ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika lopovska koalicija!!!

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 08:56

Doppelgänger wrote:
RayMabus wrote:Meni je samo drago šta nam mladi iseljavaju masovno , natalitet je krahirao a imigranti cekaju da navale na Balkan a svi su muslimani dakle ima i isilovaca među njima.
Ti nikako da shvatiš da Hrvatska imigrantima nije ciljna destinacija.
To su naslovi za žutilo.

Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Stribor 8/6/2017, 08:58

vili40 wrote:
Stribor wrote:
vili40 wrote:
Stribor wrote:
vili40 wrote:
kakve sličnosti ima ova naša kaljuža sa njemačkom osim što tamo masovno bježimo po spas?

Vavik vam je tuja trava zelenija. Ako ti je kaljuža, pravac svit. Ča čekaš? Niti časka ne bih živil va Hrvatskoj da je takova kaljuža kako ti rečeš.
hahahaha,u ovom slučaju nije samo njemačka trava zelenija nego skoro pa sva jer kod nas trave više ni nema a kamoli zelene boje :D

Je ... vidim .... prik 80% ljudi ima vlastitu nekretninu, kafići prepuni, trgovačka središća prepuna, vozni park i mobiteli ... ima se, more se.

Da nisi ti va Živom zidu?
ne,nego si nisam nabio na nos ružičaste naočale pa vidim dobro

Ne, nisi metnul ružičaste očale. Zabil si se va podrum i k tomu si metnul črne očale, pa ništar ne vidiš. Zajdi malo na svitlo, na zrak. Žmulj je na pola pun, a ne na pola prazan. Ako ti nij' pravo, poduzmi ništo. Pojdi od sebe bolje graditi.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by bora-corba 8/6/2017, 08:58

Stribor wrote:
bora-corba wrote:
Stribor wrote: Ča ste toliko ukopani na tvrde ideološke rove partizanov i ustašev da vam je ovo ništo neprihvatljivo?
šta sad, trubite o lustraciji ceo život i sad pred stare dane došli na titovo bratstvo i jedinstvo? Šta je sledeće? HDZ obnavlja Jugoslaviju?

Boli te kurac. Eto ti morebitne premijerke va Srbiji. Em lezba, em Hrvatica.
Ne boli me kurac kad je taj HNS naša srpska stranka i ulazi u vladu.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by RayMabus 8/6/2017, 08:59

Doppelgänger wrote:
RayMabus wrote:Meni je samo drago šta nam mladi iseljavaju masovno , natalitet je krahirao a imigranti cekaju da navale na Balkan a svi su muslimani dakle ima i isilovaca među njima.
Ti nikako da shvatiš da Hrvatska imigrantima nije ciljna destinacija.
Ti nikako da shvatiš da si tranzit i da ja nikad nisam pricao o tome da ce oni navalit radi posla ovamo nego radi tranzita.

ILi po tebi imigranti lete ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:00

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Te prodane duše su rekle djetetu da ga vode na sladoled a oni dijete odveli zubaru.Iza toga su posljedice neminovne.

Jesu. Popravljeni zubi. Zubar je dugoročno gledano bolje riješenje za dijete od sladoleda.
krivo,ova prevara djeteta dugoročno ima puno veće posljedice,nikada ti dijete više neće vjerovati želiš li mu ti i dobro.

Koješta. Naravno da će ti vjerovati. Dijete je ipak samo dijete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Stribor 8/6/2017, 09:00

RayMabus wrote:
Stribor wrote:
RayMabus wrote:Sve se meni cini da cete vi past ispod 30 tisuca rođenih beba godišnje a onda je GAME OVER.

Bogati .... pa ženi se onda i popravi natalitet. Natalitet raste najveć ''jebačinom'', a ne ''gejmanjem'' na internetu.
Pa normalno da necu ....idem 12.7 kod suca na prekršaje ....napisali da sam : vikao i galamio da mene nece nitko zajebavat i iskorštavat.

Vidiš ja cak imam to napismeno od države.

Platit cu to 1000 kuna.



A bogati ....  :^0
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Stribor 8/6/2017, 09:02

bora-corba wrote:
Stribor wrote:
bora-corba wrote:
Stribor wrote: Ča ste toliko ukopani na tvrde ideološke rove partizanov i ustašev da vam je ovo ništo neprihvatljivo?
šta sad, trubite o lustraciji ceo život i sad pred stare dane došli na titovo bratstvo i jedinstvo? Šta je sledeće? HDZ obnavlja Jugoslaviju?

Boli te kurac. Eto ti morebitne premijerke va Srbiji. Em lezba, em Hrvatica.
Ne boli me kurac kad je taj HNS naša srpska stranka i ulazi u vladu.

Prez brige, ta čas će postati ''ustaše'' ako je potriba. Tako ćete vi postati ''Hrvati i lezbače'', ako je potriba. B-)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:02

marcellus wrote:"glasajte za HDZ da ne dođu pusićkine komunjare i jugoslaveni na vlast"

Pa Pusićka je ovim potezom HNS-a i poražena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by RayMabus 8/6/2017, 09:02

Stribor wrote:
RayMabus wrote:
Stribor wrote:
RayMabus wrote:Sve se meni cini da cete vi past ispod 30 tisuca rođenih beba godišnje a onda je GAME OVER.

Bogati .... pa ženi se onda i popravi natalitet. Natalitet raste najveć ''jebačinom'', a ne ''gejmanjem'' na internetu.
Pa normalno da necu ....idem 12.7 kod suca na prekršaje ....napisali da sam : vikao i galamio da mene nece nitko zajebavat i iskorštavat.

Vidiš ja cak imam to napismeno od države.

Platit cu to 1000 kuna.



A bogati ....  :^0
Najozbiljinije. Jucer došlo pismo , poštar urucio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Stribor 8/6/2017, 09:03

A nu ... grem ... kako vi rečete ... na ''pašticadu''. Jur malo kasnim. Do vidova. :)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by bora-corba 8/6/2017, 09:04

.
Stribor wrote:
bora-corba wrote:
Stribor wrote:
bora-corba wrote:
Stribor wrote: Ča ste toliko ukopani na tvrde ideološke rove partizanov i ustašev da vam je ovo ništo neprihvatljivo?
šta sad, trubite o lustraciji ceo život i sad pred stare dane došli na titovo bratstvo i jedinstvo? Šta je sledeće? HDZ obnavlja Jugoslaviju?

Boli te kurac. Eto ti morebitne premijerke va Srbiji. Em lezba, em Hrvatica.
Ne boli me kurac kad je taj HNS naša srpska stranka i ulazi u vladu.

Prez brige, ta čas će postati ''ustaše'' ako je potriba. Tako ćete vi postati ''Hrvati i lezbače'', ako je potriba. B-)
Mi smo uvek i bili za Jugoslaviju, neka Hrvata Jugoslavena. B-)
oće sad hdz snimati spotove - očistimo zagreb od vas bosanaca?
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:07

vili40 wrote:A ovi sigurno ne misle na običan puk nego samo na sebe.To su dokazali milijun puta i zato jesmo u takvom dreku,sve vrvi od korupcije,nepotizma i lopovluka.
I zato smo pali na ispod 4 miliona,ljudi bježe od te prevarantske egoistične gamadi.To laže čim zine a krade čim okreneš leđa a ti reci da nije tako pa smo gotovi.

Ne pada mi na pamet negirati ono što je evidentno, to nikada nisam ni radio.
Međutim, ti si sa ovakvim razumjevanjem politike pokazao kako se nisi puno odmakao od infantilnih percepcija tog entiteta vrlo lakog morala ilitiga kurve, prevedeno na kolokvijalni jezik.
Što se tiče bježanja u inozemstvo, pa prije nekoliko godina smo nas dvojica vodili na starom forumu jednu kratku raspravu u kojoj sam ja rekao kako je iseljeništvo najvitalniji dio hrvatske nacije, a ti si se na to naljutio i rekao nešto kako ispada da su u Hrvatskoj ostali samo starčad i nejačad.
Sad ti je nadam se jasnije o čemu sam govorio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:08

bora-corba wrote:oće sad hdz snimati spotove - očistimo zagreb od vas bosanaca?

Neće ni HNS. Za to je bila zadužena Pusićka, a ona bi lako mogla biti izbačena iz stranke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by marcellus 8/6/2017, 09:09

"glasajte za HDZ da ne dođu na vlast pusićkine jugoslavenčine i komunjare i pupovac"

_________________
Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by bora-corba 8/6/2017, 09:11

marcellus wrote:"glasajte za HDZ da ne dođu na vlast pusićkine jugoslavenčine i komunjare i pupovac"

lol! lol!
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:11

RayMabus wrote:
Doppelgänger wrote:Ti nikako da shvatiš da Hrvatska imigrantima nije ciljna destinacija.
Ti nikako da shvatiš da si tranzit i da ja nikad nisam pricao o tome da ce oni navalit radi posla ovamo nego radi tranzita.

Mi nemamo neke štete od imigranata u tranzitu, osim ako imigracija nije baš masovna i ako se ne događa u srcu turističke sezone.
Inače mislim da si sada prvi puta spomenuo riječ tranzit u tom smislu, ali moguće je i da se varam, jer te ne čitam nešto posebno pažljivo. Mislim da to nitko na forumu ne radi, uključujući tu i tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:14

marcellus wrote:"glasajte za HDZ da ne dođu na vlast pusićkine jugoslavenčine i komunjare i pupovac"

Komunjare i Pupovac su uvijek na vlasti, bez obzira tko ju formirao. Jedini način da se prevenira njihovo sudjelovanje u vlasti je da se ukine Sabor i uvede funkcija poglavnika.
Pusićka će najvjerojatnije biti izbačena iz HNS-a, a kako je jasno da osoba koja nikada nije dobila samostalno niti jedne jedine izbore izvan te stranke nema političke budućnosti (svijet ne voli gubitnike) onda niti ona neće predstavljati nikakav problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by vili40 8/6/2017, 09:16

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:A ovi sigurno ne misle na običan puk nego samo na sebe.To su dokazali milijun puta i zato jesmo u takvom dreku,sve vrvi od korupcije,nepotizma i lopovluka.
I zato smo pali na ispod 4 miliona,ljudi bježe od te prevarantske egoistične gamadi.To laže čim zine a krade čim okreneš leđa a ti reci da nije tako pa smo gotovi.

Ne pada mi na pamet negirati ono što je evidentno, to nikada nisam ni radio.
Međutim, ti si sa ovakvim razumjevanjem politike pokazao kako se nisi puno odmakao od infantilnih percepcija tog entiteta vrlo lakog morala ilitiga kurve, prevedeno na kolokvijalni jezik.
Što se tiče bježanja u inozemstvo, pa prije nekoliko godina smo nas dvojica vodili na starom forumu jednu kratku raspravu u kojoj sam ja rekao kako je iseljeništvo najvitalniji dio hrvatske nacije, a ti si se na to naljutio i rekao nešto kako ispada da su u Hrvatskoj ostali samo starčad i nejačad.
Sad ti je nadam se jasnije o čemu sam govorio.
tek mi sad nije ništa jasno :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by marcellus 8/6/2017, 09:22

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:"glasajte za HDZ da ne dođu na vlast pusićkine jugoslavenčine i komunjare i pupovac"

Komunjare i Pupovac su uvijek na vlasti, bez obzira tko ju formirao. Jedini način da se prevenira njihovo sudjelovanje u vlasti je da se ukine Sabor i uvede funkcija poglavnika.
Pusićka će najvjerojatnije biti izbačena iz HNS-a, a kako je jasno da osoba koja nikada nije dobila samostalno niti jedne jedine izbore izvan te stranke nema političke budućnosti (svijet ne voli gubitnike) onda niti ona neće predstavljati nikakav problem.

na idućim izborima će mantra hadezejaca biti: "Glasajte za HDZ da ne dođu na vlast hasine ustaše i populisti brune esih"

_________________
Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by marcellus 8/6/2017, 09:23

prava politika domobrana jambreka ni levo ni desno nego samo pravo u provaliju

_________________
Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Guest 8/6/2017, 09:24

marcellus wrote:prava politika domobrana jambreka ni levo ni desno nego samo pravo u provaliju

Provalija se zapravo nalazi ekstremno lijevo i ekstremno desno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika lopovska koalicija!!! - Page 6 Empty Re: Velika lopovska koalicija!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum