ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:41

Ja necu nigdje. Tu sam gdje sam. Ok mogu ic radit u Laponiju cuvat sobove za tri tisuce eura al to se neracuna.

Zbog kozoheba se sigurno necu maknit ....ipak sam scientolog.

Mehanizam crne pantere.

RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 20:44

RayMabus wrote:Ja necu nigdje. Tu sam gdje sam. Ok mogu ic radit u Laponiju cuvat sobove za tri tisuce eura al to se neracuna.

Zbog kozoheba se sigurno necu maknit ....ipak sam scientolog.

Mehanizam crne pantere.
Kakogod...ja vise nisam za nadjebavanje za necije interese..bolje svoje sacuvam negdje na sigurnom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:45

Pa nisam ni rekao da cu se borit za tuđe interese nego da mi nepada na pamet kozojebima se maknit s puta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 20:46

gle..nije to micanje sa puta...ako Drzava hoce,ona ce zakonima urediti da se ti mices,htio ne htio,kako je to sad u svabiji...Prednost imajuKozojebi,a ti napravi nes sasvim normalno da se zastitis,optuzit ce te tvoja vlast,jer nisi dopustio da te Kozojebi naguze..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 20:48

jos ce ti ih vlastita vlast smjestiti protiv tvoje volje u nekretnine..kako se dogadja u svabiji...no duboko ispod radara..jos liku svezu neku prijetnju optuzbom,i lik ima da se smjesti u kut kuce,dok se Kozojebi sire kroz cijele nekretnine od lika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:50

BMK za Švabiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:51

Svetac jeste vi svi šta odete u tu Švabiju drogirani ilil šta ?

Isplait cu ti dva metka u čelenku paš vidit vlast i tko šta kome može i nemože.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:57

A vama u Švabiji s takvim šupačkim mentalitetom i treba naselit Arapae koji su divlji.

JEBITE MATER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 20:57

RayMabus wrote:Svetac jeste vi svi šta odete u tu Švabiju drogirani ilil šta ?

Isplait cu ti dva metka u čelenku paš vidit vlast i tko šta kome može i nemože.
Ne koristim drogu jbg..nije zdravo...jedino koksom natrljati Glavonju doli,kako je savjetovao ovdje netko...boljeg intenziteta jeba radi.,,

E jebi ga Longi.,..od _Matije gubeca,nitko niti metak...nazalost..zato ovi i orgijaju iznad drzave koja je postala zombie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 20:59

Ma znaš šta Svetac , treba vam tamo naselit deset miljona kozoheba koji su divlji po mentalitetu samo da se meni skinete s kurza jer tako necete imat ni vjske ni policije da mene ugnjetavate.

AJ MRŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:02

Doša si mene zahebavat s tim šupačkim mentalitetom. A jes naša crkvu diš Boga molit. Pravo za Asthar komandi u rebra. Ni više ni manje.

TREBA VAM NASELIT JOŠ DESET MILJONA TIH DIVLJIH KOZOHEBA U ŠVABIJU TAKO DA VAŠA VLAST , DRŽAVNA UPRAVA , VOSJKA I POLICIJA NEZNA DI JOJ JE GUZICA A DI GLAVA PA CE IMAT MANJE RESURSA I OSOBLJA ZA MENE DOC MALTRETIRAT.

AMEN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:02

RayMabus wrote:A vama u Švabiji s takvim šupačkim mentalitetom i treba naselit Arapae koji su divlji.

JEBITE MATER.
samo smo radi love i normalnosti u Svabiji..ono,normalan i zivot u redu...Kozojebe ce se poceti rjesavati,polako...10 000 mejlova sam sibnuo diljem B_W i vec se osjete rezultati..Nakon šprahekursa,Kozojebi obavezno moraju na Praktikum u neku firmu,raditi,a to ovdje nije lako..ako su losi kao radnici,a jesu,frknut ce polako van iz svabije..trebalo je samo poslati Svabima malo mathematike i troskovnik za financiranje Kozojeba...
Baja moj,ovo jest puno Arapa i divljih Turaka,koji doista imaju mooda za fajt i srce...Kod vas je samo pusto busanje u grudi...
arapi ce vam doci,vlada donijeti zakone,zastitit ih,a vi jos stegnuti kais i pognuti glave....pravo kmetacnki.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:03

Boli kuraz Arape za tvoje mejlove , u Švabiji im je bolje nego u pustinji.

Trpaj još.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:04

RayMabus wrote:Boli kuraz Arape za tvoje mejlove , u Švabiji im je bolje nego u pustinji.

Trpaj još.
polako postaje drugacije..morat ce raditi,a nisu mislili da ce to tak obiti..

Pobjece oni brzo vama sami... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:05

Ma pobic ce kuraz , samo ce se getoizirat i to je sve.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:07

bogumi...svapski tempo samo blesavi balkanci i turci mogu izdrzati...
getoi,..vrlo moguce..mora ih se imati pod nadzorom,a prije ili poslije,ce trebati zaraditi Ojrove,jer ce polako svabija pocet stezati kais Kozojebima...Vlasnici tvornica i firmi su postali svjesni da nisu dobili radnu snagu,niti jeftinu niti skupu,nego nikaku..sad svabija pokusava sa Ukrajincima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:09

Pa getoi normalno , pa gdje da se vrate i zašto ? Sirija rasulo , Bliski istok rasulo plus klimatske promjene. Jbte koje fantazije u tebe : vratit ce se.

Pa gdje ce se vratiti ...barem velika vecina njih ???!!!???
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:12

RayMabus wrote:Pa getoi normalno , pa gdje da se vrate i zašto ? Sirija rasulo , Bliski istok rasulo plus klimatske promjene. Jbte koje fantazije u tebe : vratit ce se.

Pa gdje ce se vratiti ...barem velika vecina njih ???!!!???
nisi me razumio Longi...u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
kozojebi sve i da rade,nece dugo izdrzati i sto onda..natrag u Job centar po lovu??Pa..Industrijalci su poceli stiskati vlast za trosenej za kozojebe,a oni nemaju nis od jeftine radne snage...kud ce..obitelji vjerujem ostati,a ostali morati negdje drugdje,jer kriminal im jedini ostaje,a to se vrlo efikasno u svabiji rjesava...sad..vjerovatno dobar dio u Francusku,Britaniju,jer je tamo Kozojepstvo puno jace a drzave nesredjenije...mogu prezivjetoi kroz kriminal..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:15

pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 21:17

RayMabus wrote:
pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
Nije ni cudo zašto im je krahirao nataliatet a bogata su država jer djeca su obaveza pa ako neradiš cici krep.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:17

RayMabus wrote:
pismejker wrote:.u svabiji,ako nemas para,ne mozes ziviti..to vrijedi i za menea i za svakoga..dakle moras zaradjivati lovu..
.
Glupa neka država.
tja...slicno nes kao zakon o odrzanju energije..
Da jedes,moras svoj rad,umni ili fizicki pretvoriti u vrijednost,kojom kupis hranu...inace nama papati...
a uredjeni su na svim nivoima posteno i precizno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka - Page 2 Empty Re: Ministar obrane: Ništa od uvođenja vojnog roka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum