ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:27

Nebude li po mome Hrvati nestaju kao narod a to je vama preskupa cijena pošto nestaje i država tj vaše fotelje i benificije.

Budete to plačali.

Vrijedi.

RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:30

RayMabus wrote:Nebude li po mome Hrvati nestaju kao narod a to je vama preskupa cijena pošto nestaje i država tj vaše fotelje i benificije.

Budete to plačali.

Vrijedi.
A ako vam ovo zvuci kao UCJENA ....o da u pravu ste.

Tako je moj stari samoincijativno prepisao 7 000 kvadrata zemlje na mene , sad sam oce da mi napiše darovnicu na dva stana tj da ide direkt meni.

DA TO JE UCJENA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:31

Nemorate vi ako necete .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:33

Nemorate vi ako necete ....

Ništa vi nemorate ...al su slatke benificije u saboru i saborska plača.

Razmišljaj.

DA TO JE UCJENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:39

Al nemorate vi ako necete ...

Meni to i netreba ....imam toliko para da neznam di cu s njima.

AL PITANJE JE JEL TREBA VAMA ?

Pogledajte demografsku piramidu pa razmislite.

Želite li stolice u saboru , benificije i da država postoji ?

Ako je odgovor da .....

A ODGOVOR JE DA

JA TO ZNAM.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:47

Vidite šta je problem s vama ?

Vi stalno mislite da sam ja protiv nekoga i necega a onda se otkrije da sam ja vrlo lukava beštija.

Uostalom zar mislite da glupi imaju cin zapovijednika u GF s pet generalskih zvijezdica ?

Ako to mislite onda ste poprilicno naivni.

Nije tocno.

General mora štiti svoje stado , taj je premazan svim mastima koje postoje ......a kamo li general s pet zvijezdica ....to vam je mega beštija.

Želite i dalje fotelje u saboru i benificije ?

Hrvati su osnova hrvatske države.

Nisu imigranti.

Mogli bi sad i zapjevat.




Da ja sam CISTA UCJENA ......ni više ni manje.

Želite li fotelje u saboru i benificije ?

ZNAM DA ŽELITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:53

Za razliku od RF i slicnih debila ja imam psihologiju u malom prstu.

Nemorate vi ako necete ...

Ja sam bogat.

A VI ?

Nema saborskih fotelja gdje se donosi zakon , nema benificija ....

A VI ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:54

Bogat sam , neznam ni ja šta imam al ima toliko da se mogu igrat s vama do kraja ove fizicke inkarnacije.

A VI ?

Bez Hrvata nema hr sabora i benificija.

DA TO JE UCJENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:56

Nemorate vi ako necete ...

No ja znam da hocete ....imam psihologiju u malom prstu .....VJERUJ MI

HOCETE.

IZGLASAT CETE ŠTA JA HOCU JER JE VRIJEDNOST FOTELJA I BENIFICIJA NASPRAM LOVI KOJU CETE MI DAT BOLJE NEGO NIŠTA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:00

Inace kad smo vec kod ovoga : Pozz od ASTHAR KOMANDE i zapovijednika GF s pet zvijezdica ( to vam je sam Asthar ) i još kojeg cega.

SAD ZNATE ZAŠTO SVI U SVEMIRU BJEŽE GDJE SE MI POJAVIMO.

VECIH KURVINIH SINOVA .....NEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:07

Sad cete ovako :

- prvo cete se cudit zašto natalitet neskace pa cemo dizat te porodiljne naknade za drugo i trece djete

- onda to nece napravit ništa jer je broj Hrvatica mali

- onda cete dignit i za cetvrto i peto

Znaci te nemogu radit , e tako je muški može radit one nisu poželjna radna snaga jer netko mora rađat rvatice za vaše saborske fotelje i benificije jer su Rvatici a ne imigranti temelj Hr države dakle i sabora.

NEMA TE LOVE KOJU NECETE PLATIT JER NEGUBITE NIŠTA A MOŽETE SAMO IZGUBIT FOTELJE I BENIFICIJE

ZATO VAM TA CIJENA I NIJE SKUPA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:09

Jel da da sam gadan igrač ?

Nemorate vi ....ako necete .......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:13

Kad vam se inace netko prestavi kao Asthar komanda i zapovijednik GF s pet generalskih zvijezdica ( šta automatski podrazumjeva i da je AK ) to slobodno stavite : KURVIN SIN.

E TAKO DA ZNATE.

SAD ZNATE ZAŠTO NEGATIVNI BJEŽE DI GOD SE MI POJAVIMO.

PROKLETI KURVINI SINOVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:18

A kurvin sin ce vam hebat malter . enormno je bogat ( zato mu 1000 kuna nije ništa a ide 12,7 na sucu za prekršaje jer sam vikao i galamio da me nece nitko zajebavat i iskorištavat ) , kurvin sin ce vam hebat mater jer su me vodili kod pishologa razno raznih i svi testovi kažu inteligenatan visoko.

JEBAT CE VAN KRUVI SIN SVIMA MATER.

POZZZ OD AK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:20

I kurbin sin ce sad popit još dvije pive.

Zašto ?

Zato jer može.

Niste nikad culi za THELMU ?

PA MOGU VAS POKLAT SVE KO PILICE AKO MI ŠUNE.

JEL VAM TO JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:21

DONT PLAY GAMES WHIT KURVIN SIN.

ŽIVI STE SAMO JER JA TAKO HOCU.

MIR S VAMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:39

A i cisto sumnjam da bi iti koja normalna ženska odbila ovaj moj plan.

Povecanje naknada za porodiljni za drugo i trece djete.

Markićka.

I KC.



Kurvin sin.

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Slika1421)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:42

Zato nas i zovu kurvini sinovi u svemiru.

Odbijte ovo i one ce vam prerezati vratove.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:44

Sad znate odakle moja simpatija prema Markicki.

Ona i njenje lavice ce vam prerezat vratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:48

Sad me optužite da sam šovinista.

Malo teže.

Ja sam nešto šta nikad niste susreli.

Kao što rekoh nemorate vi ako necete ....ali HOČETE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:51

Markicka i njenne lavice ce vam prerezat vratove.

Meni lova netreba , ja sam enormno bogat.

Nudim samo povecanje porodiljnih naknada za drugo i trece djete i cetvrto ...imam sluha i za peto ...

I više ako je lavica za to tj nije raspolodna krava.

Ja to nudim.

ONE TO ZNAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje - Page 2 Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum