ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:51

Markicka i njenne lavice ce vam prerezat vratove.

Meni lova netreba , ja sam enormno bogat.

Nudim samo povecanje porodiljnih naknada za drugo i trece djete i cetvrto ...imam sluha i za peto ...

I više ako je lavica za to tj nije raspolodna krava.

Ja to nudim.

ONE TO ZNAJU.

RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:57

Da li su Asthar komndersi ghovna ?

Neznam.

ZNajte samo da moja značka puno vrijedi u svemiru.

Samo je bacim il pokažem.

Svi znaju šta to znaci.

O SHIT.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:57

Tocno tako.

O SHIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:59

Došlo najvece govno koje postoji u svemiru.

Od njega nema veceg.

Nemorate vi ako necete ....

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Croatia-population-pyramid-2014


Ali hocete ...nisu moji cinovi tu bezveze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 21:07

Vi vjerovatno mislite da zato šta se ja rugam minitrici Murganic il kako se vec osoba zove se zove da sam ja protiv nje ili je mrzim.

Otkrit cete da joj se divim.

Probija led.

SAMO TAKO NASTAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 21:08

Jel poštivanje koje cu joj ja dati nije ni blizu vama govnarima koji se borite za fotelje u saboru.

NI BLIZU.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 21:13

Jednog dana cete shvatiti ...

...zašto moji vojnici staju iza 70 HNSovca ....i cekaju moj znak

...da ih ubodu u vratnu žilu.

TO JE ZATO JER MI VJERUJU.

BESPRRIJEKORNO.

JA SAM NJIHOV ZAPOVIJEDNIK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 21:17

Al necete ih ubost u vratnu žilu iz čistog razloga jer se vašem zapovijedniku ne izlazi po vrucini glasat.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 21:18

RayMabus wrote:Al necete ih ubost u vratnu žilu iz čistog razloga jer se vašem zapovijedniku ne izlazi po vrucini glasat.

Govno sam .....to mi piše na znački.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 3 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum