ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:17

RayMabus wrote:
pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
tja...slicno nes kao zakon o odrzanju energije..
Da jedes,moras svoj rad,umni ili fizicki pretvoriti u vrijednost,kojom kupis hranu...inace nama papati...
a uredjeni su na svim nivoima posteno i precizno..

Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:18

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
tja...slicno nes kao zakon o odrzanju energije..
Da jedes,moras svoj rad,umni ili fizicki pretvoriti u vrijednost,kojom kupis hranu...inace nama papati...
a uredjeni su na svim nivoima posteno i precizno..
Ma odlicni su.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:19

Toliko su odlicni da im je crkno natalitet pa sad moraju uvozit cijele narode da neriknu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
Nije ni cudo zašto im je krahirao nataliatet a bogata su država jer djeca su obaveza pa ako neradiš cici krep.

nije zato Longi,vjeruj mi,nego radi Feminizma i Emanćipaćije..svabice su zesce kuje jos od seksualne revolucije 70tih proslog stoljeca...razbahatile su se nakon uzdizanja svabije u ekonomsku silu,razjurile preko urlauba diljem svijeta,i samo mijenjale kitu ispod sebe ili u sebi...navikle su ulagati u svoj uzitak,sebe stavljajuci na prvo mjesto..
Eto,toga su i svabi svjesni,pa se ne zele zeniti niti praviti djecu,jer ih svabice odhebu,dobiju brutalnu socijalnu pomoc za djecu,i uzivaju kao kraljice...

Ono sto se rodi,to se dogodi u tinejdzerskoj dobi,greskom..uuups svrsio u curu,slatko je bilo,i eto,rodio se dijet...dakle,slucajnost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:22

e da..alimentacija je muss calen...ako ne placas,grad placa kooliko je portrebno...kad predje jednu sumu,zgrabe tipa i u bajbuk ga smjeste...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:24

Nevezano uz emaničipačiju nesviđaju mi se države u kojima ako neradiš nemožeš preživjeti ....to znaci da je sve skupo i npravljeno tako da moraš radit jer država sve oporeziva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:30

RayMabus wrote:Nevezano uz emaničipačiju nesviđaju mi se države u kojima ako neradiš nemožeš preživjeti ....to znaci da je sve skupo i npravljeno tako da moraš radit jer država sve oporeziva.
dakle..moras se truditi raditi,po svaku cijenu...ako odradis godinu dana,na tu godinu imas pravo pola godine placanja neke sume ,koja ovisi o tvom prosjeku place,da bi mogao platiti stan,hranu,troskove zivota..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:31

Nesviđa mi se ta Švabija ništa al da budem iskren baš mi je drago šta je to sistem koji ce iznutra sam sebe pojest i onda nece se širiti okolo ....i mene maltretirat.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:33

a jebi ga...prilicno krut i kontroliran sustav,nekad niti meni ne pase,ali funkcionira u financijskom i svakom smislu..Jos gori je Japan i juzna Koreja..a kuku...tek tamo...

nece s izjesti,jer svabi dobro paze tko vlada i upravlja sustavima ekonomije,politike,financija..tu nikad kozojebi nece docci,ali niti druge nacije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:33

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Nevezano uz emaničipačiju nesviđaju mi se države u kojima ako neradiš nemožeš preživjeti ....to znaci da je sve skupo i npravljeno tako da moraš radit jer država sve oporeziva.
dakle..moras se truditi raditi,po svaku cijenu...ako odradis godinu dana,na tu godinu imas pravo pola godine placanja neke sume ,koja ovisi o tvom prosjeku place,da bi mogao platiti stan,hranu,troskove zivota..
Nek su oni to tako uredili kako su uredili ...sedmi mjesec se bacaš s nebodera jer je skupa država pa nemaš para dakle UBIJ SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:34

pismejker wrote:a jebi ga...prilicno krut i kontroliran sustav,nekad niti meni ne pase,ali funkcionira u financijskom i svakom smislu..Jos gori je Japan i juzna Koreja..a kuku...tek tamo...

nece s izjesti,jer svabi dobro paze tko vlada i upravlja sustavima ekonomije,politike,financija..tu nikad kozojebi nece docci,ali niti druge nacije..
Svetac . NE FUNKCIONIRA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:34

Da funkcionira imali bi održiv natalitet a ne JELI SAMI SEBE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:36

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Nevezano uz emaničipačiju nesviđaju mi se države u kojima ako neradiš nemožeš preživjeti ....to znaci da je sve skupo i npravljeno tako da moraš radit jer država sve oporeziva.
dakle..moras se truditi raditi,po svaku cijenu...ako odradis godinu dana,na tu godinu imas pravo pola godine placanja neke sume ,koja ovisi o tvom prosjeku place,da bi mogao platiti stan,hranu,troskove zivota..
Nek su oni to tako uredili kako su uredili ...sedmi mjesec se bacaš s nebodera jer je skupa država pa nemaš para dakle UBIJ SE.
Budimo posteni Longi..godina u poslu jako brzo prodje..ostanes bez posla..opustis se ladis joojca mjesec dva i polako trazi novi posel..meni se ovih 9 proslih mjeseci odteglo do jaja,cak mi je dosadno uz ucenje...a jos trebam odrapati 9 mjeseci,a love imam..i investirao sam je u skolovanje..niceg mi ne fali,ali covjek ozbiljno mora planirati svoje..
nemoj cekat nikad zadnji mjesec..ja sam mogao ladno cekati 18 mjeseci i nis ne raditi...dosadno je..ako ne studras i skloujes se,moras traziti posao i to dokazivati.,..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:37

RayMabus wrote:
pismejker wrote:a jebi ga...prilicno krut i kontroliran sustav,nekad niti meni ne pase,ali funkcionira u financijskom i svakom smislu..Jos gori je Japan i juzna Koreja..a kuku...tek tamo...

nece s izjesti,jer svabi dobro paze tko vlada i upravlja sustavima ekonomije,politike,financija..tu nikad kozojebi nece docci,ali niti druge nacije..
Svetac . NE FUNKCIONIRA.

Longi,na zalost..funkcionira i to jako izbalansirano... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:40

Nefunkcionira.

To je vampirski ekonomski sistem ...treba mu svježa krv koja oce radit da bi funkcionirao.

Sasvim sam siguran da rođeni Švabo il hrpa njih druga generacija tamo nisu ko i svoji očevi i taj sistem TRAM TRAM im je robovski i sanjaju Šejšele i boemski život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:43

Tram tram ti je inace jedan izraz iz scientologije ....oznacava rad i samo rad ...TRAM TRAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:46

RayMabus wrote:Nefunkcionira.

To je vampirski ekonomski sistem ...treba mu svježa krv koja oce radit da bi funkcionirao.

Sasvim sam siguran da rođeni Švabo il hrpa njih druga generacija tamo nisu ko i svoji ičevi i taj sistem TRAM TRAM im je robovski i sanjaju Šejšele i boemski život.
boldano stoji..i Funkcionira Longi,jer ja,iako imam lovusu,iz principa ne placam 500gr jagoda 2.40 ovom trenu. u ovom trenu,pa sve do 4 ojra i,ali zato uredno bakice stare,wampiruse,kupuju kapom i sakom..debelo dobre mirovine..

u principu si oke rekao..ZATO ja idem u školicu moju..nece Sveti vise da drobi zivce i mozag,dizuci prosjek profita ghovnima iznad,a dobijajuci samo placu..i mizerni postotak...budem radio za sebea samog..BASTA..!!! :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 23:46

RayMabus wrote:Tram tram ti je inace jedan izraz iz scientologije ....oznacava rad i samo rad ...TRAM TRAM.
aha..jasno sad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:46

Knjiga : Problemi posla

Tecaj : Problemi posla

Tamo taj izraz imaš.

Između oko 200 knjiga od njih.

Za taj ti izraz znaju samo oni i to samo ako su školovani toliko da il znaju dosta il su specilizirani za to podrucje.

TRAM TRAM

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Scientology-books-by-l-ron-hubbard
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:47

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Tram tram ti je inace jedan izraz iz scientologije ....oznacava rad i samo rad ...TRAM TRAM.
aha..jasno sad..
TRAM TRAM.

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 23:48

Ti se sad školuješ jel tako ....et vidiš cak i to ima u toj knjizi ....pokušavaš se osposobiti ...na više ...i to je ok.

No TRAM TRAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176177
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 3 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum