ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 22:24

epikur37 wrote:Eto Cehok osudjeni malverzator....

Nema pravomoćnih presuda, a javna je tajna kako su optužnice politički motivirane, jer je čovjek bio (i ostao) previše popularan u Varaždinu zbog čega su se neki pobojali da oni sami ili njihovi igrači nikada u Varaždinu pored njega neće doći na vlast.

Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 22:25

slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:ej hdzeovac

Daj odjebi već jednom sa tim maloumnim provokacijama. Rekao sam već da nikada nisam bio član ni jedne stranke, nisam to ni sad, a moj prvi izbor prilikom glasovanja su liste i kandidati HSLS-a, tamo gdje se pojave.

ej HSLS-ovac  :D

Rekao sam već da nisam član niti jedne stranke. Nisam to nikada ni bio. Dapače, ne samo član nego niti simpatizer. A ako te baš zanima, najpozitivnija politička osoba u Hrvata je za mene Ivan Čehok.
i bas cehok od 4m. gradjana HR  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 22:28

debotoijusto wrote:i bas cehok od 4m. gradjana HR  :D

Jest, baš Čehok, od svih političara (kojih nema 4 milijuna). :) Imaš nešto protiv? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by debotoijusto 23/6/2017, 22:43

slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:i bas cehok od 4m. gradjana HR  :D

Jest, baš Čehok, od svih političara (kojih nema 4 milijuna). :) Imaš nešto protiv? :)

nemam problema s cehokom samo mi smisno di si njega od svih iskopa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Guest 23/6/2017, 23:09

debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:i bas cehok od 4m. gradjana HR  :D

Jest, baš Čehok, od svih političara (kojih nema 4 milijuna). :) Imaš nešto protiv? :)

nemam problema s cehokom samo mi smisno di si njega od svih iskopa

A gle, nisam rekao da je najbolji, čak niti recimo najpametniji nego baš najpozitivniji. :) Mogao sam reći i jedan od najvjerodostojnijih jer od njega čovjek zaista ne može očekivati neku vrstu izdaje, zabijanje noža u leđa, čak ni onog običnog muljanja i petljanja tako tipičnog za veliku većinu političara, posebno naših i posebno kada im moć udari u glavu (Bandić u slučaju Trga, da o drugima i drugim primjerima takvog ponašanja i ne govorimo).
On je odan svojem gradu i građanima, a grad i građani u njega imaju povjerenja i to je sve, ali ja bih rekao da je to sasvim dovoljno, posebno kad je domaća politika u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi - Page 6 Empty Re: svaki dan-jedan , pomor komentatora na mrezi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum