ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 20:26

orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:e da..i zaboravih da kazem da se spajam na mrezu,koja nije moje ime...dakle,niti provajder.. lol!

materijalnih dokaza nema,dakle....sva nagadjanja,obori svaki iole pismeni odvjetnik..



ako se netko ozbiljno nakači nađe bez problema.... a sad natezat se po sudu, imat posla sa fišklima, gubit vrijeme i novac- nije vrijedno
Izvan svabije definitivno ne...gledaj..nemam fizicki spoj za nijednim routerom,infrastrukturom,a wifi mi je kriptiran,sklambliran...pa sad... :cleanteeth



ondak sory..... zapavo nemam  poima o tehnici -  tehnika narodu nije iz mog sela :shy

ufff blago tebi,na selu zivis.... :(

Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 20:27

pismejker wrote:
debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
kic wrote:
Linux nije nikakva zaštita..
jeste,ako znas koristiti ga,i koristis pravu distru...neke dolaze oklopljene kao tenk,bar iz razloga zastite privatnosti,a gnjeca pitaj za routere,koji su brutalni mali firewalovi sa vlastitim procesorima,memorijom i posrebno izradjenim OS-om na bazi linuxa..jos tome dodas seedbox..i bog te veselio...

...i onda dodjes u HR poskidat cili internet i nosis u njemacku
nije li to smijesno  ;)
tko?? Ja..??'ma jok..zasto bih skidao komprimirane datoteke koje su ocajne kvalitete naspram originala na blureju...??
a ovdje jeftinjak pravi..ne moram ja gledati aktualne filmove cim izidju na diskovima,,,koliko ih ima krenes sa onim starijima,bagatela po šopovima i tako...

ae  :cleanteeth
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kaya 23/6/2017, 20:28

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Bome je drug Tito koristio nešto oštrije metode. Ljudi su zbog političkih razloga zaglavljivali ne samo u zatvorima nego i u paklu Golog otoka bez ikakvih problema. A neke je i jednostavno pojeo mrak.
pa kako kada, neki i nisu nego su završili na razgovoru sa prijavom i novčanom kaznom. dakle bez razlike od danas. 1046 jesu, 1980 bogme nisu.

1980. nisu što? Nestali u mraku? Bome je bilo i takvih primjera. O 1945. i 1946. ne treba ni govoriti. A Goli otok nije zatvoren 1980. nego 1986. ako se ne varam.
rijetko, uglavnom su dobili prijavu i novčanu kaznu ako su pričali protiv plenk..ovaj tita i partije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Trinity 23/6/2017, 20:28

Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu
:raishand i ja i ja... :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by orion 23/6/2017, 20:31

pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:e da..i zaboravih da kazem da se spajam na mrezu,koja nije moje ime...dakle,niti provajder.. lol!

materijalnih dokaza nema,dakle....sva nagadjanja,obori svaki iole pismeni odvjetnik..



ako se netko ozbiljno nakači nađe bez problema.... a sad natezat se po sudu, imat posla sa fišklima, gubit vrijeme i novac- nije vrijedno
Izvan svabije definitivno ne...gledaj..nemam fizicki spoj za nijednim routerom,infrastrukturom,a wifi mi je kriptiran,sklambliran...pa sad... :cleanteeth



ondak sory..... zapavo nemam  poima o tehnici -  tehnika narodu nije iz mog sela :shy

ufff blago tebi,na selu zivis.... :(



na žalost ne živim .... bila je to slobodno-pjesnička  figura
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 20:31

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
kic wrote:
Linux nije nikakva zaštita..
jeste,ako znas koristiti ga,i koristis pravu distru...neke dolaze oklopljene kao tenk,bar iz razloga zastite privatnosti,a gnjeca pitaj za routere,koji su brutalni mali firewalovi sa vlastitim procesorima,memorijom i posrebno izradjenim OS-om na bazi linuxa..jos tome dodas seedbox..i bog te veselio...

...i onda dodjes u HR poskidat cili internet i nosis u njemacku
nije li to smijesno  ;)
tko?? Ja..??'ma jok..zasto bih skidao komprimirane datoteke koje su ocajne kvalitete naspram originala na blureju...??
a ovdje jeftinjak pravi..ne moram ja gledati aktualne filmove cim izidju na diskovima,,,koliko ih ima krenes sa onim starijima,bagatela po šopovima i tako...

ae  :cleanteeth
cak ione starije filmove sad kax se kaze...dobro prebacuju u full hd,a i 4K...jebote,to bi jedan film imao 30-40 gb,da zadrzava originalnu kvalitetu...imam 50megabitnu brzinu,ali opet,satima i satima bi se skidalo...4K da ne spominjem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 20:32

orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:



ako se netko ozbiljno nakači nađe bez problema.... a sad natezat se po sudu, imat posla sa fišklima, gubit vrijeme i novac- nije vrijedno
Izvan svabije definitivno ne...gledaj..nemam fizicki spoj za nijednim routerom,infrastrukturom,a wifi mi je kriptiran,sklambliran...pa sad... :cleanteeth



ondak sory..... zapavo nemam  poima o tehnici -  tehnika narodu nije iz mog sela :shy

ufff blago tebi,na selu zivis.... :(



na žalost ne živim .... bila je to slobodno-pjesnička  figura


ovdje na selu uglavnom bogatuni si mogu priustiti kutje,dvorista i vrtove...ostali hajmo u grad ... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by orion 23/6/2017, 20:35

Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu



:D  ....dobaaar :h5   .....

virtuala ili reala-tak svejedno - čovjek može biti oštar,  jasan i glasan i bez pogrdnih riječi ....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 20:35

kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
1980. nisu što? Nestali u mraku? Bome je bilo i takvih primjera. O 1945. i 1946. ne treba ni govoriti. A Goli otok nije zatvoren 1980. nego 1986. ako se ne varam.
rijetko, uglavnom su dobili prijavu i novčanu kaznu ako su pričali protiv plenk..ovaj tita i partije.

Dobro, nisu to bili tako česti slučajevi, ali ih je bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 20:35

Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu
:raishand i ja i ja... :D
joj oprosti, tebe izostavih,
glupi baustelac jebga,

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by orion 23/6/2017, 20:36

Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu
:raishand i ja i ja... :D

.....da, žene su ženstvene, žene su žene ..... :witch
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 20:38

orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:



ako se netko ozbiljno nakači nađe bez problema.... a sad natezat se po sudu, imat posla sa fišklima, gubit vrijeme i novac- nije vrijedno
Izvan svabije definitivno ne...gledaj..nemam fizicki spoj za nijednim routerom,infrastrukturom,a wifi mi je kriptiran,sklambliran...pa sad... :cleanteeth



ondak sory..... zapavo nemam  poima o tehnici -  tehnika narodu nije iz mog sela :shy

ufff blago tebi,na selu zivis.... :(



na žalost ne živim .... bila je to slobodno-pjesnička  figura
ja zivim u malemu selu, di asvalta taki jos nebu :D
 ili, cuvam ovce slusam roling stounse, u mom selu bitlsi se deru
aha, selo selo, nema ljepse nego kad se vratim u plemensko selo, milina
ako imas priliku zaprasi na selo i da je bar 10 km od vecig urbanog centra a 5 od od varosica

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 20:39

orion wrote:
Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu
:raishand i ja i ja... :D

.....da, žene su ženstvene, žene su žene ..... :witch
khm, necemo generalizirat

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Trinity 23/6/2017, 20:39

orion wrote:
Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu
:raishand i ja i ja... :D

.....da, žene su ženstvene, žene su žene ..... :witch
Žene su prije svega ljudi, pa tek onda žene.Ne sve. ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 20:40

orion wrote:
Leviathan2 wrote:
orion wrote:na internet spejsu treba biti jako fina i pristojna osoba - vako kao npr. ja  :D
jest, eto ja tebe jos nijesam vidijo da nekog vredjas, svaka cast, ti i megi ste svjetlo u ovom mracnom dvorcu



:D  ....dobaaar :h5   .....

virtuala ili reala-tak svejedno - čovjek može biti oštar,  jasan i glasan i bez pogrdnih riječi ....
ja to zovem sarolikost rjecnika,

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 20:50

NAKON uhićenja starca iz Tisnog zbog prijetnje biskupu Vladi Košiću putem Facebooka, DORH je objavio i da je u Dubrovniku uhićen muškarac i to zbog prijetnje državnom dužnosniku, navodno predsjedniku vlade Andreju Plenkoviću. 

"Općinskom državnom odvjetništvu u Dubrovniku je 22. lipnja 2017. uz kaznenu prijavu priveden hrvatski državljanin (1972.) zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio dva kaznena djela prijetnje iz čl. 139. st. 3. u svezi sa st. 2. u svezi sa čl. 51. Kaznenog zakona. (23. 6. 2017.)

Postoji osnovana sumnja da je osumnjičenik 15. lipnja 2017., nezadovoljan radom i djelovanjem jednog državnog dužnosnika, sa svog profila jedne društvene mreže uputio poruku prijetećeg sadržaja na profil tog dužnosnika. Ujedno, osnovano se sumnja i da je 12. svibnja 2017., nezadovoljan radom i odlukom povjerenstva područnog ureda jednog zavoda, sedmorici članova tog povjerenstva, sa svoje e-mail adrese uputio elektronsku poruku prijetećeg sadržaja. 


Sudac istrage Županijskog suda u Dubrovniku je 22. lipnja 2017. odredio istražni zatvor protiv osumnjičenika temeljem čl. 123. st. 1. t. 3. Zakona o kaznenom postupku", stoji u priopćenju DORH-a.

PRIČA o koncertu Zabranjenog pušenja u Rijeci na kojemu je Nele Karajlić ispalio "Crk'o Marshall", prepričava se i danas. Pjevač je zbog vrijeđanja lika i djela Josipa Broza priveden, kao i ostali članovi benda. A samo je obavijestio publiku da su ostali bez pojačala. Vicevi o Titu kažnjavali su se zatvorom i u drugim prilikama. Iz ove perspektive, u bivšoj državi postojao je verbalni delikt. Za izgovorenu riječ mogli ste "guliti" u Gradiški. Ili na Golom Otoku. 

Ali. Hrvatska je raskrstila s Jugoslavijom. Tito živi tek u imenu trga oko kojeg još uvijek lomimo koplja, i u sjećanju malog broja onih koji na sav glas viču da su antifašisti, dok prosvjeduju oko imena trga.  Vicevi o Titu odavno se ne kažnjavaju. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gdje-ide-hrvatska-uhicenje-starca-zbog-facebooka-samo-je-jedno-u-nizu-moze-li-to-biti-slucajno/978680.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 20:54

Prije godinu dana Europska komisija i četiri velike platforme društvenih medija objavile su kodeks postupanja radi suzbijanja nezakonitoga govora mržnje na internetu.
U okviru tog kodeksa poduzeća Facebook, Twitter, YouTube i Microsoft preuzela su niz obveza kako bi se spriječilo širenje takvih sadržaja u Europi.
U ocjeni koju su provele nevladine organizacije i javna tijela u 24 države članice objavljenoj povodom prve obljetnice kodeksa postupanja pokazalo se da su ta poduzeća ostvarila znatan napredak u ispunjavanju svojih obveza.

https://ec.europa.eu/croatia/news/countering_online_hate_speech_hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by vili40 23/6/2017, 20:58

vrlo je jednostavno,sve se mora spriječiti u početku na pojedinačnim slučajevima jer kad se skupi sto tisuća ljudi pa ti onda apsi...
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 21:01

debotoijusto wrote:...na kraju ce samo @metilda lipit slicice iz 41 , ako bude srece

neće ni meni biti lako.. ja još čekam konkretne rezultate nove vlade pa ako ih ne bude udarit ću po HNS-u a njih se to znamo ne smije dirati  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kic 23/6/2017, 21:04

slidingdoorsoperator wrote:Prije godinu dana Europska komisija i četiri velike platforme društvenih medija objavile su kodeks postupanja radi suzbijanja nezakonitoga govora mržnje na internetu.
U okviru tog kodeksa poduzeća Facebook, Twitter, YouTube i Microsoft preuzela su niz obveza kako bi se spriječilo širenje takvih sadržaja u Europi.
U ocjeni koju su provele nevladine organizacije i javna tijela u 24 države članice objavljenoj povodom prve obljetnice kodeksa postupanja pokazalo se da su ta poduzeća ostvarila znatan napredak u ispunjavanju svojih obveza.

https://ec.europa.eu/croatia/news/countering_online_hate_speech_hr

jbt zvucat cu ko gnjec ali, hrvati opet kao i 41' provode revnije odluke kontinenta nego sami neki saveznici npr Madzari..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by vili40 23/6/2017, 21:05

metilda wrote:
debotoijusto wrote:...na kraju ce samo @metilda lipit slicice iz 41 , ako bude srece

neće ni meni biti lako.. ja još čekam konkretne rezultate nove vlade pa ako ih ne bude udarit ću po HNS-u a njih se to znamo ne smije dirati  :P
pa ako ćemo po bogu i pravdi,sad je napokon cijela nakupina na jednom mjestu
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 4 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum