ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Leviathan2 Sat 17 Jun - 18:58

Gnječ wrote:

Mandi. e bravo Michele tanti saluti.

furlan je zanimljiv jezik. mi ga isto ovdje u Istri djelomično koristimo smiksanog sa venetom i trieste. ma poi tutto sommato siamo da secoli piu o meno tutti vicini di casa si puo dire...

eko malo la lingua furlan za početnike:



i za SF početnike:






ma ja ga nisam imao prilike naucit, prekratko sam se zadrzavao u friulima, razumijem al ne pricam,
neki put se sastao s ekipom u jednoj baraki na cugi i nesto oni raspravljaju kad odjednom se okrene Luca i veli, e levi, jel bi tebe smetalo da pricamo furlan, decki imaju problema sa talijanskim :D
ja krepo od smjeha, al za razumjet, ragazzi dalla campagnia

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by veber Sat 17 Jun - 19:02

znači kao u švici njemački. ne kužiš kurca

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by marcellus Sat 17 Jun - 19:18

Gnječ wrote:ustaška bantustanska vukojebina hercegovačko vlaško čardaška zločinačka ekipa dopizdi vratiti med proizvođaču tj. pčelama.

a dobro, u državi lopova i fukara zločinaca lizača oltara gdje se veliča razbojništvo, NDH, ustaštvo,  Kaptol i nepostojeća fabricirana Gospa od međugorja  

opet nisi uzeo ljekić za žifčeke

_________________
tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by orion Sat 17 Jun - 19:21

Vladin povjerenik i ekipa mu za "spas" Agrokora jako dobro znaju kako funkiconiraju lešinarski fondovi - čak dapače i mediji su prenosili da neki imaju iskustva u preuzimanju propalih tvrtki....tak da je očiti cilj bio maknuti se od rusa i okrenuti se prema usa.....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Guest Sat 17 Jun - 19:30

marcellus wrote:
Gnječ wrote:ustaška bantustanska vukojebina hercegovačko vlaško čardaška zločinačka ekipa dopizdi vratiti med proizvođaču tj. pčelama.

a dobro, u državi lopova i fukara zločinaca lizača oltara gdje se veliča razbojništvo, NDH, ustaštvo,  Kaptol i nepostojeća fabricirana Gospa od međugorja  

opet nisi uzeo ljekić za žifčeke

kaj sam nešto krivo napisal? kaj sve to napisano nije istina? kad vam netko nabije istinu na nos onda se vi rvacki stričeki u autima velikog kalibra uvrijedite pa onaj koji vam govori istinu vi ga odmah etiketirate antidržavnim elementom, teroristom, iredentistom, jugonostalgičarem, orjunom ili jednostavno jalnušom ljubomornim škotom koji je zavidan na hrvatskoj uspješnosti na svim poljima i livadama. bantustan jebote. malawi kako kaže asila. još malo će vas i nesretna Moldavija preteć i ostavit u prašini i bespućima povijesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by marcellus Sat 17 Jun - 19:54

asila bolje vrijeđa nego ti, iako ni ja nisam loš pa ako ćemo se vrijeđat oš da krenemo, sfigato?

_________________
tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Guest Sat 17 Jun - 20:07

marcellus wrote:asila bolje vrijeđa nego ti, iako ni ja nisam loš pa ako ćemo se vrijeđat oš da krenemo, sfigato?

sfigato? tu nemmeno sai cosa significa la parola sfigato.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by orion Sat 17 Jun - 20:17

Brutalno je i pomisliti kakav će biti rasplet za koju godinu .....a još brutalnije  kako je gazda i pridružena vrhuška rasipala novac na raskoš, i dekadenciju u svakom pogledu....daklem, oholost, bahatost, nedodirljivost .....i da ne  zaboravim pranje novca.

Prava država  dala bi  sve od sebe da takvo ponašanje debelo sankcionira. Kod nas "lex agrokor" - pretužno  :(
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by veber Sat 17 Jun - 20:20

orion wrote:Brutalno je i pomisliti kakav će biti rasplet za koju godinu .....a još brutalnije  kako je gazda i pridružena vrhuška rasipala novac na raskoš, i dekadenciju u svakom pogledu....daklem, oholost, bahatost, nedodirljivost .....i da ne  zaboravim pranje novca.

Prava država  dala bi  sve od sebe da takvo ponašanje debelo sankcionira. Kod nas "lex agrokor" - pretužno  :(
prava država bi odavno strpala todorića u zatvor i zaplijenla mu cjelokupnu imovinu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by orion Sat 17 Jun - 20:33

veber wrote:
orion wrote:Brutalno je i pomisliti kakav će biti rasplet za koju godinu .....a još brutalnije  kako je gazda i pridružena vrhuška rasipala novac na raskoš, i dekadenciju u svakom pogledu....daklem, oholost, bahatost, nedodirljivost .....i da ne  zaboravim pranje novca.

Prava država  dala bi  sve od sebe da takvo ponašanje debelo sankcionira. Kod nas "lex agrokor" - pretužno  :(
prava država bi odavno strpala todorića u zatvor i zaplijenla mu cjelokupnu imovinu.

Nisam sigurna dali ljudi u Hrv. shvaćaju ozbiljnost situacije..... zapravo mislim da ne. U Agrokorovim firmama plaće se za sada uredno dijele, kupuje se socijalni mir .... fondovski kredit je krvav, i kad počne stizati na naplatu biti će čupavo. 

Naravno Ramljak&co poškropljeni svetom vodicom od aktualne vlade, ugodno  povećanog konta na osobnim računima, otići će na zasluženi odmor na neku top destinaciju - još ako je i besporezna oaza da pobroje što su oprali ....
..... to je posao  :cru
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:00

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:eto sad sam ti dao pinku kliknuo sam na link. ubuduće bar stavi ovdje neki dio tvog uratka pa onda link za one koje zanima cijeli tekst. samo staviti link je bezobrazno pogotovo ako link stavi novinar koji je napisao članak.

ali evo odmah ti se javio ustaša ili udbaš valjda su sada telefonske linije prema imperijalnoj tvrđavi u Buzinu užarene:


Deni Denison
Sto je Marcel proruski raspolozen.

čak i nisam, no rusi su ovdje u pravu, to je njihov novac koji su oni uložili a pobrat će ga lešinari iz SAD

usto ovi fondovi su takvi da spram njih i oni s knežije djeluju mila majka, a znam te s knežije jer sam devedesetih tamo živio i znam što su otprilike u stanju uraditi da bi utjerali (uglavnom nepostojeći) dug.

pobrat će novac lešinari iz USA to je gotova stvar ali ne zaboravi da će si Rusi naplatiti i vratiti od vas hrvata i vaših korumpiranih ustaško udbaških političara svali cent. i to u naturi ako ne bude moglo drukčije na isti način kako su prokleti ustaše svoje deluzije i zločine platili u naturi na Bleiburgu.

napit će vam se  Rusi vaše hrvatske krvi ne brini.

molim Čardak ekipu nek se javi..

Što je to "fjaka"? Mislite da znate? A ne, ne.. Ovo je prava definicija "fjake" FJAKA = psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postizu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona je jednostavno Božji dar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:03

Gnječ wrote:
marcellus wrote:asila bolje vrijeđa nego ti, iako ni ja nisam loš pa ako ćemo se vrijeđat oš da krenemo, sfigato?

sfigato? tu nemmeno sai cosa significa la parola sfigato.

Hvali se rus dalmatincu:- znas mi smo prvi poslali psa na mjesec!
na to mu odgovori dalmatinac:- ma slabi ste! meni je tovar svaki dan na suncu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by govinda Sat 17 Jun - 21:12

Sto se tice Rusa, recimo kod mene su UAE kupili jednu firmu (koju je unistio bosanski Ivica Todoric) koja se bavi otkupom i prodajom voca, otkupljuju sljivu, konzumnu, ne za preradu i salju u Rusiju...Rusijaje veliko trziste, nisu Rusi bili budale kad su davali kredite Agrokoru, ocekivali su ovako nesto i da onda preuzmu cijeli Agrokor, naravno da hrvatska Vlada, pod uticajem Brisela, to nece dozvoliti i zato i Lex Agrokor i cijela ova frka..a Rusima pase preuzimanje jednog diva kao sto je Agrokor, em plasiraju robu iz Hrvatske, preko sestrinskih firmi u BiH i Srbiji usprkos sankcijama em na hrvatsko znaci EU trziste plasiraju svoje proizvode..nista cuidno, svi se bore za trziste, jedino se HDZ bori da spasi svoje tajkune...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Guest Sat 17 Jun - 21:14

metilda wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:asila bolje vrijeđa nego ti, iako ni ja nisam loš pa ako ćemo se vrijeđat oš da krenemo, sfigato?

sfigato? tu nemmeno sai cosa significa la parola sfigato.

Hvali se rus dalmatincu:- znas mi smo prvi poslali psa na mjesec!
na to mu odgovori dalmatinac:- ma slabi ste! meni je tovar svaki dan na suncu.

brižan tovar cili dan na suncu. sramota. to je zlostavljanje životinja i podliježe kaznenom progonu i sankcijama.

Ubijanje ili mučenje životinja

Članak 205.

(1) Tko usmrti životinju bez opravdanog razloga ili je teško zlostavlja, nanosi joj nepotrebne boli ili je izlaže nepotrebnim patnjama,

kaznit će se kaznom zatvora do jedne godine.

(2) Tko kazneno djelo iz stavka 1. ovoga članka počini iz koristoljublja,

kaznit će se kaznom zatvora do dvije godine.

(3) Tko iz nehaja uskratom hrane ili vode ili na drugi način izloži životinju tegobnom stanju kroz dulje vrijeme,

kaznit će se kaznom zatvora do šest mjeseci.

(4) Životinja iz ovoga članka oduzet će se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by govinda Mon 19 Jun - 1:50

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 19275332_1785694985073852_2800862895235855652_n

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by marcellus Wed 28 Jun - 14:17

vidim da me čitaju i na expressu 

https://www.express.hr/ekonomix/posudili-novac-agrokoru-a-jedu-drzave-za-dorucak-11131

nisu baš prepisali tekst ali vidim da su se poslužili nekim podacima koje sam iskopao

_________________
tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ Wed 28 Jun - 14:21

A to si iskopao ovdje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit Wed 28 Jun - 14:56

marcellus wrote:vidim da me čitaju i na expressu 

https://www.express.hr/ekonomix/posudili-novac-agrokoru-a-jedu-drzave-za-dorucak-11131

nisu baš prepisali tekst ali vidim da su se poslužili nekim podacima koje sam iskopao
Jok već nam prisluškuju forum
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ Wed 28 Jun - 14:58

Budno, bistro i anemično oko sokolovo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit Wed 28 Jun - 15:02

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 19429669_10211459412994539_7070214687710383019_n
A bit će i puno bolje...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit Wed 28 Jun - 15:03

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 48c00c83b3cf02a13143

kad zaposliš ovakog cigana konjokradicu samo luda sreća može te spasiti gorke sudbine
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 5 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum