ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 31/5/2017, 10:14

Želite li provjerit jel vam ženski predak iskren samo napravite šta i ja : tražite da vam u oporuci ostavi to i to nešto , tražite najvrijedniju stvar al ne da vam prepiše nego samo u oporuci da vam to napiše da vas osigura ....znaci njeno je dok je živa , ništa joj neuzimaš samo sebe osiguravaš.

Ako vam okrene glavu i promjeni temu to vam je u biti ovo : ja cu vas zavlacit dok sam god živa.

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 31/5/2017, 10:15

RayMabus wrote:Želite li provjerit jel vam ženski predak iskren samo napravite šta i ja : tražite da vam u oporuci ostavi to i to nešto , tražite najvrijedniju stvar al ne da vam prepiše nego samo u oporuci da vam to napiše da vas osigura ....znaci njeno je dok je živa , ništa joj neuzimaš samo sebe osiguravaš.

Ako vam okrene glavu i promjeni temu to vam je u biti ovo : ja cu vas zavlacit dok sam god živa.

Et baš neceš ..,..ODHEBI ZA SVA VREMENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 31/5/2017, 10:26

RayMabus wrote:Žena kad ti se docepa nekretnina to si naheba , muž nenapiše testament , ona nešto smulja i vecinu bitnoga uzme sebi a prica ti je ja cu vama ostavit kad umrem ....ona živi sto godina i nezanima je prica o muškoj liniji , znaci jel imaš sestre dođe cigo i to je njoj isto unuk ....i sad ti ide prica : ti napraviš dite ova ti vrti svoje , dite dođe u 20 godinu ona opet istu pricu prica tome : kad se ti oženiš ja cu tebi sve ostavit , onda ovaj napravit dite i onda to prica opet istome jer je jož živa ....u biti nikad nikome neda ništa , samo laže maže.
I to odhebi je baš odhebi , nije svađanje , poštujem njeno pravo , pošteno ...to je baš ono prekid i skini mi se s kurza , nije ono ja više išta upirem nego samo prekid bez više išta potraživanja.

Zašto ?

Pa zato šta je ovo gore istina i kad je to tako onda je nebitno jel ja trčkaram oko tebe ili ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 31/5/2017, 10:30

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Žena kad ti se docepa nekretnina to si naheba , muž nenapiše testament , ona nešto smulja i vecinu bitnoga uzme sebi a prica ti je ja cu vama ostavit kad umrem ....ona živi sto godina i nezanima je prica o muškoj liniji , znaci jel imaš sestre dođe cigo i to je njoj isto unuk ....i sad ti ide prica : ti napraviš dite ova ti vrti svoje , dite dođe u 20 godinu ona opet istu pricu prica tome : kad se ti oženiš ja cu tebi sve ostavit , onda ovaj napravit dite i onda to prica opet istome jer je jož živa ....u biti nikad nikome neda ništa , samo laže maže.
I to odhebi je baš odhebi , nije svađanje , poštujem njeno pravo , pošteno ...to je baš ono prekid i skini mi se s kurza , nije ono ja više išta upirem nego samo prekid bez više išta potraživanja.

Zašto ?

Pa zato šta je ovo gore istina i kad je to tako onda je nebitno jel ja trčkaram oko tebe ili ne.

A godine idu , nitko neživi vječno , život ima svoj kraj .....dolazi kraj te igre , igra nije prošla , ono šta si tila dobit nisi dobila a to opet nemaš kome ostavit pošto ti je ovo bio plan a meni to više i netriba , jedino mojoj djeci ako ih budem ima a za njih me boli kuraz šta ce i kako ce oni , neka se snalaze.




RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 31/5/2017, 10:37

To ti je taj ženski mozak , misle da su pametnije od muških kad je strategija u pitanju , da ce ga preveslat , moš jednom al to ti je to , neceš više nikad nakon toga.

Evo vam pa mozgajte tko ce vas skrbit u buducnosti , muškima netreba , oni žive krace , mogu se i sami snalazit.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 5 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum