ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by debotoijusto 17/6/2017, 21:33

"Planiramo u rujnu imati treći naraštaj ročnika jer velik broj mladih osoba želi biti u pobjedničkoj Hrvatskoj vojsci. Vojni poziv je težak, ali častan. Kada vidimo ove mlade ljude uvjeren sam u sjajnu budućnost Hrvatske vojske", izjavio je Krstičević novinarima nakon svečane prisege ročnika.

Novinari su ministra pitali i o rokovima kada bi se trebalo uvesti najavljeno uvođenja najavljivanog obaveznog služenja vojnog roka u Hrvatskoj, a Krstičević je istaknuo kako je fokus sada na tome da se, kroz ove pozitivne trendove, pomlade hrvatske oružane snage.

"Mladi donose novo iskustvo, novu energiju, novu sposobnost. To nam je danas potrebno u Hrvatskoj", rekao je. Što se pak tiče temeljnoga vojnog osposobljavanja, ministar je izjavio da "više ne postoji namjera uvođenja vojnog roka i vjerujemo da ćemo ove godine donijeti odluku u kojem pravcu ići".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-obrane-nista-od-uvodjenja-vojnog-roka/977468.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by debotoijusto 17/6/2017, 21:35

eto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 21:40

Ima Plenkovic eu vojsku , koji ce mu k rvacka , samo smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:01

Meni ta HV ništa neznaci štaviše ako nije povezana s EU i NATO strukturama to je goli kurza od ofce , šta ce njih 15 tisuca uhljeba ono ?

Pa ti bi prvi pobigli da nas netko stvarno napadne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:02

HV je neštko i i HDZ .....ostalo je samo ime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by kic 17/6/2017, 22:03


toliko o dugoročnoj strategiji..

nema novaca znamo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:09

kic wrote:
toliko o dugoročnoj strategiji..

nema novaca znamo..

državni proračun je skoro 128milijardi kuna :D nema se para za vojsku. zato će biti za uhljebiti par desetaka tisuća parazita da lupaju pečate.. umjesto da se zaposle ljudi u vojsci, da imamo 40 000 profića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:11

Pinochet wrote:
kic wrote:
toliko o dugoročnoj strategiji..

nema novaca znamo..

državni proračun je skoro 128milijardi kuna :D nema se para za vojsku. zato će biti za uhljebiti par desetaka tisuća parazita da lupaju pečate.. umjesto da se zaposle ljudi u vojsci, da imamo 40 000 profića

I takvi odmah steknu status stalno uposljenih,dakle osigurana mirovina na tom radnom mjestu...vrlo ugodan i korisan Zakon jos iz doba stare Juge..stiti hrpu neradnika i parazita Uhljeba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by kic 17/6/2017, 22:12


Srbija ima 40k npr

mi imamo 15, ali rezerve 0 primjerice.. Srbi 170k rezerve..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by kic 17/6/2017, 22:16


problem je nepostojanje rezerve, potpuno je prekinut povijesni tradicijski lanac hrvatske vojske, dobro se moramo zabrinuti za budućnost..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by mutava baštarda 17/6/2017, 22:17

tko je nazvao. brisel ili buzin...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:19

Od rezerve nista nema..to su sve ljudi ,nekom vrstom prisile podignuti,doslovno im utrpano oruzje u ruke,prisiljeni potpisati zaduzenje i raspored i to ti SVE sto drzava ima od njih..motivacija-nula,sve ostalo-nula..
Sad,brat bratu,nakono svih ovih stvari,kojie su dovole RH do "blagostanja i sreče " gradjana,jel se treba cuditi,sto se nitko nece javiti na poziv?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:22

Mladi su uglavnom za MOST il ŽZ , bolje oporbana metoda mladež HDZa na državnu sisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:26

Imajte vjeru u Longija,Yodu i Dedu,kao vitezove koji ce braniti RH..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:27

Ja branim samo svoje nekretnine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:28

ajd u qrc... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:30

Pa šta sam krivo rekao ? Stvarno ti je tako. Nek se svak hebe kako zna i umije , sad cu ja ic branit Dubrovnik a oni žive od apartmana. Pa brani se brate. Tvoje su nekretnine tamo. Kad znaš zarađivat od toga onda nauci to i branit a ne mene zvat. FUCK OFF.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:31

RayMabus wrote:Pa šta sam krivo rekao ? Stvarno ti je tako. Nek se svak hebe kako zna i umije , sad cu ja ic branit Dubrovnik a oni žive od apartmana. Pa brani se brate. Tvoje su nekretnine tamo. Kad znaš zarađivat od toga onda nauci to i branit a ne mene zvat. FUCK OFF.
Nis krivo..posteno... :clown ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest 17/6/2017, 22:36

Ipak,Balkan je trusno podrucje,i ako je i srbima i hrvatima dosta ratovanja,Kozojebi ce,kad se dovoljno nakote,poceti raditi sranja,a to vam garantiraju i oni Imami SA...
bolje jos dok ima vremena prodat nekretnine po dobroj cijeni i otperjati...negdje..
Po mom,Rusija je najbolji izbor,jer glavnu rijec vode Rusi,nitko drugi...Kozojebi su tamo kush u smislu,da mogu raditi pizdarije..mislim mogu,ali poslije cijela obitelj nestane..zato su tamo pitomi..jos malo na sjever,rub sibira,debela brvnara 30 metari holca za grijanje i Bog te veselio....zivot jeftin,hrana ukusna i kvalitetna..a cure najljepse...malo ti treba za kucu da kupis,sve ostalo je bagatela..ostatak na konto u neku besporeznu Oazu i samo slingaj kamatei polako trosi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus 17/6/2017, 22:41

Ja necu nigdje. Tu sam gdje sam. Ok mogu ic radit u Laponiju cuvat sobove za tri tisuce eura al to se neracuna.

Zbog kozoheba se sigurno necu maknit ....ipak sam scientolog.

Mehanizam crne pantere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum