ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika lopovska koalicija!!!

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 07:29

vili40 wrote:vuče,kod nas je opsadno stanje.Ovo hns neće preživjeti dugoročno gledano.I dobro je zato da je do toga došlo,jučer se vaso samo smijuljio kad je bilo riječi o propasti hns-a.Zna on da im je ovo posljednji pir. :D
....uostalom ionak su izabrali one koji bi se sito rado vadili u hdz-ovom taboru i zagovorni su suradnje sa hdz-om i plenkoijem..cehok i cacic..pa ta'k da im ej svejedno di okrenes svi bi se utrpali u plenkijev tabor lol!

vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by mutava baštarda 8/6/2017, 07:31

ovo je samo vježba za koaliciju hdz/sdp...
ako brisel bude zadovoljan prisajedinjenjem hdz/hns iduće izbore mogli bi gledati veliku koaliciju

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 07:32

kao sto bi rekao mestar u velom mistu..'igra se velika igra koju mi ne razumimo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vili40 8/6/2017, 07:35

vuksadinare wrote:kao sto bi rekao mestar u velom mistu..'igra se velika igra koju mi ne razumimo'
ma sve je jasno,trgovali su svi i prije samo sad je došlo i do trgovine organima
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 07:40

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:kao sto bi rekao mestar u velom mistu..'igra se velika igra koju mi ne razumimo'
ma sve je jasno,trgovali su svi i prije samo sad je došlo i do trgovine organima
...problem hns-a je sto su trebali reci prije..'ok pregovaramo sa hdz-om da budemu u vladi'..i to je to..legitmno...znao bi na cemu si..nezadovoljnici bi napustili stranku biraci ne bi glasovali ali si bar ispao posten....ovako 'mi necemo'..kao fol lazne suze i slicne gluposti...ne polaze..uosatolm javna tajna je da je upravo pusicka bila prije vrdolajka u kontaktu sa plenkijem zbog moguce koalicije...sve je to igra...uostalom to nije nista cudno..koji su imali ozbor?..beru?...koji en zna ni kako s ezove i prica o kupusu i kako je tata gladio po glavi...sa takvimsu izborom mogli onda vjecnio biti u oporbi?..most?...pa ti dođu na vlast pa su oporba..jbg..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vili40 8/6/2017, 08:01

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:kao sto bi rekao mestar u velom mistu..'igra se velika igra koju mi ne razumimo'
ma sve je jasno,trgovali su svi i prije samo sad je došlo i do trgovine organima
...problem hns-a je sto su trebali reci prije..'ok pregovaramo sa hdz-om da budemu u vladi'..i to je to..legitmno...znao bi na cemu si..nezadovoljnici bi napustili stranku biraci ne bi glasovali ali si bar ispao posten....ovako 'mi necemo'..kao fol lazne suze i slicne gluposti...ne polaze..uosatolm javna tajna je da je upravo pusicka bila prije vrdolajka u kontaktu sa plenkijem zbog moguce koalicije...sve je to igra...uostalom to nije nista cudno..koji su imali ozbor?..beru?...koji en zna ni kako s ezove i prica o kupusu i kako je tata gladio po glavi...sa takvimsu izborom mogli onda vjecnio biti u oporbi?..most?...pa ti dođu na vlast pa su oporba..jbg..
radi se o teškoj prevari birača,velim ti da je kod nas opsadno stanje,svi psuju i sve bruji...hahaha...koje su to lažovčine.Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.
A jučer se vasi skoro otelo hahaha pa da sad je hns gotov,bilo je napokon i vrijeme ali dat ćemo im izdašnu otpremninu. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:05

mutava baštarda wrote:ovo je samo vježba za koaliciju hdz/sdp...
ako brisel bude zadovoljan prisajedinjenjem hdz/hns iduće izbore mogli bi gledati veliku koaliciju

Prije toga mora doći do smjene vodstva SDP-a. Picula umjesto Bernardića.
Inače ja o tome govorim godinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 08:06

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:kao sto bi rekao mestar u velom mistu..'igra se velika igra koju mi ne razumimo'
ma sve je jasno,trgovali su svi i prije samo sad je došlo i do trgovine organima
...problem hns-a je sto su trebali reci prije..'ok pregovaramo sa hdz-om da budemu u vladi'..i to je to..legitmno...znao bi na cemu si..nezadovoljnici bi napustili stranku biraci ne bi glasovali ali si bar ispao posten....ovako 'mi necemo'..kao fol lazne suze i slicne gluposti...ne polaze..uosatolm javna tajna je da je upravo pusicka bila prije vrdolajka u kontaktu sa plenkijem zbog moguce koalicije...sve je to igra...uostalom to nije nista cudno..koji su imali ozbor?..beru?...koji en zna ni kako s ezove i prica o kupusu i kako je tata gladio po glavi...sa takvimsu izborom mogli onda vjecnio biti u oporbi?..most?...pa ti dođu na vlast pa su oporba..jbg..
radi se o teškoj prevari birača,velim ti da je kod nas opsadno stanje,svi psuju i sve bruji...hahaha...koje su to lažovčine.Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.
A jučer se vasi skoro otelo hahaha pa da sad je hns gotov,bilo je napokon i vrijeme ali dat ćemo im izdašnu otpremninu. :D
iz provjerenih izvora znam da vaso uopce nije za nikakve koalicije sa lijevim strankama,pupovcem i slicno...ali iam jedna problem..ostale stranke sa desnice su slabe ili gotovo vise ne postoje..jedino jaca ona kombinacija esih7hasanbegovic a tu je problem za vasu..vaso ne moze smislit hasanbegovica a nije mu bas ni esih po volji...a vaso bez hdz-a je ko slama bez kruha..i to vaso zna i zato mora podrzat ali ne moze se suzdrzat da na neki nacin ne sikaze prosvjed protiv kombinacije sa hns-om ili pupovcem..pa ubode plenkiaj ovakvim uznemirujucim izjavama..plus sto se vaso zeli oprati pred onim desnim tijelom clanstva hdz-a..po sistemu..'eto vdiite nisam ja bas za to ali sto ja tu mogu..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:06

vili40 wrote:Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.

Jesu. Popravljeni zubi. Zubar je dugoročno gledano bolje riješenje za dijete od sladoleda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by mutava baštarda 8/6/2017, 08:08

POZNATI DIZAJNER BORIS LJUBIČIĆ Ako uđu u Vladu s HDZ-om, oduzet ću im pravo na logo i zastavu koju sam gospođi Savki poklonio 1992.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:08

vuksadinare wrote:i to vaso zna i zato mora podrzat ali ne moze se suzdrzat da na neki nacin ne sikaze prosvjed protiv kombinacije sa hns-om ili pupovcem..pa ubode plenkiaj ovakvim uznemirujucim izjavama..plus sto se vaso zeli oprati pred onim desnim tijelom clanstva hdz-a..po sistemu..'eto vdiite nisam ja bas za to ali sto ja tu mogu..'

Isto tako je moguće kako Plenković koristi Brkića kao svog glasnogovornika kako ne bi netaktično zaoštravao predstojeće pregovore sa HNS-om.
Ta je opcija po meni puno vjerojatnija od ove soliranja Brkića koju ti zastupaš.


Last edited by slidingdoorsoperator on 8/6/2017, 08:11; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:10

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.

Jesu. Popravljeni zubi. Zubar je dugoročno gledano bolje riješenje za dijete od sladoleda.

Kad sam već kod ove teme, mislim da je sazrelo vrijeme da hrvatsko biračko tijelo ne odraste nego barem iz stanja djetinjstva pređe u pubertet i tako izgubi mnoge infantilne iluzije sa kojima sada ima evidentnih i teških problema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 08:15

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:i to vaso zna i zato mora podrzat ali ne moze se suzdrzat da na neki nacin ne sikaze prosvjed protiv kombinacije sa hns-om ili pupovcem..pa ubode plenkiaj ovakvim uznemirujucim izjavama..plus sto se vaso zeli oprati pred onim desnim tijelom clanstva hdz-a..po sistemu..'eto vdiite nisam ja bas za to ali sto ja tu mogu..'

Isto tako je moguće kako Plenković koristi Brkića kao svog glasnogovornika kako ne bi netaktično zaoštravao predstojeće pregovore sa HNS-om.
Ta je opcije po meni puno vjerojatnija od ove soliranja Brkića koju ti zastupaš.
..brkic je vise puta to izjavljivao ili slicno jos dok je i karamarko bio predsjednik hdz-a...jedna slicna izjava je i dovela do sukoba brkica i karamarka....brkic je desnicar...on nije politicar kova plenkovica,seksa,sanadera,jace...nije profesionalni politicar..on je ipak policajac..ajmo rec kerumovskog stila ali profinjenog....njemu kao sudioniku domovinskog rata,dragovoljcu ne moze biti svjedno koalicija sa pupovcem koji izjavljuje oluja je bila etnicko ciscenje ili...domovinski rat je bio građanski...jednostavno emotivno ne moze..isto slicno sa hns-om..cija predsjednica danas pocasna predjsendica vesna pusic rekla da je hrvatska agresor na bh-a....vaso nije tip hladnokrvnog politicara...ali problem za vasu je sto je preemotivno vezan za hdz ne zbog plenkija,sanadera..nego tuđmana i prvih pocetaka hdz-a kojeg i on pomalo nekriticki vidi kao drzavotvornu stranku..nekakvu idealisticku stranku..i nie usamljen u tome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:25

vuksadinare wrote:..brkic je vise puta to izjavljivao ili slicno jos dok je i karamarko bio predsjednik hdz-a...jedna slicna izjava je i dovela do sukoba brkica i karamarka....brkic je desnicar...on nije politicar kova plenkovica,seksa,sanadera,jace...nije profesionalni politicar..on je ipak policajac..ajmo rec kerumovskog stila ali profinjenog....

Što ne znači kako ga Plenković nije iskoristio kao svog glasnogovornika.
Inače kad se koristi ta tehnlogija komunikacije sa javnošću i mogućim političkim partnerima, tada se koriste pojedini ljudi za izricanje točno određenih poruka jednostavno zato jer tako izgleda uvjerljivije.
Ima još jedna stvar. U HDZ-u je uobičajeno da članstvo pa čak i oni najviđeniji predstavnici stanu iza odluka vodstva i ako tu ima nezadovoljstva ono nije radikalno izraženo kao u nekim drugim strankama i nema ovakvih lomova kakvi se sad događaju u HNS-u.
HDZ-ovci će se ako se razočaraju u politici vodstva radije pasivizirati i eventualno čekati svoj trenutak nego otvoreno iskazivati nezadovoljstvo ili čak izazivati revolucije unutar stranke.
Brkić je bez obzira što je kritizirao Karamarka ostao na njegovoj strani dok se ovaj nije povukao, a sada je isto tako u predsjedništvu stao na stranu Plenkovića bez obzira na različita mišljenja.
Brkić je u tom smislu možda oportunist, ali ja bih prije rekao legalist. Stranački čovjek. Dok je vodstvo stranke legalno, on je uz vodstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vuksadinare 8/6/2017, 08:30

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:..brkic je vise puta to izjavljivao ili slicno jos dok je i karamarko bio predsjednik hdz-a...jedna slicna izjava je i dovela do sukoba brkica i karamarka....brkic je desnicar...on nije politicar kova plenkovica,seksa,sanadera,jace...nije profesionalni politicar..on je ipak policajac..ajmo rec kerumovskog stila ali profinjenog....

Što ne znači kako ga Plenković nije iskoristio kao svog glasnogovornika.
Inače kad se koristi ta tehnlogija komunikacije sa javnošću i mogućim političkim partnerima, tada se koriste pojedini ljudi za izricanje točno određenih poruka jednostavno zato jer tako izgleda uvjerljivije.
Ima još jedna stvar. U HDZ-u je uobičajeno da članstvo pa čak i oni najviđeniji predstavnici stanu iza odluka vodstva i ako tu ima nezadovoljstva ono nije radikalno izraženo kao u nekim drugim strankama i nema ovakvih lomova kakvi se sad događaju u HNS-u.
HDZ-ovci će se ako se razočaraju u politici vodstva radije pasivizirati i eventualno čekati svoj trenutak nego otvoreno iskazivati nezadovoljstvo ili čak izazivati revolucije unutar stranke.
Brkić je bez obzira što je kritizirao Karamarka ostao na njegovoj strani dok se ovaj nije povukao, a sada je isto tako u predsjedništvu stao na stranu Plenkovića bez obzira na različita mišljenja.
Brkić je u tom smislu možda oportunist, ali ja bih prije rekao legalist. Stranački čovjek. Dok je vodstvo stranke legalno, on je uz vodstvo.
Reci cu ti nesto sto i ti znas...dobar dio clanstva hdz-a je u stranci ostao lojalan cisto iz emotivnih razloga..znaju oni dobro da hdz nije onaj kao iz nostalgicnih devedesetih zbog kojeg su i najvise vezani uz hdz....to ti je po onom principu navijanja za klub...nisi zadovoljan dansnjim stanjem u hajduku...ljut si...ali i dalje navijas za njega..jer si navijao od malih nogu..odricao se u mladosti odlazivsi na utakmice...na gostovanja..sklapao prijateljstva dijelio radosti i tugu..pa se sjetis,bake sliskovica,rapaica,jerkovica....i zato i dalje ti je hajduk pri srcu uz svu gorcinu,patnju ali i ljubav..tako ti je i sa hdz-om i hdzopvcima tipa brkica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:36

vuksadinare wrote:Reci cu ti nesto sto i ti znas...dobar dio clanstva hdz-a je u stranci ostao lojalan cisto iz emotivnih razloga..

Barem je to svakome jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by RayMabus 8/6/2017, 09:31

slidingdoorsoperator wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.

Jesu. Popravljeni zubi. Zubar je dugoročno gledano bolje riješenje za dijete od sladoleda.

Kad sam već kod ove teme, mislim da je sazrelo vrijeme da hrvatsko biračko tijelo ne odraste nego barem iz stanja djetinjstva pređe u pubertet i tako izgubi mnoge infantilne iluzije sa kojima sada ima evidentnih i teških problema.
Ocito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vili40 8/6/2017, 09:35

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.

Jesu. Popravljeni zubi. Zubar je dugoročno gledano bolje riješenje za dijete od sladoleda.
krivo,ova prevara djeteta dugoročno ima puno veće posljedice,nikada ti dijete više neće vjerovati želiš li mu ti i dobro.A ovi sigurno ne misle na običan puk nego samo na sebe.To su dokazali milijun puta i zato jesmo u takvom dreku,sve vrvi od korupcije,nepotizma i lopovluka.I zato smo pali na ispod 4 miliona,ljudi bježe od te prevarantske egoistične gamadi.To laže čim zine a krade čim okreneš leđa a ti reci da nije tako pa smo gotovi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by RayMabus 8/6/2017, 09:46

Lopovska država , lopovska vlada , glup i podvodan narod ......mora to ic po ovom scenariju :

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Sokrat1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by RayMabus 8/6/2017, 09:49

9:33 Počela je sjednica Sabora. Bunjac je zatražio pauzu kako bi govorio Lex Agrokoru. Lovrinović je zatražio pauzu o gubicima mirovinskih fondova zbog Agrokora. Isto je zatražio i SDP. Bulj je tražio stanku zbog aktualne političke situacije. Reiner je odobrio pauzu.

9:30 "HNS se podijelio, vidjet ćemo hoće li išta biti od tog dogovora. Oni za 5 zastupnika traže 3 ministarske pozicije. Ovo je trgovina, to je nedostojno Hrvatske, ovo je sramota Andreja Plenkovića s kojom će on politički živjeti najviše 3 godine i na sljedećim će izborima biti potučen', komentirao je za N1 Gordan Maras.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by marcellus 8/6/2017, 09:58

"glasajte za HDZ da ne dođu pusićkine komunjare i jugoslaveni na vlast"


_________________
Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 4 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum