ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 13:54

Zakon o prinudnom vakcinisanju u Danskoj navodno je odbačen nakon velikih protesta

[size=52] „zakon o epidemiji“ zamijenio bi postojeći zakon o vanrednim situacijama donesen na proljeće koji je vladi dao široka ovlaštenja za borbu protiv Covid-19, ali protesti koji su trajali devet dana ukazali su na radikalne mjere za koje su se političari za sada nadali da će biti trajno odložene uprkos pojavi dvije moguće vakcine protiv Covid-19.[/size]
[size=52]Uz pomoć policije, zakon o epidemiji mogao bi da dozvoli prinudno vakcinisanje ljudi iz određenih grupa koje odbijaju vakcinu, kao i prinudne ljekarske preglede i zadržavanje u izolacionim centrima.[/size]
[size=52]„Danska zdravstvena uprava bila bi u stanju da definiše grupe ljudi koji moraju biti vakcinisani da bi zadržali i eliminisali opasnu bolest“,objavile su danske vijesti.[/size]
[size=52]„Ljudi koji odbiju gore navedeno mogu se – u nekim situacijama – prisiliti fizičkim zadržavanjem, uz dozvolu policiji da pomogne.“[/size]
[size=52]Mislimo da su ovo propisi koji idu predaleko i da bi ih trebalo mijenjati“, rekla je Camilla Rathcke, direktorica DMA, za danske vijesti DR, dodajući da bi takva moć bila „prekoračenje granica“.[/size]
[size=52]Zakon bi takođe ostavio odluku o tome koje bolesti zaslužuju takvu silu isključivo u rukama ministra zdravlja.[/size]
[size=52]„Ne sumnjamo da ministar ima loše namjere. Ali za odluke o vanrednim situacijama potrebna je široka parlamentarna podrška “, rekao je Anders Beich, šef Danskog koledža ljekara opšte prakse, za DR.[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 13:59

ovo je super vijest za naše foumaše koji su uživali u javnozdravstvenoredarstvenim manevrima #ostanidoma #slušajstruku , a koji se nisu mislili cijepiti.

to bi se moglo usporediti kao da se sa veseljem ode na orgije, a tamo ih netko cijepi u šupak

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 14:11

mutava baštarda wrote:[size=53] i zadržavanje u izolacionim centrima.[/size]

ima toga i u kanadi.

nije da su originalni
danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... 225px-Prisoners_in_the_concentration_camp_at_Sachsenhausen%2C_Germany%2C_12-19-1938_-_NARA_-_540175_%28cleanup%29

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by n_razbojnik 19/11/2020, 15:54

ja sam čuo ako ti manjka koncentracije ideš u koncentracijski kamp

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by abraham 19/11/2020, 16:30

Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 objavila je novo izvješće pod nazivom "Mjere za smanjenje širenja Covid-19". Između ostalog piše da se smatra da su dobra ventilacija, kao i zaštita za usta, važne mjere za smanjenje širenja covid-19 u zatvorenom okruženju i u javnom prijevozu.

Staffan Nordmark, profesor molekularne mikrobiologije i kontrole infekcija na Karolinska Institutet i predsjednik stručne skupine Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19, kaže u komentaru za TT o novom izvješću:

"Štitnici za zube smanjuju broj čestica koje izlaze iz zaražene osobe i broj čestica koje ulaze u osobu kojoj prijeti zaraza."

Rasprava o tome koliko je učinkovita oralna zaštita u sprečavanju širenja covid-19 traje već dugo otkako je ovo postalo problem u društvu. U većini zemalja u kojima je zaraza zaživjela, javnosti se preporučuje nošenje štitnika za usta kad boravi s drugim ljudima, u nekim se slučajevima preporuke odnose na zatvoreni okoliš, dok se u drugim slučajevima primjenjuju neovisno o tome ostajete li u zatvorenom ili na otvorenom.

Međutim, ovdje u Švedskoj ne postoje preporuke ili propisi za javnost o upotrebi štitnika za usta. Kad su u ponedjeljak premijera Stefana Löfvena pitali treba li postojati zahtjev za zaštitom usta u javnom prijevozu kad tamo ima zagušenja, odgovorio je "Nije zabranjeno koristiti zaštitu za usta".

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by melkior 19/11/2020, 16:46

Nemojte biti licemjeri. Da vas ove hoće cijepiti, stajali bi ste  u redu i vraćali se po još  :clown


danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Nurse-glasses-holding-magazine-sexy-nurse-glasses-holding-magazine-sitting-chair-175875154


danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Sensual-nurse-picture__k1802214
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by melkior 19/11/2020, 16:51

Rekli bi ste; cijepi me mala, cijepi, u guzu mi ga stisni  :^0

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Woman-in-fansy-nurse-shape-halloween-stock-photo__k7365607

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Sexy-nurse-dressed-in-black-with-a-big-stock-photograph__k22489216


danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Sexy-nurse-with-a-big-syringe-stock-photo__k22312857
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by melkior 19/11/2020, 17:10

Sad će teta da ti izmjeri tlak i pregleda prostatu, a ti samo duboko diši, tko se rita, dobit će duplu dozu 

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Sexy-nurse-picture-id182795689


danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Sexy-nurse-picture-id92206144
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 17:23

abraham wrote:[size=45]Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 objavila je novo izvješće pod nazivom "Mjere za smanjenje širenja Covid-19". Između ostalog piše da se smatra da su dobra ventilacija, kao i zaštita za usta, važne mjere za smanjenje širenja covid-19 u zatvorenom okruženju i u javnom prijevozu.

Staffan Nordmark, profesor molekularne mikrobiologije i kontrole infekcija na Karolinska Institutet i predsjednik stručne skupine Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19, kaže u komentaru za TT o novom izvješću:

"Štitnici za zube smanjuju broj čestica koje izlaze iz zaražene osobe i broj čestica koje ulaze u osobu kojoj prijeti zaraza."

Rasprava o tome koliko je učinkovita oralna zaštita u sprečavanju širenja covid-19 traje već dugo otkako je ovo postalo problem u društvu. U većini zemalja u kojima je zaraza zaživjela, javnosti se preporučuje nošenje štitnika za usta kad boravi s drugim ljudima, u nekim se slučajevima preporuke odnose na zatvoreni okoliš, dok se u drugim slučajevima primjenjuju neovisno o tome ostajete li u zatvorenom ili na otvorenom.

Međutim, ovdje u Švedskoj ne postoje preporuke ili propisi za javnost o upotrebi štitnika za usta. Kad su u ponedjeljak premijera Stefana Löfvena pitali treba li postojati zahtjev za zaštitom usta u javnom prijevozu kad tamo ima zagušenja, odgovorio je "Nije zabranjeno koristiti zaštitu za usta".[/size]
kako panceta i češnjak štite? 
ima kakvo istraživanje?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by abraham 19/11/2020, 20:04

Ne znam , uobichajena konzumacija shpeka. Cheshnjak ne konzumirem sirov jer ga povratim. No da se vratimo maskama i vashim dosadashnjim analizama. Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 je objavila shto je objavila. Profesori, doktori i slichna "boranija" kazhe da je maska korisna. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. Ukratko, proshao sam ove godine niz operacija. Shta vechih, shta manjih i nechete vjerovati svo osoblje (do 8 komada) su imali jebene maske na licu. Prva operacija je bila prije sluzbene covid pandemije. Dakle. Ili su ovi svi doktori, anasteziolozi i ostala ekipa ludzaci ili su kamikaze jer su kako je poznato oni nosili kacige, onako iz zajebancij....Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Guest 19/11/2020, 20:09

melkior wrote:Nemojte biti licemjeri. Da vas ove hoće cijepiti, stajali bi ste  u redu i vraćali se po još  :clown


danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Nurse-glasses-holding-magazine-sexy-nurse-glasses-holding-magazine-sitting-chair-175875154

bravo..ne da bi cekali u redu nego i duplu dozu+GPS chip trazili..sto trazili??zahtijevali... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by AssadNaPodmornici 19/11/2020, 20:12

ona meni zabije špricu a ja njoj kitu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Trinity 19/11/2020, 20:17

abraham wrote:Ne znam , uobichajena konzumacija shpeka. Cheshnjak ne konzumirem sirov jer ga povratim. No da se vratimo maskama i vashim dosadashnjim analizama. Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 je objavila shto je objavila. Profesori, doktori i slichna "boranija" kazhe da je maska korisna. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. Ukratko, proshao sam ove godine niz operacija. Shta vechih, shta manjih i nechete vjerovati svo osoblje (do 8 komada) su imali jebene maske na licu. Prva operacija je bila prije sluzbene covid pandemije. Dakle. Ili su ovi svi doktori, anasteziolozi i ostala ekipa ludzaci ili su kamikaze jer su kako je poznato oni nosili kacige, onako iz zajebancij....Kila mozga
I ja sam prije covida bila bratu u posjeti u bolnici nakon teže operacije koju je jedva preživio. Dezinfekcija ruku, ništa više.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Trinity 19/11/2020, 20:19

AssadNaPodmornici wrote:ona meni zabije špricu a ja njoj kitu
Zaboravio ti na podrum? :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Guest 19/11/2020, 20:22

AssadNaPodmornici wrote:ona meni zabije špricu a ja njoj kitu

Špricu...???..Vjerujem da si mislio na Iglu...Šprice znaju biti neugodno velike... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by abraham 19/11/2020, 20:26

Triny wrote:
abraham wrote:Ne znam , uobichajena konzumacija shpeka. Cheshnjak ne konzumirem sirov jer ga povratim. No da se vratimo maskama i vashim dosadashnjim analizama. Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 je objavila shto je objavila. Profesori, doktori i slichna "boranija" kazhe da je maska korisna. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. Ukratko, proshao sam ove godine niz operacija. Shta vechih, shta manjih i nechete vjerovati svo osoblje (do 8 komada) su imali jebene maske na licu. Prva operacija je bila prije sluzbene covid pandemije. Dakle. Ili su ovi svi doktori, anasteziolozi i ostala ekipa ludzaci ili su kamikaze jer su kako je poznato oni nosili kacige, onako iz zajebancij....Kila mozga
I ja sam prije covida bila bratu u posjeti u bolnici nakon teže operacije koju je jedva preživio. Dezinfekcija ruku, ništa više.
Pishem o samim operacijama. Posjete su uglavnom mogle bez maske ali operacija ne. Ne sada vech uvijek. Nema operacije bez maske. Zashto??? Vrag bi ga znao. vjerojatno , fore radi....Izgleda profesionalno a i svi imaju onaj stroj/mashinu shta radi ping zvuk.



_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Trinity 19/11/2020, 20:41

abraham wrote:
Triny wrote:
abraham wrote:Ne znam , uobichajena konzumacija shpeka. Cheshnjak ne konzumirem sirov jer ga povratim. No da se vratimo maskama i vashim dosadashnjim analizama. Stručna skupina Kraljevske švedske akademije znanosti za Covid-19 je objavila shto je objavila. Profesori, doktori i slichna "boranija" kazhe da je maska korisna. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. Ukratko, proshao sam ove godine niz operacija. Shta vechih, shta manjih i nechete vjerovati svo osoblje (do 8 komada) su imali jebene maske na licu. Prva operacija je bila prije sluzbene covid pandemije. Dakle. Ili su ovi svi doktori, anasteziolozi i ostala ekipa ludzaci ili su kamikaze jer su kako je poznato oni nosili kacige, onako iz zajebancij....Kila mozga
I ja sam prije covida bila bratu u posjeti u bolnici nakon teže operacije koju je jedva preživio. Dezinfekcija ruku, ništa više.
Pishem o samim operacijama. Posjete su uglavnom mogle bez maske ali operacija ne. Ne sada vech uvijek. Nema operacije bez maske. Zashto??? Vrag bi ga znao. vjerojatno , fore radi....Izgleda profesionalno a i svi imaju onaj stroj/mashinu shta radi ping zvuk.


A dobro, onda smo sada svi na operaciji.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 21:24

abraham wrote:[size=50]. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. [/size]
vidi ako ne viruješ šveđanima imaš naš stožer. kažu beroš dobio koronu. bit će jio janjetinu u vukovaru, a da nije opra ruke...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by abraham 19/11/2020, 21:30

mutava baštarda wrote:
abraham wrote:[size=50]. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. [/size]
vidi ako ne viruješ šveđanima imaš naš stožer. kažu beroš dobio koronu. bit će jio janjetinu u vukovaru, a da nije opra ruke...
Kolega, pokushavam vjerovati zdravom razumu. ukoliko cijela Eu radi jedno a Svedska i DNRH drugo..... zvone zvona na uzbunu. Ukoliko u buss treba biti max 10-15 ljudi a uleti ti 50 Mena i josh hoche tuchi vozacha koji je njihov, tko sam ja da sumnjam u njihov razum i znanje, jelte..... Tako svako po svome. Na kraju che se mrtvi brojat. Nego zashto svi kirurzi nakon WWl nose masku prigodom operacija(naravno ako ih imaju) ?????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by mutava baštarda 19/11/2020, 21:47

abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
abraham wrote:[size=51]. Debela vechina u EU tjera puk da u zatvorenom nose maske. Tegnell i varilac (premijer) kazhu da to nije korisno. [/size]
vidi ako ne viruješ šveđanima imaš naš stožer. kažu beroš dobio koronu. bit će jio janjetinu u vukovaru, a da nije opra ruke...
Kolega, pokushavam vjerovati zdravom razumu. ukoliko cijela Eu radi jedno a Svedska i DNRH drugo..... zvone zvona na uzbunu. Ukoliko u buss treba biti max 10-15 ljudi a uleti ti 50 Mena i josh hoche tuchi vozacha koji je njihov, tko sam ja da sumnjam u njihov razum i znanje, jelte..... Tako svako po svome. Na kraju che se mrtvi brojat. Nego zashto svi kirurzi nakon WWl nose masku prigodom operacija(naravno ako ih imaju) ?????
zašto ih nne nose kad obilaze pacijente nakon operacije? 
kad već spominješ ww2, ima jedno zanimljivo istaživanje nakon ww1;
https://jamanetwork.com/journals/jama/article-abstract/221687

[size=35] rad iz 1919. godine koji određuje simptome one strašne „zarazne“ bolesti kasnije prozvane Španjolska gripa.[/size]
[size=35]Autora tog rada zanimalo je kako se gripa prenosi. Za to je odabrano 100 dobrovoljaca koji te godine nisu bili u kontaktu s gripom, tj. nisu je preboljeli i stekli imunost. Prvo su direktno u nosnice nekolicine njih unijeli Pfeifferov bacil, za koji se vjerovalo da uzrokuje gripu. Unutar tjedan dana nakon toga niti jedan dobrovoljac nije pokazao simptome bolesti.[/size]
[size=35]S obzirom na to da je eksperiment bio negativan, u drugom eksperimentu 19-orici su dobrovoljaca dali velike količine smjese trinaest različitih sojeva Pfeifferovih bacila, a neke od njih su ekstrahirali iz pluća upravo preminulih ljudi. Administrirali su ih sprejom u nos, oči i grlo volontera. I opet niti jedan nije pokazao niti jedan simptom.[/size]
[size=35]Potom (treći eksperiment) su transferirali sekrete prikupljene sa oboljelih osoba na bolničkom liječenju na 10 dobrovoljaca. I opet niti jedan nije pokazao niti jedan simptom gripe. Pomislili su da je eksperiment dao negativan rezultat pošto je nekada prošlo i do 4 sata od prikupljanja uzoraka do njihova unosa u dobrovoljce.[/size]
[size=35]Zbog toga (četvrti eksperiment) su to vrijeme skratili na maksimalno sat i četrdeset minuta. I opet niti jedan dobrovoljac nije pokazao niti jedan simptom gripe.[/size]
[size=35]U petom su eksperimentu direktno uzimali bris iz nosa oboljelih i prenosili ih u dobrovoljce. I opet niti jedan nije pokazao niti jedan simptom gripe.[/size]
[size=35]U šestom eksperimentu su uzimali krv od 5 donora koji su bili na bolničkom liječenju od gripe. Pomiješali su tih 5 uzoraka krvi donora i svakom od 10 dobrovoljaca ubrizgali taj pomiješani uzorak krvi. Opet niti jedan nije pokazao niti jedan simptom gripe.[/size]
[size=35]Imali su i sedmi eksperiment tijekom kojeg dobrovoljci također nisu pokazali niti jedan simptom gripe, a ako nekoga zanimaju detalji, upućujem ga da pogleda članak.[/size]
[size=35]Nas prvenstveno zanima njihov osmi eksperiment u kojem su simulirali „prirodan način“ za koji se vjeruje da se gripa prenosi. Od 30 osoba na bolničkom liječenju od gripe 10 je odabrano za donore. Isto tako, 10 osoba su bili dobrovoljci u eksperimentu. Ovdje ćemo opisati proceduru na jednom dobrovoljcu, jer su ostalih 9 slijedili istu proceduru, ali kod drugog donora. Dobrovoljac je došao do kreveta pacijenta, sjeo uz krevet, rukovao se s pacijentom te su potom dobili instrukciju da budu što je moguće bliže pacijentu i potom pet minuta pričali. Nakon tih 5 minuta razgovora, pacijent je izdahnuo najdublje što je mogao dok je dobrovoljac udaljen samo 5 cm od njega udahnuo taj zrak najdublje što je mogao. To je ponovljeno 5 puta. Nakon toga pacijent je 5 puta kihnuo direktno u lice dobrovoljca. I nakon toga je taj, i preostalih 9 dobrovoljaca, tu istu proceduru ponovio sa preostalih 9 pacijenata. I tako se svaki od 10 dobrovoljaca rukovao sa 10 ozbiljno bolesnih ljudi, ukupno na kratkoj udaljenosti od njih pričajući s njima 50 minuta. Od svakog od njih uzeo po 5 dubokih udisaja njihova izdahnutog zraka, s tim da su pritom bili na udaljenosti od 5 cm, te nakon toga primio 50 kašalja u lice sa kratke udaljenosti. I nakon toga svega, što mislite koliko dobrovoljaca je dobilo simptome gripe? NITI JEDAN dobrovoljac nije pokazao NITI JEDAN simptom gripe. Čak niti povišenu temperaturu.[/size]
[size=35]Nakon svega ovoga postavlja se pitanje na kojim eksperimentima nas medicina, a posebno epidemiologija, uvjerava da se gripa širi s čovjeka na čovjeka preko izdahnutog zraka i kapljica. Postavlja se pitanje i zašto je neetično provoditi takve eksperimenta kada niti jedan od 100 dobrovoljaca nije nakon toga imao niti jedan od simptoma koji pripisujemo gripi. Prvo što čovjek pomisli zašto je to sada neetično jest zbog toga da se ne otkrije stvarni uzrok „zaraznih“ bolesti i način njihova prenošenja jer izgleda da bi to moglo značajno smanjiti prihode farmaceutskih kompanija.[/size]
[size=35]Naravno da je onda opravdano postavljati pitanja u vezi s mjerama donesenima u tijeku ove plandemije. Pogotovo kada se sjetite kako su vas mediji bombardirali podatcima da virus ostaje na plastici i po 14 dana? Bombardirali su vas i s puno drugih nebuloza. Ali zato vam nisu rekli da je jedan liječnik u stanu oboljele osobe skupljao briseve s kvake, čaše, mobitela i ostalih površina i da niti jedan od tih uzoraka nije uspio razmnožiti virus na hranjivoj podlozi.[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove... Empty Re: danski ravnozemljaši nakon devet dana prosvjeda zavezali znanost za rogove...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum