ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 18:22

ZBOG neprimjerenog komentara o sisačkom biskupu Vladi Košiću, objavljenom na Facebooku, danas je u Tisnom uhićen 70-godišnji Ilija Komšić, piše Šibenik.in.

Policajci su postupali po prijavi Policijske postaje Sisak da se na šibenskom području vjerojatno nalazi osoba koja je na internetu neprimjereno pisala o biskupu, a nakon što je osoba locirana, priveli su je i predali sisačkoj policiji, rekla je Marica Kosor, glasnogovornica Policijske uprave šibensko-kninske.

Supruga uhićenoga, Slavica Komšić, rekla je da je šokirana i vrlo zabrinuta jer joj je muž jako bolestan te da nema kod sebe tablete koje mora svakodnevno piti.

"Otišao je po kruh i vratio se poslije par minuta s krim policijom. Ušli su nam u stan i bez da su nam htjeli reći zašto su ovdje, uzeli su računalo i njegov mobitel. U jednom trenutku rekli su da bi se lako moglo dogoditi da će suprug morati u Sisak, a kad smo pitali zašto tamo, rekli su da je biskup Košić protiv njega podnio prijavu", kaže supruga privedenog.

Ona kaže da se Ilija prilično uzrujao nakon zadnjih javnih istupa sisačkog biskupa.

"Muž mi je vjernik, katolik, i kazao je da nije normalno da jedan biskup tako govori. Ilija ima visok šećer i tlak i pije dnevno šest ili sedam vrsta tableta. Jako ga je to uzrujalo. Ne znam što je napisao o biskupu, ali vjerujte mi, moj muž ne bi ni mrava zgazio. Priveli su ga kao zadnjeg kriminalca, a zašto? Pa ovako nije bilo ni u Titovoj Jugoslaviji, tamo se barem znalo što se smije, a što ne smije reći", kazala je Slavica Komšić

Zabrinuta je zbog mogućnosti da se protiv tako starog i bolesnog čovjeka odredi istražni zatvor u Sisku.

"Moj suprug je hrvatski branitelj, zajedno sa sinom je branio ovu zemlju. Je li moguće da ga privode zbog biskupa", ogorčena je Tišnjanka.

Kako doznaje spomenuti portal, Ilija Komšić je član SDP-a.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-uhitila-tesko-bolesnog-70godisnjaka-iz-tisnog-jer-je-na-facebooku-pisao-protiv-biskupa-kosica/978669.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kic 23/6/2017, 18:23


šta je pisao?

a jebemti šta je ovo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 18:28

prvo ce odvesti @ray , necemo se bunit , redikul iz favela ...zatim @gnjaca , isto bez pobune , nek ide u srbiju , zvuci poznato ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 18:30

...na kraju ce samo @metilda lipit slicice iz 41 , ako bude srece
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by darth_vader 23/6/2017, 18:39

debotoijusto wrote:prvo ce odvesti @ray , necemo se bunit , redikul iz favela ...zatim @gnjaca , isto bez pobune , nek ide u srbiju , zvuci poznato ?

A tko će se pobuniti...Hrvati? Pisi propalo... No
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by govinda 23/6/2017, 18:40

Jebote, sta je to kod vas?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by darth_vader 23/6/2017, 18:44

Rađanje​ malog despota...imali drzavni udar nedavno, bez da se i oporba suvislo pobunila... uglavnom​, Hrvati...dok dođe iz guzice​ u glavu...a i kad dođe...Hrvati...geni, geni sjebani...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 18:53

ahahahahahahahahahahahaha, o kru te jebo, dje su oni koji se zale kako su isli za ustani bane u zatvor, ahahahah
ovo je ziher povratak komunizma i vjerojatno je sledeci korak obnavljanje zajednice juznoslovenskih naroda, 
glavna stranke ce biti YDZ, yugoslovenska demokratska zajednica :D
a sunce ti jebem, dje su oni komentatori koji su ogorceni sto policija ne radi svoj posao, 
oni upravo to i rade jer im je to posao,  s ostalim vidom kriminalaca se da nagodit, ovi lajavci su problem, bue narod i sire nezadovoljstvo i ruznu sliku o idealnoj nezavisnoj demokratskoj yug, pardon hrvatskoj

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kic 23/6/2017, 18:56


pa ipak, koliko god se htio složiti, ne možeš staviti znak jednakosti između pjevanja povijesnje pjesmice i pisanja uvreda i prijetnji životu i tijelu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 19:02

kic wrote:
pa ipak, koliko god se htio složiti, ne možeš staviti znak jednakosti između pjevanja povijesnje pjesmice i pisanja uvreda i prijetnji životu i tijelu..
meni osobno ustani bane i nije nesto al pjesmuljak ko pjesmuljak, komunisti su se zasrali isto kao i sndjelicem,  medjutim danas policija prati izjave po internetu pa cak poziva na obvjesne razgovore ako nesto ruzno napises, znaci ne mora biti psovka ili prijetnja
osobno znam dva slucaja gdje su ljudi pozvani na obavjesni razgovor jer su malo ostrije komentirali rad policije  i ive sanadera,
sto se mene tice ja bih bas volio da me zaustave na granici i pitaju nesto, onda bi im ushi natrljao, jebeni paraziti bezobrazni

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kic 23/6/2017, 19:06


dobro, ali dajmo šansu pogledu iz drugog kuta, npr tvoja sestra radi u nekom uredu, i na internetu netko napiše da bi je trebalo kamenovati..

bi li se pitao je li policija provjerila tu prijetnju? misaoni eksperiment evo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by darth_vader 23/6/2017, 19:12

Malo si izbanalizirao problem...a za političare...ma neka crknu odreda, uopće nemam empatije za iste...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kic 23/6/2017, 19:17


nisam, nego promijenio perspektivu jer je za moj ukus malo previse komentara: zapalite policiju, srusite institucije.. velim, oke ni ja nisma pobornik provodjenja etatisticke sile, ali mislim da svaki slucaj treba malo zornije promotriti, obavijesni razgovor nije neki teror, pritvor je nesto drugo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 19:20

kic wrote:
dobro, ali dajmo šansu pogledu iz drugog kuta, npr tvoja sestra radi u nekom uredu, i na internetu netko napiše da bi je trebalo kamenovati..

bi li se pitao je li policija provjerila tu prijetnju? misaoni eksperiment evo..
misaoni eksperiment ili ne, ja sam se nacitao prijetnji po netu, viidio i koliko ljudi pizde kad ih netko provocira,
osobno nebih kurcem mrdnuo na prijetnju mojoj sestri, da joj netko u zivo pocne prijetit taj bi vjerovatno zavrsi sa par prijeloma, ne od mene nego od sestre,
sto se tice komentara po fejsbuku da bi nekog politicara trebalo objesit il upucat, misljenje ko misljenje, taj isti vjerojatno jest zasluzio da ljudi tako misle o njemu,
kad pogledas plejadu politicara i biznismena na hrvatskoj sceni  onda vidis hrpu hijena i svaki komentar da bi to trebalo bacit u duboku jamu i polit vapnom je samo cista reakcija na sveobuhvatnu jebacinu obicnog puka

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kaya 23/6/2017, 19:25

kic wrote:
šta je pisao?

a jebemti šta je ovo
pjong jang.
don Anemio čačka nos cijeli dan na komp, pije tekuće željezo za krv u i gleda tko je ružno pisao o njemu :)on je kao sin kim il sunga, mali ludi drkađija  
a bilo bi fora da mu se jedno 100 000 ljudi najebe mame  na facu i na mrežama pa da moraju objasniti u briselu zašto apse ljude...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 19:29

kic wrote:
nisam, nego promijenio perspektivu jer je za moj ukus malo previse komentara: zapalite policiju, srusite institucije.. velim, oke ni ja nisma pobornik provodjenja etatisticke sile, ali mislim da svaki slucaj treba malo zornije promotriti, obavijesni razgovor nije neki teror, pritvor je nesto drugo..
obavjesni razgovor nije nista drugo nego nasilno pokazivanje nekog autoriteta,
evo aj sam imao slucaj  da su mi hrvacki policajci slozili prijavu za ne postivanje autoriteta i shodno tomu sam se pojavio na sudu cisto radi toga da ne dolazi ekipa po mene i ne pokusa me nasilnim metodama privesti
motiv je bio taj sto me lik pitao ime oca, reko pise na osobnoj, idijot pogleda na osobnu i veli da ne pise, reko u pp gdje sam vadio osobnu su mi zaboravili upisat, nek zove njih, lik je isao kontrolirat i svoju osobnu da vidi jel kod njega pise, inace je zbivanje bilo na bregani
drugi slucaj je bio na ulasku u istru iz slovenije, ulazim sa hrvatskim pasosem i pandur me pita kud idem, reko idem u Rim, na to ce on meni da se tuda ne ide u rim, reko kako da ne, Svi putevi vode u rim,
on je zakljucio da ja ne postujem njegov autoritet i napravio prijavu,
dakle na oba slucaja sam ih uredno odjebao, samo sam trazio nek dokazu da imaju autoritet nad menom. osim de facto autoriteta a to je da mogu jedino nasiljem da ga utjeraju al mogu isto tako dobit i kontranasilje kao reakciju, u oba slucaja sudci su nakon par recenica digli ruke i zagljucili da nema osnova za nastavak slucaja
problem je sto se ljudi boje policije i policija to koristi, evo pitaj mihu ako sam nemas iskusva sa policijskim postupanjem

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Leviathan2 23/6/2017, 19:30

kaja wrote:
kic wrote:
šta je pisao?

a jebemti šta je ovo
pjong jang.
don Anemio čačka nos cijeli dan na komp, pije tekuće željezo za krv u i gleda tko je ružno pisao o njemu :)on je kao sin kim il sunga, mali ludi drkađija  
a bilo bi fora da mu se jedno 100 000 ljudi najebe mame  na facu i na mrežama pa da moraju objasniti u briselu zašto apse ljude...
treba na fejsu pokrenut masovno jebanje mame svima njima, da vidimo koliko bi daleko isli

_________________
svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kaya 23/6/2017, 19:31

Leviathan2 wrote:
kaja wrote:
kic wrote:
šta je pisao?

a jebemti šta je ovo
pjong jang.
don Anemio čačka nos cijeli dan na komp, pije tekuće željezo za krv u i gleda tko je ružno pisao o njemu :)on je kao sin kim il sunga, mali ludi drkađija  
a bilo bi fora da mu se jedno 100 000 ljudi najebe mame  na facu i na mrežama pa da moraju objasniti u briselu zašto apse ljude...
treba na fejsu pokrenut masovno jebanje mame svima njima, da vidimo koliko bi daleko isli
da, da, jer ne bi moglu uhapsiti pa ajmo reći 10 000 ljudi jer su ih uvrijedili :)
samo malo da potpis promjenim
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by vili40 23/6/2017, 19:35

nadam se da ovo nije tek početak novog načina vladanja opustošenom i poharanom državom.Skoro pola milijuna je pobjeglo ali još je uvijek ostalo puno ljudi koji su izgubili strpljenje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by kaya 23/6/2017, 19:36

vili40 wrote:nadam se da ovo nije tek početak novog načina vladanja opustošenom i poharanom državom.Skoro pola milijuna je pobjeglo ali još je uvijek ostalo puno ljudi koji su izgubili strpljenje.
ja jedva čekam da ga izgube, pa da ih dohvate na sred ceste i račerupaju
ali neće oni na cestu
oni u hdz-u čačkaju nos i gledaju na netu  tko ih vrijeđa
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum