliko toliko normalni uvjeti i neka normalna hr crkavica za cisto preživljavanje.

prima se naknada kad das/zaradis otkaz ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30608
2014-04-12


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:02

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:A primam sad naknadu 3500 kuna al sad ce to krenit na 1200 za misec dana tako da no u biti ako neradim ništa onda nevalja jer je rad dobar za mentalno zdravlje a lin san tako se sam od sebe necu pomaknit nego jedino ovako tj baš posao neki da bude al da su koliko toliko normalni uvjeti i neka normalna hr crkavica za cisto preživljavanje.

prima se naknada kad das/zaradis otkaz ?
Ne ....al ja sam inteligentan pa znam i to zaobic.

Usput dobijo sam izvaredni otkaz , sigurno onda neprimaš al ja znam sve šeme kako šta zaoibic.

Imam sad 70% od place prva tri miseca , to je vec sad ušlo u drugi misec i oko 30% svaki iduci misec a radija san deset godina no 1200 kuna mi i nije neka lova a doma bi i onako ispalija....tako da ....nema baš sad nekog smisla da ovo puno rastežem iako bi moga.

I usput dobro si me sitija , iden dignit 3000 kuna s kartice i vidit koliko ima na racunu i usput kupit dvi pive.

Aj cujemo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:13

Ma evo nisan diga tri nego samo ijadu , zanimalo me stanjue na racunu ....dakle zadnje vađenje 1.6 stanje : 43 684 kune

sada 46 856 kuna

3150 kuna

toliko mi daju prva tri miseca s tim da mi je ovo drugi il treci al ono brige ti mene za pare

opet mi se maca popela gore , danas mi se kakial po krevetu , ostavio je dvi minute samu i odma kenj

odo kupit dvi pive sada

ps : imam još negdi 10-11 tisuca štednje


pala maca s kreveta ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:29

Inteligentan a lud ....ja u deset godina rada nisan uzeja bolovanje , sva lita odradija , godišnje bra masline i trišnje sebi , dakle odmor u prirodi plus rad opet.

Onda napravim štete 6 ijalda kuna jer probijen na mozak jer me netko jebe a imam svojih problema a svak misli da cu uvik bit tolerantan tj da sam uvijek analiticki um a nije tako i sad 1000 kuna moram platit remecenje javnog reda i moran i otic u Split još po vrucini ovo ono , tlaka jel.

U prevodu moj problem je kako ovo ludilo koje je prouzrokovano glupošću ove rase usmjerit kreativno da ta inteligencija proradi šta pozitivnije za sve okolo.


Evo i od ove šeme šta san sredija iako san dobija izvaredni otkaz platio tu štetu , prijatelj dobijo 1000 kuna nit ora nit kopa , svi okolo dobivaju , knjigovođa isto ....ono ja podilin ...nemoran ja zaradit , u mene se ta lova vrti ( protok novca ) i to ti je to.

Novac je u biti povjerenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:31

E sad kad je Opara sebi cer stipendira onda ja znam i da ce mene jer to tako ide , to ti je u biti ono evo ja otvoreno sebe i svoju familiju stipnediram znaci ...bit ce KRUVA.

 sjajno  1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:34

Opara kaže neka Branka Ramljak ( zanimljivo prezime ) prijei zbora nema on s time ništa ovo ono ...al u prevodu ovo ti je javna poruka svima : kad ja mogu i to javno e onda ce sad bit PAŠA.

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493728/opara-odobrio-stipendije-grada-splita-a-meu-stipendistima-i--njegova-kcer-gradonacelnik-sve-objasnio-stipendiju-joj-je-puno-prije-izbora-dodijelila-branka-ramljak


Zato ti je moj prvi post na ovoj temi upravo onakvi kakvi je , inteligentan san , kužin ja u letu šta TO ZNACI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:34

RayMabus wrote:sjajno  1f602 

Znaci dobro je , sutra idem na razgovor za posao u gradskoj firmi , zvalo me danas.
;)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:41

Emaničipačiju nismo srušili ( slucaj Nina KUluz danas ) , ISIL malo spava , reforme pale u vodu ( pucanje kolacije HDZ i MOST ) , ja Nostradamusa pogađam u oko 4/5 godina razlike .....dakle ovo je pri kraju al kao šta sam vec sto puta rekao treba vam još tri cetri godine da vam to dođe u glavu , te tri cetri godine ja mislim RADIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:44

Scientolzi ( ne kao organizacija nego kao oni koji znaju podatke od tamo i slažu se s njima dakle ovako ko ja opcenito svi ) vam vole radit , rad je dobar za mentalno zdravlje.

Ja san lin al ova moja mačka je još gora od mene , jbte spavaju po 16 sati dnevno , danas smo skupa spavali , krmili ....a je može spavat to je cudo.

 sjajno  1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 20:47

RayMabus wrote:Ma evo nisan diga tri nego samo ijadu , zanimalo me stanjue na racunu ....dakle zadnje vađenje 1.6 stanje : 43 684 kune

sada 46 856 kuna

3150 kuna

toliko mi daju prva tri miseca s tim da mi je ovo drugi il treci al ono brige ti mene za pare

opet mi se maca popela gore , danas mi se kakial po krevetu , ostavio je dvi minute samu i odma kenj

odo kupit dvi pive sada

ps : imam još negdi 10-11 tisuca štednje


pala maca s kreveta ha ha ha
šta nemaš net banking da pogledaš stanje? oli ti se sad dalo ić bog zna koliko daleko na bankomat vidit stanje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:52

Lin san. Rekao san ti. Bankomat mi je ispod kuce. A i žene vode finacije. Zato ti ja neznam di su mi vlasnicki listovi od nekretnina i pare po kuci. Nedavno san naša 200 eura negdi po sobi ( 4 novcanice od 50 eura ). Malo san traljav s parama. Mislim s tin sitnišem u papiricima.

Znam di mi je kapital a sve ispod tri tisuce kuna to ti ja zagubin u prolazu.

To ti je meni ono nešto kao : a dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:55

Više me zanima di mi je sad macka.


Upalio sam svitlo , negdi se mala maca zavukla.

Mujs.

 sjajno  1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by Guest 27/6/2017, 20:56

RayMabus wrote:Lin san. Rekao san ti. Bankomat mi je ispod kuce. A i žene vode finacije. Zato ti ja neznam di su mi vlasnicki listovi od nekretnina i pare po kuci. Nedavno san naša 200 eura negdi po sobi ( 4 novcanice od 50 eura ). Malo san traljav s parama. Mislim s tin sitnišem u papiricima.

Znam di mi je kapital a sve ispod tri tisuce kuna to ti ja zagubin u prolazu.

To ti je meni ono nešto kao : a dobro.
ma, dok se oženiš, ona će i za to brinut..vidićeš :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by RayMabus 27/6/2017, 20:57

Aj u pičku materinu.


Zavukla se ispod kušina meni iza glave i opet krmi.

Ja je tražim po ciloj sobi.

Nemaje ispod nicega ( ormara i kredenca ) a znam da neleti.

Uffff

Dobro je.

Tu je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175880
2014-04-11


Back to top Go down

sjajno  Empty Re: sjajno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics
» sjajno
» sjajno

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum