ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit 28/6/2017, 15:03

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 48c00c83b3cf02a13143

kad zaposliš ovakog cigana konjokradicu samo luda sreća može te spasiti gorke sudbine

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ 28/6/2017, 15:04

Bosanci najjači.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit 28/6/2017, 15:06

Redom od najjačih nacija u Europi: Bosanci, Albanci, Makedonci, Moldavci i Hrvati i to su podaci od prije 2-3 godine sada je mogućno da stojimo i puno bolje. Tu se vidi uspjeh Crkve i Čardaka, te prioritet promjene imena trgova i ulica
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ 28/6/2017, 15:07

asilovski wrote:tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 48c00c83b3cf02a13143

kad zaposliš ovakog cigana konjokradicu samo luda sreća može te spasiti gorke sudbine
Kažu za njega da je Casanova. Iako izgleda jako oronulo i potrošeno, navodno on troši Dalićku.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ 28/6/2017, 15:09

asilovski wrote:Redom od najjačih nacija u Europi: Bosanci, Albanci, Makedonci, Moldavci i Hrvati i to su podaci od prije 2-3 godine sada je mogućno da stojimo i puno bolje. Tu se vidi uspjeh Crkve i Čardaka, te prioritet promjene imena trgova i ulica
Šejker me  podučil da je to hrvatska tradicija, i da treba nestat selo ali tradicija se mora očuvat. Odlasci u pečalbu su nematrijalna hrvatska  kulturna baština.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit 28/6/2017, 15:10

Eva_ wrote:
asilovski wrote:tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 48c00c83b3cf02a13143

kad zaposliš ovakog cigana konjokradicu samo luda sreća može te spasiti gorke sudbine
Kažu za njega da je Casanova. Iako izgleda jako oronulo i potrošeno, navodno on troši Dalićku.
Upoznao sam ga na predstavljanu neke krađe i lopovluka sa HEP-oovo para agencijom, centralama i solarnim panelima, a ako kara Dalićku Gospa može jedino blagosloviti tako što i moliti se da se Kara Rami ne posuši ljubavni ud, amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit 28/6/2017, 15:12

Eva_ wrote:
asilovski wrote:Redom od najjačih nacija u Europi: Bosanci, Albanci, Makedonci, Moldavci i Hrvati i to su podaci od prije 2-3 godine sada je mogućno da stojimo i puno bolje. Tu se vidi uspjeh Crkve i Čardaka, te prioritet promjene imena trgova i ulica
Šejker me  podučil da je to hrvatska tradicija, i da treba nestat selo ali tradicija se mora očuvat. Odlasci u pečalbu su nematrijalna hrvatska  kulturna baština.
inače tradicionalno Hrvatska je iza rumunjske i to već par mjeseci i to prvi put u 1700 godina heheheh inače imam dojam da šejker nema dodira sa vanjskim svijetom, toliku odvojenosti od realiteta viđao sam samo u ekstremnim slučajevima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Eva_ 28/6/2017, 15:14

Ja sam jedno vrijeme sumnjala da je Šejker Bozanić.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Kermit 28/6/2017, 15:21

Eva_ wrote:Ja sam jedno vrijeme sumnjala da je Šejker Bozanić.
Ne vjerujem, Bozanić nije histerik
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor - Page 6 Empty Re: tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum